Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Połączenie "n" i Cyfra+  (Przeczytany 20819 razy)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« dnia: Listopada 03, 2011, 20:52:37 »
Według pojawiających się w internecie informacji trwają rozmowy i dojdzie do połączenia Cyfry+ i „n”. Na pewno niedługo będzie o tym głośniej.
Powstanie jedna  platforma prawdopodobnie pod nazwą CYFRA +.

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 04, 2011, 07:59:23 »
Jak ładnych parę lat temu doszło do połączenia Wizji TV i Cyfry + ta druga platforma zachowała nazwę więc pewnie i tym razem będzie tak samo.
Ciekaw jestem tylko co będzie z kanałami autorskimi N-ki.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 04, 2011, 08:13:53 »
Cytat: "bzyku"
co będzie z kanałami autorskimi N-ki


i ceną :]

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 04, 2011, 11:08:34 »
Cytat: "bzyku"
Jak ładnych parę lat temu doszło do połączenia Wizji TV i Cyfry + ta druga platforma zachowała nazwę więc pewnie i tym razem będzie tak samo.
 Ciekaw jestem tylko co będzie z kanałami autorskimi N-ki.


http://media2.pl/media/85505-Cyfraplus-i-n-razem-silna-oferta-programowa.html

Cytuj (zaznaczone)
i ceną


To mnie interesuje najbardziej bo w końcu płace za to co miesiąc.
(teraz mam „n” )

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 04, 2011, 11:59:57 »
Nie wiem czy połączenie się N i C+ to dobra wiadomość. Do tej pory układ na rynku był w miarę jasny - N oferowała najlepszą jakość dekoderów i obrazu, C+ dawała Canal+ (oraz Planete, Ale Kino, Mezzo) oraz możliwość podzielenia sygnału spliterem, a Polsat kusił niską ceną za najważniejsze kanały (pakiet familijny za 39,90).
Wydaje mi się, że głównym celem nowej platformy będzie walka z Polsatem, co może skończyć się obniżeniem jakości usług, a prawie na pewno zakończy możliwość podziału sygnału Cyfry+ w ramach jednego abonamentu.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 04, 2011, 12:09:23 »
To nie jest dobra wiadomość, ponieważ Cyfra eliminuje konkurencję , wchłaniając ją. Oby nie stała się monopolistą na rynku...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 04, 2011, 13:27:53 »
Cytat: "jasia"
To nie jest dobra wiadomość, ponieważ Cyfra eliminuje konkurencję , wchłaniając ją. Oby nie stała się monopolistą na rynku...


Tru. Moim zdaniem również nie ma się z czego cieszyć.

Chociaż mnie to ogółem średnio obchodzi, ja mam pokojówkę za 30zł. ;D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 04, 2012, 22:53:48 »
dla zainteresowanych info ze strony media2.pl  :study:

Wspólna oferta nowej platformy satelitarnej, jaka powstanie po połączeniu Cyfry+ i "n", zostanie zaprezentowana najwcześniej za rok, przed gorącym dla operatorów okresem świątecznym - przewidują spółki.
Pod koniec 2011 roku spółki ITI, TVN oraz Canal+ podpisały umowę w wyniku, której dojdzie do fuzji satelitarnych platform Cyfra+ i "n", a abonenci obu platform otrzymają dostęp do wspólnej oferty. Możliwe, że nowa oferta pojawi się dopiero za rok, przy okazji świątecznej walki o klienta.
Obecnie spółki czekają na zgodę UOKiK oraz Komisji Europejskiej, która pozwoli na zakończenie transakcji. - Możliwe, że decyzja zostanie podjęta w trzecim lub czwartym kwartale 2012 r. Wtedy dopiero dojdzie do połączenia, będą znane operacyjne szczegóły i wspólna oferta - mówi cytowana przez Gazetę Wyborczą Agatha Slaby, rzecznik prasowy spółki Canal+ Cyfrowy.

 Wtedy też można spodziewać się konsolidacji telewizyjnych praw. Gazeta zwraca uwagę także, że wspólna oferta platform to przede wszystkim bogate prawa sportowe na wyłączność. Zadowoleni mają być przede wszystkim kibice piłki nożnej, bo w jednym dekoderze otrzymają dostęp do Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej przez kolejne trzy sezony (dzięki "n") oraz (dzięki Cyfrze+) dostęp do T-Mobile Ekstraklasy, ligi angielskiej, francuskiej, hiszpańskiej czy włoskiej.

 Na razie jednak nie wiadomo czy wszystkie prawa będą skupione wokół jednego kanału, ale bardzo prawdopodobne jest, że cała oferta sportowa premium dostępna będzie w ramach pakietu Canal+. Jednak ostateczne decyzje w tej sprawie zostaną jednak podjęte po otrzymaniu zielnego światła na zakończenie transakcji.

 Dodajmy jednak, że Canal+ to nie tylko piłka nożna ale także koszykówka (NBA, NBA, Euroliga, VTB), boks czy też żużel (Grand Prix i Drużynowego Pucharu Świata). Do tego dochodzą prawa sportowe innych kanałów telewizyjnych dostępnych w ofercie Cyfry+ czy "n" (m.in. TVP Sport, Eurosport, Sportklub).

 Warto także odnotować, że po połączeniu sił Cyfry+ i "n" poprawi się także oferta filmowa. Szczególnie, że w ostatnich latach platforma "n" przejęła prawa do kilku wytwórni, z którym do tej pory współpracował Canal+.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 25, 2013, 13:34:11 »
Znamy już pierwsze konkrety.
Jeśli ktoś miał zamiar zakupić Cyfrę w celu podziału sygnału spliterem to ma coraz mniej czasu.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 20, 2013, 08:05:17 »
już jutro oferta nc+

jacewluk

  • Gość
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 21, 2013, 15:49:06 »
cenowo szok,nc+ to ma być tanio?,Polsat cyfrowy wykończy żabojadów,totalny bajzel,moze dla stalych abonentów będą lepsze ceny tylko nikt na razie nie dzwonil,dla nowych abonentów ceny kosmiczne

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 21, 2013, 15:56:37 »
Tanio już było :P NC+ raczej chyba się skupi na jakości i w sumie dobrze. Mogliby się tylko bardziej z dekoderem postarać.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 21, 2013, 19:45:53 »
He, to dlatego tak do mnie wydzwaniali, żebym z superoferty na cyrograf skorzystał ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 21, 2013, 21:19:43 »
Ciekawe co będzie z ofertą na kartę? Parian masz już może jakieś niusy?

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 21, 2013, 21:33:49 »
Ciekawe jaki to będzie miało wpływ na ofertę Vectry oraz na umowy. Na razie w Vectrze dostępny jest pełen pakiet kanałów Canal (nie ma tylko Canal+Gol w HD) oraz jest nSport.