Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - secha

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 27
31
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 20, 2012, 14:34:04  »
Akcje to nawet ostatnio spadły bo teraz są poniżej 10zł.

32
Polityka krajowa / [Police] Chcieliście PO, to macie
« dnia: Kwietnia 20, 2012, 12:16:05  »
Skoro już jesteśmy przy pensjach:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowy-prezes-pkp-dostanie-miesiecznie-59-tysiecy-zl,1,5109970,wiadomosc.html

Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego tak dużo? Jest jakieś logiczne wyjaśnienie tak wysokich pensji?

33
Polityka krajowa / [Police] Chcieliście PO, to macie
« dnia: Kwietnia 12, 2012, 08:25:39  »
Akurat tutaj speedbax i sekator mają rację. Nie sądzę, żeby popierali dopalacze, sam też jestem przeciwko. Prawda jest jednak taka, że sklepy z dopalaczami były zamykane "bo tak". W latach 90 popularne było wąchanie kleju. Wyobrażasz sobie, że nagle zamykają wszystkie sklepy w których sprzedaje się klej? Powodami zamykania sklepów z dopalaczami było np złe umiejscowienie zlewu, brak toalety itp bzdury.

Od samego początku wiadome było, że odbije się to czkawką, trzeba było tylko poczekać aż temat naturalnie ucichnie.

34
Motoryzacja / Bezmózgi w samochodzie.
« dnia: Kwietnia 06, 2012, 10:58:48  »
Cytat: "pol"
Daleko nie trzeba szukać

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120405/SZCZECIN/120409786


Ewidentna wina motocyklisty, co prawda na filmiku go nie widać, ale na pewno tam był :D

A poważnie, to sam zastanawiałem się jakiś czas temu czy sobie takiej kamerki nie sprawić. Jak codziennie jeździłem ze i do szczecina to w okolicach głębokiego i gontynki się takie cuda działy, że to nawet ciężko opowiedzieć :D

35
Motoryzacja / ceny paliw
« dnia: Kwietnia 04, 2012, 13:55:48  »
Cytat: "Dr.Kafar"


A wtedy, kosy na sztorc i Wiejska wita  :devil:


To samo mówiono przy 5zł. Miała być wielka granica, krach na rynku, ceny o milion % do góry i co? I jak przekroczyło 5zł to od razu na 5,20. Z 6zł będzie tak samo. Pokręci się przy 5,90 - 5,99 a potem pierdyknie 6,30. Ludzie będą płakać, wyzywać ale tankować i płacić.

36
Swoją drogą to zabawne, że na marszu w sprawie obrony wolnych mediów (przynajmniej oficjalnie  bo chodzi tutaj tylko o RadioM) pojawia się transparent "GW to likwidacji, Michnik do utylizacji". To w końcu walka o wolność mediów czy nie?

PS. Ciekawe ile tych skaczących ma przyznaną rentę :D

37
Tematy różne / [Police] Likwidacja podzielników w leningradach
« dnia: Lutego 17, 2012, 07:45:26  »
Cytat: "Storczyk"
Po pierwsze niech każdy podejdzie do ODRY sam i dowie się ile będzie płacić za swoje mieszkanie ,takie gdybanie to do niczego .Ja się dowiedziałam że zapłacę miesięcznie za metr 2,39razy metraż to wychodzi 117,11 miesięcznie.


Ale masz świadomość, że te wyliczenia są na podstawie obecnych poborów. Jak zdejmą liczniki i wszyscy zaczną grzać (bo i tak płacą ryczałtem) to ta cena może drastycznie wzrosnąć. To jest coś o czym wielu zapomina. To, że w pierwszym roku zapłacicie xxx zł nie znaczy, że tak będzie w każdym roku. Jeżeli nagle okaże się, że potrzeba dużo więcej ciepła, aby nagrzać blok to i opłaty pójdą w górę.

38
Rozrywka i Kultura w regionie / [Police] Cafe Venezia
« dnia: Lutego 14, 2012, 13:26:11  »
Tak, wydanie godzinnej pensji na kawę to na prawdę jest dużo :D Zresztą co to za frajda chodzenie do kawiarni? Opisujesz to w taki sposób jak by to było "niewiadomoco" "Jaaa cieee kawiarnia, muszem tam chodzić 5 razy w tygodniu bo to teraz modne jest, a tylko tanie frajerstwo tam nie chadza bo gupki som".

39
Rozrywka i Kultura w regionie / [Police] Cafe Venezia
« dnia: Lutego 14, 2012, 12:00:15  »
Jak kawa kosztuje godzinną pensję to się nie ma co dziwić, że nikt nie chodzi :D
W ogóle:
Cytuj

Zazwyczaj chodzą do kawiarni z jakiejś specjalnej okazji, ale to już trochę śmieszne w naszych czasach.

Dawno nie widziałem tak głupiego argumentu :D

40
Tematy różne / Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« dnia: Lutego 09, 2012, 14:12:13  »
Cytat: "angie"
czy tak trudno przejechać pługiem po Zamenhofa?


Biorąc pod uwagę szerokość pługa, szerokość drogi oraz to, że samochody parkowane są zarówno po lewej jak i prawej stronie drogi uważam, że było by to trudne. Ew. potem byśmy widzieli wpisy na forum, w których angie pisałaby, że pług zgarnął śnieg prosto pod jej samochód i teraz ma problem z wyjazdem.

41
Tematy różne / [Police] Likwidacja podzielników w leningradach
« dnia: Lutego 07, 2012, 09:31:18  »
Cytat: "andrexx"
zapominacie wszyscy , że odpadną koszty użytkowania urządzeń odczytujących zużycie ciepła i usług firmy, która odczytuje te liczniki


Faktycznie, to jest przecież około 40% całej kwoty. Prawda jest taka, że pewnie nie odpadną bo spółdzielnia wrzuci te kwotę gdzieś indziej.

42
Tematy różne / Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« dnia: Lutego 06, 2012, 13:11:06  »
Cytat: "Mickd"
No i jest efekt brak rozumu u tych co odpowiadaj za drogi.


Jeżeli wypadek jest śmiertelny to brak rozumu był chyba u któregoś z kierowców. Śmiertelne wypadki nie zdarzają się przy 40km/h.

43
Tematy różne / Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« dnia: Lutego 03, 2012, 13:19:25  »
Jakoś mnie to nie rusza. Co roku ten sam problem i co roku ta sama kwestia i żadnych zmian. Dopóki nie dostaną jakiejś poważnej kary to tak się będzie działo. Prawda jest pewnie taka, że ew. kary są i tak niższe niż koszty jakie poniosła by firma gdyby wysłała ludzi w teren.
Można co najwyżej zebrać się dużą grupą, odśnieżyć kilka ulic, a cały zebrany śnieg zawieźć pod Trans-Net i wysypać przed wejściem. Może wtedy coś się ruszy.

44
Tematy różne / [Police] Likwidacja podzielników w leningradach
« dnia: Lutego 03, 2012, 09:18:33  »
rbk dobrze prawi. Opłaty przesyłowe, grzanie klatki, ulicy, piwnic płacą wszyscy i dalej będą płacić to się nie zmieni. Ale za mieszkanie płacisz tyle ile zużyjesz. Jeżeli teraz grzejesz mało i płacisz mało (za zużycie, nie za całość) to jakim cudem po zdjęciu podzielników i grzaniu na maxa chcesz płacić mniej? Jedyna różnica w kosztach jaka wyjdzie to koszt grzania mieszkania (bo te koszta poboczne i tak zostaną), a teraz przynajmniej nie musisz płacić za sąsiada, który grzeje na maxa, bo lubi i ma kasę.
Prawda jest taka, że mniej będą płacić Ci, którzy cały czas grzeją i mają olbrzymie niedopłaty. Ludziom, którzy grzeją mało koszta wzrosną i to o parę ładnych stówek.

45
A najlepiej to niech kierowcy na 120m przed pasami wysiadają z nich i pchają swoje samochody tak do 100m za pasami. A piesi niech chodzą z wuwuzelami i na 3 min przed przejściem przez pasy (i na 5 minut w miejscu gdzie nie ma pasów) trąbią, żeby było wiadomo, że planują przejście. Ponadto piesi idący chodnikiem, którzy zbliża się do krawężnika bliżej niż na 30cm bez sygnalizowania tego wuwuzelą powinni dostać mandat za próbę samobójczą.

Może wtedy będzie bezpieczniej.

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 27