Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
 • Strona główna
 • Szukaj
  •  
 • Zaloguj się
  • Nazwa użytkownika: Hasło:
   Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.  (Przeczytany 81252 razy)

DarekMirror

 • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #195 dnia: Października 24, 2012, 23:45:29 »
Cytat: "Kilofownikownia"
To są przekroczenia zawartości tych związków w czym?


Badano zawartość w wodzie, śniegu, glebie oraz badano organizmy roślinne.

Offline Ważniak

 • Moderator
 • Weteran
 • *****
 • Wiadomości: 1676
 • Płeć: Mężczyzna
 • Subiektywnie obiektywny
  • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #196 dnia: Października 25, 2012, 01:01:12 »
Cytat: "DarekMirror"
Badano zawartość w wodzie, śniegu, glebie oraz badano organizmy roślinne.
Chcesz powiedzieć, że baru jest... uwaga... 3247g (3kg!!!) w litrze (ok. 1000g) wody?

W wodzie mineralnej znajduje się do 7,3mg baru na litr.

http://www.wodadlazdrowia.pl/pl/9086/0/Bar-tajemniczy_pierwiastek.html
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

DarekMirror

 • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #197 dnia: Października 25, 2012, 06:40:49 »
Cytat: "kubapolice"
Chcesz powiedzieć, że baru jest... uwaga... 3247g (3kg!!!) w litrze (ok. 1000g) wody?


Kuba czas na powrót do szkoły :rotfl:

Zawartość w litrze wynosi : 0,003247 kilograma czyli 3,247g na litr

Dawka śmiertelna wynosi 800 mg
Dawka toksyczna wynosi 30 mg.

Offline secha

 • Wielka Gaduła
 • *******
 • Wiadomości: 530
  • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #198 dnia: Października 25, 2012, 07:34:44 »
Wsadź sobie rurę wydechową do gardła i zobaczymy jak się będziesz czuł. To są spaliny, myślisz, że co w nich jest? Banany i tęcza?

Offline Ważniak

 • Moderator
 • Weteran
 • *****
 • Wiadomości: 1676
 • Płeć: Mężczyzna
 • Subiektywnie obiektywny
  • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #199 dnia: Października 25, 2012, 09:09:31 »
DarekMirror, uciekła mi jednostka przy przeliczaniu, zdarza się, szczególnie późną nocą. Nie zmienia to faktu, że wszyscy powinniśmy już nie żyć, gdybyśmy pili tak skażoną wodę. Wniosek? Woda nie jest tak skażona, albo dawka śmiertelna jest zaniżona.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Ważniak

 • Moderator
 • Weteran
 • *****
 • Wiadomości: 1676
 • Płeć: Mężczyzna
 • Subiektywnie obiektywny
  • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #200 dnia: Października 25, 2012, 17:17:06 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Albo działanie toksyn wyjdzie za 3 pokolenia, gdy już populacja ludności będzie zmierzała do pięknych 500 milionów.
A w tym czasie decydenci i piloci zabiorą swoje rodziny w przestrzeń kosmiczną wraz z antidotum na bar.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Q100sz

 • Rozpisuje się
 • *****
 • Wiadomości: 173
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #201 dnia: Października 25, 2012, 17:20:36 »
W przypisach do wskazanego artykułu znalazłem to:
http://www.nogw.com/images/052008_chemtrail_lab_result_lg.jpg
Zsumujcie wartości pierwszej kolumny cyfr... i mamy piękny, okrągły kilogram/ kg. Nie ma podanego czasu ekspozycji filtra ani przepływu badanego medium. Określa to tylko skład zanieczyszczeń wyłapanych przez HEPA, nawet nie ich ilość.
Skoro już była tu mowa o jednostkach, stężenia w powietrzu oznacza się w:
-ppm - przelicznik masowy części na miliard
-vpm - przelicznik objętościowy
- mg/Nm3.
Przytoczone wyżej wyniki, oparte prawdopodobnie na takiej metodologi jak ta z linku, to czysta manipulacja.

Reytan

 • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #202 dnia: Października 26, 2012, 17:20:08 »
Cytat: "Q100sz"
czysta manipulacja.


Żadna manipulacja. Chemtrails to niestety fakty. Czy ktoś tego chce czy nie, chemtrails ma miejsce. Zastanawiam się tylko po co to robią ? Komu zależy na tym, aby nas potruć ? Czemu to służyć ?

Badaczka mówi, że naukowcy z kręgów armii rozsiewali przez lata radioaktywne cząstki nad miastami
Opublikowano 5 Październik 2012 by astromaria
Źródło: http://www.activistpost.com/2012/09/researcher-says-army-scientists.html
Autor: Madison Ruppert, Activist Post
Przekład: Stop syjonizmowi

Zdaniem socjolog Lisy Martino-Taylor, armia USA przeprowadzała przez wiele lat ściśle tajne eksperymenty włącznie z rozsiewaniem cząstek radioaktywnych nad głowami mieszkańców St. Louis, Missouri. To jest niemal zupełnie nie zaskakujący fakt, jeśli wziąć pod uwagę, że cały obszar USA jest obecnie miejscem masowych eksperymentów na ludziach, gdy już wiemy, że ich wyniki będą niczym innym, tylko obrazem horroru. Nie zapominajmy, że nadal popieramy używanie niebezpiecznych substancji i technologii, nawet w sytuacji, gdy z góry wiadomo, że skończy się to katastrofą.

Obecnie w zakresie wiedzy publicznej jest to, że rząd rozsiewa cząsteczki siarczku cynkowo-kadmowego, jakie są szkodliwe dla zdrowia, nad St. Louis, lecz prof. Martino-Taylor mówi, że jej badania wskazują, iż do mieszaniny dodawano również dodatków radioaktywnych.

Celem tych eksperymentów były zasadniczo miejsca zamieszkania mniejszości etnicznych i społeczności o niskich dochodach – co znów, nie jest niczym zaskakującym, biorąc pod uwagę historię brutalnych testów na populacji znajdującej się w ciężkim położeniu społeczno-ekonomicznym przeprowadzanych przez rząd USA, która nie miała najmniejszego pojęcia, że stała się przedmiotem testów z użyciem niebezpiecznych chemikaliów w latach 1953-1954 oraz 1963-1965.

Badania Martino-Taylor wyjawiły wiele zdjęć ukazujących jak te cząsteczki były rozsiewane oraz szczegółowy opis jak ludność Ameryki była wystawiona na działanie tych substancji w imię bezpieczeństwa Ameryki.

W Corpus Christi, Texas chemikalia były rozpraszane nad dużymi częściami miasta z samolotów, a w St. Louis armia USA umieściła chemiczne zraszacze w szkołach, miejscach użyteczności publicznej, między budynkami, a także na ciężarówkach do spryskiwania w ruchu.

Nawet lokalni politycy byli trzymani zupełnie z dala od sekretów tych działań, a mieszkańcom St. Louis zwyczajnie powiedziano, że armia testuje nową technologię zasłony dymnej, aby bronić Amerykanów i ich miast przed potencjalnym atakiem Rosjan.

“Eksperyment był zupełnie tajny celowo” mówi Martino-Taylor przed St. Louis KSDK. „Nie mieli ochotników, którzy by na to poszli – tak zgadzam się na wdychanie siarczku cynkowo-kadmowego z radioaktywnymi cząsteczkami”.

“Szokujący był zwłaszcza stopień obłudy i utajenia. Wyraźnie poszli na całość, żeby oszukiwać ludzi”.

Osobiście odnajduję ten właśnie poziom obłudy i tajności jako rzecz zupełnie nie szokującą, jeśli wziąć pod uwagę, że mówimy o rządzie amerykańskim.

Martino-Taylor musiała złożyć setki zapytań o wydanie pozwoleń z kartoteki Freedom of Information Act (FOIA), aby zdobyć niegdyś utajnione dokumenty potwierdzające istnienie programu sprayowania ludzi.

Jej badania potwierdziły, że największa koncentracja sprayowania miała miejsce w kompleksie budowli mieszkaniowych the Pruitt-Igoe, jaki znajduje się na północnym zachodzie śródmieścia St. Louis w rejonie Carr Square.

Ten kompleks, który został zniszczony w 1972 r., zamieszkiwało ok. 10 tysięcy ludzi o małych dochodach, z czego szacuje się, że 70 % z nich to były dzieci poniżej 12 roku życia.

“To był gwałt zadany wszelkim zasadom etyki medycznej, wszelkim prawom zapisanym w kodeksach międzynarodowych, a nawet własnej polityce wojska w tamtym czasie” powiedziała Martino-Taylor.

Wcześniej dowody w tej sprawie wyszły na jaw w latach 90-tych, gdy kongresman Richard Gephardt zażądał od wojska ujawnienia swych akt oraz udzielenia wyjaśnień w sprawie testów na ludziach w St. Louis.

„Chcemy upewnić się, że nie miało miejsca nic, co mogłoby spowodować szkody jakiejkolwiek osobie i że wszystkie fakty w tej sprawie można bez obawy położyć na stół” mówił wtedy Gephardt.

Dokumenty, które zostały w końcu odtajnione dowodziły, że armia USA rzeczywiście umieściła zraszacze w różnych budynkach, chociaż wojsko nadal upierało się przy tym, że chemikalia były zupełnie bezpieczne.

Badania Martino-Taylor pokazują, że nie miało to nic wspólnego z prawdą.

“Wiele jest dowodów, które pokazują, że ludzie w St. Louis oraz w samym centrum miasta, w szczególności mniejszości etniczne, byli poddani testom wojskowym, jakie były związane z większym projektem testowania broni radiologicznej”.

Odkrycia Martino-Taylor wiodą prosto do programu U.S. Radium, prowadzonej w spółce o tej samej nazwie, jaka stała się znaną z tego, że zawalono ją swego czasu stertą pozwów od pracowników, w jakich stawiano zarzuty o dokonanie skażenia wskutek promieniowania.

“US radium zasłużyła na tę reputację, gdyż okazało się w procedurach sądowych, że była odpowiedzialna za wytwarzanie farby z radioaktywnym proszkiem, która zabiła wiele młodych kobiet, które lubiły malować farbą fluorescencyjną różne przedmioty ceramiczne w domu” powiedziała Martino-Taylor.

U.S. Army przyznała, że dodawała fluorescencyjnej substancji do mieszaniny, jaka była rozsiewana, lecz szczegóły na temat radioaktywności dodawanych substancji pozostają całkowicie tajne, lecz takie pozostaną prawdopodobnie tylko jeszcze jakiś czas.

Dokumenty ujawnione przez Martino-Taylor pokazują, że armia nie zadała sobie trudu przeprowadzenia swoich własnych badań, aby dowiedzieć się czegoś na temat mieszaniny, jaką rozsiewa, a jaka spowodowała na pewno długotrwałe szkody ludziom nieświadomym, że zostali poddani jakiemuś eksperymentowi.

Poprzez ukazanie tego akurat badania, autor zajmuje się zagadnieniem, jak wielu ludzi -uczestników różnych organizacji ochoczo bierze i weźmie w przyszłości udział w działaniach zorganizowanych, jakie wyrządzają i wyrządzą w przyszłości szkodę innym oraz jak wielu ludzi poza tymi organizacjami może, ale nie musi stać się ofiarami działalności zorganizowanej. Ważne jest wskazanie, że i jedni i drudzy są niezdolni do określenia legalności czy też szkodliwości działań, w jakich wezmą udział, a o tym wiedzieć będzie tylko wierzchołek tej organizacji, napisała Martino-Taylor.

Miejmy nadzieję, że ten przypadek pomoże dodać następną cegiełkę do i tak już obecnie ogromnego zbioru dowodów, jakie potwierdzają, że „nasz” rząd w rzeczywistości regularnie traktuje nas jak szczury laboratoryjne, mięso armatnie albo masę majątkową potrzebną do zabezpieczenia pożyczki.

http://zatruteniebo.wordpress.com/

Offline Ważniak

 • Moderator
 • Weteran
 • *****
 • Wiadomości: 1676
 • Płeć: Mężczyzna
 • Subiektywnie obiektywny
  • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #203 dnia: Października 26, 2012, 17:22:04 »
Co socjolog może wiedzieć na temat tajnych akcji wojsk USA?

No i może jakieś dowody?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Kuba

 • Administrator
 • Weteran
 • *****
 • Wiadomości: 2248
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #204 dnia: Października 26, 2012, 17:25:30 »
Tylko jak na razie nikt tu nie wskazał, gdzie w samolotach pasażerskich umieszczane są te magiczne zbiorniki na chemikalia. Nigdy na zdjęciach tzw. "autobusów" nie widziałem, by było coś podwieszane pod skrzydłem/kadłubem, a w skrzydłach są przecież zbiorniki paliwa i to tajemnicą nie jest.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DEtonator

 • Stara Gwardia
 • **********
 • Wiadomości: 4672
 • Płeć: Mężczyzna
 • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
  • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #205 dnia: Października 26, 2012, 17:35:15 »
Cytat: "Kuba"
Tylko jak na razie nikt tu nie wskazał, gdzie w samolotach pasażerskich umieszczane są te magiczne zbiorniki na chemikalia.


Kuba nie znasz się. To są specjalne samoloty "atrapy". :)

Offline Q100sz

 • Rozpisuje się
 • *****
 • Wiadomości: 173
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #206 dnia: Października 26, 2012, 18:00:29 »
Cytat: "Reytan"

Q100sz napisał/a:
czysta manipulacja.


Żadna manipulacja. Chemtrails to niestety fakty


Faktem jest, że jedyny praktyczny dowód, przytoczony na tym forum, na istnienie oprysków można potłuc o kant stołu. Cała reszta to demagogia poparta spiskową teorią dziejów, ale każdy ma swój rozum.

Reytan

 • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #207 dnia: Października 26, 2012, 18:16:29 »
Cytat: "Q100sz"
Faktem jest, że jedyny praktyczny dowód, przytoczony na tym forum, na istnienie oprysków można potłuc o kant stołu. Cała reszta to demagogia poparta spiskową teorią dziejów, ale każdy ma swój rozum.


Owszem, każdy ma swój rozum, ale co z tego ? W manipulacje telewizji ludziska łatwo wierzą, a jak jakiś "specjalista" w telewizji powie, że chemtrails to bzdury, to od razu miażdżąca większosć przykauje głowami.

Prawda jest taka, że wiele faktów jest przemilczanych przez media. Dlatego ludziska mówią : "kolejna spiskowa teoria". Jak o czymś w telewizji nie mówią, nie znaczy to jeszcze że tego nie ma. Oczywiście podaję przykład telewizji. Tak samo rzecz ma się gdy wchodzimy na internet, i szukamy "dowodów". Często takich nie znajdziecie, bo są przez cenzurę po prostu wykasowywane. Wtajemniczeni pilnują, aby takie informacje nie przedostawały się do opinii publicznej. Lepiej ażeby ludziska za dużo nie wiedzieli.

Także różnej maści "specjaliści" mówią w telewizji że informacje o chemtrails to zwykłe bzdury, i temat jest zamknięty. Nie ma na temat żadnych dyskusji w telewizji (czy ktoś widział choć jedną dyskusję w telewizji na temat chemtrails ?), media wyciszają temat.
I git.

My o wielu rzeczach nie wiemy. A jak ktoś zapoda temat, to zaraz odzywają się głosy : "dowody poproszę". Nikt nawet nie zastanawia się skąd biorą się te smugi na niebie. A na niektórych portalach można przeczytać co to za smugi. Ja zapodałem jeden tekst. Oczywiście bez dowodów nikt w te "bzdury" nie uwierzy.

A oni nas zatruwają, czując się bezkarnymi. Mnie wciąż nurtuje tylko pytanie : dlaczego to robią ?

Offline Kilofownikownia

 • VIP
 • ********
 • Wiadomości: 1291
 • Kilo Kilofa
  • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #208 dnia: Października 26, 2012, 18:20:09 »
A co z tymi co nie mają telewizora w domu? Nimi też telewizja manipuluje? ;D I co się dziwisz, że media nie podejmują tematu jak już na początku widać, że to teoria spiskowa? To są rzeczy z którymi nawet nie warto polemizować. To tak jakbyś chciał polemizować z teoriami zawartymi w Harrym Potterze albo Władcy Pierścieni :devil:

Offline DEtonator

 • Stara Gwardia
 • **********
 • Wiadomości: 4672
 • Płeć: Mężczyzna
 • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
  • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #209 dnia: Października 26, 2012, 18:22:04 »
Pewnie trują, by potem sprzedawać antidotum za sporą kasę. Bójcie się!