Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy uważasz że:

Temat jest Tabu
2 (8.7%)
Mało istotny dla społeczeństwa.
5 (21.7%)
Mało interesujący lub nie na czasie
2 (8.7%)
Problem wogóle nie istnieje.
1 (4.3%)
Opisane sprawy to już duży problem.
3 (13%)
Bardzo potrzebny.
0 (0%)
Projekt jest nierealny.
2 (8.7%)
Chętnie wezmę udział w projekcie.
1 (4.3%)
Chciałbym ale niemam czasu.
3 (13%)
Nie potrzeba nam żadnych "parków"
4 (17.4%)

Głosów w sumie: 6

Głosowanie skończone: Marca 21, 2009, 17:22:58

Autor Wątek: Sex w Policach.....Finał  (Przeczytany 10815 razy)

szkutnik51

  • Gość
Sex w Policach.....Finał
« dnia: Marca 21, 2009, 17:22:58 »
Cytat: "KrP"
Doświadczenie masz fajne, ale chyba zbyt ufasz ludziom, że niby wszyscy za granicą są tacy super, ledwo 16 lat i już sam chce pracować, na paliwo zarobić, dom budować i drzewo sadzić. Cóż za idylla. Ale ja jestem nieco sceptyczny. Nie mówię, że tacy ludzie nie istnieją, ale czy jest to większość? Śmiem wątpić. Może się mylę, nawet chciałbym, ale cóż.


Więc się myslisz. W porównaniu do np. USA  - TAK
 To odpowiedni system daje takie szanse. Ci co chcą uczą się, pracują, jezdzą ładnymi samochodami. Ci którzy tylko polemizują muszą pozostać ubodzy. Wasze doswiadczenia i wnioski są także ubogie że aż żałosne. Po trzech aktach stwierdzam że: to rodzice są winni tych zaniedbań. Szkoła nie wychowuje - szkoła naucza. Praktyka to już sprawa rodziców.
Są także okoliczności łagodzące. I tu wracamy do początków moich postów. Gdzie młodzież może spędzić czas po zajęciach w szkole? Gdzie rodzice mogą wyjechać z dziećmi na krótki weekendowy wypoczynek?  aby młodzież "była wolna "i pod kontrolą?
Takich pytań mógłbym zadawać setki. Pozostaną bez odpowiedzi bo miejsc takich niema za wiele jak nie żadnych w okolicach Szczecina i Polic. Zaniedbania rodziców nie polegają wyłącznie na zaniedbaniach w wychowaniu i kontroli. W głównej mierze jest to wina zaniedbań w sferze infrastruktury społecznej w odniesieniu do miejsc rodzinnej rekreacji.
Nie trzeba daleko szukać. Nasi zachodni sąsiedzi. Z mojego doświadczenia. Gdziekolwiek mieszkałem. W australli,niemczech  czy usa zawsze w odległości nie większej niż godzina jazdy samochodem, znajdowało  się kilka PARKÓW REKREACYJNYCH do wyboru. Jest to wynikiem działania samorządów. Nacisku na władze oraz w większości przypadków społecznych incjatyw dla dobra własnego i rodziny. Gmina Police ze względu na strategiczne (w tym temacie) położenie ma duże szanse rozwoju i dotacji Unijnych. Pod warunkiem że wraz ze swoimi pociechami wezmiecie się do działania dla Waszego dobra.

I to tyle co chciałem uzyskać. Jżeli moje posty kogokolwiek uraziły - przepraszam. Jeżeli to trafiło do Twojego przekonania, weż udział w ankiecie. Możesz dalej trzymać "wodę w ustach" bo do tego potrzeba tylko trochę dobrej woli i ręce.

Wspomniany projekt "Tecza" powinien być ze względu na swoją kompleksowość gotowy na początku kwietnia (wiosna- dużo pracy w ogrodzie) Póki co udostępniam roboczą kopie Forum "Razem do Europy" wraz z charakterystyką projektu i małą zabawą w wybory. Weż pod uwagę że to tylko propozycje. Masz ochotę być anonimowy i tylko krytykować - pozostań tutaj. Masz ochotę coś zrobić dla siebie, swoich dzieci  i Gminy.  Zapraszam. Strona będzie aktywna od godz. 20 czasu polskiego kiedy to podam link o ile zdążę zanim Admin odłączy mnie od tego forum:)
Pozdrawiam.

metempsychol

  • Gość
Sex w Policach.....Finał
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 21, 2009, 19:38:11 »
Wybacz, ale nie wezmę udziału w ankiecie; po prostu nie znalazłem odpowiedniej  odpowiedzi.

Tym razem jak najbardziej się zgadzam. Zgadzam się, że szkoła powinna głównie nauczać. Zgadzam się, że problemem są te weekendowe wyjazdy :) I projekt mnie osobiscie bardzo się podoba.

Pozdrawiam :)

szkutnik51

  • Gość
Sex w Policach.....Finał
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 21, 2009, 19:47:32 »
Cytat: "metempsychol"
Wybacz, ale nie wezmę udziału w ankiecie; po prostu nie znalazłem odpowiedniej  odpowiedzi.

Tym razem jak najbardziej się zgadzam. Zgadzam się, że szkoła powinna głównie nauczać. Zgadzam się, że problemem są te weekendowe wyjazdy :) I projekt mnie osobiscie bardzo się podoba.

Pozdrawiam :)



...............a od czego są sugestie?

laputita

  • Gość
Sex w Policach.....Finał
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 30, 2009, 18:08:59 »
Hmm.. Witam Janusz.. Z tego co mi wiadomo hakerstwo jest karalne.. A osoba nie udzielila zgody na dodanie tych, ze oto informacji.. To, że jestes starszy nie pokazuje tego, ze jestes madrzejszy;).. I mam skonczone 16 lat :).. Psujesz.. Kontakt matki z corka.. szkutnik51 - to fałszywiec.. Ktory chce zrobic na zlosc;) See you ;);**

yak

  • Gość
Sex w Policach.....Finał
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 30, 2009, 18:15:41 »
Działaj. Koniec jest bliski. Nie wierzysz?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Sex w Policach.....Finał
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 30, 2009, 19:43:02 »
Cytat: "yak"
Działaj. Koniec jest bliski. Nie wierzysz?

Prorok yakiś czy co? ;D
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jurgenson

  • Gość
Sex w Policach.....Finał
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 30, 2009, 20:27:19 »
Cytat: "yak"
Działaj. Koniec jest bliski. Nie wierzysz?


O czyj tu koniec chodzi ??

Panie janku -troche jasniej.