Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 162406 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #360 dnia: Maja 17, 2012, 20:30:59 »
Przecież on wyraźnie napisał, że to jego opinia. Więc w czym problem?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #361 dnia: Maja 17, 2012, 20:31:32 »
Ale przecież wyraźnie napisałem, że to moja ocena - czyli subiektywna, stronnicza i zależna.

Ps. Ech, starzeję się, refleks gorszy... :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #362 dnia: Maja 17, 2012, 20:48:02 »
,,W grupie wiekowej od 18 do 24 lat PiS ma najlepszy wynik. Partię Jarosława Kaczyńskiego popiera 24 proc. młodych respondentów. PO jest w tej kategorii na drugim miejscu (18 proc.), jednak jeśli chodzi o ogólne wyniki, wciąż jest przed PiS - wynika z sondażu CBOS"

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11745915,PiS_wygrywa_z_Platforma_wsrod_mlodych__SONDAZ_.html?lokale=szczecin

Najświeższe info, prosto z GW. Niedługo PO pozostaną jedynie leśne dziadki, wychowane w duchu PRLowskiej propagandy i będące na podtrzymaniu Szkła kontaktowego. :*

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #363 dnia: Maja 17, 2012, 20:50:29 »
sekator, i co w związku z tym? Zresztą wg twojej teorii to info jest nieprawdziwe bo przecież GW kłamie :lol2:

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #364 dnia: Maja 17, 2012, 20:54:00 »
Kłamie, kłamie...Jeżeli GW pisze, że 24%, to spokojnie można liczyć że jest 30%...I to jest ta ,,druga wisienka na torcie".

Wojtek, Mariusz spotykamy się w sobotę podyskutować ? Piszcie na priva jakby co.

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #365 dnia: Maja 18, 2012, 17:33:25 »
Cytat: "sekator"
,,W grupie wiekowej od 18 do 24 lat PiS ma najlepszy wynik. Partię Jarosława Kaczyńskiego popiera 24 proc. młodych respondentów. PO jest w tej kategorii na drugim miejscu (18 proc.), jednak jeśli chodzi o ogólne wyniki, wciąż jest przed PiS - wynika z sondażu CBOS"

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11745915,PiS_wygrywa_z_Platforma_wsrod_mlodych__SONDAZ_.html?lokale=szczecin

Najświeższe info, prosto z GW. Niedługo PO pozostaną jedynie leśne dziadki, wychowane w duchu PRLowskiej propagandy i będące na podtrzymaniu Szkła kontaktowego. :*

A sondaże wracają powoli do realiów.PO ponownie prowadzi co oznacza,że ten pisowski jazgot z ostatnich tygodni nie przynosi rezultatu.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #366 dnia: Maja 18, 2012, 18:43:33 »
`
Cytat: "jezat"
jazgot z ostatnich tygodni nie przynosi rezultatu


Coś ci się kotek chyba pokręciło.  Ja myślałem, że to poseł Balt z SLD nazwał twojego ideowego guru Palikota Janusza, biłgorajskiego bimbrownika (wszak to największy antykatolik i polakożerca w sejmie) ,,bezideowym chamem", a posłowie PO w ramach ogłady towarzyskiej i kultury nawoływali aby Kaczyński zadzwonił do zmarłego brata. Ja rozumiem, że wśród ludzi wychowanych z dala od Boga i wartości jest to normą, ale w cywilizowanej części społeczeństwa takie zachowanie świadczy o totalnym zdegenerowaniu.
Podsumowując, Kaczyński na tyle delikatnie zareagował na to niebywałe chamstwo, że inny poseł SLD J. Wenderlich, powiedział że gdyby był na miejscu Kaczyńskiego dałby Palikotowi,, po mordzie".

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #367 dnia: Maja 18, 2012, 21:03:13 »
Cytat: "jezat"
jazgot z ostatnich tygodni nie przynosi rezultatu


Cytat: "sekator"
Coś ci się kotek chyba pokręciło.  Ja myślałem, że to poseł Balt z SLD nazwał twojego ideowego guru Palikota Janusza, biłgorajskiego bimbrownika (wszak to największy antykatolik i polakożerca w sejmie) ,,bezideowym chamem", a posłowie PO w ramach ogłady towarzyskiej i kultury nawoływali aby Kaczyński zadzwonił do zmarłego brata.

Tracisz powoli poczucie rzeczywistości.Raz moim idolem jest Tusk innym razem jak wstaniesz lewą nogą to Palikot.Zdecyduj się w końcu,który ci doskwiera.Rozumiem ,że chciałbyś wszystkich,którzy nie są z wami poddać resocjalizacji ala Kaczyński lub Ziobro.No ale żeby to zrobić trzeba wygrać wybory.Niestety z tym macie problem,na szczęście dla Polski.Wasi wybrańcy  w sejmie nawet nie potrafili wskazać kto proponował telefon do Lecha.Ale rozumiem,że ty w porozumieniu z Antkiem M.już wiesz i powiadomisz prokuraturę.
A sondaże znów nie dają wam wygranej.

traffic

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #368 dnia: Maja 18, 2012, 21:40:58 »
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/391042,areszt-dla-podejrzanych-o-korupcje-w-kgp.htm
korupcja dotarła już do KGP i to jeszcze nie wszystko... z pewnością jest to prowokacja PiSu i Kaczyńskiego!!!

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #369 dnia: Maja 18, 2012, 22:06:59 »
Cytat: "jezat"
Raz moim idolem jest Tusk innym razem jak wstaniesz lewą nogą to Palikot


Nie widzę między nimi większych różnic. Ruch Podtarcia Palikota narodził się w gabinecie Tuska, więc dla mnie są jednacy ( co widać po sejmowych głosowaniach).

Cytat: "jezat"
Wasi wybrańcy w sejmie nawet nie potrafili wskazać kto proponował telefon do Lecha


Od wskazywania i donoszenia macie Niesioła, Boniego, Bolka i resztę kabli. Kapowanie nie jest naszą domeną. Tchórz i tak pewnie miał do wieczora pełne portki, że sejmowy monitoring go wykryje. Szczęśliwie dla niego pozostał anonimowy.

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #370 dnia: Maja 18, 2012, 23:38:40 »
Nastepny "Faszystowski" ideolog smie pluc i oczerniac ukochanego, rudego wodza i jego wspanialy rzad.
Zamiast zameldowac Panu PLEMIELOWI wzorem ministrow "Panie premierze  melduje..."
oskarza umilowany rzad, ze zbankrutowal przy budowie autostrad.



Kabareciarz  Robert Gorski powinien czuc sie zagrozony ,lub zaskarzyc Matola o plagiat z tym "Panie premierze melduje ..."



Koko Euro Spoko
Cieszy się już Partia
Cieszy się lud prosty
Że Polska Ludowa
coraz bliżej Moskwy

URA!
Koko koko PO spoko
Słupki rosną hen wysoko
Wszyscy razem zaśpiewajmy
Słońce Peru chwalmy x2

Budujmy socjalizm
Fabryki i huty
Niech nam żyje Unia
i Towarzysz Putin

URA!
Koko koko PO spoko
Słupki rosną hen wysoko
Wszyscy razem zaśpiewajmy
Słońce Peru chwalmy x2

Chowa się kaczysta
i reakcjoniści
Widząc nasz partyjny
rząd socjalistyczny

URA!
Koko koko PO spoko
Słupki rosną hen wysoko
Wszyscy razem zaśpiewajmy
Słońce Peru chwalmy x2

Partia nas obroni
Partia nas wyzwoli
Spod PiS-owskiej junty
I władzy kiboli

URA!
Koko koko PO spoko
Słupki rosną hen wysoko
Wszyscy razem zaśpiewajmy
Słońce Peru chwalmy x2

TVN i GW
To jedyna prawda
Reszta to zwyczajna
Wraża propaganda

URA!
Koko koko PO spoko
Słupki rosną hen wysoko
Wszyscy razem zaśpiewajmy
Słońce Peru chwalmy x2

Poseł , budowniczy,
Nawet pani w sklepie
Wszyscy pracujemy
BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!

URA!
Koko koko PO spoko
Słupki rosną hen wysoko
Wszyscy razem zaśpiewajmy
Słońce Peru chwalmy x2
PO,tylko dla idiotów.

tad19601963

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #371 dnia: Maja 19, 2012, 07:50:28 »
Afgan świetny post. To jest niestety nasza Polska rzeczywistość. Po 22 latach niepodległości
udały nam się niestety perfekcyjnie tyko kabarety, a jezat mógłby pójść do Górskiego jako gość, pewnie wyszedłby niezły kabaret.

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #372 dnia: Maja 19, 2012, 10:29:02 »
Cytat: "tad19601963"
Afgan świetny post. To jest niestety nasza Polska rzeczywistość. Po 22 latach niepodległości
udały nam się niestety perfekcyjnie tyko kabarety, a jezat mógłby pójść do Górskiego jako gość, pewnie wyszedłby niezły kabaret.

Żałosna poezja w ustach żałosnych politykierów.Cóż jaka partia tacy poeci.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #373 dnia: Maja 19, 2012, 13:28:46 »
Jestem, natłok prac zawodowych nie pozwalał mi udzilać się wcześniej, za co przepraszam.
W sumie tylko jedno chciałem napisać. Nadarzyła sie okazaja by spotkały się osoby o róznych poglądach i nie tylko wirtualnie lecz również w rzeczywistym świecie wymieniły między sobą swoje poglądy. Już teraz wiem, że spotkamy się i bardzo się z tego cieszę. Jadnak przykro mi, że nie wszystkie osoby skorzystały z tego zaproszenia.
Niech jednak od teraz zastanowią się przed napisaniem każdego postu, czy wykazywać się swoją erudykcją i szkalowaniu swoich oportunistów, skoro nie ma się odwagi powiedzieć tego samego drugiej osobie prosto w oczy.
I jeszcze do jezata 2 zdania- Jezat- od teraz nie masz prawa nazywać kogokolwiek z tego forum tchórzem, a w szczególności Sekatora. Bo każdy będzie pamiętał, tylko potrafisz istnieć za ekranem swojego minitora. Poza tym wybacz- usprawiedliwiasz się swoimi zasadami. A ja myślę, że jeśli miałbyś zasady to albo byś przybył na spotkanie albo w ogole byś zamilkł i na tym forum, bo jakże to jest, że na forum Twoje zasady pozwalają Ci dyskutować a w innych okolicznościach- nie?
Poza tym- jezat nie próbując nawet poznać osób, z którymi taka zciekle prowadzisz tu boje- będziesz, żył w chorym wyobrażeniu, że to są jakieś wampiry, czy co... a ja zapewniam Ciebie, że nie ma co się bać i może czas wynurzć "ryjek ze swoj norki" by przkonać się, że czasem na "świecie słońce świeci"?.

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #374 dnia: Maja 19, 2012, 14:14:16 »
Cytat: "MrW"
Jestem, natłok prac zawodowych nie pozwalał mi udzilać się wcześniej, za co przepraszam.
W sumie tylko jedno chciałem napisać. Nadarzyła sie okazaja by spotkały się osoby o róznych poglądach i nie tylko wirtualnie lecz również w rzeczywistym świecie wymieniły między sobą swoje poglądy. Już teraz wiem, że spotkamy się i bardzo się z tego cieszę. Jadnak przykro mi, że nie wszystkie osoby skorzystały z tego zaproszenia.
Niech jednak od teraz zastanowią się przed napisaniem każdego postu, czy wykazywać się swoją erudykcją i szkalowaniu swoich oportunistów, skoro nie ma się odwagi powiedzieć tego samego drugiej osobie prosto w oczy.
I jeszcze do jezata 2 zdania- Jezat- od teraz nie masz prawa nazywać kogokolwiek z tego forum tchórzem, a w szczególności Sekatora. Bo każdy będzie pamiętał, tylko potrafisz istnieć za ekranem swojego minitora. Poza tym wybacz- usprawiedliwiasz się swoimi zasadami. A ja myślę, że jeśli miałbyś zasady to albo byś przybył na spotkanie albo w ogole byś zamilkł i na tym forum, bo jakże to jest, że na forum Twoje zasady pozwalają Ci dyskutować a w innych okolicznościach- nie?
Poza tym- jezat nie próbując nawet poznać osób, z którymi taka zciekle prowadzisz tu boje- będziesz, żył w chorym wyobrażeniu, że to są jakieś wampiry, czy co... a ja zapewniam Ciebie, że nie ma co się bać i może czas wynurzć "ryjek ze swoj norki" by przkonać się, że czasem na "świecie słońce świeci"?.

Mariusz teraz ty zaczynasz się zachowywać nieładnie.Nie potrafisz uszanować mojego wyboru i tak jak wcześnie ultimatum postawił mi sekator tak ty straszysz mnie ogniem piekielnym.Przy okazji o ile dobrze pamiętam nigdy jeszcze nie nazwałem sekatora tchórzem w przeciwieństwie do jego języka,co najwyżej stwierdziłem,że brakuje mu odwagi a to zupełnie inna ocena.I na koniec forum nie jest tylko dla "odważnych patriotów" z PiSu.Jest dla wszystkich,którzy trzymają się regulaminu,nawet jeśli są obiektem polowań.I jak na razie mimo zdecydowanej przewagi owych "patriotów"na forum, potrafiących wyzywać nie tylko od faszystów,nie widzących i nie słyszących jak ich "zbawca" szydzi z konstytucyjnych organów państwa daję sobie radę.
Pozdrawiam!