Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Mini quady na deptaku w Trzebieży.  (Przeczytany 24007 razy)

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: Mini quady na deptaku w Trzebieży.
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 07, 2014, 11:24:51 »
a po to aby na nich jeżdzic po drogach niepublicznych, po swoich posesjach a nie po zatłoczonych od dzieci chodnikach, Przez te cholerne quady omijam trzebież z daleka, i wole jechać do warpna z dzieckiem

Offline Kvaser

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
Odp: Mini quady na deptaku w Trzebieży.
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 23, 2014, 11:20:44 »
Robią je po to żeby używać dla własnej ryzykownej przyjemności jak alkohol, narkotyki, papierosy i seks z zarażoną prostytutką. Wszystkie te tematy jednak reguluje prawo, które winno być egzekwowane odpowiednio, ale to temat rzeka odrębny.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Mini quady na deptaku w Trzebieży.
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 23, 2014, 20:06:12 »
ooooooo. to teraz dałeś. nic tylko włączyć telewizor i się lampić w ekran - ten świat zewnętrzny jest taki niebezpieczny - z jednej strony quady a z drugiej zarażone prostytutki. brrrr. idę od razu położyć się do trumny
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline anita

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Mini quady na deptaku w Trzebieży.
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 07, 2014, 23:24:54 »
a prosze bardzo. czy ten tragiczny wypadek był na taki samym pizdryku jak te które jeżdżą po trzebieskim deptaku - nie sądzę.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mini quady na deptaku w Trzebieży.
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 09, 2014, 12:30:34 »
każdy ma swoje zdanie. Dla mnie jako młodego rodzica quady w trzebieży to świetna rozrywka dla dzieciaków choć ja osobiście jechałbym razem z dzieckiem albo sam :-)      Fajna rozrywka w przystępnej cenie dla całej rodziny.


Ostatnio chciałem pojeździć z dzieckiem lecz wszystkie były zajęte i do tego kilkuosobowa kolejka...