Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - motyl

Strony: [1]
1
Polityka lokalna / Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach
« dnia: Kwietnia 29, 2020, 23:48:22  »
https://police24.pl/police-informacje/2768-stanowisko-burmistrza-polic-w-sprawie-przekazania-poczcie-polskiej-danych-osobowych.html
Okazuje się, że burmistrz chce mi uniemożliwić udział w wolnych wyborach. To karygodne i niedopuszczalne! Mam prawo do decydowania o swoich danych osobowych, i o tym, czy mają one być komukolwiek przekazane. Istnieje taka potrzeba w ramach prawnie uzasadnionego interesu.  Cel ten w mojej ocenie jest  zgodny z prawem i nie godzi w moje  prawa. Myślę, że gdyby sąd albo inna instytucja zgłosiła się po takie dane, Gmina by je udostępniła zasłaniając się prawnie uzasadnionym interesem, co gorsza, nie powiadamiając mnie nawet o tym.  Oczekuję więc, że włodarz mojego miasta zrobi wszystko, bym mógł wziąć udział w najbliższych wyborach. I o to apeluję: Panie Burmistrzu, nie ograniczaj mojego konstytucyjnego prawa do udziału w wyborach !

2
Sport / Zumba w Policach
« dnia: Października 16, 2016, 20:03:19  »
Proszę pomóżcie, bo mi Szanowna Małżonka głowę suszy  ;) o zajęcia z zumby na terenie Polic. Czy się gdzieś w godzinach popołudniowych odbywają ? Czy fajnie prowadzone ? A może jakieś inne ćwiczenia z tańcem powiązane, np. latino dla pań lub coś w tym rodzaju ?

3
Polityka krajowa / ważne dla każdego Polaka
« dnia: Lutego 03, 2016, 21:33:51  »
Obejrzyj proszę i .... przemyśl !   
Strony: [1]