Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6856031 razy)

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4215 dnia: Kwietnia 17, 2016, 06:26:47 »
Interesuje mnie tylko matematyka. Jak się ktoś uczył - wywód zrozumie.

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4216 dnia: Kwietnia 17, 2016, 07:04:34 »
Interesuje mnie tylko matematyka. Jak się ktoś uczył - wywód zrozumie.
Człowieku piszesz o wywodach matematycznych i zrozumieniu prostego działania a sam sumujesz głosy i wychodzi 148 %.
Jak ktoś się uczył to zrozumie to racja. Tylko po co głupoty pisać.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2016, 07:10:01 wysłana przez Bart »

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4217 dnia: Kwietnia 17, 2016, 07:41:29 »
Odcinam się.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4218 dnia: Kwietnia 17, 2016, 09:24:46 »
Przecież od początku dowodzę, że nie może być 148%, zatem również nie można obliczać procentowo otrzymanych głosów w stosunku do liczby głosujących, bo właśnie wtedy wychodzi brednia. A taki błąd popełniono w protokóle. Ale jak ktoś tego nie pojmuje, to nie pojmuje i nic się na to nie poradzi.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4219 dnia: Kwietnia 17, 2016, 09:38:49 »
aby zakończyć tą jałowa dyskusje, to powiem tak " nasza firma rządzi się własnymi prawami" i tyle, dla nas pracowników wszystko jest okey i zrozumiałe, i nie takie rzeczy widzieliśmy w naszej firmie, a na koniec daj se na luz okey

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4220 dnia: Kwietnia 17, 2016, 10:32:46 »
Wskazujesz błędy w protokole nie znając regulaminu wyborów?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4221 dnia: Kwietnia 17, 2016, 10:40:18 »
Tu nie chodzi o regulamin, który jest prawidłowy, ale o sposób zapisu. Błędem jest wyliczanie procentu z dopiskiem "oddanych ważnie głosów", bo wtedy tzw. 100 musiałoby być równe 1959. Należało napisać: taki, a taki procent głosujących. I wtedy wszystko się zgodzi, bo głosujących było 1320, a wartości procentowe wskazują kto przekroczył połowę + 1.

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4222 dnia: Kwietnia 17, 2016, 10:52:43 »
W każdym razie gratuluję Ani :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2016, 10:55:28 wysłana przez Bart »

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4223 dnia: Kwietnia 17, 2016, 10:59:04 »
Oczywiście, że nie masz Barcie racji, bo nieprawdą jest, że Pani Anna otrzymała 54% wszystkich oddanych głosów (1959). Otrzymała ich 37%. Natomiast 54% głosujących (z 1320) ją właśnie wybrało, co przesądza o zwycięstwie. To właśnie wynika z regulaminu.

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4224 dnia: Kwietnia 17, 2016, 11:30:55 »
Ja nie napisałem ze otrzymała 54 % "wszystkich oddanych głosow". Próbowalem wyjasnic w jaki sposób nalicza się procentową wartość bo błędnie wyliczyłeś na początku 148 % niepotrzebnie sumując glosy na poszczegolnych kandydatów.


Post Merge: Kwietnia 17, 2016, 11:36:27
Dobra odcinam się od tego wątku (już drugi raz).:)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2016, 11:36:27 wysłana przez Bart »

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4225 dnia: Kwietnia 17, 2016, 11:39:49 »
Zgoda, ale tak właśnie, błędnie, napisano w protokóle: "7. Tarocińska Anna - 716 głosów, co stanowi 54% oddanych ważnie głosów". I o to poszedł cały ten arytmetyczny (i tylko arytmetyczny) spór. Winno być: "co wyraża wolę 54% głosujących" i byłoby OK.

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4226 dnia: Kwietnia 17, 2016, 12:29:24 »
...ech...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2016, 12:31:46 wysłana przez Bart »

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4227 dnia: Kwietnia 17, 2016, 12:47:30 »
Bart... odetnij się !       ;)

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4228 dnia: Kwietnia 17, 2016, 14:50:08 »
p. Validator (JMK)  a może pan nam powie co ma pan wspólnego z Magazynem Polickim, i powiem tak czy czasami te pan wnikanie w wyliczenia komisji nie są spowodowane ze nie wygrał pana kandydat czyli Andrzej Malicki, i po części boisz się ze nie wygra druga turę i może się urwać źródło dochodowe,,, a na marginesie my pracownicy nie będziemy wnosić żadnych zastrzeżeń do wyników wyborów bo ten wynik jak widać po ilości oddanych głosów satysfakcjonuje nas. i uważam temat zamknięty

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4229 dnia: Kwietnia 17, 2016, 17:27:57 »
Kochany "piotrzpl". Z "Magazynem Polickim" łączy mnie ojcostwo organiczne. Natomiast sugestie, jakobym był emocjonalnie zaangażowany w wygraną Andrzeja  Malickiego z racji powiązań ekonomicznych są strzelone gorzej niż "kulą w płot". Ne ma obecnie (i to od wielu już lat) żadnych przełożeń materialnych mojej relacji z "Solidarnością" na sytuację ekonomiczną "Magazynu". Pana Malickiego szanuję, zaszczycił "Magazyn" prośbą o reklamę, odpowiedzieliśmy pozytywnie, bo z NSZZ "Solidarność" w Policach znamy się "od niepamiętnych czasów", są dwa miejsca w Radzie - czemu jednego nie miałby objąć pan Malicki? Życzę mu sukcesu, tak, jak i gratuluję Pani Tarocińskiej. I jej reklamę bym umieścił, ale o to nie prosiła.
Natomiast panom dyskutantom jakoś bardzo trudno zrozumieć, że nie wszystko sprowadza się do polityki (to jakiś obłęd), istnieje jeszcze zwykły rozsądek logiczny, w tym postulat poprawności arytmetycznej wszelkich sprawozdań i obliczeń. Mnie akurat w matematyce ćwiczono, nawet ponad liceum, to i jestem wyczulony na niejasności. Starałem się rozszyfrować źródło nieporozumienia, bo procenty zlicza się zawsze do stu. I nic więcej. Zwykła zagadka logiczna, ale zagmatwana. Panom natomiast - moim zdaniem - spojrzenie polityczne przeżarło głowę. I stąd takie spekulacje, jak ta, na którą odpowiadam.