Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: kościół - ogólne dyskusje  (Przeczytany 197516 razy)

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #120 dnia: Maja 13, 2019, 21:06:16 »
Nie Siekielski tylko Sekielski.A jeśli chodzi o TVN,to co najmniej 4 sesony po 24 odcinki.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #121 dnia: Maja 15, 2019, 07:47:00 »
Kościół to studnia bez dna, 24 to chyba mało na ujawnienie tych przekrętów i patologi w Kociole.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 15, 2019, 21:32:13 »
Dla politycznych, zakłamanych pseudo-obrońców Kościoła:

http://gs24.pl/abp-wojciech-polak-o-tylko-nie-mow-nikomu-nie-widze-w-filmie-sekielskiego-ataku-na-kosciol/ar/c1-14134117

Oby więcej takich głosów, czas na zmiany...

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 16, 2019, 02:41:53 »
Ja nigdy nie wpuściłem do domu ani jednego księdza po kolędzie :)


Natomiast teraz obejrzałem film Sekielskiego i jestem wstrząśnięty. :(

Dominik Dolnoślązak

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 17, 2019, 20:39:16 »
Podobno w Policach jest jakiś klecha pedofil, przeniesiony z innej części Polski?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 18, 2019, 09:29:41 »
Od jakiegoś czasu słyszałem na mieście taką plotkę,ze w
 Policach pojawił się księdz pedofil.

W Internecie można przeczytać historię księdza Jacka Czekańskiego,ktory skazany prawomocnym wyrokiem sądu w Gorzowie Wlkp za pedofilie,prznoszony był przez kurie szczecińska od miasta do miasta.Mieszkańcy robili dymy ,dowiedziawszy się kto zawitał do ich parafii i uczy ich dzieci,
Był między innymi w Kamieniu pomorskim,Dobrej koło Nowogardu,aż wladze kościelne ogłosiły że wziął roczny urlop i wrócił do domu.
Mniej więcej w  tym samym czasie w polickim kościele pojawil się ksiadz o tym samym imieniu i nazwisku,na stronie parafii widnieje : Jacek Czekański-pomoc.


Czy jest to ten sam pedofil czy tylko zbieżność nazwisk i czasu?
Ja tego nie wiem.







Na razie nie ma podpisu......

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 18, 2019, 09:49:16 »
No to robi się ciekawie. "Dobry dotyk" kościoła i ręką klechy w gaciach polickich dzieci coraz bliżej.
A niczego nieświadome owieczki posyłają tam swoje dzieci.


MASAKRA!!!!!
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 18, 2019, 10:07:30 »
ręką klechy

Przestań obrażać uczciwych księży, mam na myśli wszyskich tych, którzy robią wiele dobrego w Kościele Katolickim. Na Ciebie też wszyscy mają mówić "kryminalisto"?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 18, 2019, 10:42:34 »
Mów na mnie jak chcesz. Co mi do tego.


Który uczciwy ksiądz wsadza rękę w gacie dziecka???
Klecha-to i tak najłagodniejsze z formułowań jakim można opisać tych popaprańców.



wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 18, 2019, 13:12:11 »
Który uczciwy ksiądz wsadza rękę w gacie dziecka???
Klecha-to i tak najłagodniejsze z formułowań jakim można opisać tych popaprańców.

To chyba normalne, że każdy normalny człowiek nie będzie mówił o takim "księdzu" pozytywnie, to mogę zrozumieć. Ale żeby obrażać wszystkich księży bez wyjątku, jest to dla mnie dowód na bardzo prymitywny sposób myślenia.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #130 dnia: Maja 19, 2019, 03:41:21 »
AD DEtonator. Z "dapolem", choć jest człowiekiem inteligentnym i przyzwoitym nie da rady na ten temat rozmawiać, bo jest/stara się być ateistą i stale szuka uzasadnienia słuszności swojego stanowiska. To zresztą w przypadku wszystkich "ateistów, racjonalistów, wolnomyślicieli" itd. typowe. Wiara, jako że jest to zjawisko typowe, ich niepokoi, więc rzucają się na każdy, nawet najmniejszy "dowód", czy pozór dowodu, że to oni, niewierzący mają rację. A ponieważ Kościół postrzegają wyłącznie w kategoriach instytucji ziemskiej - dyskusja jest niemożliwa.
Ja jednak nie o tym, ale o dyskutowanym przypadku w tej chwili polickiego księdza, wg wszelkiego prawdopodobieństwa trafnie identyfikowanego z księdzem, który kiedyś zgrzeszył. I padają słowa oburzenia, na tym forum łagodniejsze, na FB ostre i zacietrzewione, głoszące skandal, upadek kleru, konieczność pozbycia się owego księdza itd., tak dalej.
Nikt nie chce przyjąć do wiadomości, że w kategoriach prawnych ten człowiek został skazany, karę poniósł, winę odpokutował, z drogi występków powrócił na drogę właściwą, z dziećmi kontaktu nie ma, duszpasterstw żadnych nie prowadzi, pełni posługę pomocniczą. Nawiasem mówiąc będąc pod stałym nadzorem i kontrolą. Reszta to jego sprawa, między nim a Panem Bogiem.
Tymczasem roznamiętnione środowisko "sprawiedliwych z magla" żąda krwi. Tak, krwi. Zniszczyć, wyrzucić, powiesić, najlepiej spalić na stosie przed kościołem. Nie przeszkadza to "sprawiedliwym" ani odmawiać Ojcze Nasz, ani uczęszczać do spowiedzi i wołać "Panie, zmiłuj się! Odpuść mi moje winy!" Jest okazja do żądania linczu, w sensie widowiska, no to się go żąda. Zresztą najgłośniej krzyczą ci, którzy się Panu Bogu na co dzień nie naprzykrzają. Księdza by ukamienowali, pochylają się nad każdym głodnym pieskiem lub kotkiem, tacy są dobrzy i szlachetni, ale człowiekowi nie przepuszczą. Furda, że został już ukarany przez prawo. To za mało. Teraz my, więziennym obyczajem, wymierzymy sprawiedliwość!
Co będzie dalej? Nagonka dopiero się rozwija. Prawdopodobnie wspomniany ksiądz będzie zmuszony z Polic odejść. Dokąd? - tego nie wiem i nie chcę wiedzieć. Zwykle w takich przypadkach szuka się mądrych i odpowiedzialnych proboszczów, którzy gwarantują pochylenie się nad człowiekiem wychodzącym na prostą. Tak najwidoczniej Metropolita ocenia ks. Waldemara Gasztkowskiego, proboszcza św. Kazimierza.
Cóż z tego, że wszyscy chcieli dobrze i dobro było realizowane, kiedy diabeł (bo nie kto inny) podburzył serca miejscowych Dulskich, wołających o publiczną egzekucję. A potem, kiedy już będzie po sprawie, ksiądz odejdzie i zniknie z oczu, żądni jego krwi oskarżyciele przyjdą w najbliższe święta Bożego Narodzenia do kościoła, by pełną piersią zaśpiewać: "Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli".
"Miłuj bliźniego swego, jak siebie samego"? A któż by się takim "nieżyciowym" zaleceniem poważnie przejmował. Prawda?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #131 dnia: Maja 19, 2019, 08:04:05 »
Nie mogę słuchać, jak bronicie tych zwyrodnialców. Idź i powiedz ofierze tego zwyrola, że w zasadzie to dobry człowiek, że tylko na moment go diabeł opentał. Czy Ty właściwie myślisz nad tym co piszesz. Gnój zniszczył człowiekowi życie, ale w zasadzie swoje odpokutował, więc w czym problem??? MASAKRA!!!!


Idąc za słowami jednego z biskupów - ludzie źle pojmują świat, chcieliby raj na ziemi, ale tak się nie da.
TAK - i to, że z rajem na ziemi się nie da, to to nie jest żaden QURWA powód, aby innym gotować piekło.


Mam nadzieję, że policzanie szybko pogonią z naszego miasta tego gwałciciel dzieci.

"Miłuj bliźniego swego jak siebie samego" - przepraszam, dlaczego to ma działać w jedną stronę? No chyba, że ten zwyrol właśnie w ten sposób okazuje miłość do nieletnich bliźnich.


Wg. Postów z fb,  ten pedofil przez jakiś moment miał styczność z polickimi dziećmi.


A najstraszniejsze w twoim poście jest to jak bagatelizujesz ten problem - odsiedział swoje więc odpokutował. Odsiedzieć swoje to można za kradzież bułki, a nie za gwałt dziecka. Skoro tego nie rozumiesz to chyba nie mamy o czym mówić.


To jest popęd płciowy, popęd do kontaktu z nieletnimi - ten zwyrol bez odpowiedniego leczenia zaatakuje następne dziecko - to tylko kwestia czasu.

I serio - bawi mnie to, jak próbujesz udowodnić, że staram się być ateistom. Jeszcze raz - nigdy nie przemawiała do mnie wasza Książka, nie wierzę w te bajki. Proste, czy raczej nie do ogarnięcia.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2019, 08:29:28 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #132 dnia: Maja 19, 2019, 08:29:11 »
Zniszczyć, wyrzucić, powiesić, najlepiej spalić na stosie przed kościołem. Nie przeszkadza to "sprawiedliwym" ani odmawiać Ojcze Nasz, ani uczęszczać do spowiedzi i wołać "Panie, zmiłuj się! Odpuść mi moje winy!" Jest okazja do żądania linczu, w sensie widowiska, no to się go żąda.

Oczywiście nie my jesteśmy od sądzenia, to zrobi Pan Bóg. Jako osoba wierząca i praktykująca uważam, że w szeregach duchownych miejsca na takich ludzi być nie powinno, nie chcę takiego Kościoła. Jedyną słuszną karą za tego typu przestępstwa ze strony Kościoła Katolickiego jest wydalenie ze stanu duchownego. Oczywiście z możliwością dalszej możliwości uczestnictwa w życiu duchowym, jednak już jako osoba świecka. 

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #133 dnia: Maja 19, 2019, 08:59:36 »

Oczywiście nie my jesteśmy od sądzenia, to zrobi Pan Bóg.

Może dla wierzących to jest oczywiste. Świat nie składa się tylko z wyznawców waszego Boga, i dla nich już takie oczywiste to nie jest.


Cytujesz nie moje słowa
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #134 dnia: Maja 19, 2019, 09:12:11 »
Cytujesz nie moje słowa

Nie pisałem co ciebie, tylko ogólnie odpowiadałem na post Validatora. Ogarnij się.