Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2490) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - An_na

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 89
31
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 08, 2020, 11:17:03  »
Wodnik szuwarek_dobrze, że Pan poinformował. To wykreślamy Pana z listy tych co mają dostać, skoro ma Pan już na koncie 😋 Kto ma jeszcze na koncie?

32
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 07, 2020, 13:00:09  »
Mimo wszystko, staramy się :)
Staramy się, aby Zakład wraz ze spółkami bezpiecznie i sprawnie funkcjonował. Natomiast wiąże się to z ręcznym „sterowaniem” procesami. Otoczenie jest trudne.

33
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 07, 2020, 12:50:31  »
polo- jedni to ogłaszają inni nie, ale jak już Pan wywołał temat to napiszę, że jakiś czas temu osoby z zarządu w tym ja też się zrzekły sporej kwoty  aby realizować między innymi remonty pomieszczeń socjalnych pracowników produkcyjnych (przez lata nieremontowanych). Pomieszczenia sukcesywnie są remontowane. Zrobiliśmy to w zaciszu spółki podpisując aneksy do umów, że się zarzekamy.  Jesteśmy poważnym, odpowiedzialnym zarządem, który nie ucieka do domu  tylko jest na posterunku cały czas i działamy sytuacyjnie.  Ta spółka to ogromne koszty i nie ma na wszystko co byśmy sobie życzyli, ale wygospodarowaliśmy na zmiany do ZUZP (w tym na wzrost wynagrodzeń i dodatków) . Waluta teraz skoczyła i powiem Panu, że przydałaby się kopalnia surowca w Senegalu- która okazała się fikcją. Co do premii też podjęliśmy decyzję, że za 1Q w części podstawowej będą wynosiły 100 %. Podjęliśmy też decyzję o sfinansowaniu dodatkowego opiekuńczego dla rodziców, którym zgodnie z prawem zasiłek taki się nie należy. Dzisiaj pilnujemy i dbamy o płynność spółki. Tak, tniemy przy tym wszystko „na zewnątrz- reklama itd” po to, aby działać sprawnie i bezpiecznie.

34
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 07, 2020, 07:02:07  »
Zgodnie z Regulaminem, zarząd podejmuje decyzję po zatwierdzeniu sprawozdań.

35
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 06, 2020, 12:22:21  »
Jakie racjonalne działania Pani proponuje?

36
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 06, 2020, 09:09:08  »
Proszę Pana, ten zakłady to producent nawozów, bieli tytanowej, siarczanu, amoniaku, mocznika itd. Każda nowozatrudniona osoba zapoznania jest z ryzykiem zawodowym na swoim stanowisku pracy. Pracownicy objęci są Zakładowym Układem Zbiorowym Pracy który jest bardzo korzystny. ZUZP zawiera również wykaz stanowisk, na których praca wykonywana jest w szczególnych warunkach lub w szczególnym charakterze w rozumieniu przepisów ustawy z 17.12.98 o emeryturach i rentach z FUS (zał.2), wykaz stanowisk, na których praca wykonywana jest w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze w rozumieniu przepisów Ustawy z 19.12.98 o emeryturach pomostowych (zał.3), wykaz rodzajów prac wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej (zał.4), uprawnienia pracowników związane z rodzicielstwem (zał.5), wykaz prac uprawniających do otrzymania dodatkowego świadczenia za pracę w warunkach szczególnych (zał. 8) .
Dlatego- nie zamierzamy na dzień dzisiejszy zamykać parkingów dla dojeżdżających do pracy pracowników. Zakład finansuje również transport łącznikami.

37
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 06, 2020, 06:51:03  »
Dzień dobry, Pani Katarzyno cały czas analizowana jest na logistyce możliwość (i nie tylko na logistyce), aby pracownicy nie przechodzili pomiędzy logistykami ale z uwagi na absencję nie można tego zrealizować. Zakład pilnuje utrzymania płynności finansowej jak i stara się minimalizować ryzyko zakażenia. Stąd taki nacisk na mycie dłoni i dbanie o siebie po pracy. Pracownicy mający bezpośredni kontakt otrzymują rękawiczki i maseczki. Tam gdzie nie ma kontaktu jest płyn ( nie, nie ten z Orlenu choć ten z Orlenu jest bardzo dobry jakościowo również). Płynu często nie można stosować bo to silny środek odkażający, stąd taki nacisk na regularne mycie rąk i niedotykanie dłońmi twarzy, niewitanie się z kolegami itd.  Wszystkiego do zera nie da się wyeliminować przy działającym w pełni zakładzie w tak trudnym otoczeniu rynkowym ale zakład stara się jak może, aby pracownicy byli bezpieczni. To jest bardzo trudny czas dla każdego, dla Was, dla kierownictwa, dla naszych kontrahentów. Wspierajmy się wszyscy.

38
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 28, 2020, 19:53:21  »
Tak jak Panu napisałam, nie ma póki co potrzeby zmian harmonogramów i oby tak zostało.

Post Merge: Marzec 28, 2020, 20:02:44
Dodam, że planowanie grafików wymaga zachowania przeciętnych norm czasu pracy oraz odpoczynku.

39
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 28, 2020, 19:01:36  »
Wie Pan... 50/50 wolne praca to brak pracy dla ok 700 osób (jedna zmiana to ok 360 osób a brygad jest 5). Proszę tak o tym pomyśleć. Na razie nie ma jakiegoś szczególnego wzrostu absencji.

40
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 28, 2020, 18:43:16  »
Celiusz_a tak, to widziałam. Ale lepiej zrobić wszystko, aby 5bop było nadal bo jeszcze kto się przyzwyczai do innych rozwiązań...

41
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 28, 2020, 16:30:27  »
Wyborczego, ale nie pracy.

42
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 28, 2020, 14:59:28  »
Jeśli ktoś łamie zasady BHP to są za to konsekwencje. Najłagodniej brak premii.
Tak, też tak uważam i sama chodzę w maseczce.

43
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 28, 2020, 14:14:20  »
Działamy w bardzo trudnym czasie. Wydajemy ogromne pieniądze na płyn odkażający (osiąga cenę za 1m3 jak za dobre nowe auto) na maski, na rękawiczki, na badanie temperatury. Brane jest pod uwagę każde rozwiązanie. Również 12/24 i czas równoważny. Czas pracy reguluje kodeks pracy i ZUZP więc nie można działać niezgodnie z prawem. Na bieżąco wprowadzane jest wiele rozwiązań ograniczających kontakt pracowników pomiędzy sobą ale wszystkiego nie da się wyeliminować. I tak ciągle jest rzesza osób krytykujących każde poczynania nawet prośba o odkażenie rąk spotyka się czasami z agresją. Wprawdzie są to jednostki. Staramy się aby bramy wejściowe były otwarte wszystkie póki co. 
Autobusy- rozmawiałam z naszym sppk. Robią co mogą- ale nie mają więcej autobusów. W naszych łącznikami nie obowiązują zasady jazdy połowy osób siedzących.  Nie ma więcej autobusów. Za te zakłady płacą. Jestem za chodzeniem w maskach (sklep itd) . Każdy z nas musi dbać o siebie. Zaopatrzcie się a maski, chodźcie w nich jak już musicie wyjść do sklepu. Są do kupienia takie co można prać. Wiem, nie jest to 100 procent zabezpieczenia ale zmniejsza ryzyko.

44
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 27, 2020, 13:03:44  »
Program Opieka 8-12 przedłużony do 13 kwietnia.
Tak, idzie sprzedaż.

Post Merge: Marzec 27, 2020, 13:08:25
W sprawie umów handlowych proponuję sczytać zapisy w Prospekcie emisyjnym. Jest dostępny na stronie. Kiedyś tutaj go udostępniałam.

45
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 24, 2020, 22:11:55  »
Będzie dobrze! Musi być!

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 89