Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613018 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #840 dnia: Lipca 11, 2015, 21:20:47 »
co za naród - woli kombinować zamiast pogonić towarzystwo.  :o :o :o
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline swiezak

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #841 dnia: Lipca 11, 2015, 21:33:26 »
Ale jakie kombinować człowieku. Do czego jest ten zaworek? Po coś on został wyprodukowany nie sądzisz?
Jak towarzystwo kombinuje to trzeba brać przykład i postępować jak oni.
A tak poza tym to podałem rozwiązanie do czasu zmiany towarzystwa. Trzeba sobie jakoś radzić. Pamiętajcie w chu...a  to my a nie nas. Pozdrawiam

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #842 dnia: Lipca 11, 2015, 22:05:46 »
Pamiętajcie w chu...a  to my a nie nas
polaczek - cebulaczek
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #843 dnia: Lipca 11, 2015, 22:13:02 »
co za naród - woli kombinować zamiast pogonić towarzystwo.     

…. no właśnie!

Tak dla przypomnienia. Instalacja CO w myśl odpowiednich przepisów i orzeczeń sądowych (w tym SN) jest częścią wspólną nieruchomości, a zatem wszelkie samodzielne ingerencje w nią bez zgody zarządu są niedopuszczalne. Ci co samodzielnie montują dodatkowe urządzenia (zawory) lub dokonują rozmaitych przeróbek, narażają się na stosowne konsekwencje. Pozostaje jedynie skorzystać z uprawnień jakie posiada ogół członków SM i podjąć rozsądne decyzje. Trzeba tylko chcieć!

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #844 dnia: Lipca 11, 2015, 22:26:07 »
Tak jak pisał robert1995, każda ingerencja w instalacje będzie skutkowała naliczeniem z ryczałtu. Uważasz, że masz racje to się z nimi potem sądź.

Offline swiezak

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #845 dnia: Lipca 13, 2015, 00:38:58 »
Pamiętajcie w chu...a  to my a nie nas
polaczek - cebulaczek
Ogarnij się człowieku. Widać, że lubisz być dymany przez system. Niestety taką mamy patologie w naszym kochanym kraju i trzeba się do niej dostosować.
Ludzie nie potrafią się zjednoczyć i przeciwstawić tej panującej patologii co widać po wpisach w tym temacie, to trzeba próbować działać samemu.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #846 dnia: Lipca 15, 2015, 21:00:28 »
co za naród - woli kombinować zamiast pogonić towarzystwo.     

…. no właśnie!

Tak dla przypomnienia. Instalacja CO w myśl odpowiednich przepisów i orzeczeń sądowych (w tym SN) jest częścią wspólną nieruchomości, a zatem wszelkie samodzielne ingerencje w nią bez zgody zarządu są niedopuszczalne. Ci co samodzielnie montują dodatkowe urządzenia (zawory) lub dokonują rozmaitych przeróbek, narażają się na stosowne konsekwencje. Pozostaje jedynie skorzystać z uprawnień jakie posiada ogół członków SM i podjąć rozsądne decyzje. Trzeba tylko chcieć!
Ogół członków ma w głębokim poważaniu koszty ogrzewania bo jest syty.Krzyczą tylko dotknięci dużymi dopłatami czyli nieliczni w związku z czym idea oderwania spółdzielczej kliki od stołków jest skazana na niepowodzenie.Wspólnota,wzajemna pomoc a nawet kultura na codzień runęły wraz z nastaniem tzw wolności.Mamy to co mamy czyli czysty polski egoizm.Dzięki niemu tak trudno w RP o współpracę w wspólnym interesie lub dla dobra ogółu.
Ale ja właściwie w innej sprawie a mianowicie mam pytanie jak wygladają u Was w Chemiku koszty ciepłej wody,czy są zróżnicowane dla poszczególnych budynków?W Odrze rozpiętość między osiedlami a nawet budynkami jest w przedziale 11 -28 zł za 1m3 i za chiny nie jestem w stanie tego galimatiasu ogarnąć.
jestem gorszego sortu

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #847 dnia: Lipca 16, 2015, 12:58:35 »
Zużycie wody jest zależne od tego ile zużywasz, czyli płacisz kwotę zaliczkową która jest zmienna co 3 miesiące i raz masz powiedzmy nadpłatę a raz niedopłatę. Zatem kwota jest zmienna.

Chyba że chodzi Ci o cenę podgrzania wody czyli zużycie energii do podgrzania wody, a to mianowicie ustala zarząd SM.

Offline m4ci3j

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #848 dnia: Lipca 16, 2015, 20:32:55 »
Wracając do tematu plomb. To widzialem je dziś u mamy,  przyklejony kawalek papieru. Już się boje jak moje dzieci to zauważą, zerwanie na 100%. Ogólnie mam wrażenie ze sm chemik bedzie doic lokatorow.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #849 dnia: Lipca 16, 2015, 21:15:38 »
plomba jest w środku. jest to kawałek jakiegoś plastiku. Ta na zewnątrz to jakaś dodatkowa naklejka.

Offline maniekpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #850 dnia: Lipca 17, 2015, 15:13:16 »
Co roku coś nowego by upier...... swoich lokatorów. Ciekawe co będzie jak zerwie się niechcący ten papierek.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2015, 15:15:30 wysłana przez maniekpolice »

Offline ryszard_stary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #851 dnia: Lipca 17, 2015, 15:45:59 »
jak sam papierek to chyba jeszcze nic, bo to raczej nie wszystko jest, właściwa plomba chyba jest właśnie w środku jeszcze

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #852 dnia: Lipca 27, 2015, 21:50:10 »
No i wreszcie przeszli od wezwań do czynów.
Dostaliśmy sądowy nakaz spłaty ryczałtu za ogrzewanie w związku z "czerwonymi kapturkami".
Oczywiście teraz  sprzeciw od nakazu i czekamy na termin sprawy w sądzie.
Dostał ktoś też takowy nakaz?


Na razie nie ma podpisu......

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #853 dnia: Lipca 28, 2015, 12:53:08 »
Oczywiście, myślę o spotkaniu w celu wymiany informacji i porad dla wszystkich pozwanych i wypracowaniu wspólnej linii obrony, jak i również wyciągnięcia reszty nieprawidłowości z tym związanych.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #854 dnia: Lipca 28, 2015, 13:49:19 »
Również dostałem, 17go jakoś. Sprzeciw gotowy.

ZTE Grand X Quad & Tapatalk

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...