Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 137485 razy)

pinki

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #225 dnia: Kwietnia 15, 2012, 23:56:35 »
To że ja jestem czysty, nikogo nie obrażałem to myślę że zadam to pytanie Jeżat-owi.

Cytuj (zaznaczone)
Anyway, dlaczego Donaldu Tusku nie zamyka "na granicy prawa" sklepów z inną, groźniejszą używką, która sieje spustoszenie nie tylko wśród młodzieży, ale i wielu dorosłych? Dlaczego tę używkę można legalnie kupić mimo, iż niszczy organizm i potrafi sprowadzić człowieka na dno? Dlaczego Tusku tutaj nie chce nas, biednych Polaków, bronić przed złem?

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #226 dnia: Kwietnia 16, 2012, 08:20:15 »
Cytat: "Daria"
Przegrani niech w końcu się pogodzą, jest jak jest, do roboty.

Naród ma pracować, a nie leżeć na piasku – jak powiedział Władysław Gomułka.
Widzę, że docierasz do sprawdzonych wzorców – nie jesteś pierwsza. Było już w historii takich dwóch, co też „nakłaniali” opozycję do roboty.
millena

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #227 dnia: Kwietnia 16, 2012, 18:03:33 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Daria"
Przegrani niech w końcu się pogodzą, jest jak jest, do roboty



W demokracji nigdy nie wiadomo kto jest wygranym, a kto przegranym.


Czyżby nigdy?

Cytat: "sekator"
W totalitaryźmie tym bardziej.


Według mnie totalitaryzm jest zawsze z mentalnością taką samą, ale w różnych kolorach.

Cytat: "sekator"
Czy to samo powiedziałabyś niemieckim demokratom w 1933 roku po dojściu Hitlera do władzy, lub chłopom rosyjskim w 1921 podczas walki z komunistycznym zamordyzmem ? A może strajkujacym górnikom w kopalni Wujek w 1989 roku ?


Duży rozrzut, bardzo duży. Chociaż nie mam osobistych doświadczeń czasów minionych to swojej świadomości historycznej nie mam nic do zarzucenia i zapewniam, wiedziałabym co powiedzieć.

Cytat: "millena"
Cytat: "Daria"
Przegrani niech w końcu się pogodzą, jest jak jest, do roboty.


Naród ma pracować, a nie leżeć na piasku – jak powiedział Władysław Gomułka.
Widzę, że docierasz do sprawdzonych wzorców – nie jesteś pierwsza.


Nie o naród tu chodzi, o elity; krytyczne do wszystkiego, nie umiejące się odnaleźć w teraźniejszości.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #228 dnia: Kwietnia 16, 2012, 21:24:16 »
Popis demokratycznej dyskusji podczas spotkania z mieszkańcami Stalowej Woli. Bojówkarz Palikota bije i wyrzuca z sali niewygodnego dyskutanta.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/26746-jak-sie-traktuje-tych-ktorzy-zwracaja-uwage-palikotowi-sila-wstrzasajacy-film-ze-spotkania-w-stalowej-woli

Widzę, że ugrupowanie narodzone w gabinecie Donalda Tuska, jako zaplecze polityczne dla PO, pokazuje swoje prawdziwe oblicze.

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #229 dnia: Kwietnia 17, 2012, 22:03:56 »
Cytat: "sekator"
Popis demokratycznej dyskusji podczas spotkania z mieszkańcami Stalowej Woli. Bojówkarz Palikota bije i wyrzuca z sali niewygodnego dyskutanta.

A na Krakowskim Przedmieściu "nieznani sprawcy"biją reporterów telewizyjnych a zgromadzona gawiedz lży prezydenta,premiera rządu i jego ministrów.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #230 dnia: Kwietnia 18, 2012, 12:59:49 »
Zanim zaczniesz powielać informacje rodem z "Trybuny Ludu" poczytaj tu i ówdzie, jak naprawdę było:
Jak wyglądał naprawdę słynny incydent? "Tak jak można było się spodziewać, że TVN zrobi wejście live po 19-tej, żeby pokazać, jak to pusto pod Pałacem Prezydenckim. W tym czasie kilkanaście tysięcy osób brało w archikatedrze udział w mszy za ofiary katastrofy (w samym kościele miesci się ok. 4. tys. - było pełno, a do tego dochodzi tłum na ulicy)
Na reportera M.Pietrasika poleciały bluzgi, ale on sam nie czuł się jakoś specjalnie zaatakowany i nie winił za incydent żadnych smoleńskich furiatów. Oto jego wypowiedź zarejestrowana dosłownie chwilę po fakcie: "zostałem szturchniety przez jakiegoś podchmielonego człowieka, na szczęście nie są to warunki wojenne. Najśmieszniejsze jest to, że to skandowała grupka jakichś kilkunastu osób, może dwudziestu, i chyba nie do końca reprezentatywna dla tych wszystkich ludzi, którzy byli dziś na Krakowskim Przedmieściu. Ja nie wiem też czy jest sens wyciągąć jakieś pochopne wnioski z tego ostatniego tonu, który tutaj zagrał nam" (nagranie wisi na stronie Radia Wnet http://www.radiownet.pl/).
millena

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #231 dnia: Kwietnia 18, 2012, 13:10:13 »
http://www.wykop.pl/ramka/1111377/michal-tusk-dostal-panstwowa-posade-na-zarabia-4-tys-miesiecznie/


Tak, wiem, że gdziekolwiek by go nie przyjęli to pisaliby, że to po znajomości (co wielu tutaj zebranych nie powinno burzyć, wystarczy spojrzeć na ZCh). Ale kurde, po napisaniu kilku tekstów do prasy dostawać (przez półtora roku, lolz) propozycję pracy na lotnisku?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #232 dnia: Kwietnia 18, 2012, 13:22:10 »
Cytat: "KrP"
Ale kurde, po napisaniu kilku tekstów do prasy dostawać (przez półtora roku, lolz) propozycję pracy na lotnisku?

Bo to do tego wybitny specjalista od (nomen omen) kolejnictwa on jest - był przecież na wycieczce w Chinach, żeby zaszczepiać u nas na kolei nowe wzorce (wziął udział w światowym kongresie na temat kolei dużych prędkości):
http://wpolityce.pl/wydarzenia/4709-tvp-info-michal-tusk-w-chinach-za-publiczne-pieniadze-przy-okazji-wychodzi-co-robi-szefostwo-pkp-gdy-firma-sie-wali
http://lubczasopismo.salon24.pl/Fikcje/post/409807,jak-mlody-bog-jak-mlody-tusk
millena

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #233 dnia: Kwietnia 18, 2012, 13:31:58 »
Cytat: "KrP"
http://www.wykop.pl/ramka/1111377/michal-tusk-dostal-panstwowa-posade-na-zarabia-4-tys-miesiecznie/


Tak, wiem, że gdziekolwiek by go nie przyjęli to pisaliby, że to po znajomości (co wielu tutaj zebranych nie powinno burzyć, wystarczy spojrzeć na ZCh). Ale kurde, po napisaniu kilku tekstów do prasy dostawać (przez półtora roku, lolz) propozycję pracy na lotnisku?


Podjął pracę za średnią krajową, co w tym dziwnego. Godniejszym zainteresowania jest fakt brania większych pieniędzy za nic, jak niżej:

 http://www.fakt.pl/zona-posla-PiS-2-lata-nie-pokazywala-sie-w-pracy-,artykuly,55832,1.html
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #234 dnia: Kwietnia 18, 2012, 13:52:27 »
4k PLN to nie średnia krajowa. ;]

A to tylko goła pensja, bez dodatków i premii zapewne.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #235 dnia: Kwietnia 18, 2012, 14:34:17 »
Klejące łapy platformianych urzędasów, przyzwyczajonych do sowitych nagród przyznawanych przez HGW, pragnących dołączyć do sławetnej Beaty Cielebąk "ale jeżeli za friko, to to pieprzę":
http://wpolityce.pl/wydarzenia/26855-korupcja-w-warszawskiej-jednostce-samorzadowej-cba-zatrzymalo-urzednikow-i-przedsiebiorcow

Oby żyło się lepiej i kręciło lody.
millena

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #236 dnia: Kwietnia 18, 2012, 16:19:28 »
Cytat: "KrP"
Ale kurde, po napisaniu kilku tekstów do prasy dostawać (przez półtora roku, lolz) propozycję pracy na lotnisku?


Młody Misio Tusk wie o lotnictwie bardzo dużo. Przecież jego tata lata do Sopotu na długie weekendy (czwartek-poniedziałek) prawie co tydzień - co kosztowało polskiego podatnika ok 6 mln złotych. Czego tata Michasiowi nie opowiedział, to dopowiedział mu o lataniu Staszek Cudny (nomen omen) przyszły szwagier Michasia, który często towarzyszy przyszłemu teściowi w tych wyprawach sponsorowanych przez podatników. Ot tanie państwo w wykonaniu PO.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #238 dnia: Kwietnia 20, 2012, 12:16:05 »
Skoro już jesteśmy przy pensjach:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowy-prezes-pkp-dostanie-miesiecznie-59-tysiecy-zl,1,5109970,wiadomosc.html

Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego tak dużo? Jest jakieś logiczne wyjaśnienie tak wysokich pensji?

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #239 dnia: Kwietnia 20, 2012, 13:56:48 »
Cytat: "secha"
Skoro już jesteśmy przy pensjach:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowy-prezes-pkp-dostanie-miesiecznie-59-tysiecy-zl,1,5109970,wiadomosc.html

Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego tak dużo?


Bo ich zasady nie obowiązują?
Z chęci wzbogacenia się za wszelką cenę?
Z arogancji i wiary w swoją wyjątkowość?
Bo potrzeba luksusu?
A może z przyczyny pobłażliwości właściwych organów nie mają skrupułów?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -