Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana  (Przeczytany 62502 razy)

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 27, 2011, 20:52:49 »
Cytat: "jasia"
Pazurkowa90, to może w ogóle nie stosuj żadnej diety, tylko zdrowo odżywiaj się przez cały tydzień. Grillować można też zdrowo... warzywa, ryba, chude kąski, bez bułek, jedno piwko itd.
Generalnie zwiększ ilość zjadanych warzyw ( w różnej postaci), ogranicz słodycze, chleb i ziemniaki.
Ja stosuję taki sposób żywienia i zaręczam, że nie chodzę głodna. W dwa lata zrzuciłam 20 kg.
Nie jest to imponujący wyczyn ale na te 20 kg nadwagi pracowałam jakieś 10 lat. Wolniejsze chudniecie jest też zdrowsze.


staram się ale jak nie mam nałożonej diety z góry to szybko się poddaje i tu wpadnie mięsko i tu chlebek eeeeeeeeeeeh:( dobry sposób , tak jak mowie w tyg staram się jakoś ograniczać a w weekend masakra ;p no i na wyjazdach tak samo :)

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 27, 2011, 23:23:54 »
Pazurkowa, wierze w ciebie, skoro potrafisz przez tydzień, to i potrafisz w weekendy... trzymaj się. Jasne czasami można nieco poszaleć, choć bez przesady. Mnie to już weszło w krew, teraz wszczepiłam te zasady mojemu mężowi... i efekty są.
Chociażby dzisiaj, na zakupach w Lidlu, mąż mówi: kupimy "nugetsy" - nie!!!, tam jest więcej panierki z bułki , niż kurczaka. Kupiłam pierś kurczaka i sama zrobiłam - bez panierki, ale z grillowaną cukinią... coś wspaniałego..., bez pieczywa. Jak sie chce , to można. Racja, więcej własnej roboty. Zresztą oboje odkryliśmy, że cukinia jest wspaniała, do wszystkiego i pod każdą postacią. Co tu będę dużo pisać... ostatnim hitem , jest surówka z surowego kalafiora.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości w sposobie odżywiania .... "jedz do syta i chudnij", ale bez żadnych super diet.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 28, 2011, 17:30:15 »
Cytat: "jasia"
Pazurkowa, wierze w ciebie, skoro potrafisz przez tydzień, to i potrafisz w weekendy... trzymaj się. Jasne czasami można nieco poszaleć, choć bez przesady. Mnie to już weszło w krew, teraz wszczepiłam te zasady mojemu mężowi... i efekty są.
Chociażby dzisiaj, na zakupach w Lidlu, mąż mówi: kupimy "nugetsy" - nie!!!, tam jest więcej panierki z bułki , niż kurczaka. Kupiłam pierś kurczaka i sama zrobiłam - bez panierki, ale z grillowaną cukinią... coś wspaniałego..., bez pieczywa. Jak sie chce , to można. Racja, więcej własnej roboty. Zresztą oboje odkryliśmy, że cukinia jest wspaniała, do wszystkiego i pod każdą postacią. Co tu będę dużo pisać... ostatnim hitem , jest surówka z surowego kalafiora.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości w sposobie odżywiania .... "jedz do syta i chudnij", ale bez żadnych super diet.


jejuuuuuuuuu jestes Kochana , żebym ja miała taki zapal jak Ty to byłoby idealnie ;)

AnulKa89

  • Gość
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #138 dnia: Lipca 28, 2011, 22:53:15 »
Cytat: "NIKA"
Ja mam do zwalenia prawie 20 kg i mam nadzieję, że mi się uda. Nie jestem tylko pewna czy z moją tarczycą będę mogła ją stosować.
Wczoraj odebrałam wyniki i tsh 7,12 na max  4.20 to spore przekroczenie.
Dopiero pod koniec maja mam wizytę u endokrynologa i zobaczymy co on na to.
Oby tylko nie było przeciwwskazań bom się na tę dietę nakręciła



Nika, a długo chorujesz ? zależy czy jest to niedoczynność, czy nadczynność. Wynik TSH tak czy inaczej wskazuje na źle dobrane leki. Ja "walczę" ze swoją tarczycę ponad 9 lat i tak do końca życia. pozdrawiam !

Offline toja

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #139 dnia: Listopada 17, 2013, 10:30:18 »
Wybaczcie mi ze odkopałam temat ale czy ktos z Was orientuje się moze gdzie kupić mazeine(skropie kukurydzianą)?

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #140 dnia: Listopada 17, 2013, 12:06:44 »
W stokrotce kiedyś kupywałem. Powinna tam być na regale ze zdrową żywnością.

Offline toja

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #141 dnia: Listopada 17, 2013, 12:21:28 »
Dziękuje baaaardzo!

Offline anita

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #142 dnia: Lutego 28, 2014, 14:38:12 »
ja stanowczo odradzam dietę dukana. Fakt ładnie się na nij chudnie ja zrzuciłam 15 kg a potem w pół roku przybyło 20kg. efekt jo-jo murowany

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Odp: DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #143 dnia: Lutego 28, 2014, 18:19:10 »
Jeżeli kończysz dietę i zaczynasz jeść po staremu to nic dziwnego,że dopada cię efekt jo jo,tak będzie z każdą dietą.Staramy się trzymać pewnych zasad ,których się nauczyliśmy podczas diety i będzie dobrze,ja się trzymałam dość długi czas z niską wagą,puki nie przeszłam z papierosów na e-papierosy i wszystko poszło w diabły w 6 miesięcy.lekarka mnie jednak pocieszyła,że w rok ,góra półtorej powinno wszystko wrócić do normy,niestety ten rok,półtorej strasznie się ciągnie :(
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!