Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej  (Przeczytany 27013 razy)

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 08, 2012, 14:34:23 »
Sorry Kilofownikownia ale tematem jest to, że na poczatku lutego nasze służby odpowiedzialne za odsnieżanie nie wywiazują sie należycie z powierzonych obowiązków, a nie twoje podróże po zaśnieżonych drogach Skandynawii. Nie miałabym pretensji gdyby od listopada non stop padał śnieg itp. Ale to jest raptem może 3 dzień kiedy oni musieli interweniować i tego nie zrobili należycie. To wszystko czy płacąc podatki nie mam prawa wymagać aby ktoś biorąc pieniądze za usługę wykonał ją tak jak trzeba.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 08, 2012, 17:19:17 »
Właśnie oglądałem prognozę pogody. Dziś wieczorem i w nocy ma popadac snieg. To co rozmarzło na drogach w dzien, wieczorem zamieni sie w lód i zostanie przysypane sniegiem.
Mam nadzieję, że drogowcy tez oglądają prognozę pogody.

pozdrawiam

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 08, 2012, 18:12:12 »
angie, no właśnie takie odniosłem wrażenie na początku tematu (o tym, że służby w kulki lecą), natomiast potem zmieniło się to w coś w stylu "O matko. Armageddon. 3cm śniegu. Wszyscy zginiemy". I do tego się odnosiłem:)

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 08, 2012, 18:30:41 »
Dzięki właśnie o to mi chodziło o ocenę stanu faktycznego (Zamenhofa dalej śliska), a zrobiono ze mnie histeryczkę, oceniono moją technikę jazdy (a raczej jej brak), która dla kaprysu wozi dzieci do szkoły, oberwało się panu który zginął tragicznie na trasie Tanowo - Pilichowo (że sam sobie winny) i jeszcze ma pretensje, że śnieg pada zimą.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 08, 2012, 19:37:32 »
Cytat: "angie"
(Zamenhofa dalej śliska),

Nie przesadzaj! Jeżdżę nią kilka razy dziennie i jak do tej pory nie zabuksowało mi nawet koło, nie mówiąc już nawet o jakimś poślizgu. Nie wpadłem na niej w poślizg nawet wtedy, gdy prawie przed maskę rozpędzonego samochodu wparowały mi dwie zagadane kobiety ciągnące za rękę małe dziecko. Zanim wkroczyły na jezdnię nawet na sekundę nie odwróciły głowy, aby upewnić się czy nie nadjeżdża samochód. I nie było to na przejściu lecz na środku skrzyżowania!!!

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 08, 2012, 19:43:33 »
angie, no ale co innego można powiedzieć o kolesiu który wyprzedza w takich warunkach? A co do odwożenia dzieci do szkoły to ja cię zrozumiałem, że mieszkasz w centrum. Stąd zapytałem po co jechać autem skoro w Policach do szkół jest max 10 minut spacerkiem? A techniki jazdy nie oceniałem bo nie widziałem:P

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 08, 2012, 20:12:17 »
Ciągle zapominacie, że nie wszyscy w Policach pracują na ZCh i nie wszyscy odwożą dzieci do SP 8. W Szczecinie też są szkoły. Według mnie Zamenhofa jest śliska, śnieg nie pada od kilku dni, dziś było wręcz "ciepło" czy tak trudno przejechać pługiem po Zamenhofa?

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #67 dnia: Lutego 09, 2012, 12:29:03 »
Dzisiaj, na wyjeździe z Pilchowa (w stronę Tanowa) znowu ktoś wypadł z drogi. Nissan Almera wyglądał jakby zawinął się na jakimś słupie (albo drzewie).

Nil

  • Gość
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #68 dnia: Lutego 09, 2012, 14:06:08 »
Cytat: "angie"
czy tak trudno przejechać pługiem po Zamenhofa?

Z tego co widzę i pamiętam to Zamenhofa nigdy nie była odśnieżana.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #69 dnia: Lutego 09, 2012, 14:12:13 »
Cytat: "angie"
czy tak trudno przejechać pługiem po Zamenhofa?


Biorąc pod uwagę szerokość pługa, szerokość drogi oraz to, że samochody parkowane są zarówno po lewej jak i prawej stronie drogi uważam, że było by to trudne. Ew. potem byśmy widzieli wpisy na forum, w których angie pisałaby, że pług zgarnął śnieg prosto pod jej samochód i teraz ma problem z wyjazdem.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #70 dnia: Lutego 10, 2012, 18:20:16 »
Cytat: "secha"
Cytat: "angie"
czy tak trudno przejechać pługiem po Zamenhofa?


Biorąc pod uwagę szerokość pługa, szerokość drogi oraz to, że samochody parkowane są zarówno po lewej jak i prawej stronie drogi uważam, że było by to trudne. Ew. potem byśmy widzieli wpisy na forum, w których angie pisałaby, że pług zgarnął śnieg prosto pod jej samochód i teraz ma problem z wyjazdem.


Biorąc pod uwagę fakt, że Trans-Net posiada także mniejsze pługi, które działają głównie na chodnikach przy odrobinie chęci i odpowiedniej umowie z zarządzającym drogą, mogłaby być ona w jakimś stopniu odśnieżona, lub chociaż posypana.


Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 14, 2012, 11:58:52 »
No jutrzejszy ranek zapowiada się ciekawie DROGOWCY

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=1703

Ja mam dzisiaj nockę.
Chyba zgodnie z zasadą „umiesz liczyć – licz na siebie” wezmę do bagażnika łopatę co by wrócić do domu  :lol2:

Nil

  • Gość
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 14, 2012, 14:25:22 »
Nie widzę sensu wysyłania linków jaka będzie pogoda. Drogowcy raczej tu nie zaglądają ;D

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 14, 2012, 15:07:07 »
Cytuj (zaznaczone)
Nie widzę sensu wysyłania linków jaka będzie pogoda. Drogowcy raczej tu nie zaglądają


Oni zmianę pogody czują w kościach.  :rotfl: