Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 137260 razy)

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #585 dnia: Czerwca 25, 2012, 08:03:19 »
Cytat: "kubapolice"
Prezes powiedział, że to program publicystyczny PO i on w to wierzy.
A tobie kto kazał pisać takie bzdety? Nie wiesz, że lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości?
millena

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #586 dnia: Czerwca 25, 2012, 10:06:42 »
Cytat: "sekator"
Ty moderator, myślisz że jak rozdajesz tu karty to możesz sobie pozwalać na chamskie obrażanie forumowiczów ? Wycieczki osobiste zachowaj sobie dla swoich kolegów,
Gdybym dawał użytkownikom ostrzeżenia za poglądy, to już dawno nie było by tu połowy użytkowników, więc nie przesadzaj. Traffic dostał ostrzeżenie za spamowanie, ty (w kwietniu) za obrażanie użytkowników. I wówczas nie było w twoim obrażaniu ironii, tylko nazywanie ludzi o innych poglądach niż twoje idiotami, tchórzami etc. Szanuję poglądy innych, ale nie rozumiem ludzi, którzy ślepo zapatrzeni w jedną partię i jej prezesa uparcie twierdzą, że wszystko inne jest złe, niemoralne, przynosi katastrofę, a głosujący na PO to lemingi, na SLD komuchy itd. Oburzasz się, że cię obraziłem? Nie widzisz nawet krzty ironii w moim poprzednim poście? Przykro, ale w takim razie przepraszam. Popatrz jednak czasami z drugiej strony na to co piszesz, bo nie zdajesz sobie sprawy ilu ludzi obrażasz. I kolejny raz powtórzę - nie jestem wyznawcą platformy.

Cytat: "millena"
A tobie kto kazał pisać takie bzdety? Nie wiesz, że lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości?

Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest głupi? Bo mam inne zdanie niż ty?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #587 dnia: Czerwca 25, 2012, 17:06:46 »
Cytat: "Kilofownikownia"
sekator, a słuchasz w ogóle ich programu?


Słucha? Czyta? Może lubi...Kto mu zabroni? Ale wyłuskując głupowate teksty, wkleja je, powtarza i obraża.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #588 dnia: Czerwca 25, 2012, 20:03:50 »
Cytat: "Daria"
Słucha? Czyta? Może lubi...Kto mu zabroni? Ale wyłuskując głupowate teksty, wkleja je, powtarza i obraża.


A możesz zająć się tematem tego wątku, zamiast moją skromną osobą ? Rozumiem, że poziom magla jest dla Ciebie dużo łatwiejszy do zaakceptowania, ale jeżeli już tak się fascynujesz moją osobą, załóż oddzielny wątek  i nie zaśmiecaj merytorycznej dyskusji. Może admin usunie wreszcie te idiotyczne wypowiedzi, nie wnoszące nic do tematu ?

Sama piszesz,  o głupawych tekstach innych ludzi - ale Ty przecież nie obrażasz nikogo. Poczytaj sobie ile razy jezat i inni pisali tutaj o pisiorach, pisiakach, katolach, kurduplu Kaczyńskim, watykańskim okupancie, jarosławpolskęzbaw etc.
Jakoś to Cię nie raziło. Bo to jest po Twojej linii. Więc nie udawaj tutaj bezstronnej sędzini, bo śmieszna jesteś w tym swoim zadęciu.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #589 dnia: Czerwca 25, 2012, 21:14:57 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Daria"
Słucha? Czyta? Może lubi...Kto mu zabroni? Ale wyłuskując głupowate teksty, wkleja je, powtarza i obraża.


A możesz zająć się tematem tego wątku, zamiast moją skromną osobą ?...


Twoją osobą? Nie! Odniosłam się do Twojego postu z wczoraj. Przywołana rozmowa zniesmaczyła mnie i nazwałam ją głupawym tekstem. Moje zdanie, moja opinia. Nie gustuję w takich produkcjach, a w ich lansowaniu tym bardziej.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #591 dnia: Czerwca 26, 2012, 00:25:30 »
Dziwię się, że ten program jeszcze emitowali. Już jakieś rok temu jak mi jeszcze radio w aucie działało to ich teksty były na takim poziomie, że się płakać chciało.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #592 dnia: Czerwca 26, 2012, 11:22:21 »
Cytat: "kubapolice"
Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest głupi? Bo mam inne zdanie niż ty?

Może w związku z twoimi problemami z czytaniem ze zrozumieniem? Nie przywiązuj się do myśli, że piszesz rzeczy oryginalne, kiedy po prostu obrażasz i nie potrafisz odnieść się merytorycznie do żadnego artykułu tzw. strony przeciwnej.

A tutaj "zielonej wyspy " ciąg dalszy, czyli artykuł o wzrastającym ubóstwie Polaków w 2011 r. W dokumencie tym czytamy między innymi, że:
 - „Po okresie spadku w latach 2006-2008, a następnie paroletniej stabilizacji, w roku 2011 odnotowano wzrost poziomu zagrożenia ubóstwem skrajnym w Polsce. Odsetek osób w gospodarstwach domowych o wydatkach poniżej granicy ubóstwa skrajnego (tzn. znajdujących się poniżej minimum egzystencji) wzrósł o 1 pkt. proc. w stosunku do roku 2010 i wyniósł 6,7%.”,
Z dokumentu przedstawionego przez Główny Urząd Statystyczny jednoznacznie wynika, że ubóstwo Polaków się pogłębia, jednocześnie opinia publiczna informowana jest przez rząd i Premiera Donalda Tuska, że Polska jest liderem wzrostu gospodarczego w Europie:
http://robert.kujawski.nowyekran.pl/post/66666,bieda-na-zielonej-wyspie-tuska
millena

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #593 dnia: Czerwca 26, 2012, 12:51:12 »
Cytat: "millena"
Może w związku z twoimi problemami z czytaniem ze zrozumieniem?
Nie bardzo wiem, co miałbym przeczytać ze zrozumieniem, a co dotyczyło Wojewódzkiego i PO, a jak nazywasz ironię głupotą, to sama stawiasz sobie świadectwo.
Cytat: "millena"
Nie przywiązuj się do myśli, że piszesz rzeczy oryginalne, kiedy po prostu obrażasz i nie potrafisz odnieść się merytorycznie do żadnego artykułu tzw. strony przeciwnej.
Uczę się od najlepszych  :rotfl:
Cytat: "millena"
Z dokumentu przedstawionego przez Główny Urząd Statystyczny jednoznacznie wynika, że ubóstwo Polaków się pogłębia, jednocześnie opinia publiczna informowana jest przez rząd i Premiera Donalda Tuska, że Polska jest liderem wzrostu gospodarczego w Europie:
Bo jest, tylko wzrost gospodarczy nie jest bezpośrednio związany z ubóstwem i jedno nie wyklucza drugiego.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Kamila

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #594 dnia: Czerwca 26, 2012, 16:52:18 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Daria"
Słucha? Czyta? Może lubi...Kto mu zabroni? Ale wyłuskując głupowate teksty, wkleja je, powtarza i obraża.


A możesz zająć się tematem tego wątku, zamiast moją skromną osobą ? Rozumiem, że poziom magla jest dla Ciebie dużo łatwiejszy do zaakceptowania, ale jeżeli już tak się fascynujesz moją osobą, załóż oddzielny wątek  i nie zaśmiecaj merytorycznej dyskusji. Może admin usunie wreszcie te idiotyczne wypowiedzi, nie wnoszące nic do tematu ?

Sama piszesz,  o głupawych tekstach innych ludzi - ale Ty przecież nie obrażasz nikogo. Poczytaj sobie ile razy jezat i inni pisali tutaj o pisiorach, pisiakach, katolach, kurduplu Kaczyńskim, watykańskim okupancie, jarosławpolskęzbaw etc.
Jakoś to Cię nie raziło. Bo to jest po Twojej linii. Więc nie udawaj tutaj bezstronnej sędzini, bo śmieszna jesteś w tym swoim zadęciu.



Sekator, ty kobiet na forum nie krytykuj, bo Ci dowalimy !!

My, kobietki Kochamy was, chłopcy z Pisu, bo można was obrażać w nieskończoność i wy o tym nie wiecie że jesteście obrażani i się nie obrażacie. Natomiast nikt was nie obraża i nie ma takiej intencji, to wy wtedy obrażacie się najbardziej. I na tym polega ta subtelna różnica w poziomach inteligencji..  :faja:

pierwsza żółta kartka dla merytorycznego  :rotfl:

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #595 dnia: Czerwca 26, 2012, 17:32:27 »
Każdy kolejny post, który nie będzie dotyczył polityki, a będzie zawierał docinki osobiste nagrodzę ostrzeżeniem.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #596 dnia: Czerwca 26, 2012, 18:06:02 »
Cytat: "Kamila"
Sekator, ty kobiet na forum nie krytykuj, bo Ci dowalimy !!


Przepraszam, jak rozumiem nieopatrznie zaatakowalem Wojewódzkiego i Figurskiego, których uwielbiasz, a zwłaszcza sposób w jaki traktują kobiety. Już nie będę ich krytykował, skoro uważasz tych gentelmenów za prawdziwych samców i 100% mężczyzn. O gustach się nie dyskutuje. :ass:

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #597 dnia: Czerwca 26, 2012, 18:44:29 »
Ze względu na ograniczenia skryptu forum. Temat zamykam.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.