Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 162444 razy)

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #210 dnia: Kwietnia 12, 2012, 21:34:59 »
Cytat: "jezat"
Ale w przeciwieństwie do was Donald Tusk potrafi wygrywać wybory ogrywając takich


Cytat: "sekator"
Kanciarzom i oszustom często udaje się wodzić uczciwych ludzi za nos. Ale do czasu, możesz mi wierzyć.

Masz rację,dlatego uczciwi wygrywają wybory.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #211 dnia: Kwietnia 12, 2012, 21:38:07 »
Cytat: "jezat"
Masz rację,dlatego uczciwi wygrywają wybory


Sam pisałeś, że Platfuuuooorma to złodzieje i kombinatorzy. Coś się zmieniło ?

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #212 dnia: Kwietnia 12, 2012, 21:41:58 »
Cytat: "jezat"
Masz rację,dlatego uczciwi wygrywają wybory


Cytat: "sekator"
Sam pisałeś, że Platfuuuooorma to złodzieje i kombinatorzy. Coś się zmieniło ?

W Policach się zmieniło.Wyjdz z podziemia wybory samorządowe już dawno za nami
Nudny się stajesz.Idę spać.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #213 dnia: Kwietnia 12, 2012, 21:44:34 »
Cytat: "jezat"
sekator napisał/a:
Sam pisałeś, że Platfuuuooorma to złodzieje i kombinatorzy. Coś się zmieniło ?

W Policach się zmieniło.Wyjdz z podziemia wybory samorządowe już dawno za nami


Aaa to w Policach była jakaś inna Platforma ? A czym się różniła od tej twojej warszawskiej, tej cudownej, uczciwej i prawdomównej ?
Jednym słowem, kochasz Patformę ale wolisz, żeby nie wchodziła na twoje podwórko.

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #214 dnia: Kwietnia 13, 2012, 13:55:51 »
Cytat: "jezat"
W Policach się zmieniło.Wyjdz z podziemia wybory samorządowe już dawno za nami

Cytat: "sekator"
Aaa to w Policach była jakaś inna Platforma ? A czym się różniła od tej twojej warszawskiej, tej cudownej, uczciwej i prawdomównej ?

Choćby tym ,że krajowa wygrała po raz drugi wybory parlamentarne,w przeciwieństwie do nieudaczników z PiSu.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #215 dnia: Kwietnia 13, 2012, 15:37:23 »
Cytat: "jezat"
w przeciwieństwie do nieudaczników z PiSu


Nieudacznicy z PO mają od początku roku festiwal wpadek, błędnych decyzji i pseudoreform, których przez 4 miesiące zebrało się tyle, że można byłoby nimi obdzielić wszystkie rządy po 1989 roku. Gdyby nie media, poparcie dla Tuska wynosiłoby juz grubo poniżej 10%.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #216 dnia: Kwietnia 13, 2012, 15:40:58 »
Ale to jednak PO wygrało wybory 2 razy z rzędu a nie PiS. A zdaje się, że w czasach kiedy byli u władzy zainstalowali swoich ludzi w TVP. Chociażby "Pati Koti". Chociaż teraz to chyba "Pati Ziobri" :)

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #217 dnia: Kwietnia 13, 2012, 15:49:19 »
Cytat: Kilofownikownia
Ale to jednak PO wygrało wybory 2 razy z rzędu a nie PiS[/quote

Powiem więcej. Jeżeli utrzymają media i skutecznie dalej będą ogłupiać Polaków wygrają po raz trzeci. Tusk doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego popiera ACTA, cenzurę, zamordyzm i blokuje TV Trwam.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #218 dnia: Kwietnia 13, 2012, 15:58:08 »
TVP moim zdaniem jest nadal pro PiS. Ale w sumie ja TV (jakąkolwiek) oglądam raz na miesiąc (jak nie rzadziej). Osobiście nie czuje się przez nich ogłupiony. PiS już pokazał co potrafi i wybacz, ale mojego głosu nie dostaną :) To co robi PO to też nie jest cud, miód i orzeszki niemniej jednak z grubsza ich kierunek mi odpowiada. A co TV Trwam: o jakim blokowaniu mowa? To, że nie dostali miejsca na multipleksie (jak na razie, bo za jakiś czas będą kolejne wolne miejsca) nie zmniejsza jej zasięgu. Bo chciałem przypomnieć, że obecnie nie są dostępni "z powietrza". W dodatku nie tylko oni się nie załapali do multipleksu więc dlaczego często pojawia się zarzut o powody polityczne bądź dyskryminację? Dyskryminacja to by była jakby właśnie dostali miejsce mimo niespełniania wymagań.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #219 dnia: Kwietnia 13, 2012, 17:37:51 »
Cytat: "Kilofownikownia"
TVP moim zdaniem jest nadal pro PiS


Jasne. Z Zarządem PO i SLD. Dobry dowcip...

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #220 dnia: Kwietnia 13, 2012, 18:40:50 »
Cytat: "sekator"
Jasne. Z Zarządem PO i SLD. Dobry dowcip...
To nie jest dowcip. Oglądałem jakiś czas temu "Wiadomości" i sposób relacjonowania wydarzeń (tyczyły się smoleńska i awantur urządzanych przez PiS) był moim zdaniem mocno naciągany i wybielający dla PiS. Ale każdy ma prawo do własnego odbioru i przemyśleń. Wszak nie mam monopolu na wiedzę i prawdę.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #221 dnia: Kwietnia 14, 2012, 18:31:24 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Oglądałem jakiś czas temu "Wiadomości" i sposób relacjonowania wydarzeń (tyczyły się smoleńska i awantur urządzanych przez PiS) był moim zdaniem mocno naciągany i wybielający dla PiS


Ok. Różnica między nami jest tylko taka, że ja tam byłem osobiście, a Ty znasz to wydarzenie (które trwało od 7.00 do 22.00) tylko z medialnych przekazów. I oświadczam Ci, że wszystkie były przekłamane, tendencyjne i niekorzystne dla zebranych tam uczestników. Oczywiście nie stawiam znaku równości między TVP i TVN, ponieważ ta ostatnia funkcjonuje jedynie nie w celach informacyjnych, a jedynie indoktrynujących, mających na celu niszczenie i szydzenie z z opozycji wobec rządu Tuska.
Rząd ten opiera się przede wszystkim na wielkich grupach interesu, byłych pracownikach służb komunistycznych i ich współpracownikach oraz właśnie na mediach które operują kłamliwym przekazem, służącym dezinformacji i szczuciu jednych Polaków na drugich.
pozdrawiam sekator

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #222 dnia: Kwietnia 15, 2012, 17:19:13 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Ale to jednak PO wygrało wybory 2 razy z rzędu a nie PiS.


Przegrani niech w końcu się pogodzą, jest jak jest, do roboty.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #223 dnia: Kwietnia 15, 2012, 19:50:25 »
Cytat: "Daria"
Cytat: "Kilofownikownia"
Ale to jednak PO wygrało wybory 2 razy z rzędu a nie PiS.


Przegrani niech w końcu się pogodzą, jest jak jest, do roboty.


Musiałam odejść od kompa i nie skończyłam myśli. Od dobrego polityka oczekuję działań w aktualnej rzeczywistości, wiarygodnych sygnałów, że zależy mu na dobru nie tylko swoim. Często ma się wrażenie, że krytyka i krzyki to wszystko na co jego stać (polityka ) Swego czasu Jar powiedział, że nie pozwoli na reformę KRUS, Pawlak, że nie pozwoli na zmiany w emeryturach mundurowych i ew. zastanowi się nad zniżkami komunikacyjnymi dla studentów...Czy odwołali powyższe? Milczą w sprawach dla dołów ważnych licząc na dość powszechną niechęć ludzi do wgłębiania się w trudne tematy.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #224 dnia: Kwietnia 15, 2012, 20:49:28 »
Cytat: "Daria"
Przegrani niech w końcu się pogodzą, jest jak jest, do roboty



W demokracji nigdy nie wiadomo kto jest wygranym, a kto przegranym. W totalitaryźmie tym bardziej. Czy to samo powiedziałabyś niemieckim demokratom w 1933 roku po dojściu Hitlera do władzy, lub chłopom rosyjskim w 1921 podczas walki z komunistycznym zamordyzmem ? A może strajkujacym górnikom w kopalni Wujek w 1989 roku ? Jeżeli tak, to masz ciekawe pojęcie o demokracji i kształtowaniu się społeczeństwa demokratycznego oraz dążeniu do lepszego systemy władzy.
Swoją drogą to rząd Tuska powinien się zabrać do roboty, po 5 latach wakacji na koszt polskiego podatnika.
pozdrawiam sekator