Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783298 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8640 dnia: Września 28, 2018, 21:29:28 »
Sukcesywnie czyli po kolejno. Najpierw wydziały gdzie jest największe narażenie na kontakt z fluorem. Pakiet finanowany jest z medycyny pracy. W tej chwili odbywa się instalacja unitu stomatologicznego wraz z RTG – do zdjęć celowanych (drugi taki RTG na ulicy Bankowej, każde stanowisko ma własny RTG do zdjęć celowanych). Biuletyn musi być w swojej treści skoordynowany z programem. Dzisiaj była Komisja BHP na której istaliliśny, iż na następną zaprosimy prezesa Mediki. Monitoruję to, fakt trochę to trwa. Jednak daliśmy sobie 7 mcy na sprawdzenie czy to zda egzamin. Dodatkowo korzystając z okazji powiem, że będą skórzane napotniki do kaskow z firmy 3M, buty Gardia zostały przetestowane pomyślnie i są na magazynie, ustaliliśmy iż będą komplety termoaktywne i BHP szuka zamiennika za damskie Bostonki, tak aby były dostosowane damskie rozmiary.
Założę zaraz facebooka profil służbowy z  informacjami tylko dla pracowników, na bieżąco. Pisałam gazetki ale nie zdało to egzaminu.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2018, 21:40:18 wysłana przez An_na »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8641 dnia: Września 28, 2018, 22:28:16 »
O, konkretne informacje, dziękuję!

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8642 dnia: Września 28, 2018, 22:59:16 »
Masamix_proszę nie pisać domysłów o awarii. Awarii nie uległy blachy.

Post Merge: Września 28, 2018, 17:17:59
Nie piszę domysłów sama pani napisała że nie jest to miejsce do opisywania awarii. Wiec zrobiłem to bardzo ogólnie jeżeli Pani chce moge to zrobić tu szczegółowo nie ma problemu. Napisałem blachy w takim do myśle że gdy w auto zżera szybko np. rdza to mówimy potocznie że ma chujowe blachy. A jaki element się zepsuł to taki rebus takie coś o kształcie elementu wokół którego tańczą niektóre panie wieczorami. :)
Teraz na poważnie wg mnie jest głupotą dostosowywanie się do jakiego iso które zabrania trzymania części zapasowych. Potem wydłuża się remont i naprawa bo trzeba pożyczać części np od elektrociepłowni w Niemczech.
Pani Ania popełnia jeden błąd myśli że ludzie z całego zakładu ze sobią nie rozmawiają i nie omawiają patologi i wydarzeń jakie się dzieją.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8643 dnia: Września 28, 2018, 23:04:03 »
Nie myślę tak proszę Pana. Błędów popełniam pewnie więcej ale akurat nie ten, który Pan wskazał.  Natomiast omawianie awarii to jest na innym forum. Wewnątrz zakładów. Znam dokładne przyczyny awarii bo byłam tam dość dlugo późno wieczorem  i przeszłam z dyrektorem i starszym mistrzem każdy kawałek aż do 28 m. Natomiast nie jest to miejsce do omawiania awarii. Czasami trzeba coś pozyczać jak przykładowo klucz pneumatyczny który kosztuje ćwierć miliona a używa się go „raz na ruski rok”.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2018, 23:07:05 wysłana przez An_na »

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8644 dnia: Września 28, 2018, 23:16:39 »
Bo pracownik, który pracuje rok z groszem ma prawie tyle co ten, który pracuje 10 lat.
Dlaczego ciągle ludzie w tym komunistycznym zakładzie żałują pieniedzy drugim ludzią? Jeżeli osoba pracuje 2 lata druga pracuje 10 lat wykonują te same obowiązki pozdawały te same wewnętrzne egzaminy, ma te same kursy. Dlaczego ma niby mniej zarabiać? Dlaczego nie walczycie by podnieś najniższą stawke do godnych zarobków by się skończyła karuzela z ludzmi by człowiek po takich miesiącach wrzesień i październik nie zastanawiał czy warto ciągnąć prace u lidera. Jeszcze jedno w tym zakładzie jest coś akiego jak dyskryminacja ze względu na płace ale szkoda pisania.
Odp dostałeś.
To mnie Panowie szczerze pisząc załamaliscie bo człowiek się jeszcze łudził że może za pare lat wyjdzie z tej najniższej zacznie lepiej żyć. Bo przecież nie możliwe jest by ktoś przez 10 lat za takie pieniądze tu siedział i się umartwiał. Pare razy było to powtarzane ludzie się nie szanują w tym zakładzie i kraju(chcą by inni ich szanowali). Potem jeszcze jak komuś się uda coś wiecej wyszarpać to mu chorobliwie zazdroszczą i jęczą ale żeby pójść porozmawiać ze swoimi kierownikami to już odwagi nie mają.

Post Merge: Września 28, 2018, 23:23:02
Nie myślę tak proszę Pana. Błędów popełniam pewnie więcej ale akurat nie ten, który Pan wskazał.  Natomiast omawianie awarii to jest na innym forum. Wewnątrz zakładów. Znam dokładne przyczyny awarii bo byłam tam dość dlugo późno wieczorem  i przeszłam z dyrektorem i starszym mistrzem każdy kawałek aż do 28 m. Natomiast nie jest to miejsce do omawiania awarii. Czasami trzeba coś pozyczać jak przykładowo klucz pneumatyczny który kosztuje ćwierć miliona a używa się go „raz na ruski rok”.
Tylko że klucz się odda a części zamiennych już raczej nie ;) chyba że po postoju bedzie to wycinane. Tak wiem wycieczek pewnie było tam wiele bo czas postoju spokojnie na to pozwolił.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2018, 23:23:02 wysłana przez masamix »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8645 dnia: Września 28, 2018, 23:31:13 »
Nie byłam tam jako wycieczka.
Z 15 lat temu pracowałam w audycie wewnętrznym. Audytowałam magazyn części zamiennych. Magazyn- jakieś z kilka mln. Finał- poszło na złom za grosze. Koszty /straty poniósł zakład. Przykładowo były trzy zwoje kabla po 150 m. Dwunastożyłowego. Koszt wtedy ok pół miliona. Kupiony na potrzeby komputeryzacji mocznika. Nigdy nie został wykorzystany. Zapas... Zapasy na wszystko co ważne w tym zakładzie to koszt ok. Kilkunastu mln jak nie więcej, bo każda jednostka chciałaby mieć swój zapas. Sam grzejnik na amoniaku to ok 12 mln a też by się przydał zapasowy.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2018, 23:39:15 wysłana przez An_na »

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8646 dnia: Września 29, 2018, 08:50:34 »
Jeżeli osoba pracuje 2 lata druga pracuje 10 lat wykonują te same obowiązki pozdawały te same wewnętrzne egzaminy, ma te same kursy. Dlaczego ma niby mniej zarabiać?
Np.staż i doświadzenie (przykład).
żeby pójść porozmawiać ze swoimi kierownikami to już odwagi nie mają.
A kto powiedział, że nie mają? Mają. Ale jak człowieka pracującego "porządnie" wnioski tkwią u Dyrektorów pod stertami gazetek, a " samych swoich" się nagradza solidnymi podwyżkami to niestety tego nie przeskoczymy.
Bo przecież nie możliwe jest by ktoś przez 10 lat za takie pieniądze tu siedział i się umartwiał.
Osobiście znam kilka osób, które mają już dosyć tego i uczą się języków by za rok podziękować jak mówisz "liderowi" za współpracę.

Offline MJ

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8647 dnia: Września 29, 2018, 10:19:18 »
Nadal nie otrzymałem żadnej sensownej odpowiedzi jak to jest że obecnie ludzie zatrudniani na 5 BOP otrzymują stawki bliskie najniższej krajowej.
Dlaczego tak nisko wycenia się ich pracę i kwalifikacje.
2200 zł. brutto?
Co to ma być???

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8648 dnia: Września 29, 2018, 11:09:03 »
Na zakładach pracownicy są zatrudniani po okresie próbnym za minimum 2300-2500 czyli przynajmniej 1200 zł w ruchu ciągłym powyżej najniższej krajowej, już to wyjaśniałam niedawno- proszę się cofnąć na forum. Najniższa krajowa to nie stawka brutto a suma składowych, czyli to co widzi Pan na kwitku brutto. Natomiast zgadzam się z Panem, że stawka brutto jest zbyt niska jak na pracę w chemii ciężkiej co regularnie zgłaszam i sygnalizuję na zarządzie. W zeszłym roku przeglądaliśmy schemat organizacyjny i rozszerzyliśmy strukturę o kilkadziesiąt osób na zmiany. Zapadła również wcześniej decyzja aby dawać podwyżkę przy zmianie umów. Przed nami decyzja o rozszerzeniu etetyzacji na odsiarczaniu spalin. O sytuacji finansowej nie będę pisała bo pisałam wcześniej. Dla przykładu może tylko powiem, że bardzo niekorzystnie wpływa na nas wzrost ceny EUA. Potrzebujemy 1 mln EUA (praw do emisji) dla samego amoniaku. Cena wzrosła z 4.75 € za sztukę w zeszlym roku do 22€ obecnie. Matematyka wzrostu kosztu jest prosta. Będą wyniki będą pieniądze. Będą pieniądze będzie na wzrost wynagrodzeń.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8649 dnia: Września 29, 2018, 11:52:58 »
A dla mnie ciekawą informacją byłoby średnia pensja pracownika fizycznego i srednia pensja biurowca. Wtedy byśmy zobaczyli zaklamaną rzeczywistość.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8650 dnia: Września 29, 2018, 13:01:02 »
do usuniecia
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2018, 13:02:54 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8651 dnia: Września 29, 2018, 13:11:41 »
Fafik_Do 4.10.18 trwa wewnętrzny nabór do Biura Zarządzania Infrastrukturą na stanowisko „ Specjalista ds. Nadzoru geodezyjnego i gospodarowania gruntami”. Zapraszam do rekrutacji. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8652 dnia: Września 29, 2018, 13:45:03 »
An_na dlaczego odwraca Pani znowu kota ogonem? Wszędzie jest tylko średnia całych ZChP. Ja chciałbym dostać taką średnią (ok 4300). A jest tak, że "robol" zarabia najmniej i jeszcze jak coś zawsze zgania się na tegoż właśnie "robola". To proszę podać tak podzielone zarobki. Boli coś Panią? Przypominam, że to Pani jest wybranką załogi.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8653 dnia: Września 29, 2018, 14:58:31 »
Nie, nic mnie nie boli. Nie należę do osób narzekających. Jak mam problem to staram się go rozwiązać.
Co do średnich wynagrodzeń i innych danych wszystko znajdzie Pan w Raportach, które są publikowane.
Co do mojej pracy nie musi mi Pan przypominać. Doskonale wiem gdzie jestem i za co odpowiadam. Swoją pracę staram się realizować najlepiej jak tylko potrafię, Wyrównanie wynagrodzeń w górę wszystkim zarabiającym mniej do 4300 to byłby koszt roczny kilkudziesięciu mln zł. Zakład fizycznie  nie jest w stanie tego zrealizować.
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2018, 15:22:40 wysłana przez An_na »

Offline MJ

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8654 dnia: Września 29, 2018, 15:00:59 »
Fafik_Do 4.10.18 trwa wewnętrzny nabór do Biura Zarządzania Infrastrukturą na stanowisko „ Specjalista ds. Nadzoru geodezyjnego i gospodarowania gruntami”. Zapraszam do rekrutacji. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.



Naprawdę???
Takie stanowisko nie zostało jeszcze obsadzone przez politycznego pociotka?
Może dlatego że tam trzeba coś umieć i coś sobą prezentować.
Może też nie oferują tam dziesięć tysi za nicnierobienie.