Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - anita

Strony: [1] 2
3
Zwierzęta / Odp: WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« dnia: Czerwca 05, 2014, 13:12:42  »
Witam czy korzystał już ktoś może z usług nowego gabinetu weterynaryjnego? Podobno jest już czynny przy parku Solidarności koło fryzjera Anetta. Ciekawa jestem opinii, bo leczenie zwierzaka to nie zakupy w spożywczym

4
I ja trochę ponarzekam. Ja rozumiem że już przyszła wiosna ale temperatury naprawdę nie powalają. od kilku tygodni w autobusach w ogóle nie grzeją. jeżdżę codziennie ze szczecina do Polic i zawsze na miejsce dojeżdżam zmarznięta. dzisiaj to nawet żałowałam że kocyka nie wzięłam. czy to naprawdę taki problem włączyć trochę ogrzewania?

5
Strefa kobiet / Odp: DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« dnia: Lutego 28, 2014, 14:38:12  »
ja stanowczo odradzam dietę dukana. Fakt ładnie się na nij chudnie ja zrzuciłam 15 kg a potem w pół roku przybyło 20kg. efekt jo-jo murowany

6
Trudne tematy / [Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« dnia: Lutego 14, 2014, 08:23:51  »
nie ulega wątpliwości że po psie trzeba posprzątać zwłaszcza jeśli narobi na chodnik. jednak po przeczytaniu wątku zastanawia mnie inna kwestia, przecież za każdy chodnik ktoś jest odpowiedzialny, są gminne, należące do spółdzielni i wspólnot. każda zatrudniona pani sprzątająca jest zobowiązana utrzymywać chodnik i trawniki w czystości. więc ja nie rozumiem skąd te kupy na chodnikach skoro ktoś ma płacone za sprzątanie chodników? czy jest tak że sprzątaczka wychodzi z miotłą i zgarnia tylko piach, liście i papierki a kupę zostawia? skoro tak to znaczy że nie wykonuje swoich obowiązków należycie. ja osobiście nie zostawiłabym kupy mojego psa na chodniku ale z drugiej strony ktoś bierze kasę za sprzątanie tych chodników. płacimy podatek za psa, płacimy za sprzątanie wokół posesji a mimo to trzeba chodzić slalomem.

7
Zwierzęta / Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?
« dnia: Stycznia 07, 2014, 11:42:22  »
Ja z moją sunia od początku chodzę do lecznicy na Parkowej. Faktycznie gabinet mały ale bardzo często widziałam aby stół był dezynfekowany. Lekarze wszyscy trzej bardzo pomocni, na każde pytanie odpowiedzą i zawsze wychodzimy z próbką karmy. Po sterylizacji bardzo małe nacięcie było, sunię odbierałam o godz. 17 już wybudzoną a o 22 już przynosiła piłkę do rzucania. Ja najbardziej lubię dr Agatę, a ten drugi młody lekarz miał praktykę w stanach. Do lecznicy chodzi wielu klientów bo rzadko się zdarza żeby nie było kolejki.

8
Cytat: "mamita34"
Cytat: "stokrotka84"
Wam to jednak dogodzić nie można. Ja tam się cieszę że miasto choć trochę stara się poprawić tzw. małą architekturę. Z tym betonem to wcale nie jest taki głupi pomysł, wygląda świeżo, rozjaśnia przestrzeń między blokami jest równy i raczej tam zębów się nie wybije. Poza tym, psiaki raczej kupy na nim nie będą robić to przy okazji dzieciaki śmigające na rolkach mają miejsce dla siebie na placu betonowym a nie jak dotychczas na ulicy. Gmina dobrze pomyślała nad przebudową tego koszmarnego miejsca a mi osobiście ten projekt odpowiada. Oby tylko gówniarstwo nie wpadło na pomysł aby to zdemolować :)


Stokrotka to już możesz iść podziwiać pierwsze psie kupy przy fontannie:(
Nie narzekam że ktoś coś dla Polic chce zrobić tylko na tych którzy tego nie szanują  :<


a jak mają szanować skoro architekci nie pomyśleli o koszu na kupy wraz ze stojakiem na worki. nie zawsze ma się takowy pod ręką.

9
Trudne tematy / [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« dnia: Sierpnia 01, 2012, 15:05:44  »
Praktycznie każdy posiadacz czworonoga płaci w czynszu za sprzątanie wokół posesji i to wcale nie tak mało. to za co my tak naprawdę płacimy skoro sprzątać mamy sami?  :crazy:

10
Zwierzęta / nakarm psa nowa akcja na facebooku
« dnia: Maja 08, 2012, 18:31:14  »

11
Zwierzęta / psi wybieg
« dnia: Kwietnia 04, 2012, 14:29:17  »
W szczecinie przy ul. Kutrzeby powstanie nowy park, w którym planowany jest też wybieg dla psów z niezbędnymi elementami małej architektury :rotfl:

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120403/SZCZECIN/120409911

12
Kulinaria / TOSTY i budka koło "Kingi"
« dnia: Stycznia 13, 2012, 15:21:21  »
Jeśli chodzi o tą budkę na parkingu koło przystanku to nr telefonu  91 312 22 00 ale telefon jest czynny dopiero od 13.00 godziny.

13
Strefa kobiet / suknia ślubna - czyszczenie
« dnia: Stycznia 13, 2012, 08:29:51  »
dziękuję za radę. a co do prasowania to świetnie się sprawuje myjka parowa. moja suknia po sesji zdjęciowej była jak psu z gardła a za chwilę do kościoła trzeba było lecieć. kilka pociągnięć parą  i była prościutka  :jupi:

14
Strefa kobiet / suknia ślubna - czyszczenie
« dnia: Stycznia 12, 2012, 15:13:29  »
Doradźcie mi proszę gdzie mogę oddać do czyszczenia suknię ślubną żeby wróciła bezpieczna?

15
Tematy różne / [Police] Bankowa
« dnia: Grudnia 01, 2011, 14:54:05  »
a może na początek wprowadzić tam liczniki za gaz tzw. przedpłatowe? Kto doładuje kilowaty ten ma prąd. Może wtedy mając np dyszke w ręce taki delikwent zamiast iść po piwo pójdzie do enei

Strony: [1] 2