Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: kościół - ogólne dyskusje  (Przeczytany 197510 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #135 dnia: Maja 19, 2019, 09:23:08 »
Po co te personalne ataki??ogarnięty jestem, co nie zminia faktu, że pod moim Nickiem umieszczasz jako cytat nie moje słowa.

wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #136 dnia: Maja 19, 2019, 09:35:18 »
pod moim Nickiem umieszczasz jako cytat nie moje słowa.

Nie wiem jak to się stało, zaznaczyłem do cytowania tekst z posta Validatora, skrypt wstawił to pod niewłaściwym nickiem.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #137 dnia: Maja 19, 2019, 10:46:14 »
Ciemnota w tych Policach straszna .Dla mnie pedofil to coś masakrycznego niszczy życie ofierze na zawsze .Jak można bronić te kanalie że odsiedział i.t.p.Zboczeńcem będzie do końca życia czy wam się podoba czy nie tak mówi nauka .Ktoś kiedyś powiedział mądre słowa że wiara to opium dla maluczkich Kościół katolicki to mafia wystarczy poczytać trochę historii  .Nie mam nic przeciw katolikom ale wierzyć można w Boga a nie bałwochwalczo w kler.Boga już dawno w kościele nie ma .

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #138 dnia: Maja 19, 2019, 10:59:09 »
Mnie ciekawi jedno. Temat tego pedofila w Policach na szersze wody wypłynął kilka dni temu, zarówno tu, jak i zdecydowanie szerzej na fb.
Jestem ciekawy, czy chociaż niewielki promil rodziców, którzy posyłają tam swoje dzieci, zbadał sprawę dogłębnie,  bezpośrednio w parafii u proboszcza? Poprostu się zapytał czy to ta sama osoba.
Czy może lepiej nie poruszać takich tematów i ślepo posyłać tam własne dzieci?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #139 dnia: Maja 19, 2019, 17:22:27 »
Oczywiście nie my jesteśmy od sądzenia, to zrobi Pan Bóg
nie nie bóg, tylko polskie sądy i powinien iść siedzieć, bo to, co zrobił jest przestepstwem, a osoby, które go przenosiły i ukrywali w innych parafiach powinni iść tez siedzieć, bo ukrywanie przestępcy jest zagrożone wyrokiem
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #140 dnia: Maja 19, 2019, 17:39:43 »
tylko polskie sądy i powinien iść siedzieć, bo to, co zrobił jest przestepstwem,

Z tego co tutaj pisano to był prawomocny wyrok, więc i kara powinna być odbyta, pytanie tylko czy sprawiedliwa. Swoją drogą nie rozumiem, dlaczego wobec skazanych za pedofilię duchownych stosuje się taryfę ulgową i nie udostępnia się ich wizerunku do publicznej wiadomości.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #141 dnia: Maja 19, 2019, 17:46:47 »
" Bo atak na kościół jest atakiem na Polskę" , chyba wiesz kto to powiedział
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #142 dnia: Maja 20, 2019, 08:49:33 »
Detonator serio tego nie rozumiesz???
Co tu jest do rozumienia?? KK to wrzód na organiźmie Polski. Wysysa na potęgę publiczną kasę. Wszyscy politycy, każdej maści, od 20 lat wchodzą w dupę tej instytucji. A KK, głupi nie jest, swoje umie liczyć.


Do tego wszystkiego pewnie są w posiadaniu jakiś "teczek"
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #143 dnia: Maja 20, 2019, 08:57:40 »
KK to wrzód na organiźmie Polski. Wysysa na potęgę publiczną kasę.

Nie zapominaj, ze to w duzej mierze dzieki Kosciolowi Polska dzis jest wolna. I jak widac niektorym ta wolnosc zaslonila oczy, szczegolnie tym, co patrza tylko przez pryzmat pieniadza. Posprzatac w Kosciele trzeba, tego nikt nie kwestionuje, jednak atakowanie wszystkich bez wyjatku jest dowodem na prymitywne myslenie. Mnie tez bulwersuja odoby, ktore bronia pedofilow w sutannach i nie tylko, co nie znaczy, ze mam wieszac psy na innych poczciwych ludziach Kosciola.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #144 dnia: Maja 20, 2019, 09:26:57 »
Nie zapominam się, tylko trzeźwo patrzę na fakty. Od lat, KK bratał się z dyktaturami i popaprańcami. Kiedyś niemieccy faszyści, dzisiaj PiS.


Co do wolności, którą to niby dzięki KK wywalczyliśmy - sięgnij trochę pamięcią dalej wstecz i powiedz mi jakie było stanowisko KK jeżeli chodzi o wprowadzenie konstytucji? Z tego co ja czytałem,niwiele brakowało żeby Polski nie było na mapach - właśnie dzięki KK.


I te dzisiejsze msze dziękczynne za konstytucję??? - robią was jak chcą


I nawet jakby było tak jak mówisz, że to dzięki KK odztskaliśmy wolność - w jakim to świetle ich stawia? Zrobili to dla przyszłych korzyści materislno/finansowych?
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2019, 09:29:20 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #145 dnia: Maja 20, 2019, 09:32:41 »
Zrobili to dla przyszłych korzyści materislno/finansowych?

Tak, widac to szczegolnie w parafiach, ktore dzis ledwo wiaza koniec z koncem.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #146 dnia: Maja 20, 2019, 16:03:47 »
Uwielbiam te wybiórcze odpowiedzi.


Jeżeli jakaś parafia jest biedna, to znaczy że tam jest uczciwy ksiądz/proboszcz. I właśnie w takich parafiach znajdziesz Boga.


W parafii toruńskiej Boga niema!!!!!
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #147 dnia: Maja 20, 2019, 22:33:24 »
Co najbardziej poraża  filmie Sekielskich?
1) gdy ksiądz pedofil szantażuje chłopca , źe jak nie pojedzie z nim do Hiszpani - to ksiądz zrobi to z jego młodszym bratem. I chłopak bojąc sie o 9 letniego brata zgadza się na wyjazd, na któryn jest wielokrotnie wykorzystywany. Poraża głupota rodziców, którzy ślepo wierzą księdzu, a nie wierzą synowi przerażonemu.


2) Przeraża zapraszanie ksiedza pedofila do prywatnej kaplicy by odprawiał msze z udziałem dzieci, gdy wszyscy wiedzą za co ksiądz-pedofil dostał wyrok.
To jest przyzwolenie. I współwina.
Porażające są nieudolne obrony tu pewnego księdza.
Straszne to.
Dominik Dolnoślązak

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #148 dnia: Maja 26, 2019, 11:51:47 »
Biskupi przypominają:
Wybory, to taka roszada przy korycie, po której jesteśmy na górze, ewentualnie na szczycie.
Szczęść Boże
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!