Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - secha

Strony: [1] 2 3 ... 27
1
Trudne tematy / [Ogólne] Abdykacja Papieża Benedykta XVI
« dnia: Lutego 14, 2013, 13:20:17  »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "secha"
Dla mnie to zwykłe tchórzostwo i lenistwo.


Ciekawe, co będziesz mówił w wieku 86 lat :P


Jak dadzą mi taką fuchę jak miał Papież to mogę sobie papieżyć :D

2
Trudne tematy / [Ogólne] Abdykacja Papieża Benedykta XVI
« dnia: Lutego 14, 2013, 09:33:14  »
No dla mnie to trochę niezrozumiałe. Poprzednio było "Podziwiajmy wielkość Jana Pawła II za to, że pełnił swoją służbę do końca", a teraz jest "Podziwiajmy Benedykta XVI za to, że zrezygnował". To jak to w końcu jest? Jak by się powiesił to by mówili "Podziwiajmy Benedykta XVI, który oddał życie za wiarę"? Dla mnie to jest tłumaczenie się. Nie chciałeś być papieżem? Trzeba było się tak wysoko w hierarchii nie wspinać. Dla mnie to nie jest ani przejaw odwagi, ani poświęcenia. Dla mnie to zwykłe tchórzostwo i lenistwo.

PS. W końcu się dowiemy jak się witają papieże :D

3
Trudne tematy / Sejm ... o związkach partnerskich
« dnia: Lutego 13, 2013, 07:45:22  »
Różnica między zoofilią i homoseksualizmem jest taka, że w przypadku zoofili nie ma zgody obu "partnerów" (a przynajmniej nie da się tej zgody jednoznacznie stwierdzić). Ja wiem, KrP, że Ty o tym wiesz i tylko tak populistycznie rzucasz :D, ale uznałem, że lepiej to wyjaśnić.

PS. Związki partnerskie tyczą się także heteroseksualistów.

4
Sprawy bieżące / Polickie drogi.
« dnia: Lutego 05, 2013, 13:05:15  »
To teraz wyjaśnienie do Robercik32. Tak się łata dziury w okresie zimowym i jak są mrozy. To jest standardowa procedura, takie łatanie zajmuje jakieś 10 minut i chodzi o to, aby wypełnić ubytek. Na wiosnę trzeba oczywiście to poprawić i zrobić porządnie ale takie łatanie jest jak najbardziej normalne i prawidłowe.

5
Trudne tematy / Sejm ... o związkach partnerskich
« dnia: Stycznia 31, 2013, 12:21:28  »
A ja wcale nie mówię, że to dobrze, albo że tak powinno być :) Sam również chciałbym pracować w Polsce i żyć w Polsce bo jestem Polakiem, ale mam świadomość, że wprowadzić zmiany w tym kraju jest niesamowicie ciężko. Nowe twarze nie mają siły przebicia, nie mają finansowania. Ci, którzy się wybili, którzy pokazują, że coś potrafią są natychmiast wciągani do systemu i zostają zakrzyczani. Dostają mały kawałeczek tortu i po chwili nikt już o nich nie pamięta. Bądźmy szczerzy, czy mamy dzisiaj jakieś alternatywy? Dr.Kafar często przywołuje Nową prawicę, ale nowa prawica wcale nie jest nowa, ponieważ również jest wypełniona osobami, które od 20 lat próbują się dorwać do stołka. Myślicie, że jak w końcu zostaną wybrani to coś się zmieni? Platforma pokazała, że nie można wierzyć politykom. Palikot dostał poparcie młodych i to poparcie zmarnował. Polityka w Polsce to bagno i nic się tu nie zmieni przez najbliższe 20-30-40 lat.

6
Trudne tematy / Sejm ... o związkach partnerskich
« dnia: Stycznia 31, 2013, 07:23:33  »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Dzisiaj decyzje władz, nawet te, które niosą za sobą niemoc i chaos w wielu dziedzinach życia, przyjmowane są ostatecznie jako norma i kwitowane jedynie słowami: „nic na to nie poradzimy”;  „widocznie tak być musi”.Wydaje mi się, że jest to efekt dzisiejszych czasów. Po pierwsze ludziom się nie chce, mają dosyć nie tylko obecnie rządzących, ale CAŁEJ polityki. Po drugie dużo łatwiejszy dostęp do "reszty świata" powoduje, że widzimy że nie tylko u nas jest taka parodia i głupota. Po trzecie w końcu, rozwój komunikacji i transportu spowodował, że dużo łatwiej powiedzieć "a w nosie mam to wszystko" i po prostu wyjechać z kraju.

7
Trudne tematy / Sejm ... o związkach partnerskich
« dnia: Stycznia 30, 2013, 08:11:23  »
Ja nie rozumiem czemu dla większości związek partnerski = geje. Przecież ta ustawa nie jest dla homsoeksualistów. Jest dla wszystkich. Jak to bella20 ładnie napisała:
Cytuj

Dwoje kochających się ludzi, mieszkających ze sobą 20 lat, opiekujących się sobą nawzajem nie ma prawa nawet dowiedzieć się o stan zdrowia partnera, kiedy ten trafi do szpitala. Nie wspominając o prawie do mieszkania, w razie śmierci jednego z nich. Chcą uregulowania tych spraw.Nie ma tu mowy, że te osoby muszą być homoseksualistami. Skoro PiS i część PO są tak hej do przodu to dlaczego nie zaproponują aby w ustawie był zapis, że w związek partnerski może wstąpić para kobiety i mężczyzny? Skoro jest w konstytucji to może być i w ustawie. W przeciwnym wypadku konstytucja była by niezgodna z konstytucją :D

Naprawdę drodzy państwo, mniej jadu. Wyciąganie przykładów Grodzkiej czy Biedronia jako przedstawicieli homoseksualistów pokazuje niski poziom dyskusji. Dlaczego tak bardzo nie krzyczycie o takich ludziach jak Jacek Poniedziałek, Neil Patrick Harris, Jim Parsons, Ian McKellen. Czyżby wychodziła z was hipokryzja?

8
Sprawy bieżące / Opłaty za śmieci - konsultacje.
« dnia: Stycznia 15, 2013, 11:42:14  »
jezat, ale przecież to samo masz w sejmie. PSL weszło w koalicję z PO w zamian za stanowiska w ministerstwach. To samo zresztą zrobiło PiS + LPR + Samoobrona, to samo zrobiło SLD + PSL i inni. To nie jest łapówka, to demokracja :D

9
Sprawy bieżące / Opłaty za śmieci - konsultacje.
« dnia: Grudnia 21, 2012, 07:53:02  »
Bo trzeba czymś załatać dziurę budżetową.

10
Tematy różne / [Police] Zima już u nas!
« dnia: Grudnia 13, 2012, 07:34:33  »
Takie całkowicie zasypane auta to powinni lawetą zabierać z parkingów i wywozić za miasto. Skoro nie interesuje Cię Twój pojazd i nie zadasz sobie nawet trudu aby o niego zadbać, to znaczy, że Ci nie potrzebny. Przynajmniej było by więcej miejsc do parkowania.

11
Sprawy bieżące / Opłaty za śmieci - konsultacje.
« dnia: Grudnia 12, 2012, 08:00:44  »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"

Niezaleznie od tego jak bardzo będzie się tu udowadniało, ze selektywna zbiórka jest mniej czy bardziej ekologiczna, przypominam - obowiązek organizowania selektywnej zbiórki odpadów nakłada na gminę USTAWA.


A gminy i radni powinni na wszelkie sposoby próbować zaskarżać/blokować/sprzeciwiać się takim bzdurnym ustawom skoro są najbliżej "zwykłych" obywateli. Jeżeli radni przeze mnie wybrani potrafią tylko przyklasnąć do debilnych ustaw to ja mam gdzieś takich radnych. Nie są do niczego potrzebni. Normalnie jak czytam takie rzeczy to się ze mnie gotuje. Jak sejm uchwali, że radni mają biegać w samych majtach po mieście i promować naturalizm to rozumiem będziesz pierwszy i pewnie jeszcze zapytasz jaki kolor?

12
Sprawy bieżące / Opłaty za śmieci - konsultacje.
« dnia: Grudnia 11, 2012, 12:59:05  »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"

Uchwalono takie, a nie inne prawo i trzeba się do niego stosować.


Z całym szacunkiem ale chyba sobie kpisz. Bzdurne prawo trzeba zmieniać, a nie się do niego stosować. Ten przepis to będzie jak obowiązek meldunkowy, nikt się nie będzie stosował. Oficjalnie wszyscy będą segregować, bo nie będzie możliwości tego weryfikacji. Po za tym, nie wierzę w to, że w gminie nagle cudem pojawi się kilkaset pojemników do segregacji.

13
Tematy różne / [Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« dnia: Listopada 23, 2012, 11:22:36  »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Cytat: "KrP"
Najsmutniejsze jest to, że kolejną budują na terenach stoczni...
KrP zbudowali już :(  Za bramą kolejową za przystankiem Druckiego Lubeckiego.. Robia dojazdy już... Normalnie kpina w biały dzień, żeby teren stoczniowy był przeznaczany na coś takiego :crazy:


Faktycznie, teren byłej stoczni powinien zostać zamknięty i nie udostępniany nikomu. Przecież w biedronce zatrudnia się roboty, więc i tak nowych miejsc pracy nie przybyło. A ludzie mogą sobie jeździć robić zakupy gdzie indziej. Stoczni już nie ma i powinno się jak najszybciej oddać teren pod jakiś biznes. Nie ważne czy to biedronka czy salon mercedesa.

14
Sprawy bieżące / Opłaty za śmieci - konsultacje.
« dnia: Listopada 22, 2012, 07:36:13  »
Cytat: "kaskada"

Jedyna rozsądna opłata to od gospodarstwa, wszystkie inne metody są bardzo delikatnie określając - złodziesko-haraczowe, korupcjogenne, itp.


Czyli uważasz, że sześcio-osobowa rodzina, mieszkająca w 80m mieszkaniu, powinna za śmieci płacić tyle samo co samotnie mieszkający emeryt w kawalerce?

15
Trudne tematy / Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« dnia: Października 25, 2012, 07:34:44  »
Wsadź sobie rurę wydechową do gardła i zobaczymy jak się będziesz czuł. To są spaliny, myślisz, że co w nich jest? Banany i tęcza?

Strony: [1] 2 3 ... 27