Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - masamix

Strony: [1] 2 3 4
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 20, 2021, 14:44:54  »
Czyli, ZZ od chwilówki, i co zrobicie, nic, dalej będziecie płacić składki. A baronowie będą się mieli dalej doborze. Jak by was, z jedna trzecia wypisał się ze ZZ byłby to dla nich sygnał, ze ludzie są wqrwieni, a nie robiąc nic, popisze sobie tu kilku, i tyle a po nich to spłynie jak woda po kaczce. Musicie wstrząsnąć baronami, albo będzie tak jak było i jak jest. co do pani Ani, pani Ania jest przedstawicielem pracowników w zarządzie, i na dodatek członkiem w szefostwie ZZ. I tu pytanie co ona zrobiła dla pracowników, bo w czasie wyborów dużo obiecała.   
A pani Iwona nie obiecała ?
Pani Anna Nie ma bo nie może.
Procentowe podwyżki dla baronów są jak najbardziej mile widziane i nie rozumiem że nie jest to piętnowane. Rekordowe zyski a ludzia podwyżki 300 brutto całościowo wychodzą aniektórym na tych samych stanowiskach 500 .. gdzie przy wiele gorszych były podwyżki 350 400 dla wszystkich

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 18, 2021, 14:30:15  »
Po pierwsze dlaczego nikomu tutaj nie przeszkadza że są proponowane przez związki podwyżki procentowe raz że wyjdzie to mało a dwa znów zacznie robić większą dysproporcje między ludzmi którzy pracują na tym samym stanowisku. Nie ma kim robić i znów zniechęcanie ludzi do pracy tutaj ...
Najbardziej mi żal ludzi którzy się zatrudnili 2 latata temu bo chłopaki co teraz przedłużają umowy na stałe po 3 miesiącach pracy maja wyższe stawki od nich rzedu 200 300 złotych. I to poniektorzy zdążyli w tym czasie porobić uprawnienia większa odpowiedzialność mniejsza pensja. Odrazu odpowiem tym co powiedzą to niech idą po podwyżki do kierownika to kierownik mówi chcesz pracować to się ucz a i podwyżki indywiudualne są rozdawane starym pracownikom (i w ciągu roku tylko parę osób może z wydziału dostać ten zaszyt podwyżki) Pan N ma na to wywalone podpisuje im bez problemów.
Drugą kwestią jest to że wszyscy się czepiacie Anki a jest jeszcze jedna osoba która została przez was wybrana kase kroi a nic od niej nie wymagacie nie czepiacie Iwona Wojnowska z Rady Nadrzorczej.  Ludzie może zainteresujecie się gdzie pieniądze spółki idą i wymagajcie.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 28, 2020, 20:49:54  »
Celciusz Nie bądz bardziej papieski niż papież jeżeli nie podoba Ci się 5 BOP na zakładzie są jeszcze inne systemy pracy. Bądz zapraszam do Polczaru tam jest czterobrygadówka. Pani Anna ma rację i wie co mówi że welkim niebezpieczeństwem było by wprowadzenie nawet chwilowe 4BOP. Bo pokusa jest wielka by sytuację wykorzystać Jak to się mówi "żadnego kryzysu nie moża zmarnować". Wcześniej już o tym wspominałem że od jakiegoś roku jest zauważalne nie uzupełnianie miejsc po emerytach itd. Prezes tylko jednej rzeczy nie rozumie że to myślenie jest mega krótkowzroczne i maks dwa lata i ta firma przez jego durne pomysły będzie się zwijać z powodu braku ludzi do pracy chyba że da mega podwyżki choć znając jego podejscie do nich to nie ma co się łudzić.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 16, 2020, 22:54:23  »
Chłopak dobrze gada

> dobrze gada
> proponuje zwiększenie produkcji i nie zgadza się na cięcia by firma przetrwała kryzys

Wybierz jedno.
W którym miejscu proponuje zwiększenie produkcji? To że podoba mi się model niemiecki(Czyli dużo testów eliminacja zarażonych a zdrowi do pracy) nie znaczy że miałem na myśli że akurat nasza firma ma zwiększać produkcje. Choć ostanio Pani Ania mówiła że łaska Zakładów jest na placu Ec i gdzieś jeszcze a tutaj pisze że się nie produkuje wiecej niż zakontraktowane. Czyli Gdzieś wprowadzała w błąd lub próbowała zasiać panikę że nie mamy sprzedaży. (Nie chce mi sie szukać tego postu)
Nie zgadzam się na cofnięcie podpisanej umowy ze związkami na nieopartych na niczym przypuszczeniach i ucinanie premii na zaś.Wykorzystywanie psełdo kryzysu za nim nadszedł.
Krp jeżeli chcesz możesz pracować w Zakładach za miskę ryżu bądz dla idei nie bronie. Pani Ania na pewno
jakoś doradzi jak by to zrobić.
Widzę że nikt się nie pochylił nad problemem jakim jest brak obsadzonych wakatów np. po Emerytach. To jest mega problem dla załogi ale na trudne pytania nie ma nigdy odpowiedzi.
 Krp nie zapomnij z jakimi stawkami odchodzą ci emeryci.
Celciusz dzięki za odpowiedz to rozumiem że kupimy 7 takich urządzeń czy tylko Police jedno takie urządzenie? Co z resztą 2,5 miliona?
Czarna godzina na Ciebie musiał bym poświecić dużo czasu ale po krótce.
Polska Giełda od paru lat szoruje dnem a przedewszystkim WIG 20 ponieważ składa się w większości ze spółek skarbu Państwa ale jest mocno niedoszacowana i będzie miała dużą szanse na odbicie dojdą również ppk którę będą wpompowywane w naszą giełde tak jak to robiło sztucznie ofe.
Co Do akcji Grupy Azoty prezes kiedyś powiedział że Na rynku jest bardzo mało akcji naszej spółki w obrocie ;)
Również nie jestem za tym by okradano polaków z oszczędności jak na Cyprze i nie podoba mi sie ta pętla rozdawnictwa w jaką wkręcił się PiS. (myśle że wykorzystaja Korono do wycofania się z podwyższania najniższej krajowej i 15 16 itp)
Co do Cypru to niestety wydaje mi się że zabranie procenta z depozytów powyżej 430 tysięcy złotych nie będzie dotyczyło pracowników Zakładów Chemicznych. Chyba że do okoła mnie pracują mlionerzy tylko się nie chwalą. Jeżeli tak to proponuje nie trzymać całej kasy na jedym koncie.
Co do wycofania Gotówki to zakusy są ale to nie tylko naszego rządu cały świat myśli jak udupić obywatela skandynawia wiedzie w tym prym. Czy to temat akurat na wątek zakładów Chemicznych wątpie.
Grupa azoty tak jak napisał fafik jest zbyt łakomym kąskiem dla rządzących.


Post Merge: Marzec 16, 2020, 22:59:12
Co do Amerykańskiej Giełdy była napompowana do granic możliwości 12 lat bez kryzysu to o wiele dla spekulatów za długo teraz bardziej modne jest granie na spadki niż wzrosty lepszy lewar ale ten wątek nie o tym jest. Zmnieszono stopy i wpompowano miniony by zwiększyć inflacje i zrolować dług. Czekano na pretekst.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 16, 2020, 17:00:56  »
Super. A teraz - zanim coś napiszesz to opanuj podstawy ortografii i interpunkcji bo ciężko się te wysrywy czyta.
Czarna godzina =Jan Bez nerki=Krp to chyba jedne konto albo ten sam poziom głupoty. 1 Kwietnia będą wyniki za Cały rok i wtedy Czarna godzina nawet się nie odezwie. Więcej już nie odpowiem na zaczepki nie merytoryczne.
Było tylko jedno pytanie do Pani Ani i nadal nie opdoiwedziała na nie kto rozliczy te trzy miliony? Gdzie zostały przelane?

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 16, 2020, 15:09:20  »
Miałem sobie już darować to forum

Po przeczytaniu tego wysrywu stwierdzam co następuje - faktycznie, mogłeś sobie darować.
Za to ty piszesz dużo tylko szkoda że większośc to bzdury pisanie aby pisać myśle że to forum Ci zastępuje relacje między ludzkie. Mało osób interesuje to co masz do napisania i powiedzenia taki troll policki. na małą skale.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 16, 2020, 13:19:02  »
Miałem sobie już darować to forum ale jak widzę ruchy prezesa to mnie krew zalewa. Po pierwsze jestem zadowolony z podwyżek w tym roku są mądre i racjonalne.
Słyszałem o pomyśle przesa by prowadzić czasowo 4 brygadówke a nawet 3.(Potem najlepiej zostawić to) Niech sobie wybije to z tej głowy mała ilość pracowników jest w większości winą Pana N. i Pani A.S. w moim dziale odeszło dwuch emerytów jeden 8 miesięcy temu drugi 6 miesięcy temu nadal za nich nikogo nie dostaliśmy. Pytamy  kierowników a oni rozkładaja ręce że wystawili juz dawno zapotrzebowanie. Porozmiawiałem ze znajomymi z innych wydziałów i okazuje się że to Norma a nie odosobniony przypadek.
Niech prezes nie myśli że obecny psełdo kryzys sobie wykorzysta na cofnięciu podwyżki na dodatki i może jeszcze w lipcu. Rozwali tę firme szybciej niż mu się wydaje Ludzie w większosci przychodzą dla 5 brygadówki a nie na początkowe pierwsze grosze.
Moje zdanie co do koronowirusa to podoba mi się podejscie niemców i ich zwiększone moce produkcyjne by wykorzystać zastoje europejskich firm na maksa. To jest tylko mocniejsza grypa Nasze Państwo powinno wykonywać jak najwięcej testów jeżeli zdrowy to do pracy a nie ludzie czytaja fora oglądają zakłamaną telewizje i w to wierzą. Światowa gospodarka zwalniała juz od połtora roku i to jest tylko wymówka by troche przekuć napompowany balon.
A tak  z ciekawości komu te 3 miliony zostały przelane na czyje konto?? Kto się rozliczy z nich? Może Pani Ania wie?

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipiec 06, 2019, 00:26:55  »
Miałem sobie dać już spokój z tym forum ale skoro Pani Ania wróciła to również porusze pare kwestji.
 Ludzie w tym zakładzie zachowują się jak ludzie na Tytaniku ten zakład tonie a wy a przedewszystkim włodarze dobrze się bawią od wielu wielu lat ten zakład jest nastawiony na sztuczne wykazywanie zysków i wyprowadzanie pieniędzy na zewnątrz. Kreuje się wizerunek Europy Zachodniej a w środku Meksyk. Brak remontów (Kotły na amoniku najprawdopodobniej nie ruszą w sierpniu i jak to jest że dwa na raz nie działają przecież są dwie nitki ?? i proszę mi przypomnieć gdzie pracował wiceprezes Panas wcześniej na której wytwórni? Nie wiedział Co tam się dzieje?! ) Pani Aniu proszę się zainteresować Nadawą na bieli bo niedługo będzie na zakładzie cichutko jak makiem zasiał jeżeli i ona sie rozleci do końca .Chodzą słuchy ze nowa Nadawa to nawet 4 lata czekania. Nie dopilnowane inwestycje kiedy jest zaplanowany odbiór inwestycji na fosforowym? Najprawdopodbniej nigdy ? Jest jeszcze wiele rzeczy które niedługo się rozlecą ale nie będe wchodził w szczegóły.Więc zapomnijcie o nagrodzie na 50 lecie bo niedługo ten zakład będzie przechodził taki kryzys jakiego nie przeszedł jeszcze nigdy bo poprzenidnie kryzysy były często sztucznie wywoływane np. Chęć sprzedarzy Rosjaną. Zakaz udzielenia jakich kolwiek kredytów dla naszego zakładu potem sprzedaniu nas Kolegom Ministra Grada(proszę spradzić z jakiego miasta jest ten pan) Tarnowowi za kredyt gdzie teoretycznie w Polskim prawie jest to zabornione i spłata kredytu z naszego Zysku w następnym roku po przejęciu ...     Pan Naklicki niech się zastanowi nad swoją pracą jak tak dalej będzie postępował to nie będzie kim robić w tym zakładzie a Ukraińcy mają cyrylice niech pamięta gdy blokuje jakie kolwiek podwyżki indywidualne i doprowadza do tego że bardziej się opłaca zwolnić i na nowo przyjąć a nie starać się uczyć i zbierać doświadzenie.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 08, 2019, 00:26:20  »Do jasności sytuacji i ucięcia plotek i spekulacji brakuje w tym oświadczeniu kilku kluczowych informacji:
1. Wykształcenie tej Pani
2. Czy omawiane stanowisko już istniało, czy zostało specjalnie utworzone
3. Przebieg kariery zawodowej tej Pani, z dokładnym opisem zajmowanych podobnych stanowisk
4. Na jakiej zasadzie zatrudniona została ta Pani - konkurs, czy byli inni kandydaci?


W przypadku braku konkretnych odpowiedzi, chyba nikogo nie dziwi, że smród się ciągnie
Święta racja i jak już ktoś tu zauważył będą teraz toczyć sądowe batalie za pieniądze firmy a jak przegrają to co zwrócą te pieniądze?! Oczywiście że nie, a sprawa w naszym kraju będzie się ciągnąć znając życie latami.
Pociecha jest w tym, że jest rok wyborczy i może się za to wezmą
https://wiadomosci.wp.pl/astronomiczne-zarobki-w-nbp-w-pis-wscieklosc-na-glapinskiego-prezes-banku-wrzucony-na-grilla-6335929479231105a
Stacje telewizyjne boją się stracić sponsorów to wszyscy cicho siedzą.
Ps. Oczywiście nie doczekałem się konkretnych odpowiedzi na konkretne pytania od Pani A. ale się przyzwyczaiłem ;)

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 06, 2019, 23:19:12  »
Masamix_podwyżki wynagrodzeń na ten rok są bardzo znaczące.  Najwyższe od 10 lat. 250 od 1 sty plus 50 od lipca to 8 milionów.
Ok rozumiem ale najniższa krajowa wzrośnie o 150 zł. Co daje nam niestety rzeczywisty wzrost jak narazie 100 zł brutto podwyżki. Skoro padło tu podwyżka 8 milionów to może poda Pani ile zostanie zaoszczędzone na zarobkach ludzi którzy odeszli na emeryturę w tamtym roku. Np. u mnie dwóch pracowników ze stawkami jeden 5 000 podstawy drugi 5 500 zł. Praca wykonywana na tych samych stanowiskach co moja i niech mi nikt doświadczeniem nie mydli oczów bo jest limit tzw. doświadczenia.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 06, 2019, 10:19:33  »
Aż żal tego forum że takich ciekawostek się nie załącza na nim. Lepiej niech Pani Ania się nie wpowiada na temat artykułu bo szybko wyleci ze stanowiska jak wielu co się na temat tej kobiety wypowiadało. https://www.money.pl/gospodarka/asystentka-prezesa-grupy-azoty-superdyrektorem-z-superpensja-kobieta-zarabia-30-tys-zl-6335228903626369a.html
Pamiętajmy trzynastki nie będzie w tym roku podwyżek znaczących również i niektórym pracownikom bardziej się będzie teraz dla nich opłacało zwolnić i zatrudnić jeszcze raz by chociaż te 140 zł wyszarpać więcej po 3 miesiącach.

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 06, 2018, 23:00:06  »
Witam po długiej nie obecność zebrałem siły do konwersacji na tym forum.
1. Pani Aniu czy ktoś kontroluje nasze inwestycje od początku do końca ponieważ na razie bez szczegółów (tak ja Pani prosiła) są one nie najlepszej jakości i mam wrażenie niedopilnowane. Piszę tu np. O fosforowym (Taczka w ruch cały czas), odsiarczaniu, i niech będzie jeszcze suszarnia na nawozach.(Jeżeli nie wie Pani o czym piszę będę mógł rozwinąć myśl.)

2.Druga rzecz która jest chora to bardzo często się zdarza że uruchomienie jakieś odstawionej bądź nowo złożonej maszyny odbywa się popołudniami albo w weekendy i zostawia się pracowników z tym samych by kierownik,mistrz lub osoba za nadzór odpowiedzialna nie miała z tym nic wspólnego.

3.Trzecia sprawa już poruszana na tym forum jak na razie olana. Kiedy będą wprowadzane jakieś standardy normy dobre obyczaje w sprawie wniosków o podwyżkę. Ciagle tak jest że kierownik mówi że wysłał i tyle nic więcej ani widu ani słychu a człowiek czeka i się łudzi. Myślę że z takim problemem kierowniczka kadr powinna sobie poradzić śpiewająco czas na bardziej godne traktowanie pracowników.

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 05, 2018, 09:19:14  »
Życie, tak jak Pan pisze partia od lat otwierała wiele drzwi odkąd ten zakład istnieje. Choć drzwi są coraz bardziej domykane. Osoby, które zrobiły dodatkowe uprawnienia zakończone egzaminami powinny otrzymać podwyżkę. Niedawno interweniowałam w sprawie kilku osób z EC, które zrobiły państwowe uprawnienia a wnioski o podwyżkę zostały wstrzymane. Sprawa jest jeszcze raz analizowana.
Trzeba będzie odnaleść bohaterów tej historii.Czy oczywistą analizę przeszli już pozytywnie i jak długo trwa ich never ending story. Cieszy mnie to że wypełniła Pani swój obowiązek i wiem że wiecej nic Pani nie może zrobić tylko to pokazuje w jakiej firmię pracujemy. Szumne obietnice a potem rzeczy oczywiste są pomijane a ludzie okłamywani. Było to juz setki razy poruszane nie chce mi się narazie powtarzać.

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 29, 2018, 23:19:29  »
Np.staż i doświadzenie (przykład).
W prawie jest zapisana taka sytuacja, takie osoby powinny dostawać dodatek stażowy.
żeby pójść porozmawiać ze swoimi kierownikami to już odwagi nie mają.
A kto powiedział, że nie mają? Mają. Ale jak człowieka pracującego "porządnie" wnioski tkwią u Dyrektorów pod stertami gazetek, a " samych swoich" się nagradza solidnymi podwyżkami to niestety tego nie przeskoczymy.
Zgadzam się. Czy przeskoczymy czy nie chodzić trzeba bo milczenie dla tych ważniaków oznacza zgodę na taki stan rzeczy.
Bo przecież nie możliwe jest by ktoś przez 10 lat za takie pieniądze tu siedział i się umartwiał.
Osobiście znam kilka osób, które mają już dosyć tego i uczą się języków by za rok podziękować jak mówisz "liderowi" za współpracę.
Powiem Ci że niesamowite jest to bo ja z młodszymi kolegami robimy to samo :) Uczymy się akurat razem angielskiego. Rozmawiamy ze sobą robimy aplikacje do nauki języka. Dwóch chodzi do szkoły językowej. Czyli nie tylko my o tym myślimy widzę.
 Cierpliwość się kiedyś skończy i czas godniej pożyć będzie.


Post Merge: [time]Wrzesień 29, 2018, 23:24:39 [/time]
Nie byłam tam jako wycieczka.
Z 15 lat temu pracowałam w audycie wewnętrznym. Audytowałam magazyn części zamiennych. Magazyn- jakieś z kilka mln. Finał- poszło na złom za grosze. Koszty /straty poniósł zakład. Przykładowo były trzy zwoje kabla po 150 m. Dwunastożyłowego. Koszt wtedy ok pół miliona. Kupiony na potrzeby komputeryzacji mocznika. Nigdy nie został wykorzystany. Zapas... Zapasy na wszystko co ważne w tym zakładzie to koszt ok. Kilkunastu mln jak nie więcej, bo każda jednostka chciałaby mieć swój zapas. Sam grzejnik na amoniaku to ok 12 mln a też by się przydał zapasowy.
Spokojnie jeżeli Pani uważa że zapas akurat tych elementów jest wiecej wart niż postój EC i Amoniaku. (Odstawienie i najechanie i bezproduktywne dni świeżo po postoju remontowym) to widocznie tak musi być. A to że ktoś nie dokończył inwestycji kabla nie wykorzystał to chyba sprawa dla menadżera specjalisty do spraw inwestycji projektów .... a kabel można było spróbować sprzedać po cenach rynkowych ale łatwiej złomować.

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 29, 2018, 22:54:59  »
Ale nie ma co uruchamiać francuskiego generała Focha.
Każdy kto pracuje w zakładach wie, że przynależność polityczna otwiera wiele drzwi.
Nawet gdy nie ma aktualnie wolnego miejsca, to można stworzyć fikcyjne stanowisko.
Np stanowisko głównego specjalisty ds projektu... w miejsce kropek wpisuje się cokolwiek.
I człowiek jest.
I dyszka wpada ;D
A później jest dylemat skąd wziąć pieniądze na dotrudnienie kilku osób na zmianie.
Wystarczy kilku takich politycznych specjalistów, menadżerów aby skutecznie czyścili fundusz płac.
A później nie ma pieniędzy na symboliczne podwyżki za podniesienie kwalifikacji.
Ja podniosłem kwalifikację, miałem obiecaną podwyżkę i czekam już prawie rok.
Po prostu żenada a nie żaden Lider Rynku
Smutna rzeczywistość ...Na która nie wiem czemu tak łatwo ludzie się godzą...

Post Merge: [time]Wrzesień 29, 2018, 22:57:03 [/time]
Więc dobrze by było żeby pracodawca widział w nas partnerów a nie petentów żebrzących z czapką w ręku o jałmużnę.
O tym piszę że, pracownik nie jest żadnym partnerem do rozmowy

Post Merge: Wrzesień 29, 2018, 23:03:49
A dla mnie ciekawą informacją byłoby średnia pensja pracownika fizycznego i srednia pensja biurowca. Wtedy byśmy zobaczyli zaklamaną rzeczywistość.
I po co chcesz się załamywać ... Robol ma być zadowolony z pseudo dodatków ( które mają mu rekompensować zdrowie) gdy biurowiec ma taką podstawę ;) a nawet więcej.

Strony: [1] 2 3 4