Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - tatankas

Strony: 1 [2] 3 4 ... 66
16
Polityka lokalna / Odp: Program Gryfa: wiecej bezdomnych w Policach
« dnia: Listopada 08, 2014, 22:14:24  »
Ja zgadzam się ze słowami czarna_301 -nie wiadomo dlaczego bezdomny stał się bezdomnym.Ci ludzie kiedyś mieli pracę zapewne,własny dom i rodzinę,noga im się podwinęła,złe wybory i ulica :( Nie wiadomo,czy ciebie wykidajło kiedyś taki los nie spotka,bo z emerytury na bank nie wyżyjesz,z oszczędności może,ale kto teraz ma taką wypłatę,by coś oszczędzić-niewiele osób.
Mnie polityka mało co obchodzi,ale powinniśmy jako jeszcze w miarę młodzi ludzie :p też pomyśleć o tych,którzy sami sobie pomóc nie potrafią,czy to seniorzy,bezdomni ludzie,niepełnosprawni czy bezdomne zwierzęta(nie mogłam nie dodać,w końcu siedzę w tym już dobre parę lat).Żadna żywa istota nie prosi się o taki los niestety.

17
Zwierzęta / Odp: Transport zwierzaka do nowego domu!!!
« dnia: Października 24, 2014, 13:14:53  »
Kto na dniach jedzie w okolice Warszawy,ewentualnie Bydgoszcz,Poznań??? Potrzebny transport z okolic Szczecina dla dwóch boksiów lub chociaż jednego (jeden staruszek,jeden młody) Muszą trafić do Fundacji SOS Bokserom !!!
strona www fundacji:
http://www.sosbokserom.pl/
strona na fb:
https://www.facebook.com/sosbokserom?fref=ts
To ich jedyna możliwość na lepszy drugi start!!!

18
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 17, 2014, 11:11:53  »
tatankas, a ogrzewałaś zimą mieszkanie?  czy lubisz chłodek? 
Ja wcześniejszego mieszkania też nie porównuję bo miałem za kawalera zwroty. Teraz jest rodzina wiec nie mogę dopuścić do tego by wszyscy chodzili po domu w kartkach. Nie jestem zmarźluchem ale też nie będę chodził po domu w kalesonach. 

Temperatura 18-20 stopni jest ok,więcej i jest mi za gorąco.Nie mogłam mieć zimniej,bo moje córy za młodego uwielbiały latać w samych gatkach po domu i korzystały z każdej chwili nieuwagi,by się rozebrać :)

W Chemiku miałaś nadpłaty po 1000 zł? Jak? Ja mam 3 pokojowe mieszkanie. W tym roku na każdym z podzielników po 0 jednostek, a zwrotu "tylko" 840zł

Tak,w Chemiku.Od 5 lat mieszkam na 3 pokojowym narożnym i mam 500zł nadpłaty co roku,wcześniej przez 10 lat mieszkałam w 2 pokojowym środkowym,czyli boki,góra i dół z sąsiadami,w ogóle nie grzałam,bo było mi za gorąco,dziecko latało prawie nago po domu  i zwroty po 1000zł prawie.

Dziwię się że ludzie w mieszkaniach mają same zera na podzielnikach.  Nie wierzę,  że mają aż tak ciepło w mieszkaniach.

Ja mam zero tylko w kuchni,a to dlatego,że w kuchni kaloryfer zabudowany,tylko w szafce odsłonięty kurek i czytnik,by mogli sprawdzić,a kuchnia od gotowania sama się nagrzewa,więc dodatkowo grzać jej nie trzeba ;)  Fakt jest też taki,że z roku na rok zaliczki w czynszu z tytułu ogrzewania są coraz wyższe,w ciągu tych kilkunastu lat czynsz za mieszkanie wzrósł mi o 100%

19
Zwierzęta / Znaleziony kotek na Grunwaldzkiej
« dnia: Października 15, 2014, 19:18:13  »
OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE:''Dzień dobry,mieszkam na Grunwaldzkiej w Policach,od rana na naszej klatce błąka się taki kocurek,rozmawiałam dzisiaj z Panią Izą o nim,wysyłam zdjęcia ,bardzo proszę o ogłoszenie kotka,jest bardzo przyjaźnie do ludzi nastawiony,nie boi się,wiec podejrzewam,że komuś się zagubił,może ktoś za nim tęskni...tel.kont:533 880 601''
[/size][/color]
[/size][/color]

[/size][/color]

[/size][/color]

20
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 15, 2014, 18:59:18  »
Ja mam od zawsze nadpłaty za ogrzewanie.Wsześniej mieszkałam w środkowym dwupokojowym mieszkaniu przez 10 lat,mieszkanie cieplejsze,to nadpłaty około 1000zł,teraz mam 3 pokoje narożne,więc nadpłata mniejsza,około 500zł co roku.Piszę to dlatego,żeby pokazać,że nie w każdym mieszkaniu takie problemy są,ja zaliczyłam dwa mieszkania różne w tym samym bloku i widocznie miałam szczęście,bo wszystko jest ok.Wspólczuję tych niedopłat,bo bym się chyba pochlastała,jak bym taką dostała  >:(

21
Zwierzęta / Odp: ZAPROSZENIE NA ZAKUPY.
« dnia: Października 10, 2014, 19:29:52  »
Zapraszam na kolejny bazarek książkowy,prawie 400 tytułów,kilkadziesiąt książek w języku niemieckim,większość książek w stanie bdb:

http://www.dogomania.com/forum/topic/142964-zapraszamksi%C4%85%C5%BCki-polsko-i-niemieckoj%C4%99zyczne-dla-dzieci-i-doros%C5%82ych-na-toz-police-i-boksia-kinga-do-17102014/

Prosimy pisać na FB:  https://www.facebook.com/tozkolo.police
niestety z braku czasu rzadko wchodzę teraz na to forum.Odbiór książeczek na terenie Polic osobisty.

22
Kulinaria / Odp: Cukiernia
« dnia: Lipca 21, 2014, 00:09:29  »
W Staromiejskiej na bank są robione,ale nie zawsze,może warto zapytać się o nie w ich sklepach,jak nie mają na sklepie ,a są w cukierni to dowiozą,jak nie ma również w cukierni to powiedzą kiedy mogą być ;)

23
Zwierzęta / Odp: Znaleziono psa
« dnia: Lipca 21, 2014, 00:05:56  »
Podobnego psa widuję na Skolwinie jak przejeżdżam tamtędy,ale czy to ten na pewno to nie wiem :( Może warto ogłoszenia jakieś tam wywiesić,jeżeli ktoś ma taką możliwość,najlepiej na sklepach spożywczych-każdy jeść musi!

24
Zwierzęta / Odp: Młodziutka myszka do adopcji
« dnia: Maja 22, 2014, 22:52:29  »
Myszka adoptowana :)

25
Kulinaria / Odp: Cukiernia
« dnia: Maja 05, 2014, 19:15:49  »
Cukiernia Staromiejska to nie tylko na Starych Policach.Ich punkty są na Wróblewskiego,koło Oskara Kawiarnia i na ul:Bankowej,wszędzie można zamówić torty.Ja dla dzieci zawsze zamawiam,ostatni był dla najmłodszej w marcu.Pyszniutki i jaki piękny:

Mają też pyszne ciasto z bitej śmietany z wiśniami,przepyszne ciastka kokosowe,a także śnieżynki mniam  :)

26
Zwierzęta / Odp: Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« dnia: Marca 20, 2014, 09:56:44  »
Cytuj
Kochani!! Ponieważ nadal robimy wszystko by nie być dla niektórych "uciążliwi" i móc dalej pomagać zwierzętom, chcemy wyciszyć pomieszczenie poprzez wypełnianie sufitu watą szklaną.Dlatego apelujemy o pomoc, gdyż mamy Osobę chętną która zrobi nam to w ramach "miłości do zwierzaków" ale materiały musimy zakupić co jest mimo wszystko kosztowne. Bo każdy grosz się dla nas liczy.Wstępnie potrzebujemy napewno rigipsów, waty szklanej i stelaży. Co jeszcze ? dowiemy się we wtorek. Ale nie zmienia to faktu ze pilnie musimy zrobić ten sufit. Czy ktoś może nam podarować takie materiały bądź zakupić je dla nas, bądź wpłacić jakieś pieniążki. Każda pomoc na wagę złota!! Prosimy!! Zawsze mogliśmy na Was liczyć. Może i tym razem będziecie mogli nam a przede wszystkim zwierzakom pomóc?
Będziemy bardzo wdzięczni!!Kolejna prośba Toz,będziemy wdzięczne o jakąkolwiek pomoc !!!

27
Trudne tematy / Odp: [Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« dnia: Marca 12, 2014, 14:53:06  »
Taki środek w formie prac społecznie użytecznych SR wymierzają na bieżąco-Ci co je otrzymali jakoś tym się nie przejmują.Widzisz na mieście takie osoby-? bo Ja nie.

No tobie to w kółko macieju to samo wciąż mam pisać:

Jest odpowiednio przemyślane,tylko nie ma kto tego egzekwować.

Dlatego trzeba się wziąć od podstaw do roboty.Co z tego,że kary będą surowsze jak nadal nie będą egzekwowane.

28
Zwierzęta / zwierz
« dnia: Marca 12, 2014, 09:48:15  »
Zaginął młody psiak,znalazcę prosimy o kontakt!!!Police!!!

Piesek odnaleziony w schronisku w Dobrej,już właścicielka została powiadomiona,jeszcze dziś wróci do swojego domku :)

29
Zwierzęta / Odp: Zwierzaki, które znalazły dom
« dnia: Marca 12, 2014, 09:29:18  »
Moja siostra znalazła takiego kotka ostatnio. Jak go przyniosła do domu to ledwo żył miał grzybicę i był ogólnie w złym stanie.  Teraz już jest lepiej jak możecie widzieć.

Czy kotek szuka domu,czy zostaje u siostry na stałe?

30
Trudne tematy / Odp: [Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« dnia: Marca 12, 2014, 09:26:17  »
Tylko ja się pytam kto tu będzie najbardziej cierpiał,moim zdaniem byłby to pies,niestety i gmina miałaby po kieszeni,bo ktoś tego psa musi utrzymywać,a jak gmina to i my podatnicy.Gwarantuję ci,ze jak by taki jeden z drugim musiał odpracować kilkadziesiąt godzin społecznie sprzątając psie odchody to następnym razem zbierze jedno gówienko swojego psa trzy razy dziennie ;)

Strony: 1 [2] 3 4 ... 66