Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - motyl

Strony: 1 2 [3] 4 5 6
31
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 24, 2017, 17:26:15  »
Prezes zaproponował 240 zł podwyżki oraz 50 zł do zmianowego.


Teraz czytamy, że ustalono podwyżki w wysokości 250 złotych i 50 złotych dodatku do ryczałtu 5bop.... To znaczy, że przeogromne związki  "wywalczyły".... 10 złotych ?????????????   Śmiać się, czy płakać z tej ogromnej roli jaką pełnią na swoich ciepłych posadkach....

32
Tematy różne / Odp: Rentgen nie dla dzieci w szpitalu.
« dnia: Września 20, 2017, 21:12:15  »
  bo dorosłym  założą gips a dziecku już nie.
  Fiu, fiu, tośmy się już luksusów doczekali.... do niedawna nawet gipsu w Policach nie zakładali, więc jeśli  dorosłym zakładają, to już postęp.  Od dawna zastanawiam się, po co nam taki szpital, gdzie gipsu nie założą, poparzonym amoniakiem nie pomogą fachowo ( w końcu placówka nie znajduje się na Księżycu, tylko w bliskiej odległości od zakładu, gdzie amoniak jest głównym, największym zagrożeniem). Po co to coś utrzymywać ???

33
Trudne tematy / Odp: dzieci bez opieki na placu zabaw
« dnia: Września 11, 2017, 20:42:05  »
bez wrzasków i pisków. Czy to tak wiele? ??? ???
A ja w pełni popieram wpisy Stanisława K. Gdyby te dzieci bawiły się, śpiewały, wyliczały... ale one się po  prostu drą niemiłosiernie, jak obdzierane ze skóry. Brak słów, wierszy, piosenek. Najzwyczajniejszy w świecie pisk. I to tylko po to, żeby piszczeć. Przyglądałem się kiedyś takiej trójce. Jedna przez drugą, która głośniej i dłużej... Proponuję tak broniącym je, aby przenieśli te  dzikie wrzaski do swojego mieszkania. Jak długo wytrzymacie ??? Też miałem małe dzieci, też z nimi wychodziłem na plac zabaw. i tłumaczyłem, że śpią małe dzieci w pokojach, że ludzie odpoczywają po pracy. Zresztą dzieci umiały się zabawić bez dzikich wrzasków.  Teraz nawet dorosłym trzeba przypominać, ze trąbienie pod blokiem o godz. 5.10 ( bo kolega się spóźnia) nie jest na miejscu. Sami jesteście na tym świecie ????   ???

34
Tematy różne / Odp: Pocztówki z Polic
« dnia: Lipca 20, 2017, 19:01:46  »
Tak, sa magnesy ( chyba dwa rodzaje)  i nowe pocztówki. Nareszcie !  Jest już na nich odremontowane miejsce przy fontannie w Starych Policach, sa też takie,  na których dymią kominy polickiej fabryki.
Widziałem na poczcie przy ul. Grunwaldzkiej oraz w tej na 26 Kwietnia.

35
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 27, 2017, 21:46:30  »
Chodziło mi o tę wędlinę z pleśnią...
Nie wiem, jak to jest, że firmy muszą karmić, a jednak nie wszystkie karmią. Zdaję sobie sprawę, że trzeba przeprowadzić jakieś badania wysiłku energetycznego, ale są firmy, które tego nawet nie robią. I tym samym nikogo nie karmią.

36
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 27, 2017, 20:46:18  »
Co do jakości i terminu ważności tez było tu już pisane i, nic.
Do Sanepidu ktoś zgłosił ????    W mojej firmie nie dają żadnych posiłków, a pracujemy w tym samym miejscu, w takich samych warunkach. Też fizycznie i tez bardzo ciężko. ale gdybym dostał taką wędlinkę jak ze zdjęcia, to wysłałbym to zdjęcie do Sanepidu.

37
Sport / Odp: Gimnazjalistki z Polic w autobusie 107
« dnia: Maja 16, 2017, 20:22:41  »
Zdarzenie autentyczne opisane z autopsji. Mi było normalnie przykro i wstyd.


Szkoda, że młodego chłopaka nikt nie poparł. Może trzeba było ?

38
Sport / Odp: Gimnazjalistki z Polic w autobusie 107
« dnia: Maja 16, 2017, 20:19:51  »
Tobie jak widać brak gimnazjum nie pomógł w opanowaniu meandrów języka polskiego. A sam przykład jest delikatnie mówiąc kiepski :)

Dumny jesteś ze swojej wypowiedzi ???  no to teraz  idź jeszcze i pogłaszcz tę niewychowaną młodzież po główce.... A na niedołężną starość życzę Tobie pokonywania drogi do  szczecińskiego lekarza w tę i z powrotem na stojąco.

39
Mam pytanie do Pana Grzegorza Ufniarza, jako do przedstawiciela SPPK  na tym forum.  Dlaczego  Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Sp. z o.o. mogło na swoich autobusach zawiesić małe  biało-czerwone chorągiewki podczas świąt majowych, a  na naszych autobusach brak było  takiego akcentu ?  Zarzad  SPPK w Policach wstydzi się naszej biało-czerwonej ???

40
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 12, 2017, 20:28:44  »
A czym ma jeździć wiceprezes? Trabantem? już szukasz prowokacji, takiej osoby jak pani Ania nigdy nie było...

Wiceprezes ??? ??? ??? ??? ??

41
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 31, 2017, 21:47:02  »

Mam jednak nadzieję, że po wczorajszym spotkaniu Zarząd GAPS przeanalizuje dogłębnie temat docenienia pracowników

Pani Aniu, nie tylko w GAPS-ie pracują ludzie wcieleni do spółek. Są inne, ze 100 % udziałem zakładu.... Tam dopiero dostają ochłapy... A mówi się nieustannie o GAPS-ie.

42
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 03, 2016, 21:01:28  »
1. Kapcie związkowca Solidarności, który od jutra będzie wreszcie sprawiedliwie nagradzany za swoją heroiczną pracę
https://soxo.pl/product-pol-17217-Kapcie-meskie-SOXO-PRL-od-jutra-NA-BOGATO.html


Pierwszy głos już jest-  Stawiam na powyższe. Jednak.

43
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 03, 2016, 16:59:03  »
Wystąpie do związków z wnioskiem, aby sztaplarkowi byli członkami komisji - bo nic nie muszą odrabiać potem.
Dlaczego aoaratowi nie są członkami komisji wyborczych? Zgłosze to gdzie trzeba.
A na wybory nie pójde .

Zgłoś, zgłoś też chęć bycia członkiem komisji, bo z tego, co wiem, to nikt się tam nie pcha.... przy okazji zaliczysz wybory :)

44
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 03, 2016, 14:28:31  »

[/quote]
Zbliżamy się coraz większymi krokami do Świąt Bożego Narodzenia. A skoro zbliżają się Święta to najwyższa pora pomyśleć o prezencie dla prymusa związkowego. Najwyższa pora pomyśleć o prezencie dla tytana pracy, czyli dla przewodniczącego związku zawodowego Solidarność. Prezent może być tylko jeden: NOWE BAMBOSZE.

Nie no, już dawno tak się nie uśmiałem czytając cokolwiek ! SPOKOJNIE- możesz spokojnie :)  tworzyć felietony. Brawo za styl, a przede wszystkim za pomysł. Bo jeśli nikt nie chce zauważać patologii panującej w  zakładowych związkach, to może chociaż się pośmieje. Szkoda, że brakuje dzisiaj ludziom poczucia humoru, oj brakuje.
Trzymam kciuki za akcję, życzę powodzenia , a przede wszystkim trafnego wyboru świątecznego prezentu, wszak będzie on pośrednio ( bo na  czcigodnych stopach guru) reprezentował GA. Samochody muszą być reprezentacyjne,  to i papucie muszą być nie byle jakie. Zaciśnij więc  pasa, na święta sobie odbijesz :)


Post Merge: Grudnia 03, 2016, 14:33:59
Jak już nie masz na kogo zagłosować , dorysuj dodatkowe okienko na karcie do głosowania dopisz obok niego osobę na którą chcesz oddać głos i zaznacz. Zawsze to lepsze niż absencja.


Proszę Was, idźcie do wyborów, oddając nawet nieważny głos. Nie szkoda Wam ludzi siedzących po kilkanaście godzin w tych komisjach ? Jeśli nie będzie wymaganego quorum, to wybory będą musiały odbyć się ponownie. I znowu od codziennej pracy i czynności trzeba będzie na kilkanaście godzin oderwać ludzi, którzy potem i tak będą musieli nadrobić zaległości spowodowane zasiadaniem w komisji.

45
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 20, 2016, 20:37:23  »
Cytat: policzek w Listopad 19, 2016, 18:24:30

    Dzisiaj nad ranem miał miejsce wypadek, wożono dłużycami nawozy od nas i na drodze do portu, kierowca potrącił kogoś, czy ktoś coś więcej na ten temat wie?

Z tego co się orientuje to na terenie  zakładu obowiązuje 30 km /h  i wszystkie drogi  są oświetlone, wiec potrącić kogokolwiek jest naprawdę
stuką


Polak.... a Ty czytasz uważnie ??? napisane zostało, ze na drodze do portu..... A Ty tutaj z drogą zakładową wyskakujesz ...  No chyba, że nie wiesz, gdzie jest port....

Strony: 1 2 [3] 4 5 6