Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785382 razy)

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10740 dnia: Kwietnia 23, 2020, 13:12:21 »
Rasowy. Czy ja Cie gościu obrażam? Nie. Więc radzę te obraźliwe słowo edytować z Twojego wpisu.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10741 dnia: Kwietnia 23, 2020, 13:17:04 »
Rasowy po prostu nazwał rzecz po imieniu. Niestety poziom twoich postów zapewne idealnie przekłada się na poziom twojej inteligencji. Takich jak ty po kilku postach powinno się permanentnie banować. Ale to nie temat o fafiku ani innym burku więc sorry za offtop.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10742 dnia: Kwietnia 23, 2020, 17:45:15 »
Rasowy po prostu nazwał rzecz po imieniu. Niestety poziom twoich postów zapewne idealnie przekłada się na poziom twojej inteligencji. Takich jak ty po kilku postach powinno się permanentnie banować. Ale to nie temat o fafiku ani innym burku więc sorry za offtop.
Wszystko w temacie

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10743 dnia: Kwietnia 23, 2020, 17:48:23 »
Szkoda tylko, że przy ustalaniu warunków nagrody rocznej nikt nie wziął pod uwagę, że jak zwykle w tej firmie pracownicy pracujący na zmiany są poszkodowani.
Nagroda jest liczona tylko ze stawki zasadniczej, dodatki już nie są wliczane :-(

Offline AAK

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10744 dnia: Kwietnia 23, 2020, 17:54:43 »
Nagroda jest liczona inaczej nie tylko stawka osobistego zaszeregowania. Przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem załącznik ZUZP dotyczący nagrody.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10745 dnia: Kwietnia 23, 2020, 18:47:12 »
Dobrze, że jesteście anonimowi bo osobiście niektórych tu bym zabrała na zajęcia z czytania Układu Zbiorowego z podziałem na role. Później omawialibyśmy każdy paragraf aż do pełnej znajomości swoich praw i przywilejów, o które związki zawodowe walczyły przez lata. Otóż podstawą nagrody rocznej, jest roczne wynagrodzenie brutto pracownika za czas przepracowany w poprzednim roku, UWZGLĘDNIAJĄCE elementy wynagrodzenia zawarte w ZUZP (ten dokument który będziemy czytać o czym wyżej napisałam)  Z WYŁĄCZENIEM: nadgodzin, nagrody uznaniowej, nagrody jubileuszowej, dodatku dla radców prawnych (oni pracują w oparciu o Ustawę o RP), nagrody za staż pracy, odprawy emerytalnego rentowej (to Was nie dotyczy Młodzieży), odprawy pośmiertnej (też Was nie dotyczy mam nadzieję ☠️)
, zasiłków chorobowych z wyjątkami.
RESZTA się LICZY
Na swoim blogu zamieściłam Regulamin. Wszystkie informacje zamieszczam na bieżąco. Zapraszam na stronkę.
Poza tym, jak ktoś ma pytania proszę do mnie pisać o każdej porze na messenger. Odpowiadam niezwłocznie. Tak samo jest z ZUZP. Każdy podpisuje, że się z nim zapoznał a tak nie jest. Polecam lekturę w wolnej chwili. Jak ktoś chce to mu wyślę, ale też mogę wydrukować.

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2020, 18:50:20 wysłana przez An_na »

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10746 dnia: Kwietnia 24, 2020, 18:51:16 »
Faktycznie mój błąd, ZUZP dziś przeczytany. Nauczka na przyszłość nie słuchać innych tylko samemu ze źródeł korzystać.
Pozdrawiam

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10747 dnia: Kwietnia 24, 2020, 19:56:04 »
Brawo! I to mi się podoba:)

Offline baton

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10749 dnia: Maja 03, 2020, 08:38:23 »
Jeżeli wyjeżdżam do pracy za granicę ( urlop plus chorobowe  ). To po powrocie chorobowe i kwarantanna wyjdą powyżej miesiąca. To potrzebne będzie zaświadczenie o zakończeniu leczenia?

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10750 dnia: Maja 03, 2020, 11:01:55 »
Zakładasz że zachorujesz za granicą?
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10751 dnia: Maja 03, 2020, 11:24:45 »
A tak z innej beczki ale na czasie. Czy ktoś wyjaśni dlaczego zrezygnowano z mierzenia temperatury na bramach,przeciez to pierwsza linia obrony najmniej uciązliwa a weryfikująca potencjalne zagrożenie. Przeciez tłumaczenie że "drogo" hmm ,to drogo będzie jak coś się wydarzy.Chyba że zapotrzebowanie polityczne miesza się z logiką ,a i czyj to pomysł tez ciekawe ale uderz w stół a nozyce sie chyba odezwą.

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10752 dnia: Maja 03, 2020, 12:00:09 »
Ten koronawirus to bardziej była panika. Termometry poszły do lokali wyborczych.

Post Merge: [time]Maj 03, 2020, 12:01:59 [/time]
Zakładasz że zachorujesz za granicą?

Nie wchodź w szczegóły, planowane chorobowe.
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2020, 12:04:27 wysłana przez peter »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10753 dnia: Maja 03, 2020, 20:03:10 »
To super z Ciebie koleś, ze kumpli zostawisz bo planujesz chorobowe z dodatkowa kwarantanna.  Za nic mam takich ludzi, tyle w temacie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10754 dnia: Maja 04, 2020, 07:11:39 »
chwalić się publicznie o zaplanowanym wolnym(chorobowym L4) na forum, w wątku dotyczącym swojego zakładu pracy - Pani Aniu - normalnie pozazdrościć takich pracowników.

wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!