Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - secha

Strony: 1 ... 25 26 [27]
391
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Książki telefoniczne
« dnia: Września 10, 2009, 23:12:12  »
A już zapłaciłeś? Jak nie to olej sprawę.

392
Tematy różne / [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« dnia: Sierpnia 28, 2009, 11:59:26  »
Ale głupoty gadacie. Remont? Byliście w tych blokach? Widzieliście jak tam jest? Żeby to wyremontować, to trzeba by było rozebrać do gołej ziemi. Tam są ściany z blach, a pomiędzy ścianami kupa śmieci, robaków i szczurów. Co Wy chcecie tam remontować?
A dlaczego dostali za darmo? Bo od początku mieli dostać! Te bloki miały tam stać 5 lat! Ja nie rozumiem jak można być tak zazdrosnym i szerzyć taką zawiść.

393
Tematy różne / [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« dnia: Sierpnia 26, 2009, 11:41:53  »
Ludzie! Mylicie lokale użytkowe z lokalami mieszkalnymi. Lokale mieszkalne zostały oddane zgodnie ze wszystkimi zasadami. Dostali tylko Ci co płacili. Sami mieszkańcy tego pilnowali. Oczywiście były przewałki, że ktoś mieszka w 2 bo dzieci się wyprowadziły, ale dostał mieszkanie dla 4 bo są ciągle zameldowane.
Jedyne przewałki jakie odchodzą to na lokale użytkowe.

A co do tego, że nie powinni dostać. Od samego początku miały być to bloki TYMCZASOWE. Żeby szybko sprowadzić robotników do ZCH Police, ale że komuna upadła to ten okres się trochę przedłużył. Moim zdaniem dobrze, że dostali. Raz: Spełniona została początkowa obietnica. Dwa: Będzie zdecydowanie ładniej.

394
Tematy różne / [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« dnia: Sierpnia 18, 2009, 13:05:07  »
Z moich informacji wynika, że to nie grzyb tylko sól. Jest to całkowicie do naprawienia i mają to naprawić. Wiem ze źródła czyli od kobity, która pokazywała mieszkania.

Strony: 1 ... 25 26 [27]