Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - masamix

Strony: 1 2 3 [4]
46
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipiec 25, 2018, 23:49:14  »
Panowie o jedynym żywicielu mówi się dobrze albo wcale albo do sądu marsz.
https://www.forbes.pl/gospodarka/referendum-strajkowe-w-zakladach-azotowych-w-pulawach-prezes-azotow-zaskoczyl/6wvp86p

47
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 21:36:28  »
Np; zwyciężała brygada której majster akurat odchodził na emeryturę, i żeby tak ładnie, i miło mu było i tak na pożegnanie  :o . No ale teraz ma być reforma, to zobaczymy co z niej wyniknie  jak i na zakładzie i no i na bieli. :-\

Post Merge: [time]Czerwiec 22, 2018, 06:50:46 [/time]
A ciekawi mnie i nie tylko mnie, czy p. Kierownik i strona. Mistrz też dostają nagrodę finansowa, czy tylko rzeczową ?
Bardzo mi się podoba na forum jak pada trudne pytanie. A Potem cisza i tematy zastępcze się zaczynają. "Mistrzą i kierowniką te pieniądze się należą" ;) Przecież co kwartał motywują najlepszą brygadę. Gdyby nie oni nie było by właśnie tej najlepszej brygady.

Post Merge: Czerwiec 28, 2018, 21:44:24
Od dawna zauważyłem że jakość i zaangażowanie nie jest tu doceniane. A najlepiej ma ten co nic nie potrafi, zero odpowiedzialności, a premie i podwyżki i tak wpadają.
Nie ma co się angażować w tego typu konkursy, bo ktoś sobie sprawdza wasza wytrzymałość, a wy się zabijacie za parę złotych.
Brawo. Tak mądre słowa i niestety prawdziwe(musisz z kimś dzielić konto bo trudno uwieżyć że to ty napisałeś). Im więcej umiesz i się bardziej starasz tym wiecej zap... A reszta tylko cię gania jak niewonika ma większą premię i tak od ciebie o pensji nie wspomnę.

48
Trudne tematy / Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 21:26:26  »
Nie możliwe 3 lata mineły a w tej firmie nic się nie zmieniło choć w sumię to na gorsze ... czas chyba na kolejne nowe dwa zwiazki zawodowe by więcej osób mogło przy korycie się na chapać.

49
Sprawy bieżące / Odp: Dni - Dzień Chemika 2018 - przygoda
« dnia: Czerwiec 19, 2018, 21:34:35  »
Podales chyba przykłady przyjęć z przed 20 lat. Teraz niestety praca na zakładach nie jest zbyt opłacalna, patrząc na podstawę jaka się dostaje. Sorry te pieniądze są smieszne przy dzisiejszych realiach życia.
Dokładnie, dawniej zwabiali ludzi do pracy w Zakładach Chemicznych mieszkaniami, po jakimś czasie ludzie Ci otrzymali akcje, a obecnie przyjęci nie mają nic, prócz pensji i pracy w miejscu zamieszkania.
Brawo Brawo Brawo Panowie. Ciekawe gdzie te mądrale obrońcy betonu z początku roku.

Post Merge: Czerwiec 19, 2018, 22:29:05
Dokładnie. Kto to widział tylko za wypłatę pracować.
Pamiętaj że to wg państwa Minimum socjalne(zawsze zaniżone nie widziałem żadnych danych o wliczaniu w to kredytu na mieszkanie) wynosi na rodzinę 4 osobową (dane z grudnia 2017 roku) 3 675,95 zł pensja ludzi zatrudnionych w tym zakładzie z taką polityką nigdy nie dogoni minimum socjalnego.
A że byłeś tu 6 lat i odszedłeś gratuluje decyzji życzę by nadal ci się lepiej wiodło .Nie jestem z tych ludzi typowych typowych Cebulaczków z tego zakładu że ma ci być gorzej a nie mi lepiej. że zarabiam te 2700 zł to ty zarabiając 3500 zł (co nie jest w naszych czasach zawrotną kwotą jak tu ktoś pisał jakby to było wow nawet nie 1000 euro) to niech ci obniżą do mojej pensji to będę zadowolony nie wole by mi było lepiej. I szkoda że tylko poprzez zwolnienia dużej ilości osób pracodawca w Polsce zaczyna dostrzegać jakieś problemy. Ale powiem ci że akurat Zakłady niczego się nie nauczyły i nie zmieniły na lepsze po twoim odejściu. Kiedyś chętnie bym zobaczył statystyki z ostanich lat osób przyjętych i osób nie przedlużających umowy i zwaniających się. Bo Do okoła widzę karuzele twarzy. Pewnie będzie trzeba będzie się uczyć rosyjskiego.

50
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 19, 2018, 21:26:51  »
Buty_informacyjnie, dziś rano podpisałam aneks do umowy z Supon na nowe obuwie, przetestowane Urugwnd 100 Klima S1 TPU, będą również dostępne buty Kobra S3. Dziś podpisałam umowę, „chwilę”należy poczekać na towar w magazynie. Nadal testowane są inne.
Super, dziękujemy. Będziemy testować
Policzek leć odrazu jak się pojawią i melduj.
Taki żarcik trzech pracowników rozmawia. -Ty widziałeś na forumów piszą o butach. Jakie masz 1.Gekony 2.Kajmany 3.Skorpiony. I każde nie wygodnę ...
Pomysł przyszedł taki w Chinach robią takie same na tej samej taśmie tylko nitke zmieniają. Wymieszają. W kontenerze przypłynie a w Polsce mają tylko nadruki na języki i sie zastanawiają jakiego jeszcze zwierzątka nie było.

Post Merge: Czerwiec 19, 2018, 21:52:24
Człowieku pojawiles się raptownie po okazaniu podwyżek i liczysz na oklaski? Przecież to każdy widzi, że reprezentujesz kogoś kto chce zaszkodzić obecnej władzy. Jesteś takim trolem, który teraz będzie burkal i we wszystkim widział problem. Twoje indywidualne podwyżki zachowaj dla siebie, jeden co roku dostawał, a drugi wcale. Sprawiedliwośc
Heh nie mogłem sobie przypomnieć który to był taki mądry. I swoim wpisem mnie zachęcił do założenia konta. (niestety bardzo trudno się szuka po wcześniejszych komentarzach ale udało mi się)
Człowieku pisałeś jeszcze wcześniej na temat młody sie rozwija, stara i zdobywa uprawnienia. Taki twój ambitny pracownik.Czytając Panią Anie i innych baronów że podwyżki indiwidualne są w gestii kierowników . Dowiaduje się że Dyrektor podpisał jego wniosek o podwyżkę a w biurowcu bez żadnego argumentu ani wyjaśnień wniosek przepadł . Potem czyta komentaż Sami Swoi sprawdza w źródle że 5500 zł miesięcznie dostaje podwyżki jakiś znajomek królika to ma prawo się w.... Potem ogląda telewizje i wszędzie widzi pieniądze wydawane na lewo i prawo Z Grupy Azoty

51
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 06, 2018, 23:08:04  »
Odwrotnie. Jeśli jest Pan pracownikiem JBNitro lub Nawozy to dostał Pan kilkadziesiąt procent więcej premii. Pierwotnie jednostki te nie wypracowały zaplanowanych mierników.
Wiecej procent ale mniej pieniędzy. Co wiecej za te procenty mogę kupić? Nie dziwie się że wiekszość ludzi daje sobie spokój z tym forum. Uczucie jest takie jak rzucanie grochem o scianę.
Argument z wiekszą ilością ludzi a takim samym workiem pieniędzy bardziej do mnie przemawia choć, żadna to dla mnie pociecha.

Post Merge: Czerwiec 06, 2018, 23:17:38
Gdyby nie zakłady to prawdopodobnie Police byłyby , zapiździałą dziurą a większość pracował by na zachodzie, albo bezrobotnymi.
Powiem ci że nie byłbym taki pewien Stargard daje sobie radę. Goleniów daje sobie radę. Mierzyn daje sobie radę. Police są uzależnione od ZCH a ZCH od Polic. Nie powstanie tu żadna inna wieksza firma do ZCH na to nie pozwoli.

52
Sprawy bieżące / Odp: Dni - Dzień Chemika 2018 - przygoda
« dnia: Czerwiec 06, 2018, 23:03:33  »
Żal mi WAS, w innych firma to tylko można pomarzyć o takiej imprezie. Mam dla zarządu propozycję, za rok dać pracownikom po 250 PLN i niech jadą do galerii.
Z twoimi pomarzyć bym nie przesadzał. Firma DGS około 1900 pracowników organizuje takie imprezy pracownicze w tym roku wesołe miasteczko i Kamil Bednarek ma być jak się odbędzie impreza postaram ci się ją zrelacjonować.

53
Sprawy bieżące / Odp: Dni - Dzień Chemika 2018 - przygoda
« dnia: Czerwiec 04, 2018, 23:23:57  »
Co do tej imprezy to wymówka powtarzana tutaj ze 3500 ludzi jest nie trafiona bo na szczęscie organizatorów wszyscy nie przyjechali może z połowa tych ludzi. I Jeżeli ktoś się decyduje zrobić taka impreze to niech robi ją dobrze (By pokazać że szanuje i docenia swoich pracowników) i odziwo jedyne zastrzeżenia są do firmy i formy ochroniarskiej (czyżby firma z krakowa) i Firmy Pedro od znajomych królika nie pierwsza wpadka w polsce(z tego co tu czytam). Zakaz wnoszenia swojego picia na teren imprezy. A o godzinie 14 00 brak soków dla dzieci z informacją że się skończyły i ich nie będzie(Ciekawostką było też to że były wydawane w kolejce z grillem nie z piwem). Temperatura mniej wiecej 27 stopni. Kolejkę sobie odpusciłem ale fajnie to wyglądało połowa ludzi na terenie to kolejka do grilla i z biegiem czasu nic w tej kwesti się nie zmieniało.Z tego co pamiętam to rok temu też była taka impreza i z tego co wiem to max 20 min się stało a soków w kartoniku nawet o 20 00 nie zabrakło. Chyba że Zakłady Chemiczne powiekszyły zatrudnienie o 1000 osób?

54
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 04, 2018, 23:03:54  »
Ustaliliśmy jako Zarząd, że należy zmodyfikować kwestie premii. Odkąd jestem w zarządzie trzy razy „podwyższaliśmy” premie dla kilku jednostek pomimo niezrealizowania mierników. Tak było niedawno za pierwszy kwartał, gdy wzrosła cena gazu tym samym całe nawozy czyli nawozy, fosforowy, siarkowy oraz całe nitro (mocznik, stokaż, synteza i przygotowanie gazu) mieliby o kilkadziesiąt procent mniej premii niż finalnie otrzymali. Aby nie krzywdzić pracowników produkcyjnych z tych jednostek dokonaliśmy zmiany mierników tak, aby były one bardziej sprawiedliwe i tym samym pracownicy otrzymali premię skorygowaną w górę. Przedyskutowaliśmy i zgodziliśmy się z wnioskiem związków zawodowych, że należy zmienić Regulamin premiowania.
1.Czyli jeżeli dobrze zrozumiałem :) Fizycznie mniej dostałem premii ale wg Pani i Zarządu dostałem więcej?
2.Nie mogę się doczekać zmiany regulaminu premiowania pewnię bedzie to kolejna okazja by obniżyć jeszcze bardziej i tak małą premię.  Choć mam nadzieję, że się mylę (bo co innego zostało).

55
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 04, 2018, 07:24:09  »

Pewie na  którymś poziomie nie zostały zrealizowane cele premiowe , patrz "karta celów premiowych" .Zdaje sobie sprawę ze większość pracowników i o zgrozo związkowców , że o przełożonych nie wspomne , nie umie zinterpretować ani tych kart ani potem kart wykonania celów a szkoda .
[/quote]
Czyli ja jako pracownik mam sam sie do myślać który cel nie został zrealizowany? Nie dość że moja premia ciągle stoi w miejscu(180 zł na miesiąc) mimo podwyżek które dostaje wiedząc że inni pracownicy mają większą premie (tylko dzięki temu że dłużej pracują nic wiecej) i nikt nie jest wstanie mi wyjśnić jak to sie dzieje. I jeszcze jedno jeżeli nawet premia bedzie w tym roku mniejsza to mam nadzieje że młodzi ludzie będą uciekać z tego zakładu bo innej drogi do zmuszenia tych na górze do zaczęcia doceniania pracowników nie ma. Wszyscy sie dobrze bawią są tylko przejazdem i ich nic nie obchodzi przyszłość tej firmy a na tych co pochodzą z Polic i są przy korycie w tym zakładzie to są jeszcze wieksze kanalie. I niech nie myślą , że cały świat marzy o pracy w Zakładach Chemicznych że to złapanie Pana Boga za pięte. Bo juz pare razy słyszałem że powinienem być dumny że tu pracuje ... Samą dumą człowiek sie nie naje i nie pożyje. Radni każdej parti samą dumą nie żyją z tego co w oświadczeniach widziałem.

Post Merge: Czerwiec 04, 2018, 07:29:15
A i Za wszelki rady jak się nie podoba to się zwolnij. Z góry dziękuje. I wsadzcie je sobie ... Nie sztuką jest wiecznie uciekać sztuką jest coś wreszcie w tym betonie zmienić.

56
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 03, 2018, 12:03:30  »
Mam na początek mojej forumowej kariery pierwsze pytanie. Jak to jest że z każdym co rozmawiam w zakładzie dostał mniejszą premię za ostatni kwartał. Na tym forum o tym cisza i ani słowa? Żadnej próby wyjaśnienia tego.

Strony: 1 2 3 [4]