Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6854533 razy)

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #630 dnia: Maja 27, 2012, 19:54:02 »
Cytat: "Prawdopodobnie"
wolałabym jako pracodawca mieć stałych pracowników na normalnej umowie niż zleceniowców

Do czasu aż trafiłby ci się cwaniak, mający pracę gdzieś. Wtedy musiałabyś dać mu wypowiedzenie i jeszcze odprawę zapłacić. A potem by cię ciągał po sądach dla zasady.
Cytat: "Prawdopodobnie"
Taki zleceniowiec nie dba o zakład bo to nie jego

Taki zleceniowiec, który kombinuje, szybko dostanie kopa. A z dobrym współpraca na pewno się potrwa dłużej.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #631 dnia: Maja 27, 2012, 20:01:50 »
Cytat: "kaskada"
KrP, może i zarabiasz 3200 bo ja takie pieniądze widzę raz w roku a i to jak dobrze pójdzie. Jak fiskus jest łaskawy i zwrot podatku nastąpi. A pracowałam za 1200 zł i to przez 3 lata cieniasku. Za płytki jesteś w tej swojej pustej ideologii nieistniejącego dobrobytu. Może jeszcze napiszesz, że drugą irlandię tu mamy a zarabiamy jak szejki z Arabii czy Kataru? To już było, a wyszło jak zawsze...


Weź mnie nie rozczulaj. Jaką pensję masz w ZCh? Bo ja głowę dam sobie urwać, że za 1500zł nie pracujesz. Więc sory, dostaniesz w czerwcu 5-6k PLN i jeszcze masz czelność narzekać?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #632 dnia: Maja 27, 2012, 22:53:23 »
Bez obrażania proszę.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #633 dnia: Maja 27, 2012, 23:35:43 »
od rozczulania jest Palikot (no może Biedroń), a nie ja...
Jak dostanę w czerwcu chociaż 5k to masz piwo, jak będzie 4k netto to będzie dobrze rbk, sory ale mierzi mnie ten piewca urojonego dobrobytu. Niestety nie każdy przytula tyle co on. Przy okazji wiemy ile miesięcznie przytula.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #634 dnia: Maja 28, 2012, 00:38:02 »
kaskada, nie przytula tylko zarabia jak już. Zresztą KrP nie pracuje już na zakładach :) I kolejny raz powtórzę: jeśli to takie ochłapy naruszające wręcz twoją godność to możesz mi je dać. Nie obrażę się :) Mało tego: jeśli naprawdę zarabiasz tak śmiesznie małe pieniądze (ponad 2k na rękę masz przecież) to zawsze możesz się zwolnić i poszukać lepszej pracy. Mogę się wręcz założyć, że u "prywaciarza" jeśli będziesz zarabiać tyle samo co w zakładach to za zdecydowanie więcej pracy. Nie mówię nawet o godzinach spędzonych w pracy tylko o tym ile musisz zrobić w godzinę. No i oczywiście on ci będzie płacił premię, nagrody roczne, wysługę lat itp. :rotfl:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #635 dnia: Maja 28, 2012, 07:34:31 »
Cytat: "kaskada"
od rozczulania jest Palikot (no może Biedroń), a nie ja...
Jak dostanę w czerwcu chociaż 5k to masz piwo, jak będzie 4k netto to będzie dobrze rbk, sory ale mierzi mnie ten piewca urojonego dobrobytu. Niestety nie każdy przytula tyle co on. Przy okazji wiemy ile miesięcznie przytula.


Ale Ty wiesz, że my rozmawiamy o kwotach brutto? To chyba oczywiste, netto każdy dostaje inaczej więc podawanie kwot netto mija się z celem.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #636 dnia: Maja 28, 2012, 12:29:47 »
gwoli ścisłości alfy i omegi skoro wiecie wszystko na temat mojego życia gdzie pracowałam w Polsce i za granicą zanim znalazłam zatrudnienie w Policach, to nie piszcie takich kretynizmów i nie wciskajcie mi swoich pustych słów których nie wypowiedziałam, bądź zmienił się ich kontekst po wyrwaniu z reszty wypowiedzi.
KrP dobrze wie, że są różne stawki na zakładach i nie ma prawa dokonywać wszystkim obliczeń na podstawie swojej stawki jaką posiada/ał. Mi do tej stawki daleko. Kilofownikownia, popracuj jeszcze trochę w życiu (łącznie z gospodarką) a wtedy może pogadamy
I jeszcze jedno nigdzie nie napisałam że jestem niezadowolona, wręcz przeciwnie. Nawet czytać nie potrafisz, a wychylasz się ze swoimi wypocinami
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #637 dnia: Maja 28, 2012, 13:05:22 »
kaskada, a czyj to cytat:
Cytuj (zaznaczone)
i że niby jedna "wypasiona" wypłata ma starczyć na cały rok? (bo raz w roku - i to po raz pierwszy od kilku lat taka się trafi) KrP, nam się chce płakać z powodu takich pustych wypowiedzi.
Cieszę się, że w ogóle dostaliśmy jakieś ochłapy, bo wierzyć w tej firmie nie ma komu. Jak to się mawia cytując "niewiernego Tomasza" - uwierzę jak zobaczę, tak jest w tej firmie. Obietnic było tyle że Chiny i Rosje byś nimi wybrukował, ale realizacji nie wiem czy 1% by sie uzbierał.
Moim zdaniem on wyraża niezadowolenie i jest marudzeniem. Ale ja tam się nie znam i czytać nie potrafię. Pracowałem na różnych stanowiskach więc się nie martw. Mam jakiś ogląd na sytuację. A co do twoich zarobków: nie znam na zakładach nikogo kto miałby mniej jak 2k na rękę. Pomijając zleceniowców. A dodać należy, że wszelakie składki (emerytalne, chorobowe itp.) masz odprowadzane od tej właśnie kwoty. Jest wiele osób (w tym ja) które nie mają tak dobrze. Do tego dostajecie premie (mniejsze bądź większe) + bony (czy też karty) + teraz ma być "nagroda roczna" (czy tam trzynastka). Ale to przecież ochłapy są :rotfl:

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #638 dnia: Maja 28, 2012, 14:07:38 »
Cytat: "Kilofownikownia"
A co do twoich zarobków: nie znam na zakładach nikogo kto miałby mniej jak 2k na rękę.

mało jeszcze wiesz o zakładach i to ty masz problem z pracą innych. Po za tym czytaj ze zrozumieniem.
Co do reszty twojego pustosłowia wynikającego li tylko i wyłącznie ze zgorzkniałej zazdrości. Każda firma ma swoje regulaminy płac, ma swoich szefów którzy obiecują to czy tamto. W każdej firmie płace są takie czy inne. Ja swoją wypowiedź odniosłam tylko do ZCh i tego co pracownicy mieli w ostatnich latach co im obiecano a co zabrano, co dodano a co najnormalnie w świecie się należy i wynika z kodeksu pracy. I nie można w tym momencie porównywać ZCh z jakąs firmą Kardziejonka czy jakąkolwiek inną w Policach czy Szczecinie. Możesz porównać ewentualnie z niemiecką Kemirą czy pozostałymi zakładami grupy Azoty, gdzie nasze płace i nagrody wypadają blado.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #639 dnia: Maja 28, 2012, 14:18:28 »
Cytat: "Kilofownikownia"
nie znam na zakładach nikogo kto miałby mniej jak 2k na rękę.

Ja znam. Są takie osoby. Dodam, że nie pracują na zmiany.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #640 dnia: Maja 28, 2012, 14:24:12 »
kaskada, czytam ze zrozumieniem. To ty masz jakieś problemy z tym. A już stwierdzenie, że ja wam zgorzkniale zazdroszczę to po prostu  :rotfl: I czemu nie można porównywać do innych firm z Polic i okolic? Oni nie dają pracy? Mój pracodawca ma siedzibę w Koszalinie. Ale płaci wystarczająco. A jak zacznę uważać, że to za mało to będę szukał innej pracy a nie wylewał żale na forum jaki to on zły i niedobry bo nie chce mi płacić za leżenie (chociaż de facto to płaci też i za to) tylko chce żebym pracował. Chyba nie ma idealnego pracodawcy. Ale o wiele więcej zdziałasz podnosząc czy też rozszerzając swoje kwalifikacje niż marudząc na forum, że dodatkowa pensja w roku to ochłapy.
Prawdopodobnie, ja się do "zmianowców" odnosiłem. Bo rozumiem, że kaskada też się do nich zalicza.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #641 dnia: Maja 28, 2012, 16:09:22 »
Cytat: "Prawdopodobnie"
Cytat: "Kilofownikownia"
nie znam na zakładach nikogo kto miałby mniej jak 2k na rękę.

Ja znam. Są takie osoby. Dodam, że nie pracują na zmiany.

Ja też znam i pracują na zmiany.

Offline tedi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #642 dnia: Maja 28, 2012, 17:19:30 »
W firmie już lepiej bo pracownicy obrzucają się błotem, a całkiem niedawno wszyscy się bali i byli tacy mili dla siebie. Tak właśnie wygląda nasz grajdołek.

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #643 dnia: Maja 28, 2012, 17:56:40 »
Trochę to śmieszne, ale lepiej narzekać że ma się mało niż że jest się zwalnianym.
Ceszmy się z tego co mamy. Grunt, że na stałe, blisko z domu do pracy. Możemy zacząć narzekać jak zaczną nas do Tarnowa wysyłać na 3mc.

p75

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #644 dnia: Maja 28, 2012, 19:21:10 »
Cytat: "EVPolice"
Cytat: "Prawdopodobnie"
Cytat: "Kilofownikownia"
nie znam na zakładach nikogo kto miałby mniej jak 2k na rękę.

Ja znam. Są takie osoby. Dodam, że nie pracują na zmiany.

Ja też znam i pracują na zmiany.


Aparatowy z czteroletnim stażem podstawy obsługi sterowni uprawnienia dodatkowe ADR RID stawka bez dodatku zmianowego 1958.Specjalista z biurowca dwa lata na wytwórni zero zainteresowania poznaniem instalacji nie nadaje się do prac porządkowych, bo musi być druga osoba do pomocy i pomyślenia sztuka wypełniacz stanu osobowego stawka zaszeregowania 2xwiększa. Dopóki stawka zaszeregowania nie będzie zależna od umiejętności znajomości prowadzenia procesu tacy ludzie będą mieli wszystko gdzieś