Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Połączenie "n" i Cyfra+  (Przeczytany 22303 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 28, 2013, 21:24:05 »
Hehe... Coś kogoś przerosło, jeden prezes poleciał, kanały za darmo...
http://m.wyborcza.biz/biznes/1,106501,13646927,nc__przeprasza___Reakcja_abonentow_nas_przerosla_.html
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jacewluk

  • Gość
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 03, 2013, 19:30:52 »
Wypowiedzenie poszło,szkoda bo z N byłem zadowolony ale po nowemu to warunki nie do przyjęcia,ciekawe ilu straca abonentów zanim się obudzą...

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 03, 2013, 19:58:28 »
Cytat: "jacewluk"
Wypowiedzenie poszło,szkoda bo z N byłem zadowolony ale po nowemu to warunki nie do przyjęcia,ciekawe ilu straca abonentów zanim się obudzą...

a dostałeś od nich ofertę, bo z tego co wiem to już zmiękli i obniżają ceny. W szczególności dla byłych abonentów. Ja czekam co zaproponują. Zresztą i tak nie ma nic lepszego.

jacewluk

  • Gość
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 04, 2013, 08:56:23 »
Dzwonilem,po nowemu to placilbym 10 zika drożej,tez mi oferta,zerwe umowę i wezme może nc+ od nowa przynajmniej dekoder będę miał nowy...

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 04, 2013, 09:06:44 »
Akurat dwa dni z rzędu byłem w siedzibie cyfry załatwiać sprawy z wyłączaniem usług. Debilizm bo nie można za jednym podejściem wyłączyć multiroomu i zdać Dekodera PVR tylko dzień po dniu. Kolejki do pani jak w mięsnym za komuny. Wszyscy rezygnują ja zresztą też. To co robi nc+ to jakaś kpina czy tam pracują menadżerowie kretyni. Przecież Polsat ze swoją aktualną ofertą bije ich na głowę. Nawet pani w punkcie cyfry jak jej pokazałem ulotkę Polsatu sama przyznała, że to co robi nc+ ją baardzo dziwi i polsat ma lepszą ofertę. Jednym słowem cyrk na kółkach i jak zwykle próba zrobienia z klienta debila, a na pewno ileś ludzi się da na to nabrać.

jacewluk

  • Gość
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 04, 2013, 13:05:11 »
Po wylaczeniu sygnalu,gdzie mozna zdac dekoder ?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 04, 2013, 13:20:31 »
Z ciekawości przejrzałem całą stronę nc+ i nie ma tam nic co złe, jest jak podpisać umowę, gdzie ją podpisać, kiedy całują nas w tyłek, ale nie ma gdzie zdać dekoder, jak zrezygnować z umowy itp ;)

Ktoś napisał, że po połączeniu się, ma 100km do najbliższego punktu ;)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 04, 2013, 18:41:07 »
Jeżeli ktoś chce przedłużyć to najlepiej przez infolinie, bo w punkcie kazali mi jeszcze płacić aktywacje. W moim przypadku wyszło 3 zł więcej, ale też doszło wiele programów.
Cytat: "rbk"
gdzie zdać dekoder, jak zrezygnować z umowy itp  

Ktoś napisał, że po połączeniu się, ma 100km do najbliższego punktu  


Ja polsatowski kiedyś odesłałem pocztą i wszystko ok.

Cytat: "jacewluk"
Dzwonilem,po nowemu to placilbym 10 zika drożej,tez mi oferta,zerwe umowę i wezme może nc+ od nowa przynajmniej dekoder będę miał nowy...

Jak zamówisz od nowa zobacz co Cię czeka:

Pawel

  • Gość
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 04, 2013, 19:10:20 »
Cytat: "jacewluk"
Dzwonilem,po nowemu to placilbym 10 zika drożej,tez mi oferta,zerwe umowę i wezme może nc+ od nowa przynajmniej dekoder będę miał nowy...

Ewentualnie złóż wypowiedzenie i poczekaj na ostatni dzień przed uprawomocnieniem. Gwarantuje ci, że do ciebie zadzwonią i zagwarantują o wiele lepszą ofertę byle byś tylko pozostał.

Cytat: "jacewluk"
Po wylaczeniu sygnalu,gdzie mozna zdac dekoder ?

Teoretycznie powinni przyjąć w każdym jednym punkcie/centrum NC+

Offline damian

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 12, 2013, 10:22:44 »
No i poszli w końcu po rozum do głowy :D

Na stronie nc+ jest list przepraszający i pojawiły się nowe oferty (chociaż nie można ich jeszcze sprawdzić)

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktualnosci/list-do-abonentow

http://ncplus.pl/sklep/promocje

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 12, 2013, 17:16:56 »
Taa. I ten paseczek u góry "Poniższe oferty są przeznaczone dla nowych klientów. Jeżeli jesteś abonentem platformy n lub c+ kliknij tu". I wszystko niejasne, bo oferta dla abonentów po kontakcie osobistym :P

Pawel

  • Gość
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 12, 2013, 19:58:01 »
Nowa oferta jest droższa od poprzedniej. Wcześniej pakiet All-Inclusive kosztował 199zł - teraz, gdy już go nie ma, skompletowanie podobnej paczki kanałów (wraz z serwisami VoD etc) to koszt ok 210 zł.

Wciąż pozostaje też kwestia kanałów niegwarantowanych, których w NC+ jest sporo. Jedyny plus nowej oferty to możliwość pozostania przy swojej umowie aż do jej końca - chociaż to pewnie zostało zrobione, w celu uniknięcia kary od UOKiK.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 12, 2013, 20:26:08 »


Rzeczywiście duża zmiana  :devil:

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 12, 2013, 20:47:58 »
Niektórym abonentom do pakietu Gold dorzucają jeszcze dwa Canal plusy i multirooma.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Połączenie "n" i Cyfra+
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 13, 2013, 15:43:24 »
Ja wypowiadam im umowę z końcem kwietnia. Mają beznadziejne pakiety z mniejszą ilością kanałów. Dialog z BOK cyfry jest poniżej poziomu mułu. Klienta z 5 letnim stażem traktują jak natręta, więc czas przejść do Polsatu. Powiedzcie mi czy Polsat ma kanał Mini mini? Tutaj moje dzieciaki mają dramat, bo ja nie dopatrzyłem się .
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...