Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6877748 razy)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5100 dnia: Listopada 05, 2016, 17:29:40 »
podwyżka ...100 zł...
No i co na to nasze kochane ZZ, a wielu tu marzyło o 6 stówkach podwyżki a tu będzie na rękę 60 dyszek. No jak przejdzie to nasuwa się jeden wniosek nasze ZZ są do dupy i nie parafią  cokolwiek (podwyżki, posiłki, nagroda 50 lat zch) załatwić pracownikom, no bo sobie to już insza sprawa  i są bardziej operatywni.
Przecież on bredzi z tą 100

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5101 dnia: Listopada 05, 2016, 17:34:03 »
Wiesz można w to uwierzyć z prostego powodu już raz nam związki taką podwyżkę załatwili i na dodatek byli z tego dumni  8)
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5102 dnia: Listopada 05, 2016, 17:36:59 »
Wiesz można w to uwierzyć z prostego powodu już raz nam związki tak podwyżkę załatwili i na dodatek byli z tego dumni
Nie sadzę by jakikolwiek prezes miał odwagę dac w tak dużej firmie taką nic nie wartą podwyżkę...tego nie mozna nazwać nawet podwyżką więc bądźmy poważni...u innych po 600 a nam 100? Ciezko mi w to uwierzyć.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5103 dnia: Listopada 05, 2016, 17:57:30 »

Przecież on bredzi z tą 100
Dokładnie. Jedyne co padło na zebraniu to kolejny termin 'negocjacji' :D
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5104 dnia: Listopada 05, 2016, 18:26:03 »
Jak dobrze kojarzę to chyba w 2014 otrzymaliśmy stówkę brutto podwyżki. Wiec nic dziwnego.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline arus37

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5105 dnia: Listopada 05, 2016, 19:13:49 »
A gdzie się podziała wasza an_na , zapewne brak czasu dla pospólstwa  ;D ;D ;D

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5106 dnia: Listopada 05, 2016, 23:58:40 »
A gdzie się podziała wasza an_na , zapewne brak czasu dla pospólstwa  ;D ;D ;D

O cwaniaczek, a gdzie się podzialo twoje byle konto? Zalozyles nowe i myślisz, że tym postem zablysniesz?  Pani Ania nie ma obowiązku tutaj pisać, pomaga ile może, więc skończ wasc i wstydu oszczędź.

Offline Angel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5107 dnia: Listopada 06, 2016, 11:42:24 »
Jeżeli prawdą jest, że na ostatnim spotkaniu nie uzgodniono jeszcze żadnych konkretnych propozycji, to jest to dowód na to jak słabe mamy związki zawodowe. Ktoś słusznie zauważył, ze w Puławach w ciągu kilku dni osiagnieto porozumienie. Niestety nasze zz są tak wewnętrznie skłócone, ze nie są w stanie wspólnie działać na rzecz pracowników, a jest to ich podstawowy statutowy obowiązek. Szanowni państwo związkowcy - zacznijcie działać bo inaczej pracownicy Wam podziękują. Zastanówcie sie nad tym szczególnie wtedy,  kiedy będziecie przeliczać swoje 100% premie bez osiągnięcia czegokolwiek, bo jeżeli Waszym celem byłoby osiągniecie korzyści dla pracowników Wasza premia wyniosłaby 0.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5108 dnia: Listopada 06, 2016, 11:52:28 »
Szanowni państwo związkowcy - zacznijcie działać bo inaczej pracownicy Wam podziękują.
Strachy na lachy panowie i panie z związków nie boją się. Pic polega na tym ze wielu ludzi należy do kilku związków a związki żyją bo dają chwilówki i raz w roku bony czy gotówkę co uszczęśliwia naród. Szefowie wiedza czy załatwia 100 czy 600 to i tak z ich premią nie stanie się nic złego będą mieli 100%.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5109 dnia: Listopada 06, 2016, 12:26:10 »
Jest tyle Związków na zakładzie, że conajmniej jeden może się bać moim zdaniem :) kwestia dogadania się ludzi, który ZZwiązek :)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5110 dnia: Listopada 06, 2016, 12:55:43 »
Argus co za określenie... Angel kolejny :)
Nasze negocjacje muszą uwzględniać sytuację finansową oraz nakłady na PDH. Nowicjusze z dwoma lub więcej kontami;) zapraszam na pozostanie z nami na dłużej .
Byłam na służbowym wyjeździe i dopiero wróciłam. Nie zawsze jest dostęp do neta.W piątek było kolejne spotkanie negocjacyjne. Pracodawca przedstawił nam wyliczenia kwotowe wynikające z naszego wniosku. Został złożony również wniosek, aby doładowanie kart wyniosło 800,500,800. Omawialiśmy kwestię nagrody rocznej w kontekście odpisów "na Senegal". Ustaliliśmy, że podpiszemy porozumienie dotyczące nagrody rocznej za 2016 oraz, że kolejne negocjacje od ędą się w tygodniu 21-24 list. Podczas spotkania omawiany był również temat regulaminu premiowego. W sprawie szczegółów zapraszam do biura związku/ ków ( kontakcie telefonicznym, emIlowym lub messenger :) ).

Post Merge: Listopada 06, 2016, 15:45:32
http://zchpolice.grupaazoty.com/index.php?lang=pl&p=relacje&s=raportyb&val=&f=&c=desc&gid=&m=&d=&t=data&rq=&page=0&pid=719
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2016, 15:45:32 wysłana przez An_na »

Offline Angel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5111 dnia: Listopada 06, 2016, 15:45:39 »
Pani Anno, więcej dystansu. Rozumiem, że może się Pani nie podobać nazwa użytkownika ale komentowanie tego publicznie jest po prostu nieeleganckie. Moją propozycją jest , żeby wszystkie związki zawodowe miały do wykonania określone cele, tak jak pozostali pracownicy. To byłoby sprawiedliwe. Podczas wprowadzania systemu premiowania nie zapomnieliście Państwo oczywiście o sobie.. jak zwykle. Życzę Wam jednak żebyście pokazali klasę podczas negocjacji z pracodawcą bo tego ostatnio trochę brakuje z waszej strony.  A moze skontaktujcie się z kolegami z Puław, może coś Wam podpowiedzą.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5112 dnia: Listopada 06, 2016, 15:45:45 »
No to krótkie pytanie. Czy była propozycja podwyżki 100 zł ? Jak tak co na to ZZ ?

Post Merge: [time]06 Listopad 2016, 15:51:54[/time]

Podczas wprowadzania systemu premiowania nie zapomnieliście Państwo oczywiście o sobie
Zgadza się szefowie związków mają zawsze zaznaczam zawsze 100% premii bez względu na to jak zakład stoi.



Post Merge: [time]06 Listopad 2016, 15:56:25[/time]

Życzę Wam jednak żebyście pokazali klasę podczas negocjacji z pracodawcą bo tego ostatnio trochę brakuje z waszej strony.
Złe sformułowanie użyłeś/aś w tym zdaniu nie ostatnio powinno być zawsze   

Post Merge: Listopada 06, 2016, 16:01:54
A moze skontaktujcie się z kolegami z Puław, może coś Wam podpowiedzą.
Dobry pomysł, ale raczej nie realne przecież nasze związki działają  tylko w naszym interesie i przede wszystkim szybko przykład: posiłki regeneracyjne.
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2016, 16:01:54 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5113 dnia: Listopada 06, 2016, 16:08:59 »
Jest tyle Związków na zakładzie, że conajmniej jeden może się bać moim zdaniem  kwestia dogadania się ludzi, który ZZwiązek


Ten pomysł jest bardzo dobry. Wtedy by się wszystkie ZZ wystraszyły wreszcie :)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5114 dnia: Listopada 06, 2016, 16:20:42 »
Jest tyle Związków na zakładzie, że conajmniej jeden może się bać moim zdaniem :) kwestia dogadania się ludzi, który ZZwiązek :)
Nie ma szansy na to , jedynym sposobem na ograniczenie jest wprowadzenie ze pracownik może należeć tylko do jednego związku w zakładzie pracy oraz finansowanie związków ze tylko  ze składek członków ale to tez jest mało realne
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.