• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - bzyku

Strony: 1 [2] 3 4 ... 12
16
Rozrywka i Kultura w regionie / [Police] Noc Wszystkich Świętych
« dnia: Październik 31, 2013, 12:59:56  »
Bardzo dobry pomysł. Tylko przyklasnąć! A mówią, że Kościół zacofany. Mam nadzieję, że frekwencja dopisze.

17
Motoryzacja / Rozrzad vectra b
« dnia: Październik 26, 2013, 23:20:08  »
Ja płaciłem 730 zł (kompletny rozrząd z pompą wody) jakieś 2 lata temu. Też jeżdżę VB 1.6i 16V. Jak chcesz mogę Ci na PW dać namiar na mojego mechanika (w Szczecinie).

18
Motoryzacja / Zakup naklejki "umweltzone"
« dnia: Październik 21, 2013, 07:55:36  »
Ja płaciłem 7,80 euro (w ATU w Schwedt)

19
Sprawy bieżące / [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« dnia: Październik 18, 2013, 10:54:24  »
Cytat: "Q100sz"
Moim zdaniem na skrzyżowaniu Wojska i Piłsudskiego przydało by się rondo...


Przyjdzie zima, spadnie śnieg i pierwszy lepszy TIR jadący z ładunkiem (na łysych, wielosezonowych oponach) w stronę Szczecina zjeżdżając z tego Twojego ronda "złamie się" na zjeździe albo nie pociągnie pod górkę i zablokuje całkowicie drogę. Nie mam pomysłu na poprawienie bezpieczeństwa w tym miejscu ale rondo moim zdaniem nie jest dobrym rozwiązaniem.

20
Motoryzacja / Zakup naklejki "umweltzone"
« dnia: Październik 16, 2013, 12:50:03  »
Ja kupiłem w ATU

http://www.atu.de/filiale-schwedt-123.html

Jeśli chcesz znaleźć kod pocztowy niemieckiej miejscowości to polecam stronę http://www.plz-postleitzahl.de/

21
Sprawy bieżące / Osiedle Dąbrówki - aktualności
« dnia: Październik 16, 2013, 07:57:10  »
Cytat: "airam"
Do dziś Spółdzielnia nie wypowiedziała się w tej sprawie.


S.M. Odra? Jakoś mnie to nie dziwi. Jak zgłosiłem pisemnie (pismo ze zdjęciami), że wokół śmietnika przy deptaku na Wyszyńskiego naprzeciwko sklepu "Od i do" walają się śmieci, ponieważ jeden kubeł stoi na zewnątrz i w każdy weekend jest zawalony górą śmieci (m.in. workami po mięsie ze sklepu "U Stokłosy"), które psy i mewy rozciągają po okolicy to nie raczyli ani odpisać, ani zareagować. Dopiero jak zadzwoniłem i zapytałem czy zajmą się sprawą czy mam to zgłosić do sanepidu tego samego dnia kubeł został wciągnięty do budynku śmietnika. Ostatni skansen PRL-u.

23
Sprawy bieżące / Samokontrola obywatelska
« dnia: Sierpień 13, 2013, 07:51:10  »
Cytat: "Ważniak"
Jak ludzie zaczną lawinowo zgłaszać takie oszustwa, to problem szybko zniknie.


Zgadzam się z Ważniakiem dlatego wczoraj wypełniłem formularz zgłoszeniowy ZIP na stronie podanej przez Piotrka.

Gdyby ktoś był zainteresowany założeniem karty EKUZ to można to zrobić dzisiaj i jutro w godzinach 9:00 - 18:00 w siedzibie TVP Szczecin przy ul. Niedziałkowskiego 24A w Szczecinie. Można tam również założyć konto ZIP.

24
Tematy różne / Smród od działek.
« dnia: Sierpień 07, 2013, 11:45:47  »
Cytat: "Prawdopodobnie"
bzyku, powiedz to tym na działkach. Zgodzę się z Tobą. Jednak może komuś jest łatwiej spalić jak gromadzić.


Ja bym zadzwonił na Straż Miejską. W końcu m.in. od tego oni są. Znajdą delikwenta, ukarają mandatem i na pewno na przyszłość bardziej będzie mu się opłacało gromadzić niż spalić. Palić liście, gałęzie itp można na działkach dopiero jesienią. Za palenie śmieci jest mandat bez względu na porę roku.

25
Tematy różne / Smród od działek.
« dnia: Sierpień 05, 2013, 07:49:13  »
Cytat: "Prawdopodobnie"
Zwłaszcza wczoraj tak koło 22giej. Noooo ale cóż, gdzieś trzeba spalić chwasty i inne śmieci.


Śmieci wyrzuca się do pojemników na śmieci, a nie pali w ognisku, a chwasty składuje się w kompostnikach (każda działka powinna taki mieć).

26
Turystyka / [Ogólne] Jeziora po stronie niemieckiej
« dnia: Sierpień 01, 2013, 16:00:34  »
Cytat: "michu78-78"
Witam.
Moge prosić o jakiś bliższe namiary gdzie znajduje sie to jezioro Obersee. W niedziele ma ostro grzać tak wiec trzeba gdzieś sie schłodzić.


michu78-78 wklep sobie mapy.google.pl następującą pozycję 53.498165,14.308974

27
Cytat: "niewiemsama"
w szczecinskim Auchanie do konca roku wypowiadaja umowe tym wszystkim najemcom, zostanie chyba jubiler i coś jeszcze - powstaje Ikea.


Skąd masz takie informacje? Słyszałem o planach rozbudowy samej galerii, w której mieści się Auchan ale Ikea powstanie prawdopodobnie dopiero po wybudowaniu obwodnicy Warzymic i Przecławia, czyli planowanej nowej drogi nr 13 ale GDDKIA nie planuje budowy tej drogi przed 2020 rokiem. No chyba, że jakimś cudem (w co nie wierzę) znajdą się pieniądze i rozpocznie się realizacja zachodniej obwodnicy Szczecina i Polic (wspomniana obwodnica Warzymic i Przecławia ma być łącznicą od Ronda Hakena do obwodnicy zachodniej).

28
Pentagram pomimo anteny wewnętrznej pokrywa zasięgiem całe dwupokojowe mieszkanie więc daje radę. Router mam schowany za DVD w szafce RTV (irytować mogą trochę niebieskie diody ale da się przeżyć).

29
Ja używam TP-Linka i nie mam powodów do narzekań.
Używam jeszcze takiego Pentagrama http://www.pentagram.pl/produkty/sieci-i-komunikacja/cerberus-p-6367 jest bardzo łatwy do ukrycia z uwagi na małe gabaryty ale nie ma wbudowanego switcha (tylko 1 wyjście LAN)

30
Cytat: "policzanka89"
...Czy tylko ja uważam, że dzieciaki i ich rodzice, którzy zrobili sobie z fontann na placu istne kąpielisko miejskie, to już istna wieś? Jak to wygląda, żeby w centrum miasta latały porozbierane do majtek bądź pampersów, albo całkiem do "golasa" dzieciaki i "pluskały" się w wodzie z fontann?...


Powiem Ci tak, 3 lata temu miałem okazję być w USA. W Chicago nikogo nie dziwi, że dzieci pluskają się w wodzie fontanny chociaż do kąpieliska nad jeziorem Michigan mają od niej 200-300 metrów. Zgadzam się z Tobą, że rozbieranie dzieci do naga (nawet na plaży) to lekka przesada w dzisiejszych czasach, kiedy coraz częściej zdarzają się przypadki pedofilii ale z tą wsią to chyba trochę przesadziłaś. To właśnie nasz kraj jest jakiś taki dziwny, że do fontann jest zakaz wstępu. Na zachodzie fontanny buduje się w taki sposób aby bezpiecznie można było z nich korzystać. Niedawno podczas upałów w Warszawie strażacy odkręcali hydranty i robili z nich wodotryski dla mieszkańców więc nie rozumiem Twojego oburzenia.

Jeśli chodzi o zaśmiecanie to tutaj masz całkowitą rację tylko rodzi się pytanie: gdzie są rodzice tych dzieci, które wyciągają z pojemników butelki i zaśmiecają otoczenie.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 12