Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 137477 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #180 dnia: Kwietnia 10, 2012, 14:36:37 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "Wykidajło"
Proponuję, żebyś sprawdził, od kiedy w Polsce obowiązuje ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (oczywiście o ile nadal masz ochotę ustawiać mnie w kolejce dłużników podatkowych).


Rozumiem, że wtedy podatków się nie płaciło i było obojętne, czy pracujesz na czarno, czy na legalu.

Obojętne nie było, ale (w uproszczeniu) podatki dotyczyły firm i przedsiębiorców. Sens jest taki, że nie jestem Polsce winien ani grosza tytułem należności podatkowych - pomijając te, na których uregulowanie mam jeszcze czas, bo np. termin upływa 30 kwietnia 2012 r.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #181 dnia: Kwietnia 10, 2012, 15:00:50 »
Cytat: "Wykidajło"
Obojętne nie było, ale (w uproszczeniu) podatki dotyczyły firm i przedsiębiorców. Sens jest taki, że nie jestem Polsce winien ani grosza tytułem należności podatkowych -


To w takim razie przepraszam. Swoją drogą, widać jacy to byli "przedsiębiorcy".

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #182 dnia: Kwietnia 11, 2012, 12:34:37 »
http://biznes.onet.pl/drugie-podejscie-rzadu-do-podatku-ekologicznego-od,18561,5094658,1,prasa-detal

Uwaga. Mafia przygotowuje nowy haracz. Czyli kolejny pomysł jak skutecznie zubażać społeczeństwo. Wyborcy PO sami tego chcieli, ale dlaczego my też mamy płacić za ich ślepotę i dziecinną naiwność  polityczną ?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #183 dnia: Kwietnia 11, 2012, 15:38:47 »

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #184 dnia: Kwietnia 11, 2012, 17:15:49 »
Cytat: "speedbax"


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nieudana-wojna-z-dopalaczami-polska-straci-miliony,1,5095081,wiadomosc.html

:) Jest coraz lepiej.

Czy mam rozumieć,że jesteś zwolennikiem dopalaczy?.Jeśli tak to pewnie zapiszesz się do Ruchu Palikota,który chce legalizacji marichuany,bo to zdrowsze niż dopalacze.Przy okazji przebywając w Polsce będziesz mógł z dobrodziejstw marychy skorzystać.Tylko nie bierz więcej niż zbawca polski,bo będziesz tak jak on wykrzykiwał "zwyciężymy,zwyciężymy,zwyciężymy,zwycięży..........
po raz siódmy zwyciężymy.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #185 dnia: Kwietnia 11, 2012, 20:00:14 »
Ja jestem zwolennikiem legalnie prowadzonych biznesów, a takimi były sklepy z dopalaczami. Zostały zamknięte nielegalnie, bez poparcia w jakimkolwiek prawie, ale tego już nikt nie pamięta (ważna była medialna propaganda jakie to wszystko jest złe). Teraz rząd za to zapłaci o czym mówiłem zawsze.

Chociaż nie, nie rząd. Te patałachy przecież nie poczują tego w swojej kieszeni. Zapłaci społeczeństwo. Jak zawsze.

Anyway, dlaczego Donaldu Tusku nie zamyka "na granicy prawa" sklepów z inną, groźniejszą używką, która sieje spustoszenie nie tylko wśród młodzieży, ale i wielu dorosłych? Dlaczego tę używkę można legalnie kupić mimo, iż niszczy organizm i potrafi sprowadzić człowieka na dno? Dlaczego Tusku tutaj nie chce nas, biednych Polaków, bronić przed złem?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #186 dnia: Kwietnia 11, 2012, 20:33:32 »
Cytat: "jezat"
dobrodziejstw marychy skorzystać.Tylko nie bierz więcej niż zbawca polski


Polska pisze się z dużej litery. Beczałeś tu ostatnio na forum jakim to jesteś wielkim patriotą. Musisz się zdecydować, czy twoja pisownia wynika z antypolskości wyssanej z mlekiem matki, której przejawy nam prezentujesz, czy jedynie ze zwykłego nieuctwa.
Bo chyba nie z jednego i drugiego ?

Sprawa dopalaczy to klasyczny przykład nieudolności rządu Tuska. Dużo medialnego szumu, wielkie zapowiedzi - a w efekcie nieudolne działanie, źle wydatkowane pieniądze idące głównie na biurokrację i ryzyko wypłaty ogromnych odszkodowań z kieszeni polskiego podatnika. Efekt: brak pieniędzy w budżecie i ryzyko kolejnych podwyżek akcyzy i innych podatków lub wzrost wieku emerytalnego dla osób pracujących.

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #187 dnia: Kwietnia 11, 2012, 21:35:38 »
Cytat: "jezat"
dobrodziejstw marychy skorzystać.Tylko nie bierz więcej niż zbawca polski


Cytat: "sekator"
Polska pisze się z dużej litery. Beczałeś tu ostatnio na forum jakim to jesteś wielkim patriotą. Musisz się zdecydować, czy twoja pisownia wynika z antypolskości wyssanej z mlekiem matki, której przejawy nam prezentujesz, czy jedynie ze zwykłego nieuctwa.
Bo chyba nie z jednego i drugiego

Polska z małej litery to polska prezesapolskęzbaw.Nie wiedziałeś?Niedobrze u was z przepływem informacji.Potrzebne świeże powietrze bo w smrodzie informacje grzęzną.

Cytat: "sekator"
Sprawa dopalaczy to klasyczny przykład nieudolności rządu Tuska. Dużo medialnego szumu, wielkie zapowiedzi - a w efekcie nieudolne działanie, źle wydatkowane pieniądze idące głównie na biurokrację i ryzyko wypłaty ogromnych odszkodowań z kieszeni polskiego podatnika. Efekt: brak pieniędzy w budżecie i ryzyko kolejnych podwyżek akcyzy i innych podatków lub wzrost wieku emerytalnego dla osób pracujących.

No to mamy już dwóch wielbicieli dopalaczy.Kto następny po speedbaxie i sekatorze?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #188 dnia: Kwietnia 11, 2012, 22:11:03 »
Cytat: "jezat"
Czy mam rozumieć,że jesteś zwolennikiem dopalaczy?


Cytat: "sekator"
Sprawa dopalaczy to klasyczny przykład nieudolności rządu Tuska. Dużo medialnego szumu, wielkie zapowiedzi - a w efekcie nieudolne działanie, źle wydatkowane pieniądze idące głównie na biurokrację i ryzyko wypłaty ogromnych odszkodowań z kieszeni polskiego podatnika. Efekt: brak pieniędzy w budżecie i ryzyko kolejnych podwyżek akcyzy i innych podatków lub wzrost wieku emerytalnego dla osób pracujących.


Sekator odpowiedział za mnie.

 
Cytat: "jezat"
No to mamy już dwóch wielbicieli dopalaczy.Kto następny po speedbaxie i sekatorze?


Gratuluje inteligencji.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #189 dnia: Kwietnia 12, 2012, 08:25:39 »
Akurat tutaj speedbax i sekator mają rację. Nie sądzę, żeby popierali dopalacze, sam też jestem przeciwko. Prawda jest jednak taka, że sklepy z dopalaczami były zamykane "bo tak". W latach 90 popularne było wąchanie kleju. Wyobrażasz sobie, że nagle zamykają wszystkie sklepy w których sprzedaje się klej? Powodami zamykania sklepów z dopalaczami było np złe umiejscowienie zlewu, brak toalety itp bzdury.

Od samego początku wiadome było, że odbije się to czkawką, trzeba było tylko poczekać aż temat naturalnie ucichnie.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #190 dnia: Kwietnia 12, 2012, 09:44:45 »
Cytat: "secha"
Od samego początku wiadome było, że odbije się to czkawką, trzeba było tylko poczekać aż temat naturalnie ucichnie.

Na razie niczym się nie odbiło i odbić się wcale nie musi. Różnica jest taka, że klej był sprzedawany jako klej - a tu masz narkotyki sprzedawane jako "artykuły kolekcjonerskie", bo ktoś sobie wykombinował, że tak się da obejść przepisy. Mam nadzieję, że handlarze w sądach dostaną mocno po łapach. Gdyby nie dostali, to by oznaczało, że nie jest ważne, czym jest dany towar, tylko jak go nazwiemy.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #191 dnia: Kwietnia 12, 2012, 10:05:43 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "secha"
Od samego początku wiadome było, że odbije się to czkawką, trzeba było tylko poczekać aż temat naturalnie ucichnie.

Na razie niczym się nie odbiło i odbić się wcale nie musi. Różnica jest taka, że klej był sprzedawany jako klej - a tu masz narkotyki sprzedawane jako "artykuły kolekcjonerskie", bo ktoś sobie wykombinował, że tak się da obejść przepisy. Mam nadzieję, że handlarze w sądach dostaną mocno po łapach. Gdyby nie dostali, to by oznaczało, że nie jest ważne, czym jest dany towar, tylko jak go nazwiemy.


Pytam po raz kolejny - w którym momencie zamykanie sklepów z legalnym towarem jest zgodne z prawem?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #192 dnia: Kwietnia 12, 2012, 10:30:27 »
Cytat: "secha"
Od samego początku wiadome było, że odbije się to czkawką, trzeba było tylko poczekać aż temat naturalnie ucichnie.

Cytat: "Wykidajło"
Na razie niczym się nie odbiło i odbić się wcale nie musi. Różnica jest taka, że klej był sprzedawany jako klej - a tu masz narkotyki sprzedawane jako "artykuły kolekcjonerskie", bo ktoś sobie wykombinował, że tak się da obejść przepisy. Mam nadzieję, że handlarze w sądach dostaną mocno po łapach. Gdyby nie dostali, to by oznaczało, że nie jest ważne, czym jest dany towar, tylko jak go nazwiemy.

Cytat: "KrP"
Pytam po raz kolejny - w którym momencie zamykanie sklepów z legalnym towarem jest zgodne z prawem?

W momencie kiedy stwierdzono,że w opakowaniach z"legalnym towarem"znajdują się szkodliwe dla życia i zdrowia związki chemiczne.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #193 dnia: Kwietnia 12, 2012, 10:51:29 »
Cytuj (zaznaczone)
W momencie kiedy stwierdzono,że w opakowaniach z"legalnym towarem"znajdują się szkodliwe dla życia i zdrowia związki chemiczne.


W takim razie odpowiedz na to co już pisałem:

Cytuj (zaznaczone)
Anyway, dlaczego Donaldu Tusku nie zamyka "na granicy prawa" sklepów z inną, groźniejszą używką, która sieje spustoszenie nie tylko wśród młodzieży, ale i wielu dorosłych? Dlaczego tę używkę można legalnie kupić mimo, iż niszczy organizm i potrafi sprowadzić człowieka na dno? Dlaczego Tusku tutaj nie chce nas, biednych Polaków, bronić przed złem?


I nie "legalnym towarem" tylko legalnym towarem.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #194 dnia: Kwietnia 12, 2012, 10:55:00 »
Cytat: "jezat"
W momencie kiedy stwierdzono,że w opakowaniach z"legalnym towarem"znajdują się szkodliwe dla życia i zdrowia związki chemiczne.


Cytat: "KrP"
W takim razie odpowiedz na to co już pisałem:

Odpowiedz masz wyżej