Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!  (Przeczytany 157035 razy)

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #330 dnia: Maja 22, 2012, 22:08:58 »

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #331 dnia: Maja 26, 2012, 18:46:56 »
No właśnie, może by gdzieś to zgłosić żeby tą ścieżkę posprzątano z piachu?
Ja na niej nie jeżdżę. Raz się przejechałam- rower wylądował w naprawie.
Nie raz mijała mnie straż miejska czy policja, a ja zamiast po ścieżce jechałam po ulicy. Nikt nie zareagował.  
Nie mam niestety ochoty następnym razem holować roweru do serwisu, więc dopóki jest piach to moje koła tam nie pojadą.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #332 dnia: Maja 26, 2012, 18:50:55 »
Ścieżka z tego co wiem nie miała jeszcze odbioru technicznego, więc teoretycznie jest zamknięta.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #333 dnia: Maja 26, 2012, 18:56:24 »
Od kiedy jeżdżenie po piasku niszczy rower?

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #334 dnia: Maja 26, 2012, 21:31:53 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Od kiedy jeżdżenie po piasku niszczy rower?


Od zawsze? piasek dostaje sie do lancucha, kasety etc. Ale niszczenie tych elementow zasadniczo jest przewidziane.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #335 dnia: Maja 26, 2012, 21:33:57 »
Ja jeżdżę po wszystkim (łącznie z wodą) i rower ciągle jeździ. Jakieś delikatne te wasze są :lol2:

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #336 dnia: Czerwca 06, 2012, 23:29:45 »
Czy sprzątanie ścieżki po piaskowaniu ma się ku końcowi? Przejeżdżając autem drogą obok - tak to wygląda, ale pewności brak.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #337 dnia: Czerwca 06, 2012, 23:39:43 »
Już prawie skończyli sprzątać. Jechałem wczoraj i było ok. Nawet wzieli się za nierówności na trasie Pilichowo-Głębokie oraz kilkudziesięciometrowym odcinkiem na ul. Tanowskiej. Ale niestety tylko pobieżnie  :|

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #338 dnia: Czerwca 07, 2012, 00:26:46 »
Wczoraj jeszcze odcinek Tanowo-Police nie nadawał się na rolki.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #339 dnia: Czerwca 07, 2012, 16:38:02 »
Ale z tego co widziałem dziś, to na rower już tak. Można sobie po południu skoczyć po pasztetówkę ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #340 dnia: Czerwca 09, 2012, 21:53:14 »
Cytat: "draculka"
Wczoraj jeszcze odcinek Tanowo-Police nie nadawał się na rolki.


Wzdłuż Tanowskiej na wysokości cmentarza jest już ok, ale dalej nadal są długie zapiaszczone odcinki. Jutro może się tam wybiorę i zobaczę na własne... kółka. Czas kupić rolki z pompowanymi kółkami [:

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #341 dnia: Czerwca 10, 2012, 21:28:06 »
Przejechałem się i mam mieszane odczucia. Jechałem od przejazdu przy ul. Tanowskiej aż do przystanku Trzeszczyn Pomnik NŻ.
 Generalnie dobrze, że ścieżka jest i jeździ się w miarę dobrze. Dziś niestety większość trasy pod wiatr, co na rolkach bardziej daje się we znaki niż np. na rowerze.
 Co do jakości wykonania - nie jest źle, choć jest wiele drobnych nierówności i niezbyt dobrze spasowanych kostek. Jakoś lepiej jeździ mi się na trasie do Siedlic. Ogromnym minusem, który psuje przyjemność z jazdy są brukowane przejazdy. Te na ścieżce do Siedlic są dużo lepsze. Przed tymi do Tanowa trzeba zwalniać praktycznie do zera. Kolejny minus - pozostawienie starej kostki przy ul. Rurowej. Widać, że coś przy niej robili, ale jedzie się fatalnie - maks 10km/h.
 W Trzeszczynie ścieżka się na chwilę urywa, ale na krótko i cały czas można jechać po nienajgorszym polbrukowym chodniku.

 Dla ciekawskich raport z gps [: Włączylem na odcinku Trzeszczyn - Rurowa. Spadki prędkości to właśnie brukowane przejazdy.
http://utrack.crempa.net/...c57c52d&lang=en

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #342 dnia: Czerwca 11, 2012, 14:13:38 »
error 404 -->popraw link

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #343 dnia: Czerwca 11, 2012, 17:27:43 »
Cytat: "Denver"
Ogromnym minusem, który psuje przyjemność z jazdy są brukowane przejazdy. Te na ścieżce do Siedlic są dużo lepsze. Przed tymi do Tanowa trzeba zwalniać praktycznie do zera.


Nie wiem jaką masz technikę jazdy na rolkach w ogóle.
"Mój" sposób na te wyjazdy leśne to pokonywać je na maksymalnej prędkości, po grzbietach kocich łbów. Jeśli jest sucho - przejazd jest na luzie. Jak jest mokro - nie polecam, bo pieruńsko ślizgo, czego doświadczyłam w piątek, w najgorszą ulewę. Los mnie pokarał, że nie oglądałam meczu otwarcia :) i zaliczyłam szlif kolanem.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #344 dnia: Czerwca 11, 2012, 19:46:50 »
Cytat: "draculka"
Cytat: "Denver"
Ogromnym minusem, który psuje przyjemność z jazdy są brukowane przejazdy. Te na ścieżce do Siedlic są dużo lepsze. Przed tymi do Tanowa trzeba zwalniać praktycznie do zera.


Nie wiem jaką masz technikę jazdy na rolkach w ogóle.
"Mój" sposób na te wyjazdy leśne to pokonywać je na maksymalnej prędkości, po grzbietach kocich łbów. Jeśli jest sucho - przejazd jest na luzie. Jak jest mokro - nie polecam, bo pieruńsko ślizgo, czego doświadczyłam w piątek, w najgorszą ulewę. Los mnie pokarał, że nie oglądałam meczu otwarcia :) i zaliczyłam szlif kolanem.


Po tych na ścieżce do Siedlic przejeżdżam normalnie - wszak to zwykły polbruk. Przed jednym z takim wjazdów na ścieżce do Tanowa miałem prawie 20 km/h i szczerze powiem, że wymiękłem. To nie są gładkie kocie łby jak na np. przystankach autobusowych przy Piaskowej, ale nierówne, ostro zakończone kamienie.