Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 162339 razy)

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #345 dnia: Maja 17, 2012, 18:11:59 »
Cytat: "sekator"
jezat napisał/a:
Reklama marzeń Adolfa Hitlera


jezat napisał/a:
marzeń Adolfa Hitlera


jezat napisał/a:
doświadczonym "marzeniami Hitlera


jezat napisał/a:
REKLAMOWANIE MARZEŃ HITLERA


jezat napisał/a:
reklamę marzeń Aolfa Hitlera


Coś mówiłeś złotko o zacinaniu się ?  


Cytat: "jezat"
marzenia Adolfa Hitlera w sejmie)nie spotykam się


Cytat: "jezat"
pogardy i zakłamania a szczytem tego była reklama marzeń Adolfa Hitlera.


Czy ktoś może pomóc temu człowiekowi ?

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #346 dnia: Maja 17, 2012, 18:18:24 »
Cytat: "sekator"
jezat napisał/a:
Reklama marzeń Adolfa Hitlera
jezat napisał/a:
marzeń Adolfa Hitlera
jezat napisał/a:
doświadczonym "marzeniami Hitlera
jezat napisał/a:
REKLAMOWANIE MARZEŃ HITLERA
jezat napisał/a:
reklamę marzeń Aolfa Hitlera

Cytat: "jezat"
pogardy i zakłamania a szczytem tego była reklama marzeń Adolfa Hitlera przez aspirujacego do zbawcy Polski prezesa


Cytat: "sekator"
Czy ktoś może pomóc temu człowiekowi ?

Oczywiście,że możecie pomóc Kaczyńskiemu wysyłając go na początek na badania lekarskie.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #347 dnia: Maja 17, 2012, 18:36:32 »
Cytat: "jezat"
wolę pozostać anonimowy,


Nie kłam. Wolisz pozostać anonimowy, bo w ten sposób możesz bezkarnie opluwać, kłamać i obrażać ludzi. Jesteś zwykłym tchórzem, który nie ma odwagi publicznie powtórzyć swoich internetowych bredni. Wstydzisz się tego co piszesz. Ponawiam swoją propozycję. Spotkajmy się w najbliższą sobotę i porozmawiajmy.
Mariusz, może Tobie uda się przekonać jezata ?

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #348 dnia: Maja 17, 2012, 19:04:19 »
Cytat: "jezat"
wolę pozostać anonimowy,


Cytat: "sekator"
Nie kłam. Wolisz pozostać anonimowy, bo w ten sposób możesz bezkarnie opluwać, kłamać i obrażać ludzi. Jesteś zwykłym tchórzem, który nie ma odwagi publicznie powtórzyć swoich internetowych bredni. Wstydzisz się tego co piszesz. Ponawiam swoją propozycję. Spotkajmy się w najbliższą sobotę i porozmawiajmy.

Z ludzmi marnej politycznej reputacji czyli  pisowskimi łgarzami i wykonawcami doktryny"nikt nam nie wmówi,że białe jest białe"nie spotykam się.
Ps.z satysfakcją informuję że sondaże zaczynają wracać do swojego dawnego poziomu

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #349 dnia: Maja 17, 2012, 19:06:49 »
jezat, nie żebym się czepiał ale tupanie nogą i obrażanie się na wszystkich dookoła to zachowania które kojarzą mi się z twoim (moim poniekąd też) antyidolem. Uważaj żebyś nie skończył tak jak świnie w folwarku zwierzęcym.

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #350 dnia: Maja 17, 2012, 19:14:56 »
Cytat: "Kilofownikownia"
jezat, nie żebym się czepiał ale tupanie nogą i obrażanie się na wszystkich dookoła to zachowania które kojarzą mi się z twoim (moim poniekąd też) antyidolem. Uważaj żebyś nie skończył tak jak świnie w folwarku zwierzęcym.

Może ty lubisz pisowskie krętactwa, ja nie.Poza tym nie na wszystkich tupię nogą jak ładnie to określiłeś i ja wybieram sobie towarzystwo do rozmowy.A towarzystwo ludzi ,którzy czynem wspierają faceta gotowego z zemsty podpalić własne państwo, mi nie odpowiada.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #351 dnia: Maja 17, 2012, 19:16:02 »
Cytat: "jezat"
nikt nam nie wmówi,że białe jest białe"nie spotykam się.


To jest właśnie szowinizm w czystej postaci, szowinizm od którego już tylko krok od faszyzmu, którym tak wszystkich straszysz. A ja widzisz, mogę się spotkać i porozmawiać z każdym człowiekiem, nawet o najbardziej odmiennych poglądach. I uczynię to z prawdziwą przyjemnością, bo nie wstydzę się swoich przekonań i potrafię uszanować przekonania innych osób, ukształtowane być może na skutek indywidualnych przeżyć i doświadczeń.
Jeżeli ty nie masz odwagi, aby publicznie przyznać się do swoich racji i ich bronić, to znaczy że sam w nie nie wierzysz i  wstydzisz się ich, co w kontekście tego co wypisujesz na tym farum wcale mnie nie dziwi.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #352 dnia: Maja 17, 2012, 19:19:25 »
Też nie lubię tych krętactw. Tym bardziej ciekawi mnie spotkanie twarzą w twarz z osobą która jest jawnym zwolennikiem ich tez. Bo na żywo jednak lepiej się rozmawia. I gwarantuje ci, że nikt cię nie zje. Oczywiście, że sam wybierasz sobie towarzystwo do dyskusji. Nie neguję tego przecież. Ja tylko sugeruję, że mógłbyś jednak się przełamać. Ale nic na siłę. Ja nadal podtrzymuję propozycję spotkania po 2 czerwca o ile będę w tym czasie w Policach/Szczecinie.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #353 dnia: Maja 17, 2012, 19:23:10 »
Kilofownikownia, gdybyś był tu dłużej, to wiedziałbyś, że sekator dostaje teraz drugim końcem swojego starego kija :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #354 dnia: Maja 17, 2012, 19:24:49 »
A to ja nie wiem o jaki kij chodzi. Możesz przybliżyć? Przez priv jeśli wolisz.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #355 dnia: Maja 17, 2012, 19:29:26 »
Cytat: "Kilofownikownia"
A to ja nie wiem o jaki kij chodzi. Możesz przybliżyć? Przez priv jeśli wolisz


Ja też. Chętnie poczytam. Proszę o wklejenie do mojego priva tej fascynującej historii. :lol2:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #356 dnia: Maja 17, 2012, 19:49:04 »
Koko euro spoko, nie muszę się chować po privach. Po prostu były czasy, kiedy pewien pan otwarcie (acz anonimowo) tu pisał "jako sekator mogę sobie pozwolić na więcej". Do momentu, aż pozwolił sobie na tyle, że komuś się zechciało poskładać klocki i odpowiedzieć pięknym za nadobne nie tylko sekatorowi, ale i osobie chowającej się za tą ksywką. A teraz w układzie sekator - jezat to ten drugi jest anonimowy :)
To właściwie wszystko. Ja z dwóch anonimów wyżej stawiam jezata, ale to już tylko moja ocena anonimowych zachowań obu panów. Nie będę Ci jej narzucał, a na to, byś mógł sobie wyrobić własną, jest już za późno (archiwalne wątki poleciały w kosmos).

Ps. O, sekator. Mam nadzieję, że cytatu nie przekręciłem?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #357 dnia: Maja 17, 2012, 20:19:31 »
Hehehe... a ja tu nie jestem anonimowo i z chęcią mogę spotkać się i podyskutować z każdym lub z wszystkimi. Pozdrawiam :)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #358 dnia: Maja 17, 2012, 20:24:00 »
Wojtek, nie denerwuj mnie. Powinienem teraz się zajmować doprowadzoną do połowy robotą, ale po dzisiejszym dniu nie mam siły.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #359 dnia: Maja 17, 2012, 20:28:45 »
Cytat: "Wykidajło"
Ja z dwóch anonimów wyżej stawiam jezata,


Nie rozśmieszaj mnie ,,bezstronny" sędzio. Trudno żebyś nie popierał ideologicznego towarzysza. Wszak należycie na tym forum do moich największych adwersarzy, więc odpuść sobie swoje niezależne wyroki.