Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784018 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6600 dnia: Marca 30, 2017, 16:08:37 »
RPzpl_Dni Chemika: odbędą się 27 maja w Trzebieży. Zarząd podjął decyzję, aby robić tą uroczystość indywidualnie oraz jednodniowo w sobotę od rana do późnych godzin. Festyn rodzinny z dużą ilością atrakcji. Podobne uroczystości są w Puławach czy Tarnowie. Dlaczego Trzebież: Decyzja taka została podjęta z uwagi na to, że jest tam dobra infrastruktura która będzie potrzebna o zorganizowania profesjonalnie tego święta tak, aby wyeksponować Spółkę. Będzie zapewniony transport autobusowy. Niedługo będzie wstępna informacja na ten temat.
piotrek11_nie. Jest to element związany z kolejnym elementem budowy PDH:
"Zarząd spółki Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. _dalej: "Spółka"_ informuje, iż w dniu 29 marca 2017 roku podjął uchwałę w sprawie nabycia do 5 200 000 sztuk akcji imiennych nowej emisji serii C spółki "PDH Polska" S.A.

Na mocy podjętej uchwały postanawia się nabyć do 5 200 000 sztuk akcji imiennych nowej emisji serii C spółki "PDH Polska" S.A. _objęcie_ o wartości nominalnej i emisyjnej 10 zł każda, o łącznej wartości do 52 000 000,00 zł _słownie: pięćdziesiąt dwa miliony złotych 00/100_.
Nabycie akcji nastąpi poprzez ich objęcie przez Spółkę w podwyższonym kapitale zakładowym "PDH Polska" S.A.

Objęcie nowych akcji imiennych serii C nastąpi w trybie subskrypcji zamkniętej w drodze zaoferowania nowych akcji akcjonariuszom, którym przysługuje prawo poboru, w stosunku do liczby posiadanych przez nich akcji.

Jednocześnie Spółka informuje, iż w celu realizacji postanowień przedstawionej powyżej uchwały, Zarząd wystąpi do Rady Nadzorczej Spółki o wyrażenie stosownej zgody.

Ponadto w dniu 29 marca 2017 roku, Zarząd Spółki podjął uchwałę zgodnie z którą, pod warunkiem uzyskania wyżej wskazanej zgody Rady Nadzorczej Spółki na nabycie _objęcie_ do 5 200 000 sztuk akcji imiennych nowej emisji serii C spółki "PDH Polska" S.A., postanawia nabyć _objąć_ w pierwszym terminie poboru 2 917 875 sztuk akcji imiennych nowej emisji serii C spółki "PDH Polska" S.A. o wartości nominalnej i emisyjnej 10 zł każda, o łącznej wartości 29 178 750,00 zł _słownie: dwadzieścia dziewięć milionów sto siedemdziesiąt osiem tysięcy siedemset pięćdziesiąt złotych 00/100_. "

Offline aluwium

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6601 dnia: Marca 30, 2017, 16:58:25 »
A dałoby się po polsku ?  8) czy może tylko ja nic z tego nie kumam.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6602 dnia: Marca 30, 2017, 17:14:02 »
Jednym słowem stajemy się ( Zakłady) właścicielem (PDH) bardziej niż dotychczas. Projekt PDH wymaga bardzo dużych nakładów finansowych i to jest jeden z elementów.
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2017, 17:17:04 wysłana przez An_na »

Offline piotrek11

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6603 dnia: Marca 31, 2017, 06:38:25 »
Pani Aniu dziękuję za odpowiedź , wszystko jasne.
Pozdrawiam

Offline igo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6604 dnia: Marca 31, 2017, 08:52:05 »
Karty doladowane.
Wesolych Swiat

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6605 dnia: Marca 31, 2017, 14:38:52 »
Z tego co pamiętam 29.03.17 r. miało się odbyć spotkanie Zarządu, Pani Ania obiecała informacje ze spotkania. Czy były poruszane tematy spółek córek, trzynastka lub inne tematu?
W końcu to też pracownicy Grupy Azory.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6606 dnia: Marca 31, 2017, 15:09:40 »
lolek_mówimy o spotkaniu Zarządów GAP, GAPS i zz? Jeśli tak to spotkanie odbyło się wczoraj. Temat nagrody dla pracowników był również omawiany. Wynik spółki GAPS za 2016 jest dobry, zapisy ZUZP  mówią o nagrodzie z zysku, są kapitały ujemne dlatego został złożony wniosek o nagrodę. Temat ten ma zostać szczegółowo przeanalizowany przez biuro nadzoru właścicielskiego (aspekty prawne możliwości wypłacenia).
Na marginesie w Transtechu jest zgoda na 300 zł nagrody.

Post Merge: [time]Marzec 31, 2017, 17:59:58 [/time]
precyzując: złożono wniosek o nagrodę a nie o nagrodę z zysku.

Post Merge: [time]Marzec 31, 2017, 18:00:44 [/time]
a nie że złożono wniosek o nagrodę bo są kapitały ujemne

Post Merge: Marca 31, 2017, 18:05:00
Informacyjnie: można już będzie składać wnioski o wczasy pod gruszą /w GAP/.
Miesiąc  Termin złożenia wniosku do: Termin wypłaty świadczenia
Kwiecień   25.04.2017 włącznie 09.05.2017
Maj   26.05.2017 włącznie 07.06.2017
Czerwiec   23.06.2017 włącznie 07.07.2017
Lipiec  21.07.2017 włącznie  07.08.2017
Sierpień  22.08.2017 włącznie  07.09.2017
Wrzesień   26.09.2017 włącznie 07.10.2017
Październik   27.10.2017 włącznie 08.11.2017
Listopad  28.11.2017 włącznie  07.12.2017
Grudzień  29.12.2017 włącznie  08.01.2018
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2017, 18:05:00 wysłana przez An_na »

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6607 dnia: Marca 31, 2017, 20:02:45 »
300 zł, zawsze coś, tylko jak to się ma do całej Grupy Azoty , ludzie na siłę wcieleni w sztuczne spółki co roku są ośmieszani przez ... no właśnie przez kogo.
W 90 % ludzie w spółkach z wykształceniem technicznym kierunkowym zarabiają  co raz mniej !
Powoli zaczyna to się robić coraz mniej śmieszne.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6608 dnia: Marca 31, 2017, 20:16:16 »
Spółki mają swoją osobowość prawną i swoje finanse, którymi muszą gospodarować zgodnie z prawem. Rozumiem Pana  jednak jest właśnie tak jak napisałam, a wyniki z lat ubiegłych były takie a nie inne. Prawo stanowi, że jeśli jest zysk to należy pokryć stratę z lat ubiegłych. Mam jednak nadzieję, że po wczorajszym spotkaniu Zarząd GAPS przeanalizuje dogłębnie temat docenienia pracowników za wypracowany wynik.

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6609 dnia: Marca 31, 2017, 21:47:02 »

Mam jednak nadzieję, że po wczorajszym spotkaniu Zarząd GAPS przeanalizuje dogłębnie temat docenienia pracowników

Pani Aniu, nie tylko w GAPS-ie pracują ludzie wcieleni do spółek. Są inne, ze 100 % udziałem zakładu.... Tam dopiero dostają ochłapy... A mówi się nieustannie o GAPS-ie.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6610 dnia: Marca 31, 2017, 22:45:14 »
Prawda. Chociaż przyznaję, że znam sprawy GAPS i Transtech z zależnych. Tematy Konceptu nie są mi zbyt dobrze znane.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2017, 22:47:51 wysłana przez An_na »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6611 dnia: Kwietnia 02, 2017, 12:49:44 »
No teraz na pewno co niektórym podniosę ciśnienie, ale co mi tam, napisze co ma napisać, toć od tego jest forum aby pisać, a tym z wysokim ciśnieniem proponuje zażyć leki na ciśnienie, lub tabletki na uspokojenie. A po prostu odniosę się do tego co napisała pani Ania w temacie imprezy w trzebieży. 

RPzpl_Dni Chemika: odbędą się 27 maja w Trzebieży. Zarząd podjął decyzję, aby robić tą uroczystość indywidualnie oraz jednodniowo w sobotę od rana do późnych godzin. Festyn rodzinny z dużą ilością atrakcji. Podobne uroczystości są w Puławach czy Tarnowie. Dlaczego Trzebież: Decyzja taka została podjęta z uwagi na to, że jest tam dobra infrastruktura która będzie potrzebna o zorganizowania profesjonalnie tego święta tak, aby wyeksponować Spółkę. Będzie zapewniony transport autobusowy. Niedługo będzie wstępna informacja na ten temat

No to po kolei i tak : od 30 lat zawsze było w pierwszy weekend czerwca, no myślałem ze to zasad ale jak widzę nasze święto jest ruchome, no ciekawe kiedy będziemy obchodzić w listopadzie albo marcu, no ale czasy i władza się zmienia wiec i można to zmienić. No tak można było indywidualnie za ósemką wystarczyło tylko poinformować ze jednego dnia dni Polic drugiego dzień chemika. No jak do tej pory za ósemką tez był rodzinny festyn , czyli żadna rewelacja, nic nowego. Co do imprez w Tarnowie i Puławach, to co udaje sie i pobada tam,  nie musi się udać u nas i na pewno nikt nie organizuje imprezkę w innej miejscowości oddalonej 10 km.  No co do infrastruktury no to mam duże wątpliwości, a zwłaszcza do wyeksponowania spółki, bo tak terenu mało wokoło woda , mieszkańców 1,2 tyś. Co do transportu, Wątpię aby spełnił oczekiwania, prawdopodobnie zostanie wynajęty jeden,  albo dwa i będą kursować rzadko, co spowoduje przymusowe siedzenie z oczekiwaniem na dan cześć programu, co zniechęci ludzi do wyjazdu, a co idzie za tym frekwencja będzie niska, jak wyprawi się na imprezę z Polic 500 / 1000 ludzi to maks,  nie wspomnę ze nie przyjadą ludzie ze szczecina jak w poprzednich latach. Prywatny transport, nie wchodzi w rachubę z prostego powodu bardzo  małej ilości miejsc do zaparkowania (łączka). No to czekamy teraz na informacje o tym bardzo atrakcyjnym programie, tylko ze mam przeczucie ze wyjdzie podobny gniot jak na 50 lecie zch Police. Życze miłej niedzieli.

Post Merge: Kwietnia 02, 2017, 13:27:57
http://www.police24.pl/police-informacje-regionalne/2103-trzebiez-przed-sezonem-potrzebne-srodki-na-naprawe-plazy-wideo.html
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2017, 13:27:57 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6612 dnia: Kwietnia 02, 2017, 13:30:52 »
I chyba właśnie o to chodzi by z powodu małej frekwencji w przyszłych latach impreza się nie odbyła. I będą się później tłumaczyć że z powodu małej ilości przybyłych osób nie ma sensu tracić pieniędzy na niskiego lotu imprezę poza granicami miasta :)

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6613 dnia: Kwietnia 02, 2017, 16:48:43 »
Za ósemką to nawet można było zaliczyć imprezę podczas spaceru. W Trzebieży jak będzie lipna pogoda to wszystkich może wywiać. Nie widzę sensu tam jechać. Tracić czas na dojazdy. Dzieciom się nie spodoba takie ciągłe jeżdżenie. Dobrze, że pieniądze przeleją na kartę a nie bony, które nie będą wykorzystane.
Ja odpadam. Jest mi przykro, że taką decyzję ktoś podjął.  Chemik z Policami się kojarzy a nie z Trzebieżą.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6614 dnia: Kwietnia 02, 2017, 18:54:54 »
Też nie zamierzam tam jechać zarówno ja jak i ludzie z mojego wydziału, w każdym bądź razie większość. poza tym autem to odpada bo nie dość że miejsc do parkowania mało to pewnie znalezienie miejsca graniczyć będzie z cudem. A jazda autobusem który kursować będzie zapewne co godzinę i upchany na maksa pijanym tłumem, przeklinającym i drącym się na cały autobus przez całą drogę powoduje, że odechciewa mi się tam jechać tym bardziej z dziećmi. Nie chcę nikogo urazić bo alkohol jest dla ludzi, ale jak wiadomo zawsze znajdzie się ktoś kto lekko przesadzi z alko.
Szkoda że poczyniono taki niewypał.
 Ale mimo tego że mnie nie będzie, życzę wszystkim uczestnikom miłej i przyjemnej zabawy, a przede wszystkim bezpiecznej.