Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - motyl

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
61
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 17, 2016, 12:47:30  »
Bart... odetnij się !       ;)

62
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 12, 2016, 20:40:42  »
Tak jak napisała Pani Anna, związki wystąpiły do Zarządu GAPS'u
Ponawiam w takim razie pytanie- dlaczego nie do wszystkich zarządów spółek- córek, tylko do zarządu GAPS-u ??? ??

63
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 12, 2016, 00:03:08  »
Tak zgadza się, zz wystąpiły do Zarządu GAPS o podział nagrody z zysku dla pracowników zgodnie z zapisami ZUZP.
Tz. które związki ? Spółki GAPS czy te znajdujące się w biurowcu Zakładów Chemicznych ? Jeśli te z biurowca, to dlaczego tylko dla pracowników GAPS ? A inne spółki  ze 100 % udziałem Zakładów Chemicznych 'POLICE" SA ?  Poza jurysdykcją ? wykluczone ??? Gorsze ?

64
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 31, 2016, 21:26:09  »


 "Nieoficjalnie mówi się jednak, że obecny skład rady zdąży wcześniej zwołać posiedzenie, na którym podejmie decyzje o zmianach w zarządzie GA Zakładów Chemicznych Police."

66
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 24, 2016, 21:21:39  »
Dobrze jest na wydziałach zlokalizowanych w  biurowcach...   :)   Zwłaszcza w głównym.  Reszta się nie liczy....

67
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 22, 2016, 18:01:28  »
do tego kaźdy kto zamienił 5BOP na 2 będzie pracował rocznie ok 30 dni więcej

No większej bredni jak żyje, nie czytałem !   Po pierwsze to umysłowi maja kilka dni wolnego w roku dodatkowo wiecej , teraz wydaje mi sie, ze są to trzy dni, a po drugie w celu wyrównania ilości godzin pracowników pracujących na  5 bop z godzinami pozostałych pracowników ( w tym 2 bop) wprowadzono dodatkowe zmiany do odpracowania, zwane R-kami.

68
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Luty 24, 2016, 18:01:32  »
Ulice Roweckiego, 26 Kwietna, Przyjaźni to Chemik D czy C ????  W poprzednich ogłoszeniach podano nazwy ulic przy symbolach osiedli...

69
Co do ile, to daję im jeszcze czas by się rozgrzali,


Widzisz, najpierw  piszesz ,że podnieśli, teraz , że dajesz rządowi na to czas... Trochę więcej roztropności w rzucaniu oskarżeń.
Jeśli chodzi o banki, to one jeszcze przed wprowadzeniem ustawy podniosły już nieprawnie opłaty. Są w prywatnych, zagranicznych najczęściej rękach. Bank PKO BP  tłumaczy się, że to działania rutynowe, dotyczące zresztą tylko części jego klientów, nie mające nic wspólnego z wprowadzeniem podatku bankowego.  W nowej ustawie jasno jest napisane, że nie wolno podnosić opłat z powodu nowego podatku –  Art. 14 podatku bankowego mówi wprost, że banki nie mają prawa przenosić na klientów kosztów, które są związane z tym nowo wprowadzonym podatkiem . Jeśli Twój bank podniesie Ci nieprawnie opłaty, to się przeniesiesz do innego.   
Gdyby mnie niemal siłą nie przymuszono do zakładania konta- wcale  bym go nie zakładał. Wiecznie trzeba na nich łożyć, a to za prowadzenie konta a to za karty. To nie jest żaden luksus. Jeśli zakład zmusza pracownika do założenia konta, to powinien mu te opłaty finansować.

70
Sprawy bieżące / Odp: MOK w Policach
« dnia: Luty 08, 2016, 12:59:52  »
Powinna wrócić projekcja filmów.  Choćby na zasadzie  Pioniera w Szczecinie, bo "najlepsze te małe kina..." Bilety w rozsądniejszych niż szczecińskie cenach, bez popcornu ...

Wiele do życzenia pozostaje też w kwestii wystroju sceny podczas wystąpień ... Wypada szaro, byle jak, ciemno i ponuro. Brakuje kolorowej oprawy, choćby  kosza z kwiatami, czy jakiegoś innego barwnego, rozjaśniającego scenerię  akcentu.

71
Pierwsze dziecko zawsze się trafi.... Wcześniej, czy później pary mają to dziecko.... Tutaj chodzi o  rozwój demograficzny, mający na celu świadome decydowanie się  na następne dzieciaczki.

Post Merge: Luty 08, 2016, 12:54:08
Pytanie po co mi 500, czy 5000zł, jak na innych usługach podnieśli %


To znaczy na jakich usługach i ile ?

73


Post Merge: Luty 03, 2016, 22:58:13

74
Polityka krajowa / ważne dla każdego Polaka
« dnia: Luty 03, 2016, 21:33:51  »
Obejrzyj proszę i .... przemyśl !   
75
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Styczeń 17, 2016, 23:13:35  »
Gdyby Pani wcześniej otwierała oczy ,choćby podczas kampani wyborczej,toby Pani zauważyła,że wszystkie startujące do parlamentu ugrupowania walczyły z Platformą Obywatelską a nie z zakłamaniem PiSu

Ojjjj, to Kolega ma bardzo krótką pamięć. Nie pamiętamy  już  jak wszystkie partie startujące w wyborach  krzyczały - "wszystkie ręce na pokład w koalicji przeciwko PiS" ??? W wywiadzie Ryszarda Petru- Jestem  Lekiem na Całe Zło-  zapytany czy przystąpi do  "kordonu sanitarnego" przeciw PiS w  rozmowie z Michałem  Wilgockim 22.10.2015 16:07 , potwierdził przystąpienie. Widać było zarówno nagonkę medialną na PiS, jak i zwarcie sił niemal wszystkich ugrupowań przeciwko wygranej w wyborach partii. Proszę więc, Panie Koowalski  nie robić ludziom wody z mózgu i pisać bzdur, że ktokolwiek z PełO  walczył. Po prostu  ludzie mieli dosyć ich buty, arogancji, afer, nepotyzmu i zakłamania.
 

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6