Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785278 razy)

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5130 dnia: Listopada 06, 2016, 18:38:55 »
Pani Anno czy ZZ mają wgląd w to jak kształtuje się fundusz płac? Jak wiemy z ZCH odchodzą pracownicy na emerytury a są to ludzi z wysokimi stawkami za to nowi przyjmowani są na stawkach 1900- 2000? Zakład ma zamiar finansować PDH oszczędzając na placach? Brzmi to zabawnie szczególnie gdy płace to jakieś 6 % w budżecie firmy...

Moim zdaniem w ogóle to nie brzmi zabawnie, ale wiem że to był sarkazm z Twojej strony. :D
Są przyjęcia do pracy, widać to... ale w dalszym ciągu zdecydowanie jest więcej osób, które mają rok, dwa do emerytury niż wcześniej wspomnianych przyjętych.
Ciekaw też jestem jak to będzie wyglądało z aparatowymi na PDH - postawią na całkiem nową kadrę?
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline azi221

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5131 dnia: Listopada 06, 2016, 20:24:28 »
Pani Anno czy ZZ mają wgląd w to jak kształtuje się fundusz płac? Jak wiemy z ZCH odchodzą pracownicy na emerytury a są to ludzi z wysokimi stawkami za to nowi przyjmowani są na stawkach 1900- 2000? Zakład ma zamiar finansować PDH oszczędzając na placach? Brzmi to zabawnie szczególnie gdy płace to jakieś 6 % w budżecie firmy...

Ostatnio przyjmowali na 2 zmiany za 2300 brutto z dodatkiem zmianowym czyli 1669 zł na rękę.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5132 dnia: Listopada 06, 2016, 22:55:12 »
Ciekaw też jestem jak to będzie wyglądało z aparatowymi na PDH - postawią na całkiem nową kadrę?
Dlaczego nie? Tak zaczynały Zakłady.
Pracę mają mieć zapewnioną uczniowie pewnych klas z "Białej" i ZUT'u.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5133 dnia: Listopada 07, 2016, 07:30:59 »
A co awariami na instalacjach, postojami, które spowodowane są oczekiwaniem na elektryka , mechanika lub automatyka.
Nie ma kasy na remonty, części zamienne- a awaria bez tego nie będzie usunięta.
Kto za to ponosi odpowiedzialność ? Obsługa, służby GAPS, które zawalone są zlecaniami z różnych wytwórni ?
A będzie takich przypadków coraz więcej.

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5134 dnia: Listopada 07, 2016, 11:57:33 »
Ciekaw też jestem jak to będzie wyglądało z aparatowymi na PDH - postawią na całkiem nową kadrę?
Dlaczego nie? Tak zaczynały Zakłady.
Pracę mają mieć zapewnioną uczniowie pewnych klas z "Białej" i ZUT'u.

To raczej wielu tych pracowników nie będzie. ;-)

Dodam, że APARATOWYMI a absolwenci ZUTu raczej takowymi nie będą zainteresowani.
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2016, 12:01:26 wysłana przez johnnie.winterfeld »
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline syberianhusky

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5135 dnia: Listopada 07, 2016, 13:58:26 »
Mnie trochę boli, że pracując ponad pół roku zarabiam najmniej, wykonując wszystkie prace, jakie wykonują starsi pracownicy, często przebywający na zwolnieniach lekarskich. Wydział nie jest lekki, premie są dla większości niezrozumiałe, a ich wysokość zależna od przerobów, tonażu itp.
Tylko, że jak tonaż nie schodzi, wykonujemy inne prace, wcale nie lżejsze niż pierwotnie zakładane, a premii z tego nie ma.

Nie chodzi mi o konkretne kwoty wynagrodzenia czy premii, ani o pretensje do świata o to co jest, ale uważam, że pracownicy w ramach całego wydziału powinni być traktowani sprawiedliwie i przejrzyście.
Kadra dyrektorska, starsi mistrzowie powinni być naprawdę wyselekcjonowani, z predyspozycjami do mądrego zarządzania, nagradzania, karania i rozmawiania z ludźmi, także powinni umieć podnosić morale na wydziałach i jednoczyć ludzi. Jest niestety inaczej. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5136 dnia: Listopada 07, 2016, 14:08:06 »
Wielu z nas którzy pracowali tyle co ty no mieli podobne poglądy i uważali ze tak powinno być jak piszesz, ale jak popracujesz dłużej chociaż kilka lat sam zauważysz ze ten siat jest inaczej poukładany, znajomości, układy, koneksje  to podstawa ot taka brutalna prawda  ::) ???
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5137 dnia: Listopada 07, 2016, 14:22:05 »
Spokojnie dojdziesz do takich samych stawek i będziesz mógł iść śmiało na zwolnienie tak jak i oni. Zauważ, że oni też zaczynali od niskich stawek i do obecnej musieli przepracowac kupę lat.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5138 dnia: Listopada 07, 2016, 14:26:16 »
Mnie trochę boli, że pracując ponad pół roku zarabiam najmniej, wykonując wszystkie prace, jakie wykonują starsi pracownicy, często przebywający na zwolnieniach lekarskich. Wydział nie jest lekki, premie są dla większości niezrozumiałe, a ich wysokość zależna od przerobów, tonażu itp.
Tylko, że jak tonaż nie schodzi, wykonujemy inne prace, wcale nie lżejsze niż pierwotnie zakładane, a premii z tego nie ma.

Nie chodzi mi o konkretne kwoty wynagrodzenia czy premii, ani o pretensje do świata o to co jest, ale uważam, że pracownicy w ramach całego wydziału powinni być traktowani sprawiedliwie i przejrzyście.
Kadra dyrektorska, starsi mistrzowie powinni być naprawdę wyselekcjonowani, z predyspozycjami do mądrego zarządzania, nagradzania, karania i rozmawiania z ludźmi, także powinni umieć podnosić morale na wydziałach i jednoczyć ludzi. Jest niestety inaczej. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.
Cóż mam rzec...tak było z każdym z nas,a więc nie ma co się oburzać i po prostu trzeba robić swoje...rok w rok sa podwyżki wiec źle nie będzie,a był kiedyś taki okres że nie bylo podwyżek długi czas...tak więc głowa do góry kolego

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5139 dnia: Listopada 07, 2016, 16:52:04 »
Dla zainteresowanych: doładowanie 800 na karty sodexo do 9.12

Offline Stanisław

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5140 dnia: Listopada 07, 2016, 21:51:14 »
Dla zainteresowanych: doładowanie 800 na karty sodexo do 9.12

Dzięki za wiadomość.
Miejmy nadzieję, że bony świąteczne dostaniemy w tym roku do innych sklepów niż ten najdroższy FARMER.

Post Merge: Listopada 07, 2016, 22:00:23
Wielu z nas którzy pracowali tyle co ty no mieli podobne poglądy i uważali ze tak powinno być jak piszesz, ale jak popracujesz dłużej chociaż kilka lat sam zauważysz ze ten siat jest inaczej poukładany, znajomości, układy, koneksje  to podstawa ot taka brutalna prawda  ::) ???
Masz w 100% rację. Sam znam wielu takich z odpowiednich opcji, którzy za dobrą grę w piłkę lub inne osiągnięcia sportowe i przy tym odpowiednie przynależności do partii mimo młodego około 30 lat życia wieku i tylko szkoły średniej zostali kierownikami z wysokimi pensjami. A ludzie po studiach są zwykłymi aparatowymi z byle jakim wynagrodzeniem. Na moim wydziale też daje się to zaobserwować.
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2016, 22:00:23 wysłana przez Stanisław »

Offline swiezak

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5141 dnia: Listopada 07, 2016, 22:31:11 »
Mam pytanie do osób, które zostały zatrudnione w roku 2007/2008. Z jaką stawką płacy zasadniczej zostaliście przyjęci?

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5142 dnia: Listopada 08, 2016, 06:45:37 »
1350brutto.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5143 dnia: Listopada 08, 2016, 06:50:12 »
1400 początek stycznia 2007 umowa na zastępstwo
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2016, 07:27:49 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline Abcdef

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5144 dnia: Listopada 08, 2016, 07:20:46 »
Styczeń 2008. 1600 na start.  Za miesiąc 300 podwyżki, akurat się załapałem bo dawali dla wszystkich.