Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - masamix

Strony: 1 [2] 3 4
16
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 27, 2018, 23:24:12  »
RPzpl- Ma Pan rację. Tak jest napisane. Przepraszam. Wyjaśniajac decyzję o transakcji podejmie walne Grupy Azoty S.A. (Tarnów).
Po pierwsze raczej nie kupią, to takie mydlenie oczów na podbicie cen akcji. A jeżeli sie uda to kupią tak jak nas kupili my nie mogliśmy przez polityków dostać kredytu (zakaz udzielenia jakiegokolwiek kredytu padł dzięki politykom). Za to Tarnów dzięki swojemu mieszkańcowi Ministrowi Gradowi wziął kredyt i nas kupił i my im spłaciliśmy ten kredyt. (chyba w ciągu dwuch lat)

Co do słów jak to wszyscy ciężko pracują myślą co tu robić żeby się nie narobić w tych Związkach i w kierownictwie. To jest jeden największy zarzut pracownik nie jest partnerem do rozmowy w tej fimie. Jest tylko do roboty oczywiście że znajdą się czarodzieje co pokłamią prosto w oczy ale i z ich słów nic nie wynika. Na każdym kroku jest się tu okłamywanym zaczynając od rozmowy rekrutacyjnej a na obietnicach podwyżek indywidualnych kończąc.Nie szanujecie ludzi nie spodziewajcie się że ktoś będzie was szanował.

!!!!!Rpzpl Co do premii to tak również słyszałem że ma być okrojona nawet poniżej połowy.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Post Merge: Wrzesień 27, 2018, 23:36:11
Cytat: An_na w Wrzesień 20, 2018, 11:15:14
po próbnym jest umownie ustalone podwyżka 200 zł, po okresie na czas określony kolejne 200.
Czyli 400 złotych. Czy Ci ludzie co kilka lat temu nie dostali co umowę podwyżek dostaną te 200 + 200?
???
Jestem tylko ciekaw czy również byłeś zatrudniony na najniższą krajową? Jak te osoby które maja te słynne 400 zł brutto ? I czy chesz się z nimi zamienić i pracować za 2550 zł na ręke?


I pytanie odnośnie ostatniego postoju na ec. Kto ponosi odpowiedzialność za ten postój i czy zostanie ukarany. tylko żeby nie było, zaraz, że to zwykli robole nabroili...
Awaria wynika z tego że pewnie przy remoncie generalnym została wybrana blacha najtańsza która wytrzymała około 4,5 roku.... To kogo by za to ukarać chym ...
Myśle że złóżmy się wszyscy na ten wymuszony postój naszą premią w październiku. ;) Jak jedna wielka rodzina

17
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 19, 2018, 09:52:14  »

Odsyłam dlatego do ZUZP. Taryfikator.

Pani Anno, ponawiam pytanie, które zadałam 4 września, ale do tej pory nie dostałam odpowiedzi:


W 2016 roku nowo zatrudnionym pracownikom udostępniano na pendrive'ach m.in. "Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. zawarty w dniu 02.08.2011 r. z mocą obowiązującą od dnia 01.09.2011 r. Tekst jednolity zawiera Protokoły Dodatkowe: Nr 1/2012, 2/2013, 3/2013".
 
Czy Załącznik nr 1 do tego ZUZP z 2013 roku obowiązywał nadal w 2016 roku - nie zmieniono w międzyczasie stawek dla poszczególnych kategorii zaszeregowania?
Stawki wynagrodzenia zasadniczego zaczynają się od kwoty 1.600 zł (kat. I). Takie było najniższe wynagrodzenie w 2013 roku, ale w 2016 roku już 1.850 zł.

Czy tabela ta była nadal aktualna w 2016 roku i obecnie również obowiązuje???
Przyzwyczaj się do tego ostanio zostało tutaj poruszonych wiele ważnych kwestii ale Zarząd i tym bardziej Związki zawodowe mają to w dupie. Nikomu nie zależy na tym zakładzie a tym bardziej na ludziach tu pracujących tylko słysze gdyby nie zakłady była by tu pustynia śmiechu warte. Goleniów i Stargard a i nawet Szczecin który miał być pustynią bez Stoczni dają sobie spokojnie radę.

18
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 10, 2018, 16:29:35  »
Oczywiście że nie mają  np na Bieli nie mają
Błąd, na bieli tez mają styczność z kwasami, jak i czarna, tak tez i biała.
Proponuje przy cytowaniu i czytaniu uwzględnić emotikony ;) Tak na bieli maja styczność z kwasem w takich małych wannach ;)

19
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 10, 2018, 12:16:22  »
https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/grupa-azoty-za-1-mld-zl-kupuje-niemieckiego-producenta-nawozow-specjalistycznych,330010_1_0_0.html
Artykuł ciekawy tylko za bardzo życzeniowy i pudrowany. Ciekawsze są komentarze pod nim pokazującę że samym czarowaniem nie zmylisz ludzi.

Post Merge: Wrzesień 10, 2018, 12:17:32
Po za tym kiedy zwykli zjadacze chleba. Dowiedzą się o czym ZZ dyskutują na spotkaniach z Radą?

20
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 09, 2018, 22:43:19  »
Pakiet stomatologiczny dlaczego jest tylko na fosforowym  inne wydziały nie mają styczność z kwasem.
Oczywiście że nie mają ;) np na Bieli nie mają ;D

Post Merge: Wrzesień 09, 2018, 22:44:11
Witam , nie ma większych problemow na zch Police niż problem śniadaniowy serio ? ludzie polowa magazynów i wytwórni jest do  remontu a wy o śniadaniach piszecie :]
Są np. moja pensja jest do remontu :(

21
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 05, 2018, 22:27:13  »
Średnie wynagrodzenie 10tys wow.
Ale te mile panie, które nas obsługują podczas tankowania mają pewnie jakieś 2,5 :) ot znaczenie słowa średnia.
Czyli tyle co aparatowy u Lidera Rynku po 2 latach ;)

Post Merge: [time]Wrzesień 05, 2018, 22:29:12 [/time]

Średnie wynagrodzenie w PKN Orlen przekracza 10 tys. zł, stąd pewnym zaskoczeniem może wydawać się fakt, że związki zawodowe koncernu chcą negocjować z pracodawcą podwyższenie najniższej płacy w firmie. Jednak ich zdaniem nie przystaje ona do dzisiejszej sytuacji na rynku.

https://nafta.wnp.pl/zwiazkowcy-chca-podwyzszenia-najnizszej-pensji-w-orlenie,329826_1_0_0.html
Czyli związki jednak umieją przed rozmowami z pracodawcą dać znać o czym będą rozmawiać i o co będą walczyć?

Post Merge: [time]Wrzesień 05, 2018, 22:36:51 [/time]
Odsyłam dlatego do ZUZP. Taryfikator. Wartościowanie stanowisk inaczej. . Inne wynagrodzenie dostanie osoba która na dane stanowsko musi mieć stosowne kwalifikacje, wykształcenie, uprawnienia itd a inne wynagrodzenie osoba która takowych na inne stanowisko posiadać nie musi (pomimo, że może być świetnie wykształcona).
Czyli rozumiem jeżeli na 1 zmiane potrzeba być po liceum np. i aparatowy na 3 zmiany również po liceum to kwota zatrudnienia brutto jest ta sama to po co rozbijać ją na dodatek zmianowy.  Dobra wiem bo nikt za 1600 zł nie chce przyjść i pracować ;) ot taka tajemnica kłastwa "plus dodatek?" Gdy się chwalę pensją a Policzanie nie wierzą bo mają wpojone to zakładowe kłamstwo. "Ale jak to powiedz serio ile z dodatkiem masz na ręke ...."

Post Merge: [time]Wrzesień 05, 2018, 22:41:05 [/time]
MJ_temat o którym Pan pisał zostanie jutro poruszony na spotkaniu zz z prezesem.
A który konkretnie temat był poruszony bo jest tych tematów bardzo dużo?

Post Merge: Wrzesień 05, 2018, 22:42:03
A co to ma do rzeczy,  10 czy 40 lat ? Odpowiedź sobie na pytanie czy jest dyskryminacja na zakładach czy nie. Jeden ma a drugi mię! Bo co jest gorszy,  nie pracuje w chemii.
To zaczyna robić się żałosne.
I Jest żałosne.

22
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 02, 2018, 21:52:40  »
Potraficie tylko obrażać ludzi, narzekać jak to Was życie skrzywdzilo i źle innym życzyć, a nie daj Boże jak ktoś ma więcej od was. Typowe Janusze. Ktoś kto przychodzi po podstawówce nie może mieć więcej od kogoś kto przychodzi po studiach.
Nie wdziałem żeby ktoś kogoś obrażał a czasem powinien. Nikt nie narzeka jak życie go skrzywdziło tylko piszą tu ludzie jaka jest sytuacja w Liderze rynku. Ja nikomu nie żałuje nie widziałem żeby ktokolwiek napisał że powinno się któremu kolwiek pracownikowi obniżyć pensję chyba że chodzi o jawną bezpodstawną opartą tylko na znajomościach rodzinnych i lini partyjnej podwyżkę rzędu paru tysięcy miesięcznie. Powiedz mi dla czego nie może mieć? Jeżeli jego praca(człowieka po podstawówce) jest wiecej warta dla firmy niż kogoś po studiach to jakim prawem osoba po studiach ma zarabiać wiecej? Po za tym nikt nawet nie wspomina nic o wykrztałceniu sam sobie stworzyłeś temat i na niego odpowiadasz.
A z tego co się orientuję choć mogę się mylić są na wodzie ludzie pracujący jako fizyczni tylko na rano i na białej górze również tzw. warsztaty.

Post Merge: [time]Wrzesień 02, 2018, 21:54:30 [/time]
Co z pakietem stomatologicznym?
Co z przychodnią Mediki na osiedlu?
Sytuacja jest Zakładów jest zła.
Pani Ania jest na urlopie więc długo nie uzyskasz odpowiedzi na swe pytania. Sądze że nas czyta ale nieche się denerwować na wolnym. Tak jest zła ale nie może być naprawiana funduszem płacowym.

Post Merge: Wrzesień 02, 2018, 21:58:26
To ktoś w tym kraju jeszcze liczy na sensowne emerytury za te 20-30 lat? XD

Ostatnio ZUS rozsyłał pisma z info, ja przez ponad 10 lat pracy mam naliczone nieco ponad 100k, przecież to jest żart jakiś. XD


Jak sami o to nie zadbamy to niestety, ale od państwa dostaniemy ochłapy.
Ja, skoro tak się podniecacie z policzkiem liczbami brutto. To od tak dużych kwot zabieranych przez państwo (prawie 1/3 pensji) należy się godna emerytura.

23
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 01, 2018, 15:40:36  »
Jak ktoś siedzi z wyższym wykształceniem latami na stanowisku robotniczym to już tylko i wyłącznie jego wina.
Jestem pracownikiem fizycznym  zwykłym aparatowym, ale gdybym robił ileś lat szkoły chciałbym być przyjęty za lepsze pieniądze niż 2tysiace brutto i nic poza tym, bo o to Wam chodzi.
Policzek ty się tylko nadajesz do testowania butów chyba, bo na każde mądre pytanie masz głupią odpowiedz.
Jeszcze 3-4 lata temu wyższe wykształcenie było wymagane na np. Amoniaku( Nie głupie bo to jednak odpowiedzialna praca). Czarowano na rozmowach rekrutacyjnych że poprzez naukę instalacji (z tego co wiem naprawde tak kiedyś było) można sobie podwyższyć podstawę. A gdy przyszło co do czego nic z obietnic nie zostało zrealizowane.

Post Merge: [time]Wrzesień 01, 2018, 15:43:59 [/time]
Tak zgadza się niektórzy tutaj nie rozumieją o czym się tu piszę że jeżeli się starasz, rozwijasz i robisz uprawnienia. To nawet jeżeli każdy po drodzę z twoich przełożonych to widzi to wystarczy że osoba która na oczy cie nie widziała na oczy potrafi bez podania powodu wyrzucić do kosza.
Dokładnie. Bardzo dobrze i spokojnie napisane ja bym użył wiecej przekleństw😂. Całkowita prawda!
Uwierz staram się ich tutaj nie używać bo bym tylko z ich powodów zhejtowanym bez patrzenia na merytoryczność. I Podoba mi się jak na takie pytania brakuje Pani Ani merytorycznych Odpowiedzi.

Post Merge: [time]Wrzesień 01, 2018, 15:45:26 [/time]
A pracownicy umysłowi może mają wyższe wykształcenia dlatego są lepiej doceniani finansowo?
Idąc dalej tym tokiem myślenia, pracownicy fizyczni z wyższym wykształceniem powinni zarabiać więcej, a tak nie jest.
Tak jest że nie zarabiają z tego powodu więcej.

24
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 01, 2018, 15:33:59  »
Widziałem pracę operatorów na magazynach M-Bag i proponuję, tym co narzekają na jednej zmianie, na pensje, przenieść się na przykład na M-Bagi i zapieprzać "za dwóch", za ich pieniądze. Może są wydziały, gdzie się nie narobią, ale nie wszędzie tak jest i tam gdzie się naprawdę ciężko pracuje, to kierownictwo nie docenia tego, podcinając skrzydła pracownikom, cienkimi premiami. Nie powinno być premii uznaniowych, bo wszyscy chyba się domyślamy, że są niesprawiedliwie dzielone. Punkt widzenia, zależy od miejsca siedzenia i tak to chyba to teraz jeszcze wygląda.
Tak zgadza się niektórzy tutaj nie rozumieją o czym się tu piszę że jeżeli się starasz, rozwijasz i robisz uprawnienia. To nawet jeżeli każdy po drodzę z twoich przełożonych to widzi to wystarczy że osoba która na oczy cie nie widziała  potrafi bez podania powodu wyrzucić do kosza.

25
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 29, 2018, 11:11:52  »
Bo doładowania karty sodexo nikt ci nie zajmie, ani komornik, ani bank (znaczy może, ale to więcej zabawy). To zwykła karta prepaid, którą sam sobie możesz doładować.
Poza tym na rozliczeniu na pewno masz podaną kwotę brutto.
Tak jak mam również tam podaną kwotę netto pensji. Z 2400 to komornik, bank, i alimenciaż cudów nie sciągnie wiec posiadam tylko jednego dłużnika kredyt hipoteczny.

26
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 29, 2018, 11:08:49  »
Oczekuję merytorycznej dyskusji, dlatego od 2009 r piszę tutaj z imienia i nazwiska.
Uważam że taką tutaj zapewniamy. Bo chyba mało tu kłamstw jest pisane. Tylko smutna prawda.

27
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 29, 2018, 11:01:37  »
To ciekawe gdzie dają podwyżki netto :D
Pracowałem w kilku dużych państwowych zakładach i zawsze mowa była o brutto. Porównaj sobie poprzednie lata, nie było ich wcale, a jak były to były mniejsze. Marudzić tylko potraficie.
Pamiętaj że państwowe zakłady na rynku to ogromna mniejszość. Zgadza się że dobrze że były podwyżki tylko było poczucie większej sprawiedliowść na początku roku. "Indywidualne podwyżki są w gesti kierowników" A po 8 miesiącach bańka prysła.

Post Merge: [time]Sierpień 29, 2018, 11:02:55 [/time]
Tylko w tej firmię rozmawia się w kwotach brutto

A niby jak inaczej można rozmawiać o kwotach pensji/podwyżek jak nie brutto?
Prosty przykład katy sodexo są podawane w kwotach netto ;) Magia.

Post Merge: Sierpień 29, 2018, 11:05:42
Masz rację, socjal proponowany przez zch jest niezły.
Trzeba tylko pamiętać że dziś jest a gdy sytuacja się zmieni i wynik finansowy będzie słaby, to cięcia zapewne obejmą premię i doładowania.
I wtedy zostaniemy z gołą pensją
Szczerze to wolałbym mieć porządną podstawę a nie bonusy które nagle mogą zniknąć.
Tak jak piszesz, to co obecnie proponuje Lider Rynku na start to jakaś kpina - 2200 na rękę, przy pracy na zmiany.
Nic dziwnego, że ludzie przychodzą, popracują jakiś czas i odchodzą
100% racji


28
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 28, 2018, 23:57:48  »

Ostatnie negocjacje płacowe poszły bardzo dobrze, bo dostaliśmy w sumie 300zl. Są pracownicy, którzy to pamiętają i doceniają.
A sama forma podwyżki jak dla mnie idealna, bo na moim wydziale właśnie przydupasy dostawali tylko indywidualne.
Po pierwsze dostałem 215 zł podwyżki nie wiem ja wy to liczycie te 300 zł. Tylko w tej firmię rozmawia się w kwotach brutto ale idąc dalej twoim tropem najniższa krajowa w tym samym czasie wzrosła o 72 zł na ręke. Realnej podwyżki dostałeś 143 zł co gdy zostajesz zatrudniony na najniższej krajowej nie robi już takiego szału.
Dla ciebie idealna bo tak zlikwidowano jedną patologie (Choć jak czas pokazał nie do końca bo koledzy pewnego wędrującego dyrektora dostali bez problemu podwyżki) ale stworzyła drugą patologie która jak widzę ciebie nie dotyczy bo lubisz by inny miał gorzej. Bo nic nie robisz i dostajesz a osoby starające się rozwijające robiące kursy etc. nie są wstanie dostać podwyżki indywidualnej. Czyli firma uczy sama olewactwa i zachęca do rozglądania się po rynku pracy. Złe wyniki firmy nie mogą być naprawiane tylko funduszem płacowym bo to samobójstwo przeciągnięte w czasie. To nie czasy że nowi pracownicy będą się umartwiać dla Zakładu. A jeszcze gdy widzi się że ty masz rozumieć zakład i się poświecać widzisz co robi Elita (podwyżki indywidualne odsyłam do Postu SAMISWOI) to Krew Zalewa.

Post Merge: [time]Sierpień 29, 2018, 00:17:56 [/time]
Masamix_szykują się zmiany do kodeksu pracy. Negocjować będą mogły relrezentatywne organizacje a nie pikusie które mają po parenaście członków i tylko mieszają. Często sami pracodawcy zakładają kryptozwiązki tylko po to,aby blokować ważne sprawy. Będą się liczyły organizacje, które mają w swoich szeregach sporą ilość pracowników. Dziś reprezentatywny związek to ten co zrzesza 10% załogi, lub 7 gdy jest zrzeszony.  Tworzenie związków jak najbardziej, ale takich z krwi kości i członków.
Po pierwsze żeby zostać związkiem zawodowym nie trzeba odrazu zostać związkiem reprezentatywnym. I wcale nie jest powiedziane że mniejsze związki nie będą miały nic do powiedzenia bo gdy będzie impas to wystarczy 5% reprezentatywności by dogadać się z pracodawcą wg nowej ustawy. A reprezatywność może przyjść z czasem i bez niej można walczyć o indywidualnych sprawach członków. I nie wierzę w to że każdy z tych 6 które są w zakładzie jest reprezentatywny. Ale głównie chodzi o to by dostać się do koryta i zostać baronem związkowym. I móć popchnąć troche znajomych i rodziny na lepsze stanowiska.
Co do „odrzucinych związków”. To kest tak jak dyrektor chce być tym dobrym i składa wnioski na 30 procent swoich pracowników  i dalej nic z tym nke robi. On jest ten dobry, prezes jest ten zły. Tymczasem przy podwyżkach zasady wszędzie są te same. Nie sztuka wypisać człowiekowi tysiąc zł podwyżki, narobić mu nadzieji i nic więcej z tym nie robić.
Więc dochodzi do takich sytuacji a z tego co chwilę wcześniej Pani pisała że nie jest tak ;) W naszym Zakładzie takie wieści rozchodzą się szybciej niż błyskawica. Ponieważ Pracodawca  (przyznam się nie tylko ZCH generalnie w Polsce) popełnia jeden kardynalny błąd myśli że ludzie ze sobą nie rozmawiają. Nie mówią kto ile dostał premii kto ile dostał na start. Kogo wniosek został wysłany i nie dostał odpowiedzi. Który dyrektor popchną swoich do podwyżek. Co wyprawia się na Siarkowym gdy jest za mała obsada. Jak Co chwilę są nowe Papiery w biurowcu podsuwane o tajemnicy firmy jakie grożą kary. Że o firmie mówi się albo dobrze albo wcale. Ale w naszy kraju i w firmię ten co wskażę patologie zostaje wrogiem nr jeden i czeka go ostracyzm.
A co do tego że zaproponował 1000 zł podwyżki to może nie było to tak głupie jak tych dwóch wymienionych Panów myśli bo zapewne to byli pracownicy co już pracuja kila ładnych lat i taką podwyżką zniechęcił by ich do odejścia i miałby już trzon przygotowany, który zastapi przyszłych emerytów. (Ale pamiętajcie Po nas choćby potop)
Szanowni Panstwo- co nie napiszę jest powodem do ataku na mnie. Rozumiecie już chyba sami dlaczego nikt tutaj więcej nie pisze. Proszę zrozumieć- nie mam w zakresie zatrudniania pracowników i nie widzę ich stawek. Wnioskuję regularnie o wyższe stawki dla osób produkcyjnych.Zatrudnia dyrektor generalny (prezes) i dyrektor kadr.
 
Tak się dzieje jak się probuje bronić przegraną sprawę i mówić że czarne nie jest czarne i widzicie szarę. A wiele ludzi rezygnuje z pisania bo przypomina to rzucaniem grochem o beton. Polityka proponowanych stawek na początek jest powszechnie znaną wiedzą dlatego nawet Zenek Martyniuk :) na fejsie się pod ogłoszeniem wypowiedział. (A jeżeli Pani nie wie myślę że koleżanki z Parteru pomogą)

29
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 27, 2018, 22:30:51  »

Wnioski o podwyżki/ nikt nie wyrzuca wniosków bo ma ich za dużo. Nie wpływa ich dużo proszę mi wierzyć. Błagam...
A Jednak już krąży po Zakładzie jedna opowieść po złości odrzuconych wniosków. I z tego co widać to nie jest tak że dotyczy to jednego działu.

Kiedyś było negocjowane przykładowo 200 dla każdego plus pula na indywidualne 30 na pracownika. Było źle, było to krytykowane, tutaj na forum również. Że dostają te pieniądze osoby które nie zasłużyły, że „przydupasy”( tak było tutaj napisane. Ustalono, Na 2018 że zamiast dzielić 200 plus pula 50 na indywidualne każdy dostanie 250 i nie będzie puli dodatkowej a podwyżki będą pzy awansach, zmianie umów, dołożeniu obowiązków. Też źle. Zbliżają zię negocjacje płacowe- jak byłoby dobrze?
Tak Jak teraz i gdy Kierownik bądz Mistrz wywnioskuje o podwyżke to powinna ona być rozpatrzona i decyzja tak jak Pani napisała podjęta w ciągu maks miesiąca i osoba zainteresowana o tym poinformowana. Bo droga wniosku to droga przez męke.

I proszę nie ubliżać zz. Czuje się Pan lepszym negocjatorrm proszę startować do zz i negocjować. Pisanie, że siedzą w kieszeni jest wręcz niegrzeczne. Są pracownikami tak samo jak Pan i proszę nie obrażać ludzi.
Niegrzeczne ale prawdziwe. Po co startować do zz. Ja proponuje jeszcze założyć choćby 3 ZZ. Niech więcej osób ma okazje wyszarpać godniejszego grosza.Bo i tak zawiele dla pracowników nie robią a jak będą nowymi Związkami to może na początku drogi się troszeczke postarają.

30
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 25, 2018, 16:56:05  »
Jak Pan to sobie wyobraża- 2600 pracowników co miesiąc pisze sobie samemu wnioski o podwyżki i dyrektor zajmuje się odpisywaniem? Doby by mu nie starczyło
Zwykła demagogia. A nawet nie potrzeba 2600 wniosków wystarczy że dyrektor danego działu wypisze 30 wniosków to nie są one czytane tylko zabardzo obiciążaja kadry wiec z góry są skreślane i bez merytrycznego powodu odrzucane.

Strony: 1 [2] 3 4