Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Zima już u nas!  (Przeczytany 80208 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 12, 2012, 23:16:53 »
Cytat: "KrP"
Ale w końcu trafią na kogoś kto ich pozwie za uszkodzenie auta i będą mieć problemy. Bo nie mogą sobie ot tak odśnieżać obcych aut, które nie zagrażają bezpieczeństwu. Robią to - ok, na własne ryzyko.


Przesada, wystarczy w miarę dobry rozmrażacz do szyb, którego koszt zużycia jest znacznie tańczy od kosztu darowania mandatów podobnie myślącym cwaniakom.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 12, 2012, 23:44:36 »
Cytat: "DEtonator"
Cytat: "KrP"
Ale w końcu trafią na kogoś kto ich pozwie za uszkodzenie auta i będą mieć problemy. Bo nie mogą sobie ot tak odśnieżać obcych aut, które nie zagrażają bezpieczeństwu. Robią to - ok, na własne ryzyko.


Przesada, wystarczy w miarę dobry rozmrażacz do szyb, którego koszt zużycia jest znacznie tańczy od kosztu darowania mandatów podobnie myślącym cwaniakom.


Tak, niech jeszcze spryskuja auta czymś, czego mogą sobie ludzie nie życzyć, powodzenia.

Ich działanie jest niezgodne z prawem i mam nadzieję, że odczują to niedługo na własnej skórze.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 12, 2012, 23:53:32 »
Cytat: "KrP"
Tak, niech jeszcze spryskuja auta czymś, czego mogą sobie ludzie nie życzyć, powodzenia.

Ich działanie jest niezgodne z prawem i mam nadzieję, że odczują to niedługo na własnej skórze.


Nie może być tak, że jedni uczciwie płacą, a inni nie. Ściąganie należnych opłat niezgodne z prawem? Pierwsze słyszę. W każdym cywilizowanym mieście płaci się za parkowanie, inna sprawa, że Szczecin powinien wybudować jakieś sensowne parkingi...

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 12, 2012, 23:57:21 »
Cytat: "KrP"
Ich działanie jest niezgodne z prawem i mam nadzieję, że odczują to niedługo na własnej skórze.
Niepłacenie za parkowanie, przejazd komunikacją miejską także nie jest zgodne z prawem/regulaminem korzystania etc. i jakoś nie sprawia ci to problemu. Nie wymagaj więc od innych by się stosowali do przepisów.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 13, 2012, 07:16:36 »
Cytat: "KrP"
Tak, niech jeszcze spryskuja auta czymś, czego mogą sobie ludzie nie życzyć, powodzenia.

Ja sobie nie życzyłem, żeby padał śnieg, oczekiwałem go dopiero za tydzień. Gdzie mam się udać z zażaleniem?
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #80 dnia: Grudnia 13, 2012, 07:27:28 »
Do Królowej Śniegu ;)

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #81 dnia: Grudnia 13, 2012, 07:34:33 »
Takie całkowicie zasypane auta to powinni lawetą zabierać z parkingów i wywozić za miasto. Skoro nie interesuje Cię Twój pojazd i nie zadasz sobie nawet trudu aby o niego zadbać, to znaczy, że Ci nie potrzebny. Przynajmniej było by więcej miejsc do parkowania.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #82 dnia: Grudnia 13, 2012, 07:36:58 »
Nie denerwujcie się. Takie cwaniaczko-pieniaczki albo tylko pyszczą na internetowych forach, albo prędzej czy później dostają kopa od rzeczywistości.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #83 dnia: Grudnia 13, 2012, 13:22:40 »
Cytat: "KrP"
Będą mieć problem jak znajdą auto ze szronem wewnątrz.  ;D

Z zewnątrz czy od wewnątrz, co to za różnica. Nie jestem prawnikiem, ale wydaje mi się, że obowiązkiem parkującego jest umieścić bilet w widocznym miejscu. A skoro w widocznym, to pewnie znajdą się takie interpretacje przepisu, że to na właścicielu auta spoczywa obowiązek usunięcia wszystkiego, co ten bilet przysłania. Może również zaparkować w miejscu, gdzie ów bilet nie jest wymagany.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #84 dnia: Grudnia 13, 2012, 16:13:36 »
Cytat: "Wykidajło"
Nie denerwujcie się. Takie cwaniaczko-pieniaczki albo tylko pyszczą na internetowych forach, albo prędzej czy później dostają kopa od rzeczywistości.


Ty się panie naucz po rondach jeździć najpierw. ;]

Cytuj (zaznaczone)
Nie może być tak, że jedni uczciwie płacą, a inni nie. Ściąganie należnych opłat niezgodne z prawem? Pierwsze słyszę. W każdym cywilizowanym mieście płaci się za parkowanie, inna sprawa, że Szczecin powinien wybudować jakieś sensowne parkingi..


A może być tak, że pobierane są opłaty za miejsca nieodśnieżone, na które ciężko wjechać?

Cytuj (zaznaczone)
Ja sobie nie życzyłem, żeby padał śnieg, oczekiwałem go dopiero za tydzień. Gdzie mam się udać z zażaleniem?


Nie wiem, może do Tomasza Kreta? ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 13, 2012, 16:40:13 »
Cytat: "KrP"
A może być tak, że pobierane są opłaty za miejsca nieodśnieżone, na które ciężko wjechać?


Miejsce jest miejscem, może i ciężko jest wjechać, ale płacić trzeba, no chyba, że zostaną zniesione opłaty w takim okresie, bo tak też już bywało.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #86 dnia: Grudnia 13, 2012, 17:55:05 »
Cytat: "DEtonator"
no chyba, że zostaną zniesione opłaty w takim okresie, bo tak też już bywało.

Pamiętam, że  2 lata temu gdy były takie śniegi, to był okres w którym zawieszono opłaty za parkowanie w Szczecinie.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #87 dnia: Grudnia 13, 2012, 17:59:36 »
Cytat: "DEtonator"
Cytat: "KrP"
A może być tak, że pobierane są opłaty za miejsca nieodśnieżone, na które ciężko wjechać?


Miejsce jest miejscem, może i ciężko jest wjechać, ale płacić trzeba, no chyba, że zostaną zniesione opłaty w takim okresie, bo tak też już bywało.


Jak ci ITD wyśle wezwanie do zapłacenia mandatu z fotoradaru bez zdjęcia (a tak robią) to też grzecznie będziesz płacić? Bez przesady.

SPP jest nieodśnieżona więc nie powinni żądać opłat za coś, co nie spełnia swojego przeznaczenia.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #88 dnia: Grudnia 13, 2012, 22:44:49 »
Cytat: "KrP"
Jak ci ITD wyśle wezwanie do zapłacenia mandatu z fotoradaru bez zdjęcia (a tak robią) to też grzecznie będziesz płacić? Bez przesady.

Tak robią bo tak stanowi prawo na tym etapie postępowania.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #89 dnia: Grudnia 13, 2012, 22:47:21 »
Cytat: "KrP"
Jak ci ITD wyśle wezwanie do zapłacenia mandatu z fotoradaru bez zdjęcia (a tak robią) to też grzecznie będziesz płacić? Bez przesady.


Nie mieszaj gówna z twarogiem.