Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2490) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - An_na

Strony: [1] 2 3 ... 89
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 26, 2020, 16:30:24  »
A pod który żłobek policki czy przedszkole życzy sobie Pan pociągnąć  tory kolejowe? 🤔 taki żart. My dowiedziawszy się, że do Polic będzie pociągnięta SKM robimy swoje.
SKM czyli Szczecińska Kolej Metropolitarna może dojeżdżać tam gdzie jest ku temu infrastruktura kolejowa.  Póki co są planowane dwa przystanki: przy Lidlu i Urzędzie Gminy. Ja jako reprezentant Spółki  wraz z prezesami z Zarządu czynimy starania, aby pociąg jechał kilka km dalej czyli pod Zakład. Zakład płacący ogromne podatki i zatrudniający kilka tysięcy podatników  podatku PIT.  Jest to uzasadnione z uwagi na istniejącą infrastrukturę, usprawnienie logistyczne i ograniczenie ruchu kołowego. No i podoba mi się pomysł z tymi biletami. Zobaczymy. Oby doszło to do skutku z przystankiem.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 26, 2020, 14:31:09  »
Czterdziestolatek_To reguluje Kodeks pracy.

Art.163 [Plan urlopów] par.1. Urlopy powinny być udzielane zgodnie z planem urlopów. Plan urlopów ustala pracodawca, biorąc pod uwagę wnioski pracowników i konieczność zapewnienia normalnego toku pracy [...].
Art.164. [Przesunięcie terminu urlopu na wniosek] par.1 przesunięcie terminu urlopu może nastąpić na wniosek pracownika umotywowany ważnymi przyczynami. [...]


Zabronione też jest przychodzić na bani do pracy. Imieniny cioci są co roku w tej samej dacie. Można to zaplanować:)


Post Merge: [time]Maj 26, 2020, 14:35:13 [/time]

Gagarinowicz_ będzie SKM to będzie przystanek. Na spotkaniu w gminie na początku toku podaliśmy godziny które nas interesują czyli cztery pociągi do i cztery z. Na trzy zmiany ruchu ciągłego i jedna na ranną dla jednozmianowców. Byłam na spotkaniach gdzie omawialiśmy tą kwestię i deklarowaliśmy wsparcie. Mam nadzieję, że dla kilku tysięcy podatników podatku PIT, kilkuset podatku CIT itd znajdzie się w SKM miejsce dla naszego skromnego przystanku. Tym bardziej, że dzięki naszym transportom produktu i surowca drogą kolejową infrastruktura kolejowa jest w stanie dobrym. To z inicjatywy naszej trwa zabieganie o ten przystanek (i pociągnięcie SKM do Zakładów- co jest wg mnie ekonomicznie uzasadnione).Na spotkaniu strona gminy wspiera nas w wydłużeniu trasy SKM o Police Zakład.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 19, 2020, 17:57:53  »
🤔 to musi coś oznaczać, Rysiek też miał piękny sen.
https://youtu.be/JsBpYmySZ-s

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 14, 2020, 09:50:21  »
To jest pytanie? Tak. Każdy może wziąć udział w rekrutacji.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 13, 2020, 20:56:07  »
A to tak. Tutaj się zgadzam. Nie muszę pytać „starszych stażem”, mój mąż wtedy przeszedł z Zakładów do Automatiki na 23’ więc znam to doskonale i pamiętam co pracownikom obiecywano. Przez lata było coraz gorzej, aż się zwolnił i założył własną działalność po tym jak wysyłali ich do stoczni.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 13, 2020, 19:01:25  »
Tak, dużo pracowników to osoby, które 20-18 lat temu przeszły na 23’ KP, co już wtedy było dla nich bardzo krzywdzące i niesprawiedliwe. Natomiast nie mogę się zgodzić na określanie „spółki córki zostały wydy...ne”- bo to tak, jakby Pan napisał, że prawo zostało złamane a tak nie jest. Choć można od powstania spółek mówić o niesprawiedliwości: zakład versus spółki. Każda ze spółek ma inne zapisy w ZUZP odnośnie i premii i nagrody z zysku/rocznej przy uzyskaniu określonych poziomów zysku brutto.  Gdyby tak było jak w Zakładach to warunkiem wypłaty pełnej nagrody rocznej  przy zatrudnieniu ok 700 osób wynik brutto musiałby wynosić ponad 16.8 mln w Police Serwis i 3.1 mln w Transtechu. Widziałam, że w Police Serwis związki zawodowe napisały w tej sprawie pismo.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 09, 2020, 07:24:44  »
Qba99_wg planów, które widziałam na tym spotkaniu w lutym to wjazd do tunelu są to okolice budynku (do wyburzenia) białego stojącego przy Kanale Polickim. Wiadukt ma iść wzdłuż Kanału. Przedsięwzięcie to ogromne wyzwanie finansowe prawda.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 08, 2020, 22:25:25  »
Zawisła kartka „kierowco dasz radę”:)
A tak serio, były pomysły i wnioski obniżenia drogi ( wiaduktu zbyt kosztowne:)) aby dojść do 4.5m ale to musiałby zrobić właściciel drogi.  Sytuację kreuje perspektywa przeprawy Police-Święta. Byłam w lutym w laboratorium GDDiA w sprawie tunelu pod Odrą. Zamieszczałam foty na swoim blogu. Jestem pełna nadziei, że to zostanie zrealizowane (choć to bardzo kosztowne przedsięwzięcie). W planach są zjazdy pod naszą logistykę i logistykę PDH.
Tutaj kilka zdjęć https://www.facebook.com/339940956571103/posts/633591897206006/?d=n

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 08, 2020, 12:31:29  »
Wg planu komisji socjalnej tak. Ale nie ma jeszcze daty przelewu.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 08, 2020, 06:40:54  »
Prawda:)

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 07, 2020, 22:49:59  »
Teren gdzie są parkingi jest Zakładów. Teren drogi wokół parkingu przy biurowcu nie jest.  Każdy widzi skrawek, kierownictwo musi spinać wszystko. Jest w planach budowa parkingów zadaszonych. Są plany w koncepcji miasta przemysłowego. Prace trwały nad tym od dwóch nawet trzech lat. To kosztowna inwestycja. Dodam, że wcześniej ok 2014 gdzieś w stolicy powstał projekt ale biurowca https://faab.pl/budynek-biurowy-grupy-azoty-zch-police/ ale nie parkingów zadaszonych. Miejsca parkingowe cały czas są brane pod uwagę jako alternatywny teren magazynowy lub sprzętowy podczas budowy PDH i ewentualnego braku miejsca dla logistyki. Dlatego najpierw muszą zostać skończone inne zadania. Poza tym nie ma naraz na wszystko tak jakby się chciało. Trwa inwestycja na wodzie demi za ogromne pieniądze (ponad 100 mln), trwa budowa Polimery Police. Ja tylko przypomnę, że w planie restrukturyzacji niecałe 10 lat temu wodę chciano sprywatyzować.  Widzicie  co się dzieje z wodą słodką, brak zim, brak opadów śniegu, deszczu sprowadza wysokie chlorki- których nasza instalacja nie toleruje, aby nie płacić krocie za stacje odsalające to konieczna jest (od dawna zresztą) ta inwestycja.

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 04, 2020, 09:27:55  »
chwalić się publicznie o zaplanowanym wolnym(chorobowym L4) na forum, w wątku dotyczącym swojego zakładu pracy - Pani Aniu - normalnie pozazdrościć takich pracowników.


Nieee. To nie pracownik. Pracownicy Zakładów są odpowiedzialni i nie są drobnymi cwaniaczkami. To prowokacja.

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 24, 2020, 19:56:04  »
Brawo! I to mi się podoba:)

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 23, 2020, 18:47:12  »
Dobrze, że jesteście anonimowi bo osobiście niektórych tu bym zabrała na zajęcia z czytania Układu Zbiorowego z podziałem na role. Później omawialibyśmy każdy paragraf aż do pełnej znajomości swoich praw i przywilejów, o które związki zawodowe walczyły przez lata. Otóż podstawą nagrody rocznej, jest roczne wynagrodzenie brutto pracownika za czas przepracowany w poprzednim roku, UWZGLĘDNIAJĄCE elementy wynagrodzenia zawarte w ZUZP (ten dokument który będziemy czytać o czym wyżej napisałam)  Z WYŁĄCZENIEM: nadgodzin, nagrody uznaniowej, nagrody jubileuszowej, dodatku dla radców prawnych (oni pracują w oparciu o Ustawę o RP), nagrody za staż pracy, odprawy emerytalnego rentowej (to Was nie dotyczy Młodzieży), odprawy pośmiertnej (też Was nie dotyczy mam nadzieję ☠️)
, zasiłków chorobowych z wyjątkami.
RESZTA się LICZY
Na swoim blogu zamieściłam Regulamin. Wszystkie informacje zamieszczam na bieżąco. Zapraszam na stronkę.
Poza tym, jak ktoś ma pytania proszę do mnie pisać o każdej porze na messenger. Odpowiadam niezwłocznie. Tak samo jest z ZUZP. Każdy podpisuje, że się z nim zapoznał a tak nie jest. Polecam lekturę w wolnej chwili. Jak ktoś chce to mu wyślę, ale też mogę wydrukować.


15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 23, 2020, 08:04:19  »
Panie Fafik_jeśli kogoś stać na płacenie extra pieniędzy za świadczenie pracy to płci. Zakładów na to nie stać. Nagroda będzie wypłacona.

Post Merge: Kwiecień 23, 2020, 10:28:38
8 maja

Strony: [1] 2 3 ... 89