Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 162408 razy)

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #375 dnia: Maja 19, 2012, 15:05:06 »
Cytat: "jezat"
Mariusz teraz ty zaczynasz się zachowywać nieładnie.Nie potrafisz uszanować mojego wyboru i tak jak wcześnie ultimatum postawił mi sekator tak ty straszysz mnie ogniem piekielnym.Przy okazji o ile dobrze pamiętam nigdy jeszcze nie nazwałem sekatora tchórzem w przeciwieństwie do jego języka,co najwyżej stwierdziłem,że brakuje mu odwagi a to zupełnie inna ocena.I na koniec forum nie jest tylko dla "odważnych patriotów" z PiSu.Jest dla wszystkich,którzy trzymają się regulaminu,nawet jeśli są obiektem polowań.I jak na razie mimo zdecydowanej przewagi owych "patriotów"na forum, potrafiących wyzywać nie tylko od faszystów,nie widzących i nie słyszących jak ich "zbawca" szydzi z konstytucyjnych organów państwa daję sobie radę.
Pozdrawiam!

Jezat- nie chcę być Twoim wrogiem. Jeśli Ciebie uraziłem, to przepraszam.
Wyraziłem tylko to co myślę, w tej kwestii.

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #376 dnia: Maja 19, 2012, 15:55:36 »
Cytat: "jezat"
Mariusz teraz ty zaczynasz się zachowywać nieładnie.Nie potrafisz uszanować mojego wyboru i tak jak wcześnie ultimatum postawił mi sekator tak ty straszysz mnie ogniem piekielnym.Przy okazji o ile dobrze pamiętam nigdy jeszcze nie nazwałem sekatora tchórzem w przeciwieństwie do jego języka,co najwyżej stwierdziłem,że brakuje mu odwagi a to zupełnie inna ocena.I na koniec forum nie jest tylko dla "odważnych patriotów" z PiSu.Jest dla wszystkich,którzy trzymają się regulaminu,nawet jeśli są obiektem polowań.I jak na razie mimo zdecydowanej przewagi owych "patriotów"na forum, potrafiących wyzywać nie tylko od faszystów,nie widzących i nie słyszących jak ich "zbawca" szydzi z konstytucyjnych organów państwa daję sobie radę.
Pozdrawiam!

Cytat: "MrW"
Jezat- nie chcę być Twoim wrogiem. Jeśli Ciebie uraziłem, to przepraszam.
Wyraziłem tylko to co myślę, w tej kwestii.

O,key! Nie uraziłeś,mam grubą skórę i gdyby nie twoja odpowiedz mój post poleciałby do kosza.Powód?Dubel, jak to ładnie określił dyżurny admin.Na czym on polega sam bóg pewnie nie wie ale polowanie już się zaczęło.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #377 dnia: Maja 19, 2012, 16:22:03 »
Cytat: "jezat"
Dubel, jak to ładnie określił dyżurny admin.Na czym on polega sam bóg pewnie nie wie ale polowanie już się zaczęło.


LOL, nie mam już sił do Ciebie... Puściłeś dwa takie same posty pod rząd, w tym jeden z jakimiś niepotrzebnymi znacznikami cytatu i jeszcze masz pretensje, jak ktoś to sprząta... Ogarnij się wreszcie człowieku.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #378 dnia: Maja 19, 2012, 16:35:13 »
jezat, Kuba ma rację. Też widziałem ten twój powtórzony post. Tylko cały oznaczony jako cytowania.

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #379 dnia: Maja 19, 2012, 16:38:31 »
Cytat: "jezat"
Dubel, jak to ładnie określił dyżurny admin.Na czym on polega sam bóg pewnie nie wie ale polowanie już się zaczęło.


Cytat: "Kuba"
LOL, nie mam już sił do Ciebie... Puściłeś dwa takie same posty pod rząd, w tym jeden z jakimiś niepotrzebnymi znacznikami cytatu i jeszcze masz pretensje, jak ktoś to sprząta... Ogarnij się wreszcie człowieku.

A nie przyszło ci po prostu do głowy,że mogłem się pomylić.Dziwisz się że reaguję alergicznie po tym jak nazwałeś niedawno moje zachowanie faszystowskim?I do dzisiaj nie znalazłeś definicji tego zachowania,ja też nie ale smrodek pozostał.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #380 dnia: Maja 19, 2012, 16:47:50 »
Cytat: "jezat"
nazwałeś niedawno moje zachowanie faszystowskim?I do dzisiaj nie znalazłeś definicji tego zachowania,ja też nie ale smrodek pozostał.


Napisałem wystarczająco jasno, że to raczej Twoje zachowanie przypomina faszystowskie, bo m.in. w przeciwieństwie do tych, których tym mianem nazywasz, brutalnie i bezpardonowo atakujesz wszystkich, którzy mają czelność mieć inne niż Twoje poglądy. Ot tyle i aż tyle.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #381 dnia: Maja 19, 2012, 18:35:08 »
Cytat: "jezat"
nazwałeś niedawno moje zachowanie faszystowskim?I do dzisiaj nie znalazłeś definicji tego zachowania,ja też nie ale smrodek pozostał.


Cytat: "Kuba"
Napisałem wystarczająco jasno, że to raczej Twoje zachowanie przypomina faszystowskie, bo m.in. w przeciwieństwie do tych, których tym mianem nazywasz, brutalnie i bezpardonowo atakujesz wszystkich, którzy mają czelność mieć inne niż Twoje poglądy. Ot tyle i aż tyle.

To może tak konkretnie choć jeden przyklad internauty ,którego nazwałem faszystą .No i w dalszym ciągu powtarzam pytanie o definicję zachowania faszystowskiego.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #382 dnia: Maja 19, 2012, 20:42:18 »
Mówienie w tonacji zarzutu, że forumowicz ma myśleć jak wirtualna większość to absurd. Stąd moje pytanie, czy tu jeszcze się dyskutuje?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #383 dnia: Maja 19, 2012, 22:39:29 »
Cytat: "Daria"
tu jeszcze się dyskutuje?


Nie tylko tu, ale także w realu. Wielkie dzięki wszystkim uczestnikom dzisiejszego spotkania przy piwie, pozdrowienia no i oczywiście Wszystkiego Najlepszego dla Mariusza ( z wiadomej okazji). Pozdrowiania dla tych co być nie mogli (Bartek, Przemek i inni) i dla tych co stchórzyli (wiadomo kto).  :faja:
sekator

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #384 dnia: Maja 19, 2012, 23:51:49 »
Sławku, wielkie dzięki za pozdrowienia, mam nadzieję, że na następną nasiadówę się załapię. Szczerze żałuję, że nie mogłem być. Ale nadrobimy. Obiecuję.

Również pozdrawiam.
Bartek.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #385 dnia: Maja 20, 2012, 10:01:44 »
O proszę :batman: Gdzie to się piwkowało jeśli nie tajemnica? ;D Ja to cały tydzień z życia wyjęty przez nocną zmianę, ale chętnie przyłączę się do akcji "chmielowe pogaduchy" następnym razem ;D
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #386 dnia: Maja 20, 2012, 11:59:36 »
Cytat: "Daria"
tu jeszcze się dyskutuje?


Cytat: "sekator"
Nie tylko tu, ale także w realu. Wielkie dzięki wszystkim uczestnikom dzisiejszego spotkania przy piwie, pozdrowienia no i oczywiście Wszystkiego Najlepszego dla Mariusza ( z wiadomej okazji). Pozdrowiania dla tych co być nie mogli (Bartek, Przemek i inni) i dla tych co stchórzyli (wiadomo kto).  :faja:
sekator

No to pokaż swoją odwagę i wez przykład z tych którzy potrafią pisać pod własnym nazwiskiem bez żadnego ultimatum.Potrafisz?

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #387 dnia: Maja 20, 2012, 20:37:31 »
Cytat: "jezat"
No to pokaż swoją odwagę i wez przykład z tych którzy potrafią pisać pod własnym nazwiskiem bez żadnego ultimatum.Potrafisz



Pod własnym nazwiskiem, to ja cię mogę co najwyżej kopnąć w tyłek. Jak reflektujesz, to zapraszam na następne spotkanie. Może wreszcie trochę ochłoniesz, skoro żadne apele do ciebie nie docierają.
pozdrawiam wszystkich pozostałych i obiecuję, że o następnym spotkaniu poinformuję zainteresowanych na priva, sekator

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #388 dnia: Maja 20, 2012, 22:21:43 »
Cytat: "jezat"
No to pokaż swoją odwagę i wez przykład z tych którzy potrafią pisać pod własnym nazwiskiem bez żadnego ultimatum.Potrafisz

Cytat: "sekator"
Pod własnym nazwiskiem, to ja cię mogę co najwyżej kopnąć w tyłek. Jak reflektujesz, to zapraszam na następne spotkanie. Może wreszcie trochę ochłoniesz, skoro żadne apele do ciebie nie docierają.

Żeby kogoś kopnąć też trzeba mieć odwagę,której tobie brakuje.A z ludzmi popierającymi człowieka zauroczonego marzeniami Hitlera nie spotykam się.Od ciebie jak na razie nie uslyszałem słów potępienia za jego sejmowy wyskok.Nie tylko zresztą od ciebie.Wniosek - podoba się wam język  jarosławpolskęzbaw reklamujący austriackiego kaprala.I to wystarczy przypomnieć Polakom
przed wyborami w 2015 roku.Wygraną macie jak w banku i wtedy będziecie mogli zacząć budować autostrady,których  -jak to obwieścił w Konotopie wszystkomoże prezes,nie ma.Tylko proponuję nieco zwiększyć tempo z wybudowanych 5 km w latach 2005 -2007 przynajmniej dziesięciokrotnie.

Offline Benon

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Donald Gierek
« Odpowiedź #389 dnia: Maja 21, 2012, 00:37:36 »
wyborcza.pl
polskatimes.pl
youtube.com

Donald Gierek

Wyruszył Pan Premier w pielgrzymkę po Polsce,
Zabrawszy ze sobą usłużną kamerę.
Gdy patrzę jak robót poznawać chce postęp,
To myślę że mógłby nazywać się Gierek.