Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - masamix

Strony: 1 2 [3] 4
31
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 25, 2018, 16:42:07  »
Pani Aniu, nie będzie lepszych wyników bez większych nakładów na remonty i tego co najważniejsze,  pracownik.
A Tu się wszystko robi aby zniechęcić ludzi do zatrudnia się na ZCH. Powiem więcej, ludzie zaczną się zwalniać,  bo pracy nie w ciężkiej chemii  jest dużo a w szczególności dla pracowników technicznych. Osobiście znam 5 osób, którzy w najbliższym czasie chcą odejść,  a zastąpić będzie ich trudno.
Tak jak wcześniej pisałem, na dyrektora, kierownika itp. Znajdą się chętni.
Tak zgadza się. Niestety w naszym kraju jest tak że jedyną skuteczną drogą o podwyżke jest zwonienie się 20% pracowników w danej firmię a nie realne uczciwe potraktowanie pracowników.

Post Merge: Sierpień 25, 2018, 16:52:56
osoba przechodząca z okresu próbny na określony otrzymuje 200 zł, z określonego na nieokreślony również 200

Nie wszyscy mają tak dobrze :).

O właśnie :D
Tak zgadzam się.
 Pamiętajmy że nawet jak ktoś się załapał na 288zł podwyżki w ciągu 15 miesięcy to nie jest tak dużo pamiętając że pracownik bez nazwiska(nawet z umiejętnosciami,wykształceniem i doświadczeniem) zostaje zatrudniony o 40 zł wiecej niż wynosi najniższa krajowa ;) i prosze mi nie pisać o premiach dodatkach (Tak osboa zatrudniana w zakładach jest nimi mamiona tylko żadna z tych Pań z kadr nie mówi jakie te dodatki są kruche) bo jak sama tutaj już zauważyła będą wyniki na minusie. Wiec mamy sie umartwiać dla pracodawcy i go rozumieć. (Osoby odchdzące na emeryture potrafią mieć 3 krotność pensji osób pracująchych 3 lata w tej firmie a pieniędzy nadal nie ma na podwyżki).  Zabiorą dodatki (no. najlepsza brygada, mniejsza premia) więc zostajemy ze swoją podstawową pensją.

32
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 24, 2018, 23:31:11  »
napisze raz jeszcze, składając jakikolwiek wniosek oczekuje się odpowiedzi, nawet negatywnej. Pani Aniu ja wiem ze fajnie jest siedzieć na wysokim stołku i mówić ze tylko wnioski poprawnie merytorycznie i uzasadnione są popychane przez dyrektorów dalej skoro dyrektor stwierdza ze dany wniosek jest według jego niepoprawny to chyba mnożę to uzasadnić na piśmie ? wtedy pracownik może się odwołać ? iść do prezesa nie wiem ? wybraliśmy Panią na naszego reprezentanta w zarządzie a nie możemy się dowiedzieć czy dyrektor musi uzasadnić odmowę. To są jawne kpiny z ludzi, pracownicy sami piszą wnioski i składają je do swojego mistrza bo Ci boją się sami wystąpić o podwyżkę, sześć miesięcy słyszę, że wniosek jest u dyrektora...
Moje gratulacje doczekałeś się chociaż jednej odpowiedzi ;)
Pokazuje ona tylko jedno że dostanie dla zwykłego pracownika (bez znajomości) podwyżki to droga przez męke mistrz się odważy wychylić i zawnioskuje to kierowni już głowy nie będzie chciał wychylić a ty w tym czasie jesteś mamiony że wniosek poszedł ;) 6 miesiecy mija a ty nie wiesz na czym stoisz bo wiesz że w tym zkładzie czas wolniej płynie ale nie aż tak. Ale nawet jak kierownik sie wychyli to twój dyrektor nie musi ;) a nawet jeżeli już machnie podpis. To Dyrektor kadr może mieć zły humor i nawet nie czytając twojego wniosku może stwierdzić że powinieneś być dumny że pracujesz u Lidera Rynku i wyrzucić do kosza bo on się nie musi nikomu tłumaczyć :D .
PS. Pamiętaj że twoją podwyżkę może również zablokować Prezes ale to słyszałem że blokuje nowym specjalistą i kierownikom nie wiem czy zwykłym robolą też.

33
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 24, 2018, 22:39:54  »
MJ_nie spotkałam się z tym o czym Pan napisał. Nikt z tym nie przyszedł ani do mnie, ani do prezesa, ani do związków. Zgłoszę to jednak w poniedziałek do prezesa, aby sprawa została sprawdzona. Sprawy które Pan opisuje są niedopuszczalne.
Uważam że osoby tak postępujące same tego nie wymyśliły a jeżeli tak to mają na to ciche przyzwolenie.
Jeżeli 3 różne osoby piszą o tym to raczej musi być coś na rzeczy.

34
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 24, 2018, 22:31:40  »
Niezły scenariusz do filmu, a to :

Albo ugoda albo...
... my też mamy coś na ciebie.
Jeśli wstępne zmiękczanie nic nie da, rzuca się na stół np. czas wejść i wyjść z i do pracy.
Mając lufę przy skroni podpisuje się wszystko.

Faktycznie "Człowiek z blizną"
Twardziele pytają co się stało z wnioskami o podwyżkę.
Na ich miejscu siedziałbym cicho.
Wydaje się smieszne ale jeżeli jest to prawdziwe to jednak smutne.
A ze swojego życia to o czym piszesz mi też MŁODY pracownik powiedział nie słuchaj go (inny pracownik mówił do mnie to idz do mistrza przecież za poznawanie działek należy ci się podwyżka) już jednemu mówił by chodził pytać o podwyżki i już nie pracuje :) Poprostu załamałem ręce jak to usłyszałem od tak młodego człowieka. Ile można żyć na garnuszku u rodziców i wpierać jak to dobrze mi ...

35
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 23, 2018, 23:25:40  »
Nie spinam :] tylko tak zawsze jest  Po ,  PIS ale my takie szare człowieczki nic na to nie poradzą ;]   Hm a jak komuś zginęły wnioski to nie może poprosić ( żądać o podpis na wniosku prezesa , kadrowej   ? i np do zwrotu ? )   przecież to wystarczy zapytać to nie boli  Pani Aniu jak to jest hm ?
To że tak zawsze było to nie znaczy że mamy się na to godzić i mamy się z tym zgadzać. I mają nam się śmiać w twarz. Tokarczyk mógłby znów wejść do samorządu to wiedzieli byśmy ile znów dostał podwyżki rok do roku. Gdy w naszej wielkiej rodzinie będzie się zaraz wpierać że mamy się poświęcać i zaciskać pasa.

 Żądać to możesz ale mogą ci odmówić i zostaniesz wrogiem nr jeden. Ciekawy jestem jak skończyła się histori Chłopaka który powiedział prawdę do jakich patologi dochodzi z powodu za małej obsady na Siarkowym (w dużym skrócie na liste są wciągani mistrzowie którzy nic nie robią. Ciężko znaleść coś co było w dalszych wątkach na tym forum). Bo z tego co wiem to został wrogiem nr jeden się uwzieli go i prosił o przeniesienie na inny wydział.
A jak tam Logistyka wasza premia nic nie piszecie? Dostaliscie całą? ;) bo chodzą słuchy że nie do końca że się nie wyrabiacie czy coś. Gdzieś trzeba kolejne oszczędności znajdować.

36
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 22, 2018, 14:05:08  »
Sprawdziłam. Tak były kierownik złożył do swojego dyrektora.
I znikły ;)
Temat lakierów.
To nie jest zastraszanie. My jesteśmy wielką rodziną i zostały przeprowadzone rozmowy reprymendujące ;) .(osobicie słyszałem o jednej takiej)
PS1.
A co do używania żartów, sarkazmu, ironi i  satyry. To uważam lepiej się śmiać niż płakać bo tylko to zostało. A co do ich skuteczności to już Jan Kochanowski wiedział w Renesansie. Kabaret Tey również. I dlaczego Ucho prezesa ma tyle wyświetleń?

37
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 16, 2018, 23:17:07  »

Wnioskując o podwyżkę (czy w ogóle zatrudniając się) musisz sprzedać siebie i to co potrafisz. Takie argumenty to raczej argumenty osób wyznających styl życia "dej mi" (telewizja, serio?).

Widzę że nie którzy nie zauważyli Sarkazmu w mojej wypowiedzi o argumenty ponieważ wiadomym jest że zostały odrzucone wnioski osób które podwyższyły swoja kwalfikacje i poznały dane nazwijmy to działki na danym wydziale. (Telewizja również ponieważ pracodawca chętnie widział by tak typ pracownika "eat sleep work reapet")
A jest jakaś różnica lat stażu pracy pomiędzy tymi współpracownikami? Obstawiam, że jest, w związku z tym: dłuższy staż pracy = większa wiedza = większe pieniądze (ok, nie zawsze to idzie w parze).

Ostanie zdanie wystarcza za komentaż.

Można dodać że skoro został program najlesza brygada zakończony pieniądze z oszczędności na pewno się znajdą. Jeszcze pare pomysłów mam ale daruje sobie.
Odwróćmy rolę: załóżmy, że masz firmę, prosperujesz względnie dobrze i nagle odpada ci powiedzmy 10% kosztów. Co robisz?

a) inwestujesz w firmę by w przyszłości zarabiać więcej
b) spłacasz część zaciągniętych kredytów by zmniejszyć zobowiązania
c) dajesz podwyżkę dotychczasowym pracownikom
Skoro taki z ciebie MENAGO. Zaproponuj obniżkę swojego wynagrodzenia i swoich kolegów do najniższej krajowej i przeznaczymy te pieniądze na rozwój firmy. By żyło się lepiej znajomką (teraz np. z PiSu wcześniej z PO np. Guździoł po przegranych wyborach samorządowych) bo oni skrupułów nie mają. Może tego nie zauważyłeś ale nie pracujesz w idylistycznej firmie.("Bądź pozytywny, postaraj się znaleźć coś dobrego w działaniu swojego podwładnego, zwróć uwagę, że to również dostrzegasz, zanim przejdziesz do krytyki. Bądź konsekwentny, każdy zasługuje na równe traktowanie, nikogo nie faworyzuj. Zasady są takie same dla wszystkich")
Powiedz mi co z tego że Amazon jest najdroszą firmą na świecie jak jej pracownicy w większości pracuja w nieprzymusowych obozach pracy ( Tylko garstka osób czerpie niewyobrażalne korzyści). Ale nawet taki cudowny pracodawca zauważył że za te marne grosze nie maja chętnych i od 1 września podnosi pensje conajmniej o 2,50 zl na godzinę brutto. ( Odrazu zaznaczam że dla mnie tacy pracodawacy nie powinni mieć prawa bytu i powinni zostać zrównani z ziemią jeżeli nie zmienią swej polityki)
Myślę że dopytują na tym forum osoby młode okłamane i oszukane perspektywą godnego zarobku za swoją uczciwą prace i rozwijanie się. Tak jak wcześniej pisałem ktoś zdecydował się nadstawić za te osoby karku i zawnioskować o podwyżke dla nich.
A taki MENAGO jak ty szybko by stracił by swoją firme bo przez właśnie takich jak ty (chodzi o tok rozumowania) Ta firma musi szukać pracowników na facebooku olxie i gdzie się tylko da i są ogromne braki w kadrach bo może na twojej działce tego nie widać ale na Alkatraz ludzie muszą obskakiwać dwie działki a to zawsze prędzej czy później prowadzi do tragedii.Cieszą się że mają oszczędności z ludzi odchodzących na emerytury ale nie widzą tego że nawet jeżeli mają kogoś na jego zastępstwo. Nie dając mu godnej zapłaty mogą go nawet głaskać codzienie po innej części ciała i mówić jaki on zajebisty to prędzej czy później pójdzie tam gdzie go docenią finansowo i będzie mógł żyć i cieszyć życiem prywatnym.

38
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 16, 2018, 00:58:53  »
Pani Aniu. Pytanie czy pracownik tzw. fizol dostanie odpowiedź od Dyrektora czy tak czy nie i dlaczego. Chyba to nie problem dla zapracowanego p. Dyrektora.
Możesz pomarzyć że Naklicki się zniży do naszego poziomu. Go gówno obchodzi jakiś tam aparatowy i jego życie.

Post Merge: Sierpień 16, 2018, 01:08:23
Moja wiedza sprawdzina jest taka- są wnioski pozatwierdzane i takie które nie uzyskały zgody na podwyżke. Decyzje o poswyżce po całej ścieżce ostatecznie zatwierdza prezes. Ale tak od siebie, że solidnie napisany wniosek to uzasadnienie, nie sztuka napisać wniosek i grać dobrego policjanta. Sztuka taki wniosek obronić. Dlatego na wnuosku musi być solidne uzasadnienie, nowe obowiązki, dodatkowe uprawnienia ale też i podniesienie najniższej stawki pracownika.
Uważam że skoro mistrz,kierownik i Dyrektor jakiegoś wydziału wnioskuje o podwyżkę dla danego pracownika to wie co robi.
A Argumentacja może być taka biorąc pod uwagę obecne standardy życia, inflacje i to że każdy normalny człowiek chciałby by było go stać na coś wiecej niż kredyt na mieszkanie w miare pełna lodówka internet i telewizja i duma że pracuje u "NAJLEPSZEGO PRACODAWCY W POLSCE" i nic po za tym. Należy sie mu podwyżka gdyż jego współpracownicy na tych samych stanowiskach wykonywujący tą sama bądz mniejszą prace zarabiają 2 a nawet i 2,5 raza więcej. Można dodać że skoro został program najlesza brygada zakończony pieniądze z oszczędności na pewno się znajdą. Jeszcze pare pomysłów mam ale daruje sobie.

39
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 15, 2018, 01:40:52  »
Ta kadra automatyków i elektryków, która zaraz odchodzi na emerytury nie odchodzi sama. Idą na nią również mistrzowie, kierownicy, którym to też "powiewa", bo zgodnie z przysłowiem "po nas to choćby potop". Zarząd jest z przydziału, jak nie tu, to pójdzie (dostanie posadkę) do innej spółki skarbu państwa.
Dobrze, że coraz więcej pracowników zabiera głos w tej sprawie, może wyjdzie to kiedyś poza ramy internetowego forum.
Było by miło ale tak nie będzie w dzisiejszych czasach (W Polsce bo na zachodzie świetnie sobie z tym radzą np. http://www.sport.pl/pilka/7,65083,23659676,pracownicy-fiata-protestuja-nie-chca-finansowania-transferu.html https://superbiz.se.pl/wiadomosci/pracownicy-ryanaira-znow-protestuja-odwolane-loty-z-polski-aa-nix9-3sqU-XJYE.html) ludzie wolą odejść znaleść sobie inna prace wyjechać zagranice niż wiecznie się szarpać o ochłapy i patrzeć jak nieroby zarabiają ich kosztem.

Post Merge: [time]Sierpień 15, 2018, 01:43:00 [/time]
To ja z innym pytaniem. Czy na złożony wniosek o podwyżkę dla pracownika przez kierownika, pracownik powinien dostać pisemną odpowiedź (jeżeli tak to czy jest na to jakiś określony czas)? Bo ludzie czekają co niektórzy już kilka i kilkanaście miesięcy i nic, a znajomi pewnego Pana który był na wyższym stanowisku dostali w tempie  pstryknięcia palcem...
Dobre konkretne pytanie. Szkoda że nie ma chętnych do odpowiedzi.

40
Trudne tematy / Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« dnia: Sierpień 15, 2018, 01:36:07  »
Sądzę, że szybciej bo teraz ogrom ludzi w najblizszych latach odejdzie na emeryturę.
Ktoś tu mądre słowa zacytował "Po nas choćby potop"
 "Nie zależy mi na dodatkach świątecznych, wolałbym (i nie tylko ja) dostać podwyżkę. Lecz każdy na zakładach wie, że jest to nie możliwe. Żadna podwyżka, nawet personalna. Pracownik za naukę instalacji otrzymywał kiedyś podwyżkę, teraz nie. I mówi się że to przez Pana Roberta Nakilickiego, który blokuje wszystkie podwyżki. Zabrano tym samym chęć do nauki młodym pracownikom. Mógłbym pisać dalej ale nie wiem czy jest sens."
Zgadzam się w 100%
Naklicki już jedną spółke doprowdził do braku wymienności pokoleń teraz robi to samo w drugiej spółce tylko że Matce. Słyszałem na korytażu jak jednemu pracownikowi kazał być dumny że pracuje na zakładach. Śmieszny człowieczek.

41
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 11, 2018, 00:05:17  »
Witam, Pani Aniu przedstawię jak to wygląda oczami młodego pracownika, i wrzucę kilka uwag, myślę  że nawet sensownych. Może trochę bujam w obłokach, ale tak czysto teoretycznie, może pora troszkę odchudzić tą tłustą spółkę jaką jest GAPS ? Może to w końcu pora aby zlikwidować stanowiska zwykłym przejadaczą pieniędzy ( a takich w biurowcu Gaps przecież nie brakuje ) a to co dzięki temu zostanie zaoszczędzone zainwestować w pracowników ? Kolejny pomysł na przyciągniecie młodych pracowników technicznych do Gapsu ( na stałe ) to mówienie prawdy ? Przedstawiciele firmy kłamią w żywe oczy na spotkaniach rekrutacyjnych, obiecują premie kwartalne w wysokości 1200-1600 zł brutto ( nigdy nie dostałem więcej niż ~450 zł brutto ), obiecują podwyżki przy zmianach umów,  pierwszej która miała wynosić ~ 200 zł brutto nie było wcale, z drugiej która miała wynosić około 1000 zł brutto nagle zrobiło się 350 zł brutto, i tylko dlatego że starszy mistrz walczył o większe podwyżki  (400 zl brutto a nie 200 zł brutto ). Nawet z tego w żałosny sposób firma ucięła po 50 zł, wstyd i żenada. Nie mamy tez żadnych z obiecywanych szkoleń, nie zdobywamy nowych uprawnień, nie ma drogi rozwoju. Sumując to firma ani nie wywiązuje się z zobowiązań finansowych ani żadnych innych. Płace na poziomie lidla i biedronki, a przecież kadra na znacznie wyższym poziomie. Dodatkowo podejście do pracownika jak do niewolnika, firma nas nie szanuje i my to czujemy, podejście macie takie że można na nasze miejsce zatrudnić byle obszczymurka spod sklepu, no cóż powodzenia ! Na rynku pracy jest masa ofert dla automatyków, za znacznie lepsze pieniądze, w znacznie lepszych warunkach, bardziej obfitym socjalu i jak sądzę z lepszym podejściem do pracownika. W Gapsie niedługo nie zostanie nikt, bo nic nie oferujecie. Starzy pracownicy których jest masa, lada moment odejdą na emeryturę, a nowi, młodzi ludzie z ambicją i z wykształceniem nigdy do pracy w Gapsie nie przyjdą, no chyba że tak jak ja, skuszeni obietnicami beż pokrycia, ale to też tylko na chwilę.

PS: Wstyd, żenada, i straszna obłuda. Co roku mówią nam że w firmie są straty, cały czas. A na koniec roku kiedy zarząd chce sobie wypłacić soczyste premie nagle spółka przynosi zysk. Na premie dla zarządu jest, ale na nasze podwyżki już nie... I żeby nie zapomnieć, może jeszcze troszkę o naszych zniesławionych nadgodzinach które z dużym poświeceniem wyrabiamy podczas remontu instalacji amoniaku. To jakie cyrki działy się w tym roku woła już o pomstę do nieba, nadgodziny podpisywane na dwa dni często na ostatni moment, tak że nie było wiadomo czy szykować się do domu czy do dalszej pracy. Straszenie nas że linie B remontować bezie jakaś wynajęta firma ( jakby to nam miało zależeć... żenada ), a ten nasz proceder z nadgodzinami zostanie ukrócony. Czy was już do reszty poje... ? Przepraszam za wyrażenie ale inaczej się nie da. Nie dość że poświęcamy lato, kosztem rodziny, przyjaciół i życia prywatnego remontujemy instalacje żeby to wszystko jakoś szło, pracując często po 13 godzin dziennie, codziennie przez 2-3 miesiące, z weekendami i świętami, to podejście jest takie że góra jest oburzona że mamy duże zarobki podczas remontu ? One wynikają właśnie z tego poświęcenia, z tego że mamy dodatkowo po 300 a nawet i więcej nadgodzin w tym okresie ! Pani mówi że to nie chodzi o zarobki ale o ilość nadgodzin jakie wyrabiamy, hmm.. a kto do prowadził do takiej sytuacji ? kto doprowadził do tego że nie ma kto zrobić remontu ? Kto doprowadził do tego ze remont spada na 10 - 12 osób ? Zdaje sobie Pani sprawę z tego ile jest obwodów do sprawdzenia? Ile jest rzeczy do zrobienia ?  Zdaje sobie Pani sprawę jaki jest koszt takiego wysiłku ? Była tez kiedyś kwestia że dlaczego tylko automatycy robią remont, że przecież inni też by mogli . Zgadzam się, pewnie by mogli, ale nie potrafią bo nie mają umiejętności i wiedzy z zakresu automatyki. Proponuje dalej zatrudniać piekarzy, cukierników i obszczymurków spod sklepu, jak najtańszym kosztem, a niedługo nie będzie komu już przeprowadzać remontu.
 
Powiem Ci że bardzo się ciesze że napisałeś tyle gorzkiej prawdy jednak niestety nie spodziewaj się zbyt wiele po ludziach na tym forum. Oleją Cie i udadzą że nic nie napisałeś i nic się źle nie dzieje. Wszyscy jesteśmy jedną wielką zadowoloną rodziną a kto będzie pamietał za 2 lata że ktoś ostrzegał i coś wymagał od lidera wszystkiego do okoła.

Post Merge: [time]Sierpień 11, 2018, 00:18:03 [/time]
Program na najlepszą zmianę to był wyścig szczurów i osobiście mnie cieszy ze program padl. 
Chciałbym nawiązać do twoich słow o najlepszej zmianie bo z resztą wypowiedzi się zgadzam. Szkoda że program padł. Bo owszem były miejsca w których był wyścig szczurów sam przez to się nie załapałem na nagrodę moja brygada robiła swoje nic mniej nic więcej. Ale też były normalne miejsca w zakładzie że co pięć kwartałów można było dostać ekstra pieniądze do pensji. A takie myślenie  dobrze że padł to lepiej żeby nikt nie miał jak ja nie mam to właśnie typowe zakładowe myślenie.(Czy łudzisz się że debile co ganiają jak dzikie osły bez zastanowienia i z narażeniem zdrowia się raptem nawrócą? ) Pieniądze które były w zakładzie przeznaczone dla pracowników znów się rozpłyną na tzw. inne cele tak jak np. pieniądze które zakład oszczędza dzięki odejścią ludzi z wysokimi stawkami na emeryturę. A ludzie widzę że każde obniżenie pensji traktują jak coś normalnego z czym trzeba się godzić.

Post Merge: Sierpień 11, 2018, 00:20:41
Tak. Zlikwidowaliśmy program „Najlepsza zmiana/brygada”.
Jaki był powód tego? Czy coś w zamian za to zostanie zaproponowane? Na co zostaną przeznaczone pieniądze z tego Programu?

42
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 09, 2018, 08:38:36  »
Ci tzw fachowcy, którzy większość czasu pracy są na l4?? Zakład sobie poradzi :) to tylko ich wyobraźnia  że zakład bez nich padnie


Jak tworzono gaps też były obawy no i co? Jakoś jest :)
Zastanawiam się czy umiesz czytać ze zrozumieniem. Nikt nie napisał że ci ludzie są nie zastostąpieni. Chodzi o to że za proponowane pieniądze jakie ta firma proponuje nie znajdą dobrych następców. Bo kosztem pseudo oszczędności nie zatrudnia się fachowców.(Oczywiście chcieli by ale najlepiej za pół darmo) Tylko znajomy królika przychodzi na godnych warunkach ale on nie ma zabardzo wiedzy i zamiaru sie zmęczyć. Ludzią ze Szczecina nie opłaca sie tutaj przyjeżdzać a ludzi z Polic któży się godzą na te warunki nie wystarczy. Dlatego będą po cichu wygaszane niektóre działy. (Tak jak np. program Najlepszej brygady, Ciekawi mnie ilo to kolejnych milionów rocznie oszczędności na pracownikach)
GAPS jest ale jak sama P.A.T. napisała (i widać że kuje w oczy P.A.) że niektóre osoby z nadgodzinami maja ponad 10 tys. zł. ale nie widzi że te osoby za tą pensje prawie muszą mieszkać w zakładzie i nie mają jak wszyscy ci umyłowi swojego życia prywatnego i taka praca odbije się to na ich zdrowiu.

43
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 07, 2018, 22:52:15  »
Więc co do mojej premii. Jestem zaskoczony dostałem jak by to nazwać prawie wyrównanie (za mało o pare złotych) do okresu analogicznego w tamtym roku. Za 1 kawartał mało za drugi dużo ale koniec konców porównywanie do tamtego roku. Jednak osoby starsze starzem narzekały że znów o 300zł a drugi 200zł mniej dostał premii. (heh czyli ponad połowy mojej premii. Pamietajmy że to kwartalna. Podzielić przez 3 to nie takie kokosy).
Dowiedziałem się ciekawostki że nie bedzie już najlepszej brygady. Wiec już nie ma problemów mistrzów i kierowników którzy co kwartał dostawali nagrody za motywowanie i wspieranie duchowe wybranej brygady . (Widzicie cza było siedzieć cicho nie narzekać urabiać się po łokcie ;) ) No ciekawe ile znów dzieki temu firma zaoszczędzi :D

44
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 06, 2018, 22:36:56  »
No drodzy Państwo jutro wypłata z premią. Zobaczymy o ile niższą to pokaże nam w jakiej kondycji jest ten najlepszy pracodawca w Polsce. Firma ma już takie problemy z zachęcaniem do pracy u nas nowych młodych pracowników że aparatowych na olxie szukają. ;) A niby 10 za bramą na moje miejsce.

45
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipiec 28, 2018, 00:05:10  »
Spokojnie patrząc w którą stronę zmierza ten zakład. Nie będzie o czym dyskutować o jakiś nagrodach ciekawe o ile teraz premia będzie niższa. Niedługo zostaniemy z goła i nie wiesołą pensją. GAPS powstał z 3 spółek. Słyszałem ze na jednego fizycznego jest 1,7 umysłowego ;). Ile osób zostało zwolnionych po fuzji tych spółek.

Strony: 1 2 [3] 4