Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6867332 razy)

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #690 dnia: Czerwca 01, 2012, 12:02:32 »
Mam takie pytanko, czy premie na kartach podarunkowych sodexo mają dzisiaj wpłynąć?

Kamila

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #691 dnia: Czerwca 01, 2012, 12:40:24 »
Cytat: "bella20"
Mam takie pytanko, czy premie na kartach podarunkowych sodexo mają dzisiaj wpłynąć?


 zapytaj swojego przewodniczącego związku, jeśli znajdzie dla Ciebie czas :rotfl:
 a jak jesteś jesteś niezwiązkowy to w kadrach :crazy:

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #692 dnia: Czerwca 01, 2012, 12:52:19 »
Jesteś niemiła.
Wg ustaleń karty powinny być dziś zasilone.

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #693 dnia: Czerwca 01, 2012, 13:08:43 »
Nie mam przewodniczącego, ponieważ nie pracuje na zakładach chemicznych, pytam bo mnie rodziciel zostawił z kartą wyjeżdzając na urlop ale nie mogę coś odpalić strony sodexo.

Pol dziękuje, wg. ustaleń będę czekać :)

roberpolce1972

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #694 dnia: Czerwca 01, 2012, 13:24:57 »
Witam,na zakładach gadają,że po 16.00 będą zsilać karty,jak znam życie to część ludzi będzie miało kase po dniach Polic

p75

  • Gość

roberpolce1972

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #696 dnia: Czerwca 01, 2012, 14:07:18 »
Jakby co to u mnie jest zasilenie.Strona Sodexo pieknie ładuje sie przez firefoxa.Pozdrawiam Robert

Offline premia22

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 110
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #697 dnia: Czerwca 01, 2012, 14:35:19 »
Znaczy masz juz pieniadze na karcie czy poprostu stronka ci sie dobrze laduje na firefox-ie
'

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #698 dnia: Czerwca 01, 2012, 15:35:41 »
Mi się stronka załadowała ale zasilenia brak. Znając życie będą w poniedziałek  ;D

Offline KRET

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #699 dnia: Czerwca 01, 2012, 18:19:04 »
Cytat: "bella20"
Mi się stronka załadowała ale zasilenia brak. Znając życie będą w poniedziałek  ;D

Czemu lamentujecie to stronka to, to tamto.. jak Pan B. załatwił, że będą 01.06. TO BEDA( a właściwie już sa) Na stronie sodexo jest napisane jak ktoś nie czyta :"Ze względu na długotrwały proces rozliczania płatności po stronie operatorów Kart prezentowane operacje oraz saldo Karty mogą nie zawierać ostatnio wykonanych transakcji, w szczególności danych z ostatnich 24 godzin." i myślę, że w tym temacie wystarczy.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #700 dnia: Czerwca 01, 2012, 23:46:55 »
są na kartach, wystarczy zajrzeć w historie operacji  :ble:
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

noob-zpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #701 dnia: Czerwca 02, 2012, 18:02:18 »
Cytat: "KRET"
Cytat: "bella20"
Mi się stronka załadowała ale zasilenia brak. Znając życie będą w poniedziałek  ;D

Czemu lamentujecie to stronka to, to tamto.. jak Pan B. załatwił, że będą 01.06. TO BEDA( a właściwie już sa) Na stronie sodexo jest napisane jak ktoś nie czyta :"Ze względu na długotrwały proces rozliczania płatności po stronie operatorów Kart prezentowane operacje oraz saldo Karty mogą nie zawierać ostatnio wykonanych transakcji, w szczególności danych z ostatnich 24 godzin." i myślę, że w tym temacie wystarczy.


nikt nie lamentuje, a strona otwiera sie we wszelkich przegladarlach,,, a zasilone zostało o 18, co jest tez nie tak, pieniadze były w ramach dni chemika , a te zaczynały sie od 15, wiec,,, co do pana B. to załatwił wielkie g...., wypłata 1czerwcza była uzgodniona przez wszystkie zwiazki,,, komunikat dotyczy transakcji wykonanych kartą, a zasilenie ukazuje sie tuz po wprowadzenie przez sadexo,,, :faja:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #702 dnia: Czerwca 02, 2012, 20:17:07 »
Zasilone o 18, a miało być o 15 bo dni chemika były od 15 więc załatwione wielkie g.

[ciach!]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #703 dnia: Czerwca 02, 2012, 22:10:08 »
Cytat: "KrP"
więc załatwione wielkie g.

Właśnie i ja jeszcze zgłaszam,
że chciałem za pieniądze które dostałem specjalnie na Dzień Chemika kupić kiełbasę na imprezie zorganizowanej z tej okazji za ósemką i nie dało rady chociaż karta była już doładowana. :lol2:

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #704 dnia: Czerwca 02, 2012, 23:03:52 »
Owszem strona się otwierała we wszystkich wyszukiwarkach, niestety nie nadążała z aktualizacją. Pieniążki po 18, a na stronie przynamniej u mnie nadal widnieją grosze pozostawione z poprzedniego doładowania. Także chyba te 24h to tak min. poślizgu.