Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - motyl

Strony: [1] 2 3 ... 6
1
Trudne tematy / Odp: Menele na deptaku
« dnia: Czerwiec 23, 2020, 20:41:33  »

Znowu przy deptaku pojawili się menele, zaczepiają rządając 2,50 zl.. Gdzie Straż miejska, Sanepid (maski) i Policja?
Chodzi o deptak w rejonie calodobowego sklepu Belweder, kiosku i sklepu z akcesoriami telefonii komórkowej.

Do przepędzenia żula potrzebujesz straży miejskiej?Dapol, a kogo proponujesz do tej czynności ?  Widzę, że menele zadomowili się na ławeczkach na dobre. Czy już naprawdę nikt, żadna policka służba sobie z nimi nie poradzi?  Ktoś tutaj napisał, że to wizytówka Polic. Święta prawda. Smród, że nie idzie przejść. W butelkach po napojach smakowity trunek, ale część wcale się nie czai. Piwem też śmiało się raczą. Jeśli Straż Miejska jest bezradna, to zasadnym wydaje się pytanie, czy są w stanie cokolwiek zdziałać oprócz wożenia się samochodem po mieście za państwowe pieniądze. Nie jestem za ich likwidacją, ale oczekuję, jako mieszkaniec Polic, skutecznych działań
służb porządkowych.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 18, 2020, 19:32:54  »
zwinąć i rozwiesić w garażu lub suszarni
No tak, trzeba mieć garaż, jak sam napisałeś.... Poza tym nie szkodzi, że nie nasiąka wodą. Nie jestem idiotą, za jakiego próbujesz mnie uważać.  Woda po nim spływa. I spływa tam, gdzie pokrowiec na czas DOJAZDU DO GARAŻU będzie leżał. Nie wiem, czy chciałbym mieć ten syf w bagażniku. Trzecia sprawa, to wzrost. Może mężczyźnie łatwiej jest zarzucić taki pokrowiec na dach pojazdu. Kobietom, a też jeżdżą do pracy na zakłady- znacznie trudniej.

Post Merge: [time]Czerwiec 18, 2020, 19:43:18 [/time]

Powłoka ceramiczna nie zabezpiecza przed kwasem, i na pewno nie na 5 lat.

Nie wiedziałem, że zakład emituje kwas do atmosfery, aż dziwne, że prawo pozwala na takie praktyki. Oczywiście, że gwarancji nikt nie da, bo tylko głupek da na siebie przerzucić odpowiedzialność.
Poza tym są jeszcze plastiki , gumy i szyby, których się powłoką nie zabezpiecza, a zniszczeniu przez pochlanie ulegają.

Oczywiście, że się zabezpiecza, tylko faktycznie nie wiadomo, czy przed tym co leci z nieba w Policach da się zabezpieczyć. Wolę tego nie testować...Nie, to zapewne pyłek kwiatowy wyżera dziury w powłoce lakierniczej i robi nam kratery w blacharce.
Nie wszystko można zabezpieczyć powłokami ceramicznymi, dowiadywałem się.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 15, 2020, 23:48:27  »
Jak ktoś ma w miarę nowe auto, to można pomyśleć o zabezpieczeniu lakieru powłoką ceramiczną, takie coś starcza na około 5 lat.
Powłoka ceramiczna nie zabezpiecza przed kwasem, i na pewno nie na 5 lat. Zadzwoń do firmy, która to wykonuje, i zapytaj się, czy dostaniesz od nich gwarancję. Zapewniam, że nie. Poza tym są jeszcze plastiki , gumy i szyby, których się powłoką nie zabezpiecza, a zniszczeniu przez pochlanie ulegają.

Post Merge: Czerwiec 15, 2020, 23:51:26
też wkurza mnie pochlapane auto, kupiłem pokrowiec.
Dobrze, gdy jest sucho. Jestem ciekawy, co zrobisz z tym pokrowcem po ulewie, gdzie ten cały syf Ci spłynie? do bagażnika? Trzeba mieć gdzie to suszyć i płukać. Jak będzie wyglądała Twoja odzież po ściąganiu czegoś takiego z auta ?

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 31, 2020, 12:52:09  »
gwoździami wyrywają chwasty z Polbruku od mediki po biurowiec również w soboty by nie przeszkadzać pracownikom w biurach oraz aby nikt z garniturowców nie patrzył na ludzi pracy.

Nieprawdę piszesz. Chwasty wyrywali w dniach pracujących. Widziałem.

5
Ty Dapol to masz ze soba poważny problem. Wskazana terapia, gdy już wszystko wróci do normy. Nie pisałem do Ciebie, tylko apelowałem do burmistrza. Ty g...o możesz. Jedno wielkie nic. Tymczasem wracaj do swojego kółka wzajemnej adoracji, bo nikt Cię tutaj o zdanie nie prosi. Kończę temat.

6
Polityka lokalna / Odp: Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach
« dnia: Kwiecień 30, 2020, 20:00:13  »
Trochę grzeczniej, a może nawet bardzo grzeczniej dapol, obrońco uciśnionych uciekinierów z Polski. Podczas ostatnich wyborów znajomi ze Szwecji mieli ponad 360 km do najbliższej komisji, bo były tylko dwie w całym państwie. Więc żadna nowość. Mój post dotyczył działań burmistrza na moim podwórku i odbierania prawa do głosowania. Jeśli PP posiada już potrzebne dane, to i dobrze. Przynajmniej burmistrza nie zastąpi komisarz i będzie się pan burmistrz dalej cieszył swoją długoletnią posadką.

7
Polityka lokalna / Odp: Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach
« dnia: Kwiecień 30, 2020, 00:09:15  »
 Informacja  z 28.04. "Poczta Polska, w związku z wyborami prezydenckimi, które mają zostać przeprowadzone korespondencyjnie, zwróciła się do samorządów o przekazanie danych osobowych ze spisu wyborców."  a Burmistrz na to : "informuję, że  nie przekażę Waszych danych osobowych zawartych w spisie wyborców Gminy Police przedsiębiorstwu Poczta Polska S.A." 

8
Polityka lokalna / Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach
« dnia: Kwiecień 29, 2020, 23:48:22  »
https://police24.pl/police-informacje/2768-stanowisko-burmistrza-polic-w-sprawie-przekazania-poczcie-polskiej-danych-osobowych.html
Okazuje się, że burmistrz chce mi uniemożliwić udział w wolnych wyborach. To karygodne i niedopuszczalne! Mam prawo do decydowania o swoich danych osobowych, i o tym, czy mają one być komukolwiek przekazane. Istnieje taka potrzeba w ramach prawnie uzasadnionego interesu.  Cel ten w mojej ocenie jest  zgodny z prawem i nie godzi w moje  prawa. Myślę, że gdyby sąd albo inna instytucja zgłosiła się po takie dane, Gmina by je udostępniła zasłaniając się prawnie uzasadnionym interesem, co gorsza, nie powiadamiając mnie nawet o tym.  Oczekuję więc, że włodarz mojego miasta zrobi wszystko, bym mógł wziąć udział w najbliższych wyborach. I o to apeluję: Panie Burmistrzu, nie ograniczaj mojego konstytucyjnego prawa do udziału w wyborach !

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 23, 2020, 08:09:48  »
Utrata zniżek, dopłata do wartości samochodu itp.
O to się nie martw...  Bylem tyko ciekawy, czy ktoś to przerobił... I z jakim skutkiem... Płacę  kasę za AC, a mam się użerać i płacić podatek od jakiejś ugody ?

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 22, 2020, 12:38:38  »
Ja z innej beczki... odgruzowuję temat w sprawie pochlapań. Czy ktoś może starał się o odszkodowanie za uszkodzoną przez zakładową chemię powierzchnię auta  w ramach ubezpieczenia Auto Casco? była to większa/mniejsza droga przez mękę ?

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 26, 2020, 21:32:02  »
Gdyby nie  wyborów, to by szusował na nartach, jak w poprzednich latach.
Sączysz tylko jad...  A gdyby jednak nie szusował ?  Sianie zamętu masz we krwi ?

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 19, 2020, 15:42:08  »
Pytanie odnośnie karty związkowej. Jeżeli posiadam na karcie, jakaś tam kwotę i wypiszę się ze związków, co wtedy?Pieniądze przepadną?

Dlaczego miałyby przepaść ? Przecież w momencie doładowania karty byłeś członkiem związków. Po prostu już jej nie będą doładowywać. Tak na chłopski rozum...

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 25, 2019, 22:02:12  »
Ten się przynajmniej zainteresował... w przeciwieństwie do włodarzy gminnych... Ale co im tam, gdyby rozryty był dojazd do budynków siedziby UMiG, to podejmowano by działania. Ponad rok po planowanym oddaniu do użytku. Kpina i nieudolność.

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 31, 2019, 18:30:29  »
A jak Pan to nonszalancko napisał:”wierchuszka” wynegocjowała dla Pana hisorycznie wysoką podwyżkę 300zł
Pani Aniu... historycznie wysoka podwyżka to miała już miejsce w 2009 roku, kiedy to od stycznia 2009 otrzymaliśmy po 300 złotych brutto (bez jakiegoś śmiesznego podziału na 250 +50). Trudno nie zauważyć również spadku wartości pieniądza do chwili obecnej. Ile mogliśmy kupić za te 300 złotych w 2009 roku, a ile w lipcu 2019... 10 lat później.

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 16, 2019, 17:42:29  »
Moim skromnym zdaniem premia uznaniowa powinna być jawna na każdym wydziale
Premia nie może być jawna, ponieważ  wysokość wynagrodzenia  (stawki miesięcznej) objęta jest tajemnicą. Jeśli premia ma stanowić  5 +5 % stawki zasadniczej, to każdy w dziale będzie już znał stawki koleżanek i kolegów.

Strony: [1] 2 3 ... 6