Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 162407 razy)

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #255 dnia: Kwietnia 21, 2012, 22:03:51 »
Ostre przemówienie Ewy Stankiewicz podczas dzsiejszej, manifestacji w Warszawie.
Co prawda żarty się skończyły, ale myślę że Donald Tusk będzie miał problem, aby kilkudziesięciotysięczny tłum postawić przed sądem za nazwanie go zdrajcą :


Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
PO,tylko dla idiotów.

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #257 dnia: Kwietnia 22, 2012, 17:05:13 »
Cytat: "sekator"
Ostre przemówienie Ewy Stankiewicz podczas dzsiejszej, manifestacji w Warszawie.
Co prawda żarty się skończyły, ale myślę że Donald Tusk będzie miał problem, aby kilkudziesięciotysięczny tłum postawić przed sądem za nazwanie go zdrajcą :

Nie trzeba wszystkich.Wystarczy wybrać najbardziej tchórzliwych korzystając z praktyk  Ziobry akceptowanych przez jarosławpolskęzbaw.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #258 dnia: Kwietnia 22, 2012, 21:15:59 »
Donald Tusk straszny ( :lol2: )Saruman :

,,To co, Sarumanie − chciałoby się zapytać? Wynajmiesz na nas firmę ochroniarską? Bo na policjantów, którym nie płacisz, którym pozabierałeś grzałki i papier toaletowy, za bardzo nie licz, a straż miejska twojej pomocnicy dobra jest do rozrzucania zniczy i kwiatów. A wojsko już w Polsce nie istnieje, sam je, pajacu, zlikwidowałeś, żeby zapunktować u „młodych wykształconych" zniesieniem poboru. A na ulice wychodzą już nie setki i nie tysiące, ale dziesiątki tysięcy, a jak jeszcze trochę podniesiesz ceny i podatki, i jeszcze bardziej obniżysz wydatki − a przecież tak każą „rynki finansowe" i nie masz ruchu, bo się u nich zadłużyłeś, Sarumanie, do gaci − i jak zaczną padać rozsypujące się ze starości elektrownie, bo wolałaś wydać pożyczone pieniądze na stadiony, zamiast na modernizację infrastruktury, jak znowu się wykolei z tej samej przyczyny pociąg, bo twoi trampkarze nie umieli nawet wziąć i wydać na ich modernizację kasy podtykanej przez Unię, jak kolejki do lekarzy jeszcze trochę się wydłużą, a Unia zatrzyma kolejne pieniądze, żądając ukrócenia bałaganu i afer − to wyjdą i setki tysięcy. Takie straszenie, to, jak to na moim podwórku się mówiło: nie strasz, nie strasz, bo się ze snu zbudzisz."

http://www.rp.pl/artykul/776919,863943-Gadanie-z-Sarumanem.html

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
PO,tylko dla idiotów.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #260 dnia: Kwietnia 23, 2012, 13:21:40 »
Ciekawy głos forumowicz-emigranta z Wielkiej Brytanii na z WP:

,, Mieszkam w UK od 2004 roku i ostatnio coraz więcej rozwścieczonych Polaków przyjeżdża do Anglii za pracą. Są to najczęściej młodzi ludzie po studiach. To co oni mówią o Polsce, Platformie i Tusku to po prostu nie da się powtórzyć. Ale jedno co mnie uderzyło za każdym razem kiedy spotykam takich nowo przybyłem to to że wszyscy mówią że wybuchnie w Polsce rewolucja, bo ludzie nie wytrzymają tak wysokich podatków, cen, bezrobocia, i ogólnie tego marazmu. Mogę im tylko współczuć, gdyż Anglia to bardzo przyjazny kraj, od przyszłego roku VAT będzie wynosił 15%, kwota wolna od podatku to 9200 funtów na rok, firmę można prowadzić legalnie przez 3 miesiące nie płacąc żadnych podatków (na próbę), nie ma ZUSu jak w Polsce, jeśli twoja firma nic nie zarobi płacisz 10 funtów na miesiąc ich takiego Zusu czyli 50 zł (w Polsce 1000zł). Na prawdę współczuje wszystkim żyjącym w tym strasznym kraju"

www.wp.pl

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #261 dnia: Kwietnia 23, 2012, 18:22:37 »
Cytat: "sekator"
Ciekawy głos forumowicz-emigranta z Wielkiej Brytanii na z WP:

,, Mieszkam w UK od 2004 roku i ostatnio coraz więcej rozwścieczonych Polaków przyjeżdża do Anglii za pracą. Są to najczęściej młodzi ludzie po studiach. To co oni mówią o Polsce, Platformie i Tusku to po prostu nie da się powtórzyć. Ale jedno co mnie uderzyło za każdym razem kiedy spotykam takich nowo przybyłem to to że wszyscy mówią że wybuchnie w Polsce rewolucja, bo ludzie nie wytrzymają tak wysokich podatków, cen, bezrobocia, i ogólnie tego marazmu. Mogę im tylko współczuć, gdyż Anglia to bardzo przyjazny kraj, od przyszłego roku VAT będzie wynosił 15%, kwota wolna od podatku to 9200 funtów na rok, firmę można prowadzić legalnie przez 3 miesiące nie płacąc żadnych podatków (na próbę), nie ma ZUSu jak w Polsce, jeśli twoja firma nic nie zarobi płacisz 10 funtów na miesiąc ich takiego Zusu czyli 50 zł (w Polsce 1000zł). Na prawdę współczuje wszystkim żyjącym w tym strasznym kraju"

www.wp.pl
Sławku, niestety WIZJONER Vincenty nie czyta naszego forum, ale na coś takiego plułby jak diabeł na święconą wodę... To dopiero początek, u mnie w pracy 90 % kolegów zaciska zęby i robi, bo w tej branży w okolicy mają niepisaną umowę o niepodbieraniu pracowników i płacą tak samo, czyli ch....  Może Vincuś w końcu spełni obietnicę i poprosi o azyl w USiA i tam będzie uzdrawiał finanse ;D
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #262 dnia: Kwietnia 23, 2012, 18:31:41 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
To dopiero początek, u mnie w pracy 90 % kolegów zaciska zęby i robi, bo w tej branży w okolicy mają niepisaną umowę o niepodbieraniu pracowników i płacą tak samo, czyli ch.... Może Vincuś w końcu spełni obietnicę i poprosi o azyl w USiA i tam będzie uzdrawiał finanse ;D


Prędzej wyjdziecie na ulice, dylematem może być wybór, komu powierzyć losy kraju.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #263 dnia: Kwietnia 23, 2012, 18:50:07 »
Cytat: "speedbax"
komu powierzyć losy kraju.
No właśnie, komu? Z pustego i Salomon nie naleje... Teraz znowu radosne nowiny o pożyczaniu MFW 8 miliardów dolarów... W końcu Tusk nie rozdaje swoich pieniędzy, to może... My jesteśmy krajem mlekiem i miodem płynącym więc nic dziwnego :crazy:  Ciekawe co jeszcze Ci obłąkańcy wymyślą... Strach się bać normalnie...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #264 dnia: Kwietnia 23, 2012, 19:02:31 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Ciekawe co jeszcze Ci obłąkańcy wymyślą... Strach się bać normalnie...


No raczej nic nowego nie wymyślą, teraz będą sobie udowadniać, kto jest zdrajcą, a kto nie. Ciekawe ile jeszcze będzie trwał ten żałosny spektakl walki o władzę.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #265 dnia: Kwietnia 23, 2012, 19:03:39 »
Cytat: "speedbax"
Ciekawe ile jeszcze będzie trwał ten żałosny spektakl walki o władzę.
Długo... Za długo.

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #266 dnia: Kwietnia 23, 2012, 21:08:49 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Ciekawe co jeszcze Ci obłąkańcy wymyślą... Strach się bać normalnie...


Cytat: "speedbax"
No raczej nic nowego nie wymyślą, teraz będą sobie udowadniać, kto jest zdrajcą, a kto nie. Ciekawe ile jeszcze będzie trwał ten żałosny spektakl walki o władzę.

Dodam nieśmiało,że PO na razie nie musi walczyć o władzę.Wybory dopiero w 2015.Kryterium uliczne to domena PiSu.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #267 dnia: Kwietnia 24, 2012, 09:40:38 »
Cytat: "palindrom"
Cytat: "secha"
Skoro już jesteśmy przy pensjach:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowy-prezes-pkp-dostanie-miesiecznie-59-tysiecy-zl,1,5109970,wiadomosc.html

Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego tak dużo? Jest jakieś logiczne wyjaśnienie tak wysokich pensji?

Bo ma nieco większą odpowiedzialność niż motorniczy na kolei? Bo ma nieco większą wiedzę? Nieco większe doświadczenie? I wreszcie może dlatego, że za mniejsze pieniądze dobrzy specjaliści od zarządzania nie chcą pracować [podaż i popyt?]


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Opole-pociag-na-niewlasciwym-torze-O-wlos-od-katastrofy,wid,14435229,wiadomosc.html?ticaid=1e541

Oj tak, podwyżki uzasadnione, pan "zarządca" ma znacznie odpowiedzialniejszą fuszkę, bez 50k PLN się nie obejdzie przecie.

Większych bredni dawno nie czytałem.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

palindrom

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #268 dnia: Kwietnia 24, 2012, 10:00:18 »
Cytat: "KrP"


http://wiadomosci.wp.pl/k...ml?ticaid=1e541

Oj tak, podwyżki uzasadnione, pan "zarządca" ma znacznie odpowiedzialniejszą fuszkę, bez 50k PLN się nie obejdzie przecie.

Większych bredni dawno nie czytałem.


Ja również, bo ciężko dyskutować o kolei z kimś kto nie odróżnia PKP Intercity od PKP PLK. To dwie różne firmy, które nie mają ze sobą nic wspólnego. Warto zanim się zacznie dyskutować dowiedzieć się chociaż o czym ta dyskusja, nieprawdaż?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #269 dnia: Kwietnia 24, 2012, 10:11:50 »
Tu już nie chodzi o konkretną firmę tylko o konkretny stan kolei. A ten raczej nie obliguje tych wszystkich wielkich zarządców do pobierania pensji na takim poziomie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln