• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - bzyku

Strony: [1]
1
Sprawy bieżące / Poszukuję świadków zdarzenia
« dnia: Październik 10, 2014, 07:48:17  »
Poszukuję świadków zdarzenia, do którego doszło dzisiejszej nocy (tj. z 9 na 10 października). Prawdopodobnie jadący ulicą Piaskową w kierunku ulicy Wyszyńskiego rozpędzony samochód nie wyhamował dojeżdżając do skrzyżowania z ulicą Wyszyńskiego przejechał na wprost przez skrzyżowanie i wjechał w garaż. Niestety nie potrafię określić przybliżonej godziny zdarzenia. Ewentualnych świadków proszę o kontakt na PW.


Z góry dziękuję.

2
Tematy różne / Szukam zakładu szewskiego
« dnia: Styczeń 25, 2012, 07:58:14  »
Witam

Jak w temacie, szukam zakładu szewskiego w Policach. Kiedyś żona nosiła buty do szewca, który przyjmował w piwnicy w "leningradzie" ale chyba zakończył on swoją działalność. Czy ktoś może wie gdzie w Policach można znaleźć zakład szewski, który funkcjonowałby do godzin popołudniowych?

3
Sprawy bieżące / Nowe latarnie za garażami
« dnia: Grudzień 20, 2011, 09:12:05  »
Czy ktoś się może orientuje w jakim celu ustawiane są latarnie za garażami na rogu ul. Wyszyńskiego i Okulickiego?

4
Motoryzacja / Szukam dobrego warsztatu
« dnia: Wrzesień 13, 2011, 10:13:35  »
Witam. Szukam dobrego warsztatu, fachowca w Policach lub Szczecinie potrafiącego zlokalizować i usunąć usterkę zawieszenia. Mam Opla Vectrę B i od dłuższego czasu z prawego tylnego koła dochodzą dziwne odgłosy. Efekt jest taki, że najczęściej podczas postoju np. na światłach słuchać jedno głuche uderzenie jakby jakiś zużyty drążek, tuleja... sam już nie wiem co. Zacisk hamulcowy sprawdzony, amortyzatory wymienione i dalej jest to samo.

U Grzesika stwierdzili, że to amortyzator się blokuje, wymienili i dalej jest to samo także jakby ktoś miał ich polecać to od razu dziękuję.

5
Witam.
Co się dzisiaj wydarzyło w tym miejscu? Wszyscy zawracali więc i ja zawróciłem, nie dojechałem nawet do zakrętu obok sortowni śmieci. Czyżby znowu jakiś wypadek?

Strony: [1]