Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6788547 razy)

Karaoke

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #660 dnia: Maja 29, 2012, 18:02:10 »
Cytat: "EVPolice"
Zbulwersowanie m.in dlatego że obowiązki, wymagania i odpowiedzialność jest taka sama, a nawet większa a nagroda roczna dla jednych 2 tys. dla innych 4 tys., nie mówiąc już że nie ma tendencji do wyrównywania pensji, jak wyżej napisałem, trzeba jasno wpisać stawki za wysługę, po za tym za lata pracy jest jubileuszówka.
Stawka musi być jasno przypisana do stanowiska, bo teraz nie ma jasnych zasad za co można dostać podwyżkę.


Stawka jest przypisana do stanowiska. W układzie zbiorowym znajdziesz "taryfikator" wraz z widełkami. To, ze nie  ma zasad co do podwyżek indywidualnych, to wina jedynie naszych przełożonych. Oni nie mają żadnych zasad. Tendencja wyrównania pensji zdawała się mieć miejsce podczas ostatniej regulacji płac...  Zresztą, nie wiem, skąd możesz wiedzieć, ile kto zarabia, skoro istnieje wewnętrzny akt prawny  mówiący o tajemnicy wynagrodzeń. Czyżby wobec kogoś trzeba by było wyciągnąć konsekwencje dyscyplinarne ?!?  Już od dawna wydaje mi się, że dużo wycieka w tym temacie... Co na to specjaliści wysokiej rangi ;)  od ochrony danych osobowych  ?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #661 dnia: Maja 29, 2012, 18:12:12 »
Cytat: "Karaoke"

S Zresztą, nie wiem, skąd możesz wiedzieć, ile kto zarabia, skoro istnieje wewnętrzny akt prawny  mówiący o tajemnicy wynagrodzeń.


Bzdura.

A nawet jeśli gdzieś istnieje to jest to zapis niezgodny z prawem.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #662 dnia: Maja 29, 2012, 18:15:54 »
Cytat: "EVPolice"
Powstaje nowy związek zawodowy (...) i to nie byle jaki (...) chyba że nie zbiorę 20 osób

Mocarnie. Dodajcie sobie do nazwy numer kolejny, bo patrząc na ilość pracowników to można takich związków luzem ponad 100 założyć i łatwo się będzie pomylić... :)
Gwoli ścisłości, chcecie walczyć o równą płacę dla członków czy dla wszystkich (członków)? (bo jeśli ta równa płaca miałaby być ustalona na poziomie minimum, to chyba nie wszyscy chcieliby takiej równości).
Zanim zapytasz:
tak, nabijam się
tak, nie wierzę w wasze uczciwe zamiary
tak - nie wydaje mi się coby ten związek wypalił
W każdym razie powodzenia ;)

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #663 dnia: Maja 29, 2012, 18:19:41 »
No włśnie te widełki chyba rozrzut ze 150% do stanowiska,
miało być wartościowanie stanowisk ale chyba beton zadziałał,
tajemnica obowiązuje zdaje się tylko tych którzy mają wgląd w dokumenty, natomiast każdy może informować każdego o swoich poborach.

Karaoke

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #664 dnia: Maja 29, 2012, 18:20:12 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "Karaoke"

S Zresztą, nie wiem, skąd możesz wiedzieć, ile kto zarabia, skoro istnieje wewnętrzny akt prawny  mówiący o tajemnicy wynagrodzeń.


Bzdura.

A nawet jeśli gdzieś istnieje to jest to zapis niezgodny z prawem.


To nie jest bzdurą, zapewniam Cię. Jeśli uważasz, ze jest niezgodny z prawem to możesz go zaskarżyć.

Karaoke

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #665 dnia: Maja 29, 2012, 18:24:27 »
Cytat: "KrP"
Nie wiem, też wolałem bony jak jeszcze pracowałem.


Hmmmm, jak się nie pracuje na zakładzie, to można nie znać obowiązujących aktów prawnych. Pozostali są obowiązani je znać.

Inka

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #666 dnia: Maja 29, 2012, 18:41:45 »
Przestańcie, za  30 złotych dalibyście się pokroić  żywcem!  Nigdy tak nie było , żeby było po równo, nigdy, nawet za komuny ( bo  dla kogo istniały Pewexy , sklepy komercyjne i wczasy w Bułgarii ?).  Mieliście okazję oglądać, w jakich luksusach żyli prominenci, np. Nicolae Ceauşescu ?  Szukajcie okazji, by więcej zarobić, trzeba zacząć od siebie, a nie od tego, by komuś wyliczać. Równość, sprawiedliwość, wolność - można znaleźć tylko w słowniku.  Poza tym, jeśli jest ktoś, do kogo można równać, to chyba dobrze.  Gorzej, gdy się zacznie równać w dół.  Do najniższej...

Offline majk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #667 dnia: Maja 29, 2012, 18:42:26 »
Cytat: "EVPolice"
Cytat: "p75"
Zgadzam się z kolegą płaca uzależniona od umiejętności i wiedzy, co masz na myśli pisząc, że niedługo to się zmieni?
Powstaje nowy związek zawodowy, którego głównym postulatem będzie równa  płaca, i to nie byle jaki związek bo z siedzibą poza zakładami z b.wysokimi standardami zarządzania i zapleczem, chyba że nie zbiorę 20 osób, ale można na priva przysyłać mi zainteresowanie.

A o jakiej równej płacy tu mowa tej wyższej czy niższej ?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #668 dnia: Maja 29, 2012, 20:21:43 »
Cytat: "Karaoke"
Cytat: "KrP"
Nie wiem, też wolałem bony jak jeszcze pracowałem.


Hmmmm, jak się nie pracuje na zakładzie, to można nie znać obowiązujących aktów prawnych. Pozostali są obowiązani je znać.


I to ma do rzeczy tyle, że?

Pracodawca nie ma prawa zabronić mówienia innym ile zarabiasz. Podpisywales coś takiego? Nie sądzę.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline la_dzida

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #669 dnia: Maja 29, 2012, 21:42:53 »
Praca pracą płaca płacą, ale jak czytam te kłótnie kto ile i że ten za mało ten za dużo to mi się śmiać chce. Jeśli chodzi o stawkę każdy wie jak jest ustalana i regulowana w Z.Ch . Prawda jest taka, że kierownicy powinni dbać o stawki pracowników, a jak jest w rzeczywistości każdy wie o co dbają o normy do naszych premii rzekomo motywacyjnych  :lol2:  :rotfl: Dalej będą mydlili oczy i udawali jakie to oni wielkie oszczędności restrukturyzacją zrobili. Oszczędzają kosztem pracowników na pewno nie swoim.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

p75

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #670 dnia: Maja 29, 2012, 22:05:40 »
Wykonujemy tę samą prace i mamy takie same obowiązki, dlaczego nie możemy zarabiać porównywalnie pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje i powinni być traktowani sprawiedliwie obecny taryfikator to porażka niema szans na indywidualne przeszeregowania. EVPolice związków z zch jest za dużo nie mogą dogadać się ze sobą i wątpię żebyś coś ugrał z dwudziestoma członkami życzę powodzenia. Widać pani An_na wzięła do serca uwagi forumowiczów brawo oto chodziło na pewno skorzystam
 http://zzprc.r79.eu/News/News.aspx?ID=57

Karaoke

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #671 dnia: Maja 30, 2012, 07:11:17 »
Cytat: "p75"
obecny taryfikator to porażka niema szans na indywidualne przeszeregowania.

To nie taryfikator jest winien, tylko ogólna niechęć przełożonych do występowania o podwyżki indywidualne. Są zdecydowanie na NIE i nie pogadasz !

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #672 dnia: Maja 30, 2012, 07:26:10 »
Cytat: "p75"
http://zzprc.r79.eu/News/News.aspx?ID=57

Ale burdel w nazewnictwie wydziałów  :crazy:

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #673 dnia: Maja 30, 2012, 08:21:05 »
Cytat: "Siwy1"
Cytat: "p75"
http://zzprc.r79.eu/News/News.aspx?ID=57

Ale burdel w nazewnictwie wydziałów  :crazy:

jest to stare nazewnictwo,struktura jest zbyt często zmieniana.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #674 dnia: Maja 30, 2012, 09:11:51 »
Cytat: "An_na"
Cytat: "Siwy1"
Cytat: "p75"
http://zzprc.r79.eu/News/News.aspx?ID=57

Ale burdel w nazewnictwie wydziałów  :crazy:

jest to stare nazewnictwo,struktura jest zbyt często zmieniana.

No kto jak kto ale związki powinny być na bieżąco.