Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - bzyku

Strony: [1] 2 3 ... 9
1
Tematy różne / Gdzie w Policach można napełnić gazem butlę turystyczną?
« dnia: Października 17, 2022, 13:23:18  »
Jak w temacie. Czy w Policach jest jakiś punkt w którym napełniają gazem butle turystyczne?

2
Tematy różne / Odp: krople Sab Simplex z Niemiec
« dnia: Października 16, 2015, 12:18:26  »
Jeśłi chodzi o kupno Sab Simlexu proponuję wypełnić formularz na stronie http://apteka-loecknitz.pl/formularz-zamowienia/
Odpowiedź przychodzi na maila bardzo szybko w języku polskim z potwierdzeniem dostępności i ceny oraz numerem zamówienia. Z napisanym na karteczce numerem zamówienia wystarczy udać się do apteki Delfin w Loeknitz i odebrać kropelki. Nie trzeba znać niemieckiego  ;) .
Butelka 100 ml kosztowała mnie niecałe 28 euro (+ paliwko na dojazd).
Pozdrawiam

3
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Listopada 28, 2014, 07:58:44  »
http://radioszczecin.pl/1,0,&szukaj=&s=&idx=118755


Pani Agata jednak pożegna się z funkcją Dyrektora "Białej".
Pani Rybakiewicz jest teraz w nieco kłopotliwej sytuacji. Nie komentuje wyroku bo co tutaj komentować.

4
Z tego co mi wiadomo to wiele drzew wycięto  w większości zdrowych, nie zagrażających ludziom. Mogły rosnąć dalej.
Następne już czekają w kolejce - trzeba odsunąć las od nowo wybudowanych budynków.
W naszej "gminie zielonej" jest na to pozwolenie. Przecież to tylko następnych kilka korzeni, za to mają ich karać?No bez przesady ;) .


W Świnoujściu tereny leśne pod inwestycje "uwalnia się" nawiercając pnie drzew wiertarką. Później przychodzą sztormowe wiatry i drzewa łamią się same. Ot i cała filozofia. Więc nie tylko w naszej "gminie zielonej" w ten sposób załatwia się tereny pod budowy. A swoją drogą te nowe budynki przy Kresowej faktycznie wyglądają średnio ładnie.

5
Sprawy bieżące / Odp: Ścieżka rowerowa
« dnia: Listopada 24, 2014, 07:53:30  »
Uważam, że pomysł ścieżki wzdłuż wału przeciwpowodziowego jest bardzo trafiony. Zgoda, szlak pieszo-rowerowy wzdłuż drogi powiatowej Jasienica-Trzebież też by się przydał (kto wie czy nie bardziej) jednak uwzględniając komfort podróżowania rowerzystów przebieg ścieżki wzdłuż Odry to jest to! W ubiegłym roku z ciekawości postanowiłem przejechać się tamtędy. Dojechałem na wysokość Dębostrowa, dalszą jazdę blokowała hałda ziemi i zarośla (wał był wówczas na etapie odbudowy - być może nadal jest  :D ) ale ta cisza, śpiew ptaków, widok statków zmierzających do/z portu - relaks rowerowy z prawdziwego zdarzenia. No i oczywiście zupełny brak samochodów. Jakby ścieżka finalnie nie przebiegała jest potrzebna i już nie mogę się jej doczekać  :D

6
Sprawy bieżące / Odp: Ścieżka rowerowa
« dnia: Listopada 21, 2014, 08:42:29  »
Następna ścieżka ma połączyć Police z Trzebieżą

Panie Grzegorzu, a jest Pan w stanie podać jakieś konkrety? Szczerze mówiąc ścieżka do Trzebieży jest jak najbardziej potrzebna i głowę daję, że będzie wykorzystywana i to bardzo intensywnie.

7
Trudne tematy / Oświetlenie wirtualnego parkingu
« dnia: Stycznia 24, 2014, 12:27:49  »
Cytat: "citrix"
Nie lepiej było by w tym miejscu postawić rzędy blaszaków tak jak to kiedyś było zrobione parę metrów bliżej ? (rzędy A;B;C;D) Koszt blaszaka w szeregu nie jest pewnie większy niż 1000 zł. Postawić 200 szt. (koszt 200 000zł) Odsprzedać po 3000 zł (przychód 400 000 na czysto ) a do tego doliczać miesięczne czynsze w kwocie powiedzmy 50 zł miesięcznie i 10 000 co miesiąc wpływa do gminy. Może nie są to pieniążki wielkie, ale teren wykorzystany w 100 % a i uznanie wśród mieszkańców też by się poprawiło, gdyż z miejscami parkingowymi pod blokami każdy z nas wie jak jest.


Piękne ale to tylko marzenia. Nie pamiętam dokładnie ale był to chyba 2002 lub 2003 rok kiedy SM Odra wybudowała blaszaki na swoim terenie przy Piaskowej. Wtedy blaszak kosztował 7500 zł, a Ty dzisiaj piszesz o 3000 zł?

Poza tym bardziej opłaca się teraz wynajmować blaszaki. Przykład: SM Odra wynajmuje garaże blaszane przy ul. Pułaskiego za 190 zł + VAT miesięcznie. Próbowali wynająć je w drodze przetargu ale chyba coś nie zatrybiło.

Boksy garażowe pod budynkami przy ul. Wyszyńskiego 6A-K i tym obok są wynajmowane na drodze przetargu, raz poszedłem na taki przetarg i trochę mnie wylicytowana cena zaskoczyła: 400 zł brutto/miesiąc.

Jakbyś chciał odkupić garaż w tych rzędach, o których piszesz to nastaw się raczej na cenę 15.000 zł wzwyż.

8
Motoryzacja / [Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« dnia: Stycznia 15, 2014, 09:28:05  »
Cytat: "monwol"
Poszukuję mechanika który zna się na Oplach - mam zagazowaną Corse i falują mi obroty - kogo forumowicze polecają :)


A te obroty falują na benzynie i na gazie czy tylko na gazie? Bo jeśli to drugie, to najlepiej wybrać się do jakiegoś dobrego gazownika na porządną regulację instalacji.

9
Tematy różne / [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Listopada 25, 2013, 08:15:28  »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Cytat: "millena"
A jakie jest Wasze zdanie ?

Moim skromnym zdaniem jest to poprawnie skonstruowane wezwanie przedprocesowe, wzywające wskazanego do zaniechania czegoś tam i naprawienia szkód wynikłych właśnie z tego czegoś tam. Kropka


Tylko, że Powiat sam sobie wyrządził szkodę i nie opamiętał się w porę aby wycofać się rakiem z podjętych decyzji i tym samym tę szkodę naprawić. Teraz tylko czekać, aż do każdego z piszących tu na Forum niepochlebne opinie rzucające złe światło na powiat zaczną wpływać pisma z żądaniem sprostowania postów. Tylko co tutaj prostować. Sami sobie strzelili w kolano to teraz nie ma, że boli. A zaboli mam nadzieję jeszcze bardziej.

10
Tematy różne / [Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« dnia: Listopada 20, 2013, 07:50:46  »
Cytat: "Marek4614"
...Ten koleś wypowiadający się o niby złej jakości produktów to hejter, który podłapał jakąś tam opinie w necie, albo jego tok myślenia jest, że jak coś taniej to złe, beee. A jestem pewien, że nigdy nie zatruł się czy nie badał jakości artykułów z Biedry.
...


Albo właściciel mieszkania w budynku, w którym mieści się Biedronka na Przyjaźni. Mi też przeszkadza Pizzeria Palermo i mięsny "U Stokłosy" funkcjonujące w moim budynku ale jakoś trzeba przywyknąć do życia w mieście i hałasu z tym związanego. Też zaopatruję się w Biedronce, czasami w Lidlu i trzeba przyznać, że w ostatnich latach jakość i marki produktów (nie tylko spożywczych) oferowanych w tych dyskontach mocno poszła w górę. A poza tym w tym budynku od samego początku funkcjonowało Berti więc jak to się mówi "widziały gały co brały".

11
Rozrywka i Kultura w regionie / [Police] Noc Wszystkich Świętych
« dnia: Października 31, 2013, 12:59:56  »
Bardzo dobry pomysł. Tylko przyklasnąć! A mówią, że Kościół zacofany. Mam nadzieję, że frekwencja dopisze.

12
Motoryzacja / Rozrzad vectra b
« dnia: Października 26, 2013, 23:20:08  »
Ja płaciłem 730 zł (kompletny rozrząd z pompą wody) jakieś 2 lata temu. Też jeżdżę VB 1.6i 16V. Jak chcesz mogę Ci na PW dać namiar na mojego mechanika (w Szczecinie).

13
Motoryzacja / Zakup naklejki "umweltzone"
« dnia: Października 21, 2013, 07:55:36  »
Ja płaciłem 7,80 euro (w ATU w Schwedt)

14
Sprawy bieżące / [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« dnia: Października 18, 2013, 10:54:24  »
Cytat: "Q100sz"
Moim zdaniem na skrzyżowaniu Wojska i Piłsudskiego przydało by się rondo...


Przyjdzie zima, spadnie śnieg i pierwszy lepszy TIR jadący z ładunkiem (na łysych, wielosezonowych oponach) w stronę Szczecina zjeżdżając z tego Twojego ronda "złamie się" na zjeździe albo nie pociągnie pod górkę i zablokuje całkowicie drogę. Nie mam pomysłu na poprawienie bezpieczeństwa w tym miejscu ale rondo moim zdaniem nie jest dobrym rozwiązaniem.

15
Motoryzacja / Zakup naklejki "umweltzone"
« dnia: Października 16, 2013, 12:50:03  »
Ja kupiłem w ATU

http://www.atu.de/filiale-schwedt-123.html

Jeśli chcesz znaleźć kod pocztowy niemieckiej miejscowości to polecam stronę http://www.plz-postleitzahl.de/

Strony: [1] 2 3 ... 9