Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!  (Przeczytany 44724 razy)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 16, 2014, 22:32:42 »
Uwaga zmiana terminu ważności ankiety!
Ze względu na dużą popularność ankiety i sporą ilość odpowiedzi, postanowiłem skrócić czas trwania ankiety. Ankieta potrwa do środy 19 lutego, do południa. Wszystkim, którzy ankietę wypełnili - dziękuje bardzo.

http://www.interankiety.pl/interankieta/52983600c5d6861cd70b9d1566739f91.xml

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 17, 2014, 09:12:33 »
Cytat: "dapol"
nie mogę tego pojąć. jakie kampanie, jakie torebki. jak wam się pies w domu sfajdoli to po prostu po nim sprzątacie. i nie ma wtedy tłumaczenia, że nie mam torebeczki, a do którego pojemniczka muszę to wrzucić. po prostu - bierzecie to co macie pod ręką i sprzątacie i wyrzucacie.

Czy trzeba do tego jeszcze coś dodawać? Nie! Dapol trafnie ocenił problem. Ja tylko dodam, że owe woreczki są w każdym niemal sklepie zoologicznym. Można je tak samo swobodnie nabyć jak karmę czy inne artykuły. A żeby nie nosić psich odchodów kilometrami, to wystarczy iść z psem tam, gdzie pojemnik jest w pobliżu. Amen

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 17, 2014, 10:27:27 »
Wojtek Dudek, te które mam okazje wyprowadzać to one nie lubią tak wśród ludzi :D więc z kupą gonie...
Fakt, te woreczki to nie są jakieś ogromnie pieniądze. Dobrze że ludzie nie żądają od miasta worków na swoje śmieci komunalne - mielibyśmy problem :) Worek to worek - nie ma znaczenia czy śniadaniowy czy ten biedronkowy. Oba spełniają swoją funkcję.

Offline jula1980

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 17, 2014, 10:51:09 »
Tylko, czy karanie rzeczywiście coś zmieni... Wprowadzono mandaty za rozmawianie przez telefony komórkowe - czy ludzie przestali uzwac ich w samochodach podczas jazdy, może odrobinę, ale większośc i tak używa ich nadal.
Czy boimy się mandatów za przekroczenie prędkości? Niby tak, ale czy stosujemy się do znaków zawsze i wszędzie- raczej nie.
Mandaty, nawet wysokie, nie rozwiążą problemu, bo kto będzie tego pilnował? Realnie nie ma szans na takie rozwiązanie.
Moim zdaniem, najbardziej racjonalnym rozwiązaniem byłoby wynajęcie firmy sprzątającej psie odchody, tak jak firm odśnieżających czy koszących trawniki...
Naprawdę ciężko sprząta po własnym psie, jak dookoła jest tyle kup, że do "własnej" trudno się dostac, znam to z własnego doświadczenia.
Mieszkam na Piłsudskiego w okolicach Lidla i przyznam, że ciężko znaleźc tu śmietnik, nawet taki zwykły, do którego można wrzucac odchody.
Słyszałam też, że można dostac mandat od SM za wrzucenie worka z kupą do "zwykłego śmietnika", ale nie wiem, czy  to prawda.

Offline p_nowak

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 17, 2014, 11:46:23 »
Cytat: "jula1980"
Słyszałam też, że można dostac mandat od SM za wrzucenie worka z kupą do "zwykłego śmietnika", ale nie wiem, czy to prawda.

I właśnie dlatego potrzebna jest kampania.
Cytat: "dapol"
w razie braku ODPOWIEDNICH POJEMNIKÓW po prostu przynieść to gówno do do domu i spuścić je w klozecie

A jak jesteś daleko od domu, albo nawet na wyjeździe i nie będziesz miał okazji wrócić od razu do domu?

Offline zainteresowana

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 17, 2014, 14:10:41 »
A może po prostu zacznijmy zwracać uwagę komuś kto nie sprząta po psie.Myślę,że jak usłyszy od nie jednej osoby coś kąśliwego może zacznie to robić.Bo mam wrażenie,że większości to przeszkadza ale się nie odzywamy.[/i]

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 17, 2014, 18:45:29 »
Cytat: "zainteresowana"
A może po prostu zacznijmy zwracać uwagę komuś kto nie sprząta po psie.Myślę,że jak usłyszy od nie jednej osoby coś kąśliwego może zacznie to robić.Bo mam wrażenie,że większości to przeszkadza ale się nie odzywamy.[/i]


I za darmo dostać w głowę. KARAĆ!

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 17, 2014, 21:57:41 »
Cytat: "Prawdopodobnie"

zainteresowana napisał/a:   
A może po prostu zacznijmy zwracać uwagę komuś kto nie sprząta po psie.Myślę,że jak usłyszy od nie jednej osoby coś kąśliwego może zacznie to robić.Bo mam wrażenie,że większości to przeszkadza ale się nie odzywamy.[/i]   


I za darmo dostać w głowę. KARAĆ!


To lepszym rozwiązaniem jest focia i przesłanie jej na tablicę do SM ;D Najlepsze,najciekawsze Sweet focie zostaną na pewno nagrodzone ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline zainteresowana

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 18, 2014, 09:54:35 »
Jasne dalej czekajcie na karanie (ale to nie w naszym kraju),no bo kto będzie chodził i wymierzał kary..może w ramach prac interwencyjnych z Pup-u znajdą się dotacje :compress: a Ci co z psami chodzą rzeczywiście  wyglądają bardzo groźnie.Ja kulturalne zwracam uwagę i nie jedna osoba zrobiła się lekko zarumieniona.Najlepiej udawać,że się nic nie dzieje i w razie czego uciekać bo jeszcze poszczują psem.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 18, 2014, 22:36:11 »
nie karajmy, nie sprzątajmy,  nie zwracajmy uwagi. mam super rozwiązanie. niech każdy kupi sobie paczkę zapałek do czyszczenia bieżnika w obuwiu. w sumie - wyjdzie chyba najtaniej i najlepiej. skoro z  tym problemem ani (chyba przede wszystkim właściciele słodziutkich psiaczków tak bardzo potrzebujący kampanii informacyjnej) jak i nasi gminni oraz powiatowi włodarze  nie potrafią sobie poradzić  od tylu lat, to pozostaje tylko i wyłącznie inicjatywa od dolna - zapałki w dłoń. wszystkim życzę miłego szperania w butach
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 19, 2014, 12:45:09 »
Cytat: "Król podziemia"
Cytat: "Prawdopodobnie"

zainteresowana napisał/a:   
A może po prostu zacznijmy zwracać uwagę komuś kto nie sprząta po psie.Myślę,że jak usłyszy od nie jednej osoby coś kąśliwego może zacznie to robić.Bo mam wrażenie,że większości to przeszkadza ale się nie odzywamy.[/i]   


I za darmo dostać w głowę. KARAĆ!


To lepszym rozwiązaniem jest focia i przesłanie jej na tablicę do SM ;D Najlepsze,najciekawsze Sweet focie zostaną na pewno nagrodzone ;-)


Bądź pierwszą osobą co zapoda taką focię tu na forum. Może ktoś ich pozna.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 19, 2014, 23:37:33 »


;/
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Offline stefanka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 20, 2014, 13:12:25 »
A jak się pies zesra na rzadko?????????????,albo dzik napierdzieli na chodniku (coraz częściej widziane są przy domostwach),to nadleśniczego trzeba wzywać do sprzątania ??.Ludzie nie mają większych problemów tylko czepiają się  psich odchodów i tak karać ,karać najlepiej jak pies puści bąka to też ukarać ,bo zawsze znajdzie się jakiś typ ,któremu będzie coś przeszkadzać!

Offline stefanka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Re: slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #89 dnia: Lutego 20, 2014, 13:15:40 »
Cytat: "dapol"
własnie wróciłem z rodzinnego spaceru i jestem w szoku. gówno na gównie. masakra. pani w szpileczkach i jej srający jorczek na środku chodnika. próba zwrócenia uwagi kończy się głupim uśmieszkiem. gdzie jest straż miejska?
Wyobrażam sobie jak ktoś wpadnie w gówno jorka ,faktycznie usmarować się można po szyje,no chyba ,że to jork gigant