Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 162338 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #330 dnia: Maja 15, 2012, 16:25:36 »
Benon, z ciebie to widzę taki domorosły poeta. Szkoda tylko, że większość wierszy to strzał kulą w płot.

palindrom

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #331 dnia: Maja 15, 2012, 17:25:25 »
o tu mam jeszcze inny przykład kiedy FURIAT RYDZYK atakuje dziennikarza TVN


mój Boże, ten Niesiołowski to ma nerwy ze stali i kulturę osobistą, że nie dał się ponieść jak Rydzyk.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #332 dnia: Maja 15, 2012, 19:38:36 »
,, Jestem zszokowany tą informacją. Nie przypominam sobie, by w ostatniej dekadzie jakikolwiek niemiecki dziennikarz padł ofiarą podobnego ataku - tak o ostatnich wydarzeniach przed polskim Sejmem, gdzie poseł PO Stefan Niesiołowski starł się z dokumentalistką Ewą Stankiewicz mówi na łamach "Gazety Polskiej Codziennie" Hendrik Zoerner, rzecznik prasowy Niemieckiego Związku Dziennikarzy. - Gdyby coś takiego zaszło spotkałoby się niewątpliwie z potępieniem i odbiłoby się głośnym echem w mediach - twierdzi."

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/niemiecki-dziennikarz-o-niesiolowskim-to-szok,1,5130890,wiadomosc.html

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #333 dnia: Maja 15, 2012, 22:14:46 »
Cytat: "sekator"
,, Jestem zszokowany tą informacją. Nie przypominam sobie, by w ostatniej dekadzie jakikolwiek niemiecki dziennikarz padł ofiarą podobnego ataku - tak o ostatnich wydarzeniach przed polskim Sejmem, gdzie poseł PO Stefan Niesiołowski starł się z dokumentalistką Ewą Stankiewicz mówi na łamach "Gazety Polskiej Codziennie" Hendrik Zoerner, rzecznik prasowy Niemieckiego Związku Dziennikarzy. - Gdyby coś takiego zaszło spotkałoby się niewątpliwie z potępieniem i odbiłoby się głośnym echem w mediach - twierdzi."

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/niemiecki-dziennikarz-o-niesiolowskim-to-szok,1,5130890,wiadomosc.html

Ciekawe co pisze niemiecka prasa o ostatnim występie Kaczynskiego w polskim sejmie.Karalna reklama marzeń Adolfa Hitlera przez prezesa partii aspirującego do funkcji zbawcy narodu w polskich mediach przeszła bez echa.Tzw państwo dziennikarstwo jak głupki dało się nabrać na pisowską socjotechnikę odwracającą uwagę od słów Kaczyńskiego poprzez rzucenie całego przemysłu pogardy i zakłamania na incydent z Niesiołowskim.Drzewiecki mówiąc,że Polska to dziki kraj miał rację.Reklama marzeń Adolfa Hitlera w ustach prezesa parti opozycyjnej w żadnym cywilizowanym kraju nie przeszłaby bez echa.Tymczasem w Polsce "państwo dziennikarstwo"nie zauważyło hańby w polskim parlamencie,w kraju doświadczonym "marzeniami Hitlera".To jest dopiero skandal a nie jakaś zdecydowana odpowiedz Niesiołowskiego na dziennikarskie chamstwo.
Kiedy Palikot powiedział słynne(choć też właściwie nie zauważone przez "państwo dziennikarstwo")
"człowiek,który był gotów wysłać własnego brata na śmierć do Smoleńska.....obserwowałem reakcję Kaczyńskiego.Nawet powieka mu nie drgnęła.Dlaczego?Może Palikot ma rację.Każdy normalny,oskarżony o zamordowanie brata zareagowałby bardzo gwałtownie.Dlaczego nie przytrafiło się to Kaczyńskiemu?
Kolejna ciekawa rzecz to reakcja hunwejbinów na sierp i młot,które podobno widziano na transparentach w czasie 1 majowego pochodu SLD.PiS natychmiast skierował wniosek o ściganie do prokuratury za propagowanie zakazanych symboli totalitaryzmów.
Pytanie do wszystkich zwolenników prezesa:CZY SKIERUJECIE WNIOSEK DO PROKURATURY O ŚCIGANIE PREZESA ZA REKLAMOWANIE MARZEŃ HITLERA W POLSKIM PARLAMENCIE?

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #334 dnia: Maja 15, 2012, 22:19:51 »
Zagraniczne Media o Polskich kibicach bo w "naszych" przecież tego nie puszczą.

#!


Teraz wiadomo czemu Stefek woli wariatkowo, od wiezienia.

http://niezalezna.pl/28380-gangster-obciaza-niesiolowskiego
PO,tylko dla idiotów.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #335 dnia: Maja 16, 2012, 17:23:39 »
Cytat: "Afgan2402"
Dziurawy Stefek znowu zapomnial lyknac swoja dzienna dawke psychotropow na swoj leb...


Cytat: "jezat"
Tzw państwo dziennikarstwo jak głupki dało się nabrać na pisowską socjotechnikę odwracającą uwagę od słów Kaczyńskiego poprzez rzucenie całego przemysłu pogardy i zakłamania na incydent z Niesiołowskim.


Czy prowokacje grubymi nićmi szyte, produkcja niusów to w imię interesu narodowego, dla dobra szarego obywatela? Kto, co zyska na tym zamieszaniu? Jestem daleka od brania takich filmików do serca i głowy. Nie lubię, kto lubi, jak się nim manipuluje?
Czy europosłowie, którzy opuszczają stanowiska pracy (biorą ciężkie pieniądze ) i nie pilnują spraw kraju w miejscu zatrudnienia to dobrzy politycy?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #336 dnia: Maja 16, 2012, 21:46:44 »
Cytat: "Afgan2402"

Teraz wiadomo czemu Stefek woli wariatkowo, od wiezienia.

http://niezalezna.pl/28380-gangster-obciaza-niesiolowskiego

Strasznie jesteś zapracowany wyszukiwaniem zdzbła w czyimś oku nie zauważając belki we własnych szeregach.Proponuję odpocząć i w jego trakcie poprosić towarzyszy o skierowanie wniosku do prokuratury z żądaniem ścigania jarosławpolskęzbaw za reklamę marzeń Aolfa Hitlera.
Obawiam się ,że zabraknie ci odwagi tak jak na spotkanie z MrW.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #337 dnia: Maja 16, 2012, 21:52:53 »
Cytat: "jezat"
Reklama marzeń Adolfa Hitlera


Cytat: "jezat"
marzeń Adolfa Hitlera


Cytat: "jezat"
doświadczonym "marzeniami Hitlera


Cytat: "jezat"
REKLAMOWANIE MARZEŃ HITLERA


Cytat: "jezat"
reklamę marzeń Aolfa Hitlera


Coś mówiłeś złotko o zacinaniu się ? :rotfl:

Cytat: "jezat"
Obawiam się ,że zabraknie ci odwagi tak jak na spotkanie z MrW.


Ja się chętnie spotkam z Mariuszem, pod warunkiem że też przyjdziesz na to spotkanie. Proponuję najbliższą sobotę. Piszesz się, czy jak zwykle zaliczysz ,,mysią dziurę"?

traffic

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #338 dnia: Maja 16, 2012, 22:49:32 »
reklamą marzeń zbrodniarza o Polsce było zachowanie posłów świńskiego ryja, a jeżeli o odwadze mowa to ciekawe gdzie ukrył się ten "odważny" poseł co krzyczał "zadzwoń do brata".

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #339 dnia: Maja 17, 2012, 08:00:08 »
Cytat: "sekator"
jezat napisał/a:
Obawiam się ,że zabraknie ci odwagi tak jak na spotkanie z MrW.

Ja się chętnie spotkam z Mariuszem, pod warunkiem że też przyjdziesz na to spotkanie. Proponuję najbliższą sobotę. Piszesz się, czy jak zwykle zaliczysz ,,mysią dziurę"?


To jest dobry pomysł. Jezat- serdecznie Ciebie zapraszam. I nie szukaj ewentualnego usprawiedliwienia swojej absencji.
Sobota mi jak najbardziej pasuje.

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #340 dnia: Maja 17, 2012, 10:00:16 »
Cytat: "sekator"

Ja się chętnie spotkam z Mariuszem, pod warunkiem że też przyjdziesz na to spotkanie. Proponuję najbliższą sobotę. Piszesz się, czy jak zwykle zaliczysz ,,mysią dziurę"?


Cytat: "MrW"
To jest dobry pomysł. Jezat- serdecznie Ciebie zapraszam. I nie szukaj ewentualnego usprawiedliwienia swojej absencji.
Sobota mi jak najbardziej pasuje.

Mariusz,chętnie bym skorzystał z zaproszenia ale mam swoje zasady i z ludzmi którzy nie mają zdolności honorowych(mam na myśli oczywiście wielbicieli człowieka,który reklamuje marzenia Adolfa Hitlera w sejmie)nie spotykam się,żeby  nie legitymizować ich antypaństwowego zakłamania.
A po drugie robię to również ze względu na własne bezpieczeństwo.Dla wielbiących potencjalnego podpalacza Polski wolę pozostać anonimowy,żeby nie stać się przedmiotem fizycznej agresji,bo ze słowną mam z ich strony cały czas do czynienia na forum.Jak pewnie zauważyłeś Sekator  nie ma odwagi , nigdy jej nie miał i  jak to w PiSie, kręci jak się wykręcić, stawiając ultimatum.Pozostali zaproszeni przez ciebie też się nie zjawią,bo "mocni" są tylko anonimowo i znajdą jak sekator pretekst.
Pozdrawiam.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #341 dnia: Maja 17, 2012, 10:13:27 »
jezat, bez przesady. Sam się chciałem zobaczyć z sekatorem ale czas nam nie pozwolił. Ogólnie mogę się spotkać z dowolną osobą na dyskusje ale podstawowym problemem jest czas. Dlatego też nie zapowiadam się na spotkanie z MrW bo do kraju wracam na początku czerwca i dopiero wtedy będę wiedział co będę robił. O ile po przyjeździe nie wyjadę w świat to jak najbardziej mogę się spotkać.

traffic

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #342 dnia: Maja 17, 2012, 12:01:08 »
Sawicka dostała 3 lata, ciekawe kiedy odezwie się chór jej obrońców, i czy to będzie antypaństwowe zakłamanie?? jezat coś pisze o własnym bezpieczeństwie, jakby nie wiedział R. Cyba należał do PO.

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #343 dnia: Maja 17, 2012, 14:31:28 »
Cytat: "traffic"
Sawicka dostała 3 lata, ciekawe kiedy odezwie się chór jej obrońców, i czy to będzie antypaństwowe zakłamanie?? jezat coś pisze o własnym bezpieczeństwie, jakby nie wiedział R. Cyba należał do PO.

Głuchy i ślepy fanatyk nie rozumie otaczającego świata.Jemu wystarczy gotowa papka sączona codziennie w tzw prasie polskiej i na niemalże codziennych konferencjach prasowych niedoszłego mam nadzieję zbawcy narodu niejakiego Kaczyńskiego i jego otoczenia określonego przez J.Staniszkis jako miernoty polityczne.Cyba jest właśnie skutkiem działalności waszego przemysłu
pogardy i zakłamania a szczytem tego była reklama marzeń Adolfa Hitlera.

traffic

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #344 dnia: Maja 17, 2012, 15:17:33 »
Oczywiście ty wszystko rozumiesz geniuszu o najbardziej oświeconym umyśle.