Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana  (Przeczytany 63973 razy)

Offline lightdevil

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 22, 2010, 15:29:16 »
mi ten chlebek niesmaczny wychodzi, czyc gorycz otrebow, jakies rady?

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 22, 2010, 16:43:38 »
Miałam przepis, żeby dodać słodzik i jakiś aromat (np. waniliowy). Wtedy wychodzi takie niby ciasto, tyle, że nie pasuje już do niego wędlina. Ale przyznam, że na słodko bułeczki były smaczniejsze.
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

krecik

  • Gość
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 22, 2010, 20:22:26 »
Agnes_1976 GRATULACJE!!!
Przy Twoim rozmiarze XS zrzucić 9 kg to wielki sukces=O) Zastanawiałam się skąd u Ciebie takie zaparcie, skoro wyglądałaś idealnie. Powodzenia w fazie III - tylko się za bardzo nie obżeraj.
Ja trwam nadal, zobaczymy jak długo=O)
Właśnie pałaszuje półmisek świeżych warzyw i nie mogę sie doczekać swoich pomidorów ze szklarni - bo te dobre, ale tamte o niebo lepsze.

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 22, 2010, 20:24:37 »
Kreciku, bo obrosnę w piórka he he! Rozmiar XS? Dobre! Wcinaj wcinaj, ja zjadłam przed chwilą marcheweczkę...
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 23, 2010, 16:32:57 »
a ja to robię tak:ser chudy o % pół kilo zrobiony z jogurtem 0%,2 jaja,12 łyzek otrębów i doprawiam solą.Jak za gęste to dolewam mleka 0%,zeby uzyskać konsystencję lekko leistą i formuje na kotlety mielone.P{iekę w piekarniku około godzinki w 180 stopniach.Smakuje jak chleb razowy i jest pyszny z wędlinką chudą.Co do wagi to już 91 kg.Było 105! :jupi:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 23, 2010, 23:55:47 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
a ja to robię tak:ser chudy o % pół kilo zrobiony z jogurtem 0%,2 jaja,12 łyzek otrębów i doprawiam solą.Jak za gęste to dolewam mleka 0%,zeby uzyskać konsystencję lekko leistą i formuje na kotlety mielone.P{iekę w piekarniku około godzinki w 180 stopniach.Smakuje jak chleb razowy i jest pyszny z wędlinką chudą.Co do wagi to już 91 kg.Było 105! :jupi:

To jeszcze jak ktoś może,to niech napisze-gdzie wy kupujecie te 0% wszystko,bo u mnie to tylko jogurty 0%,reszta to mleko 0,5%,ser chudy ale nie zero.jogurty w lidlu kupuję,bo tam mają najniższy procent tłuszczu,ale wszystko choć trochę ma tego tłuszczu i może właśnie dlatego waga tak powoli spada.
Co do wagi,to ważny jest też wzrost,jak już piszecie jaka waga to też przy jakim wzroście!!!
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 24, 2010, 00:30:53 »
Mleko łaciate 0% dostaniesz w każdym sklepie.Jogurt Jovi 0% kupuje w selgrosie.Ser chudy 0% real,ale w netto też jest.Co do wzrostu,to ja mam 178cm.Pozdrawiam.Spadek wagi jest inny u każfdego,nie zniechęcaj się.U mnie też stało,a potem spadało.Ja chce jeszcze 10 kg zrzucić i ok już.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 24, 2010, 13:45:05 »
Tatankas ja wszystko kupowałam w Lidlu. Nieważne, że mleko 0,5%, że ser chudy a jednak ma troszkę tłuszczu. To nie ma znaczenia w diecie, i tak się chudnie. Ser chudy, jogurty 0,1%, jogurt z koperkiem i ogórkiem kwaszonym 1,7%, serek homogenizowany w kubełku 3% (bo jest jeszcze 7,5%, to ten nie) czasem kupuję mleko 0,0% w Intermarche. Wszystko to jadłam w czasie diety i schudłam 9 kg.
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 24, 2010, 22:28:09 »
Wiem ja też tak robię,nie mam innego wyjścia,ale myślałam,że jak będzie bliżej można kupić to podjadę kupić,a tu wszystko w Szczecinie,niestety córka(2 latka)ma chorobę lokomocyjną i syropki nie pomagają,a wystarczy,że jadę dalej niż za głębokie i już jest zwrot,więc sama nigdzie z dzieckiem dalej nie jadę niż po Policach.U mnie już 4,7kg w niecałe 4 tygodnie,więc spada powoli ale spada.Ja po ostatniej ciąży przy wzroście 176cm ważyłam 89kg,na diecie kapuścianej w rok zgubiłam 12kg(czyli 77kg),przez rok znów przybrałam dokładnie 4,9kg.Teraz odchudzanie zaczęłam od 81,9kg,jest aktualnie 77,2kg.chciałabym tak zjechać do 72-74 ,to moja odpowiednia waga do wzrostu i wieku,jak bym schudła więcej to bym już źle wyglądała,więc jeszcze trochę tylko zostało,ale te trochę właśnie najtrudniej mi zgubić.Najważniejsze,że dalej się trzymam,choć coraz bardziej mi brakuje słodyczy tak raz w miesiącu w te trudne dni dla kobiet,wtedy wariuje.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

annka

  • Gość
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwca 25, 2010, 09:32:28 »
ja tez najczęściej kupuje w lidlu, w stokrotce są jogurty 0% i serek wiejski  3% tłuszczu ja już mam - 9 kg ;) pozdrawiam

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwca 25, 2010, 13:59:07 »
W Stokrotce jest nawet serek wiejski 0%. I pyszne kefiry 0%, w sam raz, jak się poczuje jakiś głód. A co do słodyczy to mogę Ci Tatankas i oczywiście innym proteiniakom napisać, że ja bardzo bardzo często piekę sobie serniki na słodziku (musi być ten do pieczenia), albo robię ciasteczka, albo ciasta jogurtowe lub serniki na zimno z twarogu lub serka homo 3%. To są moje słodycze, pyszne i niekaloryczne. Można się nimi zajadać do woli i nie tyć przy tym. Zainteresowanym podam przepisy. A teraz na sernik na zimno w III fazie kładę troszkę truskawek lub brzoskwiń i zalewam cienką warstewką galaretki. Pychota!

[ Dodano: 2010-06-25, 14:02 ]
Aha i chciałam coś zapytać? Zauważyliście, że w sklepach w Policach brakuje otrębów owsianych? Ostatnio to rzadki produkt w sklepach a jakże potrzebny w diecie proteinowej. Napiszcie, gdzie można je kupić w Policach? Ostatnio w Regulusie była 1 paczka a w Intermarche od dawna nie ma, nie wspomnę o Stokrotce i Farmerze (w tym ostatnim sklepie było kilka paczek).
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline toja

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwca 25, 2010, 14:34:18 »
Ja ostatnio sporo paczek widziałam w Farmerze na Grzybowej jak i równiez w sklepie na Wróblewskiego(nie znam nazwy ale jest to ten  pierwszy sklep od bloku nr 18)Pozdrawiam:)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwca 25, 2010, 15:08:16 »
Ja właśnie na Wróblewskiego otręby kupuję,bo mam blisko,ale nigdzie indziej niestety nie widziałam.o do Stokrotki,to ja na osiedlu jestem tak rzadko,że nawet nie wiem,gdzie jest ta stokrotka.No i Agnes_1976, z utęsknieniem czekam na ten twój sernik,na sama myśl mi ślinka cieknie,a u mnie dziś już 5 kg mniej.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwca 27, 2010, 11:11:53 »
Wczoraj w hipermarkecie kupiłam sobie 12 paczek otrębów owsianych po 1,89 za opakowanie, podczas gdy w polickim sklepie ta sama paczka kosztuje nawet ponad 3 zł!

A teraz przepis na sernik na zimno:
- 500 kg chudego twarogu lub serka homogenizowanego 3%
- 2 jajka
- słodzik - 1/2 szklanki (najlepiej w pudrze)
- szklanka mleka
- 4-5 łyżeczek żelatyny

    Żelatynę rozpuścić w 5 łyżkach mleka, pozostałe mleko zagotować i ostudzić.
Gdy wystygnie, dodać żelatynę i wymieszać.
Do naczynia wrzucić twaróg lub serek, dodać wszystkie składniki i zmiksować.
    Do formy wyłożonej papierem do pieczenia wylać sernik i wstawić na pół godziny do lodówki. Na stężałą masę wyłożyć kawałeczki owoców (wg uznania) i zalać cienką warstwą galaretki (smak także wg uznania). Ponownie wstawić do lodówki. Smacznego!
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwca 27, 2010, 11:47:54 »
Kiedyś kupowałam galaretkę bez cukru, dzisiaj nigdzie nie mogę dostać.
Może ktoś taką widział? Gdzie mogę taką dostać?