Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - bzyku

Strony: [1]
1
Tematy różne / Gdzie w Policach można napełnić gazem butlę turystyczną?
« dnia: Października 17, 2022, 13:23:18  »
Jak w temacie. Czy w Policach jest jakiś punkt w którym napełniają gazem butle turystyczne?

2
Tematy różne / Nowe latarnie za garażami
« dnia: Grudnia 20, 2011, 09:12:05  »
Czy ktoś się może orientuje w jakim celu ustawiane są latarnie za garażami na rogu ul. Wyszyńskiego i Okulickiego?

3
Motoryzacja / Szukam dobrego warsztatu
« dnia: Września 13, 2011, 10:13:35  »
Witam. Szukam dobrego warsztatu, fachowca w Policach lub Szczecinie potrafiącego zlokalizować i usunąć usterkę zawieszenia. Mam Opla Vectrę B i od dłuższego czasu z prawego tylnego koła dochodzą dziwne odgłosy. Efekt jest taki, że najczęściej podczas postoju np. na światłach słuchać jedno głuche uderzenie jakby jakiś zużyty drążek, tuleja... sam już nie wiem co. Zacisk hamulcowy sprawdzony, amortyzatory wymienione i dalej jest to samo.

U Grzesika stwierdzili, że to amortyzator się blokuje, wymienili i dalej jest to samo także jakby ktoś miał ich polecać to od razu dziękuję.

4
Witam.
Co się dzisiaj wydarzyło w tym miejscu? Wszyscy zawracali więc i ja zawróciłem, nie dojechałem nawet do zakrętu obok sortowni śmieci. Czyżby znowu jakiś wypadek?

Strony: [1]